Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα αδερφια μου.εγω ψηφισα αμυντικο χαφ.εκει ποναει πιο πολυ η ομαδα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ νομίζω ότι θα πρέπει να πάρουμε ένα σέντερ-μπακ!Δεν βγαίνει η χρονιά με 3 μάχιμους πίσω...ειδικά τώρα που άρχισαν τα προβλήματα με τον Δέλλα!Και εντάξει σε εύκολα ματς στην έδρα μας όπως π.χ. με την Βέροια μπορούμε να τα κουτσοβολέψουμε...όταν έρθουν όμως τα ντέρμπυ και τα Ευρωπαικά ματς τι γίνεται? :think:
 

Επισκέπτης
Εγώ νομίζω ότι θα πρέπει να πάρουμε ένα σέντερ-μπακ!Δεν βγαίνει η χρονιά με 3 μάχιμους πίσω...ειδικά τώρα που άρχισαν τα προβλήματα με τον Δέλλα!Και εντάξει σε εύκολα ματς στην έδρα μας όπως π.χ. με την Βέροια μπορούμε να τα κουτσοβολέψουμε...όταν έρθουν όμως τα ντέρμπυ και τα Ευρωπαικά ματς τι γίνεται? :think:
αδέλφια εγώ θέλω να προτείνω κάτι καλύτερο αντί να κάνουμε τους προπονητές καλύτερα θα είναι να δούμε σαν φίλαθλοι της ΑΕΚ τι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε και να σταθούμε καλύτερα δίπλα στην ομάδα και το πως θα ενεργοποιήσουμε περισσότερους αδελφούς μας να είναι δίπλα στης ομάδες μας γιατί ΑΕΚ δεν είναι μόνο το ποδόσφαιρο.
η ανάγκες της ομάδας είναι περισσότερο θέμα του Φερέρ να κρίνει, δεν μπορεί από την μια να δίνουμε ψήφο εμπιστοσύνης στον Φερέρ και από την άλλη να τον υποκαθιστούμε.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
αδέλφια εγώ θέλω να προτείνω κάτι καλύτερο αντί να κάνουμε τους προπονητές καλύτερα θα είναι να δούμε σαν φίλαθλοι της ΑΕΚ τι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε και να σταθούμε καλύτερα δίπλα στην ομάδα και το πως θα ενεργοποιήσουμε περισσότερους αδελφούς μας να είναι δίπλα στης ομάδες μας γιατί ΑΕΚ δεν είναι μόνο το ποδόσφαιρο.
η ανάγκες της ομάδας είναι περισσότερο θέμα του Φερέρ να κρίνει, δεν μπορεί από την μια να δίνουμε ψήφο εμπιστοσύνης στον Φερέρ και από την άλλη να τον υποκαθιστούμε.
Την γνώμη μας λέμε ρε συ arion...εσύ αν δεν θες μην την πεις!
 

Επισκέπτης
Την γνώμη μας λέμε ρε συ arion...εσύ αν δεν θες μην την πεις!
εγώ δεν είπα να μην λέει ο κάθε ένας την γνώμη όμως καλύτερα είναι να καλλιεργούμε την ενότητα και μάλιστα εκτός από εμάς τα μόνιμα μέλη του site εδώ μπαίνουν και αρκετοί επισκέπτες που  μέσα σε αυτούς είναι και αδέλφια μας ΑΕΚτσήδες να τους κάνουμε κάλεσμα εγγραφής στο φόρουμ και να εκφράζονται εδώ στο θρέντ μας.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Καλημερα αδελφια!!!!
αριον ο κοσμος της ΑΕΚ εχει δειξει οτι ειναι διπλα στην ομαδα αμετρητες φορες.....
οι κρισεις που κανουμε εδω μεσα ειναι καλοπροερετες και δεν εχουν στοχο ΚΑΝΕΝΑΝ!!!
εγω κρινω αυστηρα τον προεδρο γιατι εχω απαιτησεις απο αυτον!!!
το οτι εχω απαιτησεις σημαινει οτι τον πιστευω τον στηριζω...απο το κρατος/εκκλησια/σχολεια/υγεια.....δεν εχω καμια απαιτηση πλεων....μονος μου οτι μπορεσω να κανω στην ζωη μου....
και για να ξαναμπω στο κλιμα της κουβεντας....
4 παιχτες ενδεκαδας!!!!
στοπερ
αμ.χαφ
κυνηγο
και ενα πλαγιο μπακ!!!!
 

Επισκέπτης
«Στόχος μου οι δυο τίτλοι»

Για μια «ξεχωριστή βράβευση» έκανε λόγο ο Ριβάλντο, πριν καταθέσει τους ξεχωριστούς, «κιτρινόμαυρους» στόχους του. Αυτοί δεν είναι άλλοι από την κατάκτηση δύο πρωταθλημάτων με την ΑΕΚ, όπως δήλωσε ο Βραζιλιάνος κατά τη διάρκεια της βράβευσής του ως σκόρερ του ομορφότερου γκολ της 16ης αγωνιστικής, για το γκολ που πέτυχε κόντρα στη Βέροια με εκτέλεση φάουλ.

«Έχω τιμηθεί πολλές φορές στην Ελλάδα, όμως αυτή η βράβευση είναι κάτι το ξεχωριστό για μένα. Είναι σημαντικό να σε τιμά η πατρίδα σου, μέσα σε μια ξένη χώρα. Θα ήθελα να το ξανακάνω και να γίνει κάτι τέτοιο με τον ίδιο τρόπο», τόνισε ο 35χρονος άσος, που βραβεύθηκε από τον επιτετραμμένο πρέσβη της Βραζιλίας στην Ελλάδα Αντενόρ Μπογκέα, σε εκδήλωση που έγινε στην βραζιλιάνικη πρεσβεία παρουσία του προέδρου του ΠΣΑΠ Αντώνη Αντωνιάδη.

«Το συμβόλαιό μου λήγει του χρόνου και έχω βάλει στόχο δύο τίτλους με την ΑΕΚ. Από κει και πέρα, όπως τα φέρει η ζωή. Ποτέ δεν ξέρεις... Πάντως, έτσι κι αλλιώς ο γιος μου θα γίνει καλύτερος από εμένα και θα μιλάμε γι’ αυτόν κι όχι για εμένα», πρόσθεσε.

Ο Αντενόρ Μπογκέα από την πλευρά του ανέφερε. «Είναι πολύ μεγάλη τιμή, που ένας βραζιλιάνος, τέτοιου επιπέδου, βραβεύεται από το ίδιο το κράτος του σε μια άλλη χώρα. Είναι από τους ανθρώπους που έχουν ανεβάσει τη Βραζιλία σε παγκόσμιο επίπεδο. Από αυτούς που δεν μπορείς να ξεπεράσεις, όπως ήταν ο Αϊρτον Σένα. Έχει δώσει διαφορετική λάμψη στην Βραζιλία. Αυτό δεν μπορεί να ξεπεραστεί και του χρωστάμε ευγνωμοσύνη».

 

Συνημμένα

  • newego_LARGE_t_881_625977_type11104.jpg
    newego_LARGE_t_881_625977_type11104.jpg
    12,6 KB · Εμφανίσεις: 9

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου-πρωταθλητές της 17ης αγωνιστικής.ΚΑΛΑΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΕΣ.Καλημέρα στους καλύτερους οπαδούς του κόσμου.

Με χαρά μου ανακοινώνω ότι στην συνάντηση της Τετάρτης θα είναι κ άλλοι νέοι αλλόθρησκοι φίλοι πράγμα που αποδεικνύει την αποδοχή που έχουμε από τους φίλους κ των άλλων ομάδων εδώ μέσα.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.445
Κριτικές
5
Like
67.190
Πόντοι
12.056
Καλημερα και απο εμενα...  6 και σημερα...
Επιτελους θα δω απο κοντα την Νανα  :boff: :knockinb: :humpleg:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom