Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ο Μπάρλος αν ξέρεις καλά την ιστορία του στην ΑΕΚ  μπήκε σαν τοποτηρητής από την ΧΟΥΝΤΑ και απλά έπρεπε να φανεί κάποιο έργο για πολιτικούς λόγους.
Ναι αλλά δεν τον ανάγκασε η χούντα να βάλει υποθήκη το σπίτι του για την ΑΕΚ...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
το συγκεκριμενο ποστ ειναι ακριβος οτι λεω πιο πανω...μια μαλακια και μιση...
οι συγγραφεις αυτου του ειδους ποστ αποκτανε λογο υπαρξης μεσο μαλακιων που γραφουν...ουτε να απαντησω δεν θελω καν...
γιατι ΔΕΝ σε ενοχλει που αυτα τα ατομα και αυτα τα ποστ βρισκουν βημα στο σαιτ..?
και εννοειτε οτι δεν θα γραψω "οκ αλεξ αλλα κοιτα και αυτο και εκεινο και το αλλο..."ολα τα ποστ αυτου του ειδους απο εμενα εδω και αρκετο καιρο εχουν την ιδια αντιμετωπιση..
βεβαιως και με ενοχλει που τα ατομα αυτα βρισκουν βημα στο σαιτ!!!!
ΑΥΤΟ ΛΕΩ....
οταν εμεις οι ιδιοι υιοθετούμε της μεθόδους τους και δεν τους κράζουμε συντελούμε σε αυτο που γινεται!!!  Ποσο μαλλον όταν ειμαστε και «φιλοι» μαζι τους και όπως ειπα και πριν «τους προτρεπουμε να συνεχισουν τον αγωνα»
δεν λέω για εσένα αδελφέ αλλά στην ουσία προς αυτούς που έρχονται εδώ μέσα και ζητάνε τα ρέστα από το σύνολο για την μαλακία που πέταξε κάποιος τρίτος.
Αν εννοεις εμενα συντροφε ΔΕΝ ζήτησα καθολου ρεστα!!!! Απλα εκανα κουβεντα με τον νικ …αν ενοχλω την κοβω!!
Και δευτερον ο καποιος τριτος δεν είναι καθολου τυχαιος…..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ε όχι κ ο Μπάρλος ότι έκανε το έκανε για την Χούντα;έλεος. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Αν είναι δυνατόν τα διαβήματα του Περισσού να τα ασπαζόμαστε δίχως να τα μελετάμε.Και εμ παση περιπτώση όλοι κρίνοντια από τα ε΄ργα τους.Το τι σκεπτόμαστε κ το τι ακριβώς έγινε με βάση τα κίνητρα είναι άλλο θέμα.
 

Επισκέπτης
ναι αλλα ΑΛΛΑ ειχε πει...και ξαναλεω..με το προπονητικο τι γινετε..?και εκει αλλες ητανε οι εξαγγελιες....
περισυ ειχαμε 35 (αν ειναι δυνατον..) μυικους τραυματισμους....
δεν λεω οτι δεν εχει κανει εργο ο ντεμης!!!αλλα ΠΡΕΠΕΙ να λεμε και τα στραβα...
πιστεύω ότι σύντομα θα λυθεί το ζήτημα αυτό αν και έπρεπε να είχε λυθεί, όμως η ιστορία του προπονητηρίου αλλά και του γηπέδου στην ουσία έχει κωλυσιεργήσει από την πίεση που προσπαθούν να κάνουν μερικά στελέχη της ΝΔ στην προσπάθεια τους να σώσουν τον Ψωμιάδη όσο και αν φαίνεται αυτό περίεργο. ανασταλτικός παράγοντας  σε πολλά που έχουν σχέση με την ομάδα πιστεύω ότι αποτελεί και αυτός ο περίεργος τύπος ο Ανατωλιοτάκης που ίσως να είναι και αχυράνθρωπος του Ψωμιάδη.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
βεβαιως και με ενοχλει που τα ατομα αυτα βρισκουν βημα στο σαιτ!!!!
ΑΥΤΟ ΛΕΩ....
οταν εμεις οι ιδιοι υιοθετούμε της μεθόδους τους και δεν τους κράζουμε συντελούμε σε αυτο που γινεται!!!  Ποσο μαλλον όταν ειμαστε και «φιλοι» μαζι τους και όπως ειπα και πριν «τους προτρεπουμε να συνεχισουν τον αγωνα»
Αν εννοεις εμενα συντροφε ΔΕΝ ζήτησα καθολου ρεστα!!!! Απλα εκανα κουβεντα με τον νικ …αν ενοχλω την κοβω!!
Και δευτερον ο καποιος τριτος δεν είναι καθολου τυχαιος…..


αν δεν πεσει μαχαιρι απο τους μοντς σε τετοια ποστ δεν υπαρχει περιπτωση να σταματησουν!!!
οτι και να λεει ο οποιοσδηποτε...
εσυ λογου χαρη εχεις κανει αρκετα προκλητικα και ποστ και πολλ ΔΕΝ σου εχω πει κουβεντα ουτε εχω απαντησει..το οτι ειναι απαντηση σε προκλησεις που σου εχουν κανει ΔΕΝ με ενδιαφερει!!οταν επειδη εχεις προλκηθει απο ΑΕΚΤΖΗ βριζεις την ΑΕΚ βριζεις κατι που αγαπαω....εχει αντικτυπο και σε μενα...
αλλα οπως σου ειπα και πιο πριν μονο αν σβηνωντε τετοια προκλητικα ποστ (ισως ) σταματησουν τα "οραγανα"...
μεχρι τοτε ας "απολαυσουμε " διαγωνισμο σε προκλησεις και μπινελικια....
 

Επισκέπτης
Ε όχι κ ο Μπάρλος ότι έκανε το έκανε για την Χούντα;έλεος. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Αν είναι δυνατόν τα διαβήματα του Περισσού να τα ασπαζόμαστε δίχως να τα μελετάμε.Και εμ παση περιπτώση όλοι κρίνοντια από τα ε΄ργα τους.Το τι σκεπτόμαστε κ το τι ακριβώς έγινε με βάση τα κίνητρα είναι άλλο θέμα.
ρε αδελφέ δεν είναι διαβήματα του Περισού αυτά απλά τον είχε βάλει η ΧΟΥΝΤΑ σαν τοποτηρητή ρώτα μερικούς παλιούς να σου πούνε, δεν σημαίνει όμως ότι η ΑΕΚ ήταν δημειούργημα της ΧΟΥΝΤΑΣ απλά όμως μερικά άτομα που πλαισίωσαν τον Μπάρλο τον έδεσαν με την ομάδα και τον έκαναν ΑΕΚτζή, αυτά ήταν ο Νταισπάγκος παλιός παίκτης της ομάδος προπονητής εφήβων κλπ και κυνηγός ταλέντων, ο οποίος έτυχε να είναι και θείος της Δέσποινας της γυναίκας του Παπαδόπουλου,  και ο Παπασταματίου ο ιστορικός Γενικός Αρχηγός της ομάδας φόβος και τρόμος του βάζελου,ο οποίος ήταν έμπορος οικιακών συσκευών στον Περισσό.
 

Επισκέπτης

Αν εννοεις εμενα συντροφε ΔΕΝ ζήτησα καθολου ρεστα!!!! Απλα εκανα κουβεντα με τον νικ …αν ενοχλω την κοβω!!
Και δευτερον ο καποιος τριτος δεν είναι καθολου τυχαιος…..

[/quote]όχι ρε σύντροφε δεν εννοώ εσένα απλά μερικοί άλλοι είναι που χωρίς λόγο μπαίνουν εδώ και το παίζουν και εγώ δεν ξέρω τι.
ακόμα μερικές φορές αν κάποιος γράψει κάτι στραβό και εδώ δεν πρέπει να ήμαστε επιθετικοί αν πρώτα δεν ζητήσουμε κάποια διευκρίνηση.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αυτή είναι η διαφορα μας εδώ μέσα με ορισμένους.όταν μπαίνει κα΄ποιος και βρίζει στο Αεκτζήδικο απλα δεν ασχολούμαστε μαζί του.Ακόμα κ Αεκτζής να βρίσει τον κόβουμε με τρόπο.Είναι εδώ ο Αρίων που του το είχα πει κ είχε αρπαχτεί μαζί μου ο άνθρωπος-μπορεί κ δικαιολογημένα.

όταν καποιος στο γαύρικο μπαίνει κ βρίζει δεν βλέπω κανέναν γαύρο να του κόβει τον αέρα,απλά κάθεται κ τον βρίζει χειρότερα.Ειδικά από καποιους που τώρα ΑΜΠΕΛΟΦΙΛΟΣΟΦΟΥΝ για τα post.Στην βρισιά απαντάνε με χειρότερη βρισιά.ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΚΟΒΟΥΜΕ.

Και αν νομίζει κα΄ποιος ότι έχω αδικο,μπορεί να κάναι μια έρευνα στα 2 θρεντ κ να το δει.
Το ΑΕΚΤΖΗΔΙΚΟ έχει 95% υγειή post και 5% βρισίδια

στο γάυρικο αφήστε το...το ξέρουμε όλοι τι γίνεται.ΚΑνά 90% βρισιές κ άντε επιεικώς ένα 10% να λένε για ποδόσφαιρο.


Και για του λόγου το αληθές,αυτοί που τρέχουν σε παλιά post ας μπουν να κάνουν μια ερευνούλα....άλλωστε το συνηθίζουν.
Από κει κ πέρα τις αμπελοφιλοσοφίες που διαβάζω τις έχω για εσωτερική κατανάλωση.ΑΠλα πράγματα.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Στο χωριό μου λεγανε «όποιος εχει την μύγα μυγιάζεται»
Και ο Πρωτοκλαστης είναι ο Πρωτομυριστης!!!!
Αυτά περί αμπελοφιλοσοφίας….
Πιστεύω να καταλάβατε  Νικ και Αριων  τι εννοώ……
Καλο μεσημερι γιατι ειμαι και αρρωστος.....
 

Επισκέπτης
Στο χωριό μου λεγανε «όποιος εχει την μύγα μυγιάζεται»
Και ο Πρωτοκλαστης είναι ο Πρωτομυριστης!!!!
Αυτά περί αμπελοφιλοσοφίας….
Πιστεύω να καταλάβατε  Νικ και Αριων  τι εννοώ……
Καλο μεσημερι γιατι ειμαι και αρρωστος.....
περαστικά σου σύντροφε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Οι αμπελοφιλοσοφίες και τα κρυψίματα πίσω από τα δάχτυλα συνεχίζονται.

και βέβαια περαστικά σου.Κυρίως για την υγεία.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Πάμε γερά Αεκάρες να πάρουμε τα δύο εντός έδρας ματς γιατί είναι πολύ πιθανό να αυξηθεί η διαφορά από τους διώκτες μας!Σε αυτό το σημείο όποιος από τους 3 κάνει πρώτος την γκέλα θα βρεθεί σε μειονεκτική θέση για τον τίτλο...
 

Συνημμένα

  • assets_LARGE_t_1041_621842.jpg
    assets_LARGE_t_1041_621842.jpg
    95,8 KB · Εμφανίσεις: 19

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Η ομάδα του Βαγγέλη Αγγέλου καθ’ όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης είχε το προβάδισμα στο σκορ και δεν το έχασε σε κανένα σημείο. Είναι γεγονός ότι παρατηρήθηκαν μεταπτώσεις στην απόδοσή της, ωστόσο στο ματς με τον Κολοσσό έδειξε χαρακτήρα και αυτοπεποίθηση, ενώ στα τελευταία πέντε λεπτά ήταν ισοπεδωτική.

Tα δεκάλεπτα: 31-24, 51-41, 64-56, 90-72
ΑΕΚ (Αγγέλου):Γουέσον 18(2), Σι 6(1), Σίμτσακ 6, Ταπούτος 12, Κυρίτσης 16, Χατζής 7(1), Μπάρλος 2, Έιβερι 15(2), Βασίλιεβιτς 8(2).

Αγγέλου: «Πληροφορήθηκα ότι ένα μέλος της οικογένειας της ΑΕΚ, που αρθρογραφεί χρόνια για αυτήν, ο κ. Κωνσταντουδάκης έκανε διπλό «μπαι πας». Όλη η ομάδα του εύχεται υγεία και επιστροφή στα καθήκοντά του. Τοπ παιχνίδι ήταν δύσκολο αφού προερχόμασταν από συνεχόμενες ήττες. Αντιμετωπίζαμε μια ομάδα των εκπλήξεων. Περιμέναμε αυτόν τον Κολοσσό. Οι παίκτες μου αντέδρασαν καλά και αυτή η νίκη μας δίνει μια θετική αύρα για να συνεχίσουμε την προσπάθειά μας».

Χατζής: «Ύστερα από κάποιες συνεχόμενες ήττες θέλαμε μια καλή εμφάνιση και νίκη. Δουλεύουμε στις αδυναμίες μας και προσπαθούμε να τις βελτιώσουμε. Κάθε βδομάδα παρουσιαζόμαστε πιο δυνατοί. Χάσαμε δύο ματς στον πόντο με Μαρούσι και Ολύμπια. Σήμερα τελειώσαμε το ματς πιο άνετα. Η συνέχεια θα είναι καλύτερη γιατί θεωρώ πως γίνεται καλή δουλειά που ελπίζω να μας βγει στη συνέχεια.

Περαστικά στον θρυλικό Φ.Κ.
 

Επισκέπτης
Πάμε γερά Αεκάρες να πάρουμε τα δύο εντός έδρας ματς γιατί είναι πολύ πιθανό να αυξηθεί η διαφορά από τους διώκτες μας!Σε αυτό το σημείο όποιος από τους 3 κάνει πρώτος την γκέλα θα βρεθεί σε μειονεκτική θέση για τον τίτλο...
ο πρώτος είναι πρώτος ο δεύτερος και ο τρίτος ένα τίποτα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλό απόγευμα αδέρφια μου.Η συγκέντρωση τελικά θα γίνει Τετάρτη 30/1 μετά από παράκληση πολλών αδερφών για αυτό,ώστε να μπορέσουν να έρθουν μετά το γήπεδο.Εξάλλου η συνάντηση θα γίνει στα ιερά χώματα οπότε θα είναι κοντ΄.α

Λεπτομέρειες αύριο στον καθένα σας.

Εσύ ΑΕΚΤΖΗ θα αφήσεις τον ξάδερφο Τέρας να φάει τα κοψίδια μόνος;;; :tickedoff:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αγάπη όλο ζήλια και όλο κλάμα.........μωρομάντηλα που δεν ερεθίζουν το ποπουδάκι!!! ;)
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλησπέρα αδέρφια,

Σκοτεινέ μετά την συγκέντρωση θα πάμε να ποντάρουμε στο 33. :knuppel: :knuppel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom