Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
χαχαχα...
δυο παικταραδες δανειστικαμε και τους επιστρεψαμε.....
ενω τους αλλους τους κρατησαμε....
επιμενουμε λοιπον σε καλους δανεικους που ΔΕΝ μπορουμε να τους αγορασουμε..?
και για να πω και την αποψη μου θα ημουνα ικανοποιημενος αν αγοραζαμε 3-4 παικτες απο την εθνικη ελπιδων και ας μην παιρναμε πρωταθλημα φετος η ας μην καναμε μεταγραφη ενδεκαδας.
και αυτο γιατι θα εμπαιναν γερες βασεις για ομαδα που θακυριαρχησει τα επομενα χρονια...τωρα απο μικρους(μελλον) ειναι μονο ο λαγος και ο ραμος!!!
αδελφέ δεν είναι μόνο αυτοί οι δυο μικροί  και ο Παπασταθόπουλος από την φουρνιά τωνμικρών καθιερώθηκε,  αλλά και έχεις και άλλους πίσω αν ο προπονητής δώσει ευκαιρίες θα αναδειχθούν και άλλοι μικροί,πχ πέρα από την πλάκα ο Παυλής είναι μια πολύ καλή μονάδα για το μέλλον.
ένα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η ομάδα δεν κλείνει ενδιάμεσα στην εβδομάδα φιλικά με ομάδες  β η  γ  κατηγορίας για να παίζουν και αυτά τα παιδιά και γενικά όλοι οι αναπληρωματικοί. 
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Ζήκος κάναι για τεχνικός διευθυντής.Είναι γνώστης του ξένου ποδοσφαίρου κ το ξέρει κ καλα το τόπι-θα βοηθήσει σε αυτή την θέση.Πάντως εμένα μου φαίνεται,ότι με το να διαφαίνεται η ανάληψη του Ζήκου ως τεχνικού διευθυντή,ουσιαστικά προεξοφλείται το τέλος συνεργασίας(;) με τον Φερέρ,πάρει δεν παρει πρωτάθλημα.Μιας κ είναι γνωστό ότι δεν θέλει τεχνικους διευθυντές.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
αδελφέ δεν είναι μόνο αυτοί οι δυο μικροί  και ο Παπασταθόπουλος από την φουρνιά τωνμικρών καθιερώθηκε,  αλλά και έχεις και άλλους πίσω αν ο προπονητής δώσει ευκαιρίες θα αναδειχθούν και άλλοι μικροί,πχ πέρα από την πλάκα ο Παυλής είναι μια πολύ καλή μονάδα για το μέλλον.
ένα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η ομάδα δεν κλείνει ενδιάμεσα στην εβδομάδα φιλικά με ομάδες  β η  γ  κατηγορίας για να παίζουν και αυτά τα παιδιά και γενικά όλοι οι αναπληρωματικοί. 
αδελφέ δεν είναι μόνο αυτοί οι δυο μικροί  και ο Παπασταθόπουλος από την φουρνιά τωνμικρών καθιερώθηκε,  αλλά και έχεις και άλλους πίσω αν ο προπονητής δώσει ευκαιρίες θα αναδειχθούν και άλλοι μικροί,πχ πέρα από την πλάκα ο Παυλής είναι μια πολύ καλή μονάδα για το μέλλον.
ένα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η ομάδα δεν κλείνει ενδιάμεσα στην εβδομάδα φιλικά με ομάδες  β η  γ  κατηγορίας για να παίζουν και αυτά τα παιδιά και γενικά όλοι οι αναπληρωματικοί. 


Παίζουν ρε συ με την ομάδα των νέων στο πρωτάθλημα κανονικά υπό την επίβλεψη κ του προπονητή.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε αριον τι σκατα να τον κανω τον τεχνικο δ. αμα δεν εχω χρημα....σιγα τους κοβασεβιτς/νουνιεζ/γκαλετι....αμα μου δωσεις χρημα και εγω τους φερνω.....
το θεμα ειναι να "βρεις" σιμαο/εντο'υ χριστοδουλοπουλο ....τετοιους θες αμα δεν εχεις διαθεσιμο χρημα...
 

Επισκέπτης
ρε αριον τι σκατα να τον κανω τον τεχνικο δ. αμα δεν εχω χρημα....σιγα τους κοβασεβιτς/νουνιεζ/γκαλετι....αμα μου δωσεις χρημα και εγω τους φερνω.....
το θεμα ειναι να "βρεις" σιμαο/εντο'υ χριστοδουλοπουλο ....τετοιους θες αμα δεν εχεις διαθεσιμο χρημα...
το καλοκαίρι θα έχουμε και από αυτό μην είμαστε και αγνώμονες μετά το λούκι που τραβήξαμε και τώρα είμαστε εδώ και μιλάμε για πρωτάθλημα.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ομαδα ΜΕΓΑΛΗ χωρις κορμο απο ελληνες ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ομαδα ΜΕΓΑΛΗ χωρις κορμο απο ελληνες ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!!!!
ομαδα ΜΕΓΑΛΗ χωρις κορμο απο ελληνες ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!!!!


Γιατί κυκλοφορούν πολλοί πια;τα πρωτοκλασσάτα ονόματα είναι μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού.Και σιγά τα πρωτοκλασσάτα:Sπυρόπουλος,Παπαδόπουλος,Γκαλίτσιος κ.λ.π.Kai Μου ζητάνε οι προεδράρες λεφτά που θα τα ζητάγανε ομάδες της Πριμέρα Ντιβιζιόν για παίχτες τους.Καλύτερα ξένους τότε.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
σου ξαναλεω...1,5 μυριο παιρνεις σπυροπουλο..τα ιδια και για λαζαρο...με 800οοο γκαλιτσιο με τα ιδια(μπορει και λιγοτερα..) τοροσιδη
με 700οοο παπαροπουλο...
φαντασου αυτους με ενα καλο τερμα και 3 καλους ξενους....
και μπορει αυτοι να μην ειναι οι μαραντονα της ελλαδας αλλα σε αυτους θα στηριχτει η επομενη εθνικη...
μακαρι να εχω εγω αδικο και η ομαδα να κανει αυτο που πρεπει και να με διαψευσει..
 

Επισκέπτης
Γιατί κυκλοφορούν πολλοί πια;τα πρωτοκλασσάτα ονόματα είναι μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού.Και σιγά τα πρωτοκλασσάτα:Sπυρόπουλος,Παπαδόπουλος,Γκαλίτσιος κ.λ.π.Kai Μου ζητάνε οι προεδράρες λεφτά που θα τα ζητάγανε ομάδες της Πριμέρα Ντιβιζιόν για παίχτες τους.Καλύτερα ξένους τότε.
οσα δεν φτανει η αλεπου,τα κανει κρεμασταρια(αμα εχει φραγκα,πηδαει & τα φτανει).. ;)
 

Επισκέπτης
αν έχει και φράγκα να ξεπλύνει ακόμα καλύτερα.
 

Επισκέπτης
αν έχει και φράγκα να ξεπλύνει ακόμα καλύτερα.
ρε φιλε στο καυλι μου τι κανει ο κοκκαλης & ο καθε προεδρος απο την στιγμη που μου φερνει παιχτες..δηλαδη οι υπολοιποι τι κανουν???ειτε οι αμερικανοι της μαντσεστερ,ειτε της λιβερπουλ,ειτε ο αμπραμοβιτς,ειτε ο καθε προεδρας..οπαδος ειμαι,οχι εφοριακος..
 

Επισκέπτης
ρε φιλε στο καυλι μου τι κανει ο κοκκαλης & ο καθε προεδρος απο την στιγμη που μου φερνει παιχτες..δηλαδη οι υπολοιποι τι κανουν???ειτε οι αμερικανοι της μαντσεστερ,ειτε της λιβερπουλ,ειτε ο αμπραμοβιτς,ειτε ο καθε προεδρας..οπαδος ειμαι,οχι εφοριακος..
βρε στο καβλί όλων μας αλλά αυτά τα λεφτά είναι από τον κρατικό κορβανά και τα πληρώνουμε εγώ και εσύ, και καλά εγώ και εσύ μπορεί να τα έχουμε και να περνάμε καλά την μισή σχεδόν Ελλάδα που ζει στην φτώχεια και πληρώνει της λαδιές αυτές να της αφήσουμε απ έξω για πάρτυ της ομάδας  μας.
 

Επισκέπτης
βρε στο καβλί όλων μας αλλά αυτά τα λεφτά είναι από τον κρατικό κορβανά και τα πληρώνουμε εγώ και εσύ, και καλά εγώ και εσύ μπορεί να τα έχουμε και να περνάμε καλά την μισή σχεδόν Ελλάδα που ζει στην φτώχεια και πληρώνει της λαδιές αυτές να της αφήσουμε απ έξω για πάρτυ της ομάδας  μας.
δεν θα αλλαξω εγω τον κοσμο φιλε..αυτη την ουτοπια την εχω εγκαταλειψει εδω & πολλα χρονια..το μονο που καταφερα(οσο καιρο το προσπαθουσα),ηταν να φθειρω τον εαυτο μου..δυστηχως ακομη με πειραζουν πολλα πραγματα & με ριχνουν ψυχολογικα,ομως προσπαθω να τα προσπερναω οσο το δυνατον ποιο ανωδυνα για εμενα μιας & το κοστος που πληρωσα κατα το παρελθον ηταν τεραστιο..αρκει..ας κανουν οι αλλοι την επανασταση & εγω ευχαριστως να τους ακολουθησω..
 

Επισκέπτης
δεν θα αλλαξω εγω τον κοσμο φιλε..αυτη την ουτοπια την εχω εγκαταλειψει εδω & πολλα χρονια..το μονο που καταφερα(οσο καιρο το προσπαθουσα),ηταν να φθειρω τον εαυτο μου..δυστηχως ακομη με πειραζουν πολλα πραγματα & με ριχνουν ψυχολογικα,ομως προσπαθω να τα προσπερναω οσο το δυνατον ποιο ανωδυνα για εμενα μιας & το κοστος που πληρωσα κατα το παρελθον ηταν τεραστιο..αρκει..ας κανουν οι αλλοι την επανασταση & εγω ευχαριστως να τους ακολουθησω..
ναι αλλά στην ζωή πρέπει να κοιτάμε και λίγο δίπλα ίσος να χρειαστεί κάποτε να μας κοιτάξουν και εμάς.
 

Επισκέπτης
ναι αλλά στην ζωή πρέπει να κοιτάμε και λίγο δίπλα ίσος να χρειαστεί κάποτε να μας κοιτάξουν και εμάς.
αλλο αυτο..οτι μπορω & περναει απο το χερι μου το κανω..ποτε δεν ημουν παρτακιας,δεν θα γινω τωρα..ΔΥΣΤΗΧΩΣ..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε Αρίων ποιος από όλους αυτούς δεν έχει ευνοηθεί από το Δημόσιο;οι Βαρδινογιανναίοι;
ο Κρόκους;
ο Ντέμης;
όλοι λίγο-πολύ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom