Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ΧΑΝΟΥΜΙΑΑΑΑΑΑΑ...ο ..φίλος σας....ο πλέσουρ θέλει να σας δώσουμε τον παπ..τον θέτε?...μα γίνει ψηφοφορία.. :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Θα δείτε ότι το καλοκαίρι θα πέσουν πολλά χρήματα. Μην τρελαίνεστε. Επειδή ξέρω, οι μέτοχοι της ΑΕΚ κάνουν δύο φορές τον Κόκκαλη.
Και ο Φιλίπου έχει τρελλά λεφτά αλλά χρωστάει ακόμα και σε παίχτες που έχουν σταματήσει το μπάσκετ!Τι να το κάνω το ότι οι μέτοχοι της ΑΕΚ έχουν πιο πολλά φράγκα από τον Κόκκαλη?
Αν δεν πέσει το ρευστό...
 

Επισκέπτης
Και ο Φιλίπου έχει τρελλά λεφτά αλλά χρωστάει ακόμα και σε παίχτες που έχουν σταματήσει το μπάσκετ!Τι να το κάνω το ότι οι μέτοχοι της ΑΕΚ έχουν πιο πολλά φράγκα από τον Κόκκαλη?
Αν δεν πέσει το ρευστό...
ηρεμία αδέλφια την επόμενη χρονιά θα τρίβεται τα μάτια σας.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

Επισκέπτης
κουμούνι...εγώ είμαι ο lakis33....και δεν κωλόνω ρε....θα σε σφάξω στο γόνατοοοοοο.....
τότε θα βάλω μέσον να σου δώσουν διπλό κομμάτι πίτα μπας και σου παίσει το φλουρί.
το ξέρω ότι είσαι ο lakis33 νεαρός ήσουν στην ΝΟΠΟ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΧΑΝΟΥΜΙΑΑΑΑΑΑΑ...ο ..φίλος σας....ο πλέσουρ θέλει να σας δώσουμε τον παπ..τον θέτε?...μα γίνει ψηφοφορία.. :2funny:
ΧΑΝΟΥΜΙΑΑΑΑΑΑΑ...ο ..φίλος σας....ο πλέσουρ θέλει να σας δώσουμε τον παπ..τον θέτε?...μα γίνει ψηφοφορία.. :2funny:

Βαζέλι έχεις p.m για την συνάντηση.Θα πας με τους άλλους αποτυχημένους ποδοσφαιρικά μπας κ διώξετε τον σωφέρ;
 

Επισκέπτης
Εγώ την κυριακή θα πάω στην τουμπα να δω το ΠΑΟΚ - ΠΑΟ! Όσες φορές έχω πάει στην τουμπα ο παοκ δεν έχει χάσει ποτέ, θα πάω γιΑ γούρι μήπως και χάσει βαθμούς ο βάζελος και βγεί απο τώρα εκτός μάχης!
Υ.Γ Αυτός είναι ο λόγος που δεν πηγαίνω πλέον στα ΠΑΟΚ - ΑΕΚ!
 

Επισκέπτης
Όλοι πληροφορίες έχετε..πείτε και σε 'μας τίποτα! :2funny:
έτσι και τα βγάλουμε έξω θα πλακώσουν τα κοράκια.
εδώ υπάρχει εκκολαπτόμενος άσος που τώρα παίζει στην ΑΕΛ και σε κάνα δυο χρόνια θα κατηφορίσει προς ΑΕΚ μεριά είναι και οριτζιναλίστας. 
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Παπαδόπουλος του Ηρακλη σε πια θέση παίζει;;;
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Βαζέλι έχεις p.m για την συνάντηση.Θα πας με τους άλλους αποτυχημένους ποδοσφαιρικά μπας κ διώξετε τον σωφέρ;
'οχι ρε ντ'αρκ..δουλέυω σαν πούστης,είπαμε...μαζεύω λεφτά να αγοράσω την ΠΑΝΑΘΑ...μ'εχρι τώρα έχω στην πάντα 1279 ευρώ....πλησιαζει η ώρα λέμε... :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
'οχι ρε ντ'αρκ..δουλέυω σαν πούστης,είπαμε...μαζεύω λεφτά να αγοράσω την ΠΑΝΑΘΑ...μ'εχρι τώρα έχω στην πάντα 1279 ευρώ....πλησιαζει η ώρα λέμε... :2funny:

Άμα βγει στο ebay σε βλέπω φαβορί να αγοράσεις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom