Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
:dancing:
oralarge20080122nu6.jpg
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα! :rockon:
Αρχίσαν τα σενάρια για δανεικούς πάλι...ρεεεε πάρτε κάνα παίχτη!!!!!!!!!!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα.όντως φούντωσαν τα σενάρια για έντονη μεταγραφολογία.Κάθε εφημερίδα παραθέτει σήμερα 5 δικά της ονόματα-που όπως πάντα κανά-δυο ισχύουν ή κ κανένα.Και όντως πρέπει να κάνουμε μεταγραφές κ όχι δανεικούς.
Πάντως εδώ παίρνουν δανεικούς οι Βαρδινογιανναίοι που πεινάνε εμείς δεν θα πάρουμε; :idiot:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και έχετε ενημερωθεί όλοι με p.m. για την συνάντηση της Τετάρτης 30/1 μετά το ματς με τον πανιώνιο για την κοπή της πίττας κ κρασοκατάνυξη.όποιος δεν έχει παρει κ επιθυμεί να παραβρεθεί ας μου στείλει p.m.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα!!!
ναι ρε γαττο θελω 4 ενδεκαδατους....
παει και ο περιβοητος παπαδοπουλος....παλι ολα τα ταλεντα τα μαζευει ο γαβρος....dark o σπυροπουλος με 1,5 μυριο στο λιμανι....και ναι ΔΕΝ θελουμε δανεικους!!!
η ομαδα χρειαζετε ενισχυση!!!!
 

Επισκέπτης
Καλημέρα! :rockon:
Αρχίσαν τα σενάρια για δανεικούς πάλι...ρεεεε πάρτε κάνα παίχτη!!!!!!!!!!!!!!!
καλημέρα αδελφέ gato νομίζω ότι συνήθως αυτή η τακτική μερικές φορές συνοδεύετε με κάποια όψιον αγοράς εφ όσον ο παίκτης είναι καλός τον πληρώνεις και τον κρατάς.
καλύτερα αν είναι και έτσι αποφεύγεις και τα παλτά.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
καλημερα!!!
ναι ρε γαττο θελω 4 ενδεκαδατους....
παει και ο περιβοητος παπαδοπουλος....παλι ολα τα ταλεντα τα μαζευει ο γαβρος....dark o σπυροπουλος με 1,5 μυριο στο λιμανι....και ναι ΔΕΝ θελουμε δανεικους!!!
η ομαδα χρειαζετε ενισχυση!!!!
Δεν σε ειρωνεύτηκα...απλά το θεωρώ ΑΠΙΘΑΝΟ!!!!
Αν κάνουμε μία πραγματική μεταγραφή εγώ θα είμαι σούπερ ευχαριστημένος!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
καλημέρα αδελφέ gato νομίζω ότι συνήθως αυτή η τακτική μερικές φορές συνοδεύετε με κάποια όψιον αγοράς εφ όσον ο παίκτης είναι καλός τον πληρώνεις και τον κρατάς.
καλύτερα αν είναι και έτσι αποφεύγεις και τα παλτά.
Ναι αλλά για τον πιτσιρικά που γράφουν ότι είναι λαχείο , δεν θα μπει οψιόν αγοράς...οπότε τι να τον κάνεις?Μέχρι να καταλάβει που ήρθε...θα ξαναφύγει!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλημέρα αδελφέ gato νομίζω ότι συνήθως αυτή η τακτική μερικές φορές συνοδεύετε με κάποια όψιον αγοράς εφ όσον ο παίκτης είναι καλός τον πληρώνεις και τον κρατάς.
καλύτερα αν είναι και έτσι αποφεύγεις και τα παλτά.
και απο την αλλη ερχετε ο σταρχιδιστης μανου κανει την σεζον/διακοπες ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ απο την ομαδα μας και το καλοκαιρι....ΑΝΤΙΟ.....
DARK πες μου εσυ βλεπεις σχεδιο στις μεταγραφες?μπορεις να φανταστεις την ομαδα(τον κορμο..) της επομενης διετιας..?
Δεν σε ειρωνεύτηκα...απλά το θεωρώ ΑΠΙΘΑΝΟ!!!!
Αν κάνουμε μία πραγματική μεταγραφή εγώ θα είμαι σούπερ ευχαριστημένος!!!!
το ξερω οτι δεν με ειρωνευτηκες!!!και εγω το θεωρω ΑΠΙΘΑΝΟ 4 ενδεκαδατους..αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ΔΕΝ τους χρειαζομαστε....
το φετινο πρωταθλημα θα κρινει πολλα για την ιστορια της ομαδας.....
 

Επισκέπτης
καλημερα!!!
ναι ρε γαττο θελω 4 ενδεκαδατους....
παει και ο περιβοητος παπαδοπουλος....παλι ολα τα ταλεντα τα μαζευει ο γαβρος....dark o σπυροπουλος με 1,5 μυριο στο λιμανι....και ναι ΔΕΝ θελουμε δανεικους!!!
η ομαδα χρειαζετε ενισχυση!!!!
ηρεμία αδέλφια να κοιτάμε μέχρι που φτάνει αυτή την στιγμή το χέρι μας δεν έχουμε και καμιά διοίκηση μπλεγμένη μέσα στα διαπλεκόμενα να ξεπλένουμε χρήμα. 
 

Επισκέπτης
και απο την αλλη ερχετε ο σταρχιδιστης μανου κανει την σεζον/διακοπες ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ απο την ομαδα μας και το καλοκαιρι....ΑΝΤΙΟ.....
DARK πες μου εσυ βλεπεις σχεδιο στις μεταγραφες?μπορεις να φανταστεις την ομαδα(τον κορμο..) της επομενης διετιας..?το ξερω οτι δεν με ειρωνευτηκες!!!και εγω το θεωρω ΑΠΙΘΑΝΟ 4 ενδεκαδατους..αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ΔΕΝ τους χρειαζομαστε....
το φετινο πρωταθλημα θα κρινει πολλα για την ιστορια της ομαδας.....
αδελφέ πιστεύω ότι αν τους δανεικούς τους παίρνει με κάποια όψιον αγοράς είναι καλύτερο για να αποφύγουμε καταστάσεις σαν την περίπτωση Μανού.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Είναι ολοφάνερο ότι δεν υπάρχει σαφής σχεδιασμός!Την μία χρονιά έχεις τεχνικό διευθυντή,το κάνεις μόδα στην Ελλάδα,την άλλη τον καταργείς και τώρα λέγεται ότι του χρόνου θα έχεις πάλι... τον Ζήκο!
Την μία χρονια λές θα επενδύσω σε πιτσιρικάδες και θα ρίξω τον μέσο όρο ηλικίας και την άλλη χρονιά παίρνεις 3-4 γεροντάρες... :think:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
παμε λιγο με τα κελεπουρια δανεικους τα τελευταια χρονια....

ασουνσαο-αλβες-σεζαρ-μαντουκα-μορεττο-μανου-
αν ξεχναω καποιον συμπληρωστε...

ποιοι πραγματικα αξιζαν...?
ποιους πηραμε....?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
παμε λιγο με τα κελεπουρια δανεικους τα τελευταια χρονια....

ασουνσαο-αλβες-σεζαρ-μαντουκα-μορεττο-μανου-
αν ξεχναω καποιον συμπληρωστε...

ποιοι πραγματικα αξιζαν...?
ποιους πηραμε....?
Ο Άλβες και ο Ασουνσάο είναι παιχταράδες...αν υπάρχουν 1-2 τέτοιοι δανεικοί στην ομάδα δεν είναι κακό!Αλλά να είναι στην ομάδα από την αρχή της σεζόν...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
χαχαχα...
δυο παικταραδες δανειστικαμε και τους επιστρεψαμε.....
ενω τους αλλους τους κρατησαμε....
επιμενουμε λοιπον σε καλους δανεικους που ΔΕΝ μπορουμε να τους αγορασουμε..?
και για να πω και την αποψη μου θα ημουνα ικανοποιημενος αν αγοραζαμε 3-4 παικτες απο την εθνικη ελπιδων και ας μην παιρναμε πρωταθλημα φετος η ας μην καναμε μεταγραφη ενδεκαδας.
και αυτο γιατι θα εμπαιναν γερες βασεις για ομαδα που θακυριαρχησει τα επομενα χρονια...τωρα απο μικρους(μελλον) ειναι μονο ο λαγος και ο ραμος!!!
 

Επισκέπτης
Είναι ολοφάνερο ότι δεν υπάρχει σαφής σχεδιασμός!Την μία χρονιά έχεις τεχνικό διευθυντή,το κάνεις μόδα στην Ελλάδα,την άλλη τον καταργείς και τώρα λέγεται ότι του χρόνου θα έχεις πάλι... τον Ζήκο!
Την μία χρονια λές θα επενδύσω σε πιτσιρικάδες και θα ρίξω τον μέσο όρο ηλικίας και την άλλη χρονιά παίρνεις 3-4 γεροντάρες... :think:
η καθιέρωση τεχνικού διευθυντού ήταν μια καινοτομία που καθιέρωσε στην ομάδα ο Ντέμης, εφέτος με βέτο του παππού καταργήθηκε αυτός ο θεσμός αλλά πρόσφατα φάνηκε ότι αυτό ήταν λάθος, η ουσία πλέον είναι το πόσο κατάλληλος είναι ο Ζήκος για αυτή την θέση σε σχέση με τον Ίβιτς που είναι γνώστης της αγοράς έφερε στον ΟΣΦΠ τον Κοβάσεβιτς την μέχρι τώρα ποιο καλή μεταγραφή του, έναν παίκτη που ο Ίλια τον είχε προτείνει στην ΑΕΚ και τον είχε απορρίψει  ο Σάντος.
νομίζω ότι με μια ομάδα σκέτη πιτσιρικάδες δεν κάνεις εύκολα πρωταθλητισμό, όμως από της πρώτες χρονιές που το εφάρμοσες σου έχει μείνει μια καλή μαγιά που έχει αρχίσει και αποδίδει.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αρα ΔΕΝ ειναι και ο σωκρατης.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom