Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Γιατι το εγραψες δις?
χαιρεσαι διπλα?
βεβαιως και σε παρακολουθω !!!
ολα τα οπαδικα τα παρακολουθω....
μπραβο στο κουραγιο σου...εγω σταματησα να προσεχω τα αλλα οπαδικα...καποτε ναι τωρα πια οχι..μονο βρισιες και προκλησεις ειναι..
οσο για την διπλη φραση ...απλο λαθος ειναι..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
μπραβο στο κουραγιο σου...εγω σταματησα να προσεχω τα αλλα οπαδικα...καποτε ναι τωρα πια οχι..μονο βρισιες και προκλησεις ειναι..
οσο για την διπλη φραση ...απλο λαθος ειναι..
Εντάξει χιούμορ έκανα για το διπλή φράση!!
όσο για τα οπαδικα απλά χαζεύω ....
Όντως είναι μόνο βρισιές και προκλήσεις 80% !!!!
η δική μου θέση είναι ΠΑΓΙΑ ...όπως μου μιλανε απαντώ!!!
δεν ξέρω αν σε βρίσκει σύμφωνο?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Νίκο είσαι μετά το ματς την Τετάρτη για το κρασί,γιατί ξέρω ότι Τετάρτες δεν μπορείς;
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Εντάξει χιούμορ έκανα για το διπλή φράση!!
όσο για τα οπαδικα απλά χαζεύω ....
Όντως είναι μόνο βρισιές και προκλήσεις 80% !!!!
η δική μου θέση είναι ΠΑΓΙΑ ...όπως μου μιλανε απαντώ!!!
δεν ξέρω αν σε βρίσκει σύμφωνο?
δεν με βρισκει συμφωνο εδω μεσα..εξω ναι!!...εδω μεσα "χανεσε"ενας μαλακας βριζει μια ομαδα εξαιτιας ενος αλλου μαλακα και παιρνει η μπαλα ολους...θιγμενος οπαδος της ομαδας απαντα...θιγμενος αλλος οπαδος ξανααπαντα...ΜΥΛΟΣ..κανενα νοημα κανενα ενδιαφερον...ποστ να γινοντε και να βγαινει το κομπλεξ και τα προβληματα του καθενα.....
ξαφνικα κατανταει η κατασταση ποιος θα βρισει μειωσει περισσοτερο τον αλλον..
ποσοι απο αυτους που βριζουν εδω μεσα θα μιλαγαν ετσι εξω..?
δεν το κρυβω ουτε το παιζω αγιος. και εγω εχω προκαλεσει και εγω εχω απαντησει σε προκλησεις αλλα οταν καταλαβα οτι οταν πω "γαμω τον ολυμπιακο"η μπαλα παιρνει και ατομα γαβρους που συμπαθω στο φορουμ(η οτι εστω πειραζονται που το διαβαζουν απο εμενα..)σταματησα..
αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν ειναι υποχρεωτικο να συμφωνησει καποιος...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Νίκο είσαι μετά το ματς την Τετάρτη για το κρασί,γιατί ξέρω ότι Τετάρτες δεν μπορείς;
darkoyli δυστυχος θα το ξερω αν οχι την τεταρτη μια μερα πριν το νωριτερο..
εμεις θα τα πουμε και στο γηπεδο την κυριακη...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλώς.Εγώ λέω για Τετάρη το κρασί μετά το ματς,οπότε να μην χρειάζεται να βγαίνουμε 2 φορές.Στο καπάκι να πάμε για το κρασί όπου θα γιορτάσουμε κ την παραμονή στην κορυφή.ΩΡΑΙΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ.Είναι κ κοντά στο γήπεδο στα άγια χώματα οπότε δεν θα αργήσουμε.

Τετάρτη 30/1 το κρασί χανούμια,μετά το γήπεδο φαί κ πιοτί.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Προσπάθα το Νικ για Τετάρτη.Δεν νοάται ο ένας εκ των ιδρυτών στου συλλόγου να λείπει
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
δεν με βρισκει συμφωνο εδω μεσα..εξω ναι!!...εδω μεσα "χανεσε"ενας μαλακας βριζει μια ομαδα εξαιτιας ενος αλλου μαλακα και παιρνει η μπαλα ολους...θιγμενος οπαδος της ομαδας απαντα...θιγμενος αλλος οπαδος ξανααπαντα...ΜΥΛΟΣ..κανενα νοημα κανενα ενδιαφερον...ποστ να γινοντε και να βγαινει το κομπλεξ και τα προβληματα του καθενα.....
ξαφνικα κατανταει η κατασταση ποιος θα βρισει μειωσει περισσοτερο τον αλλον..
ποσοι απο αυτους που βριζουν εδω μεσα θα μιλαγαν ετσι εξω..?
δεν το κρυβω ουτε το παιζω αγιος. και εγω εχω προκαλεσει και εγω εχω απαντησει σε προκλησεις αλλα οταν καταλαβα οτι οταν πω "γαμω τον ολυμπιακο"η μπαλα παιρνει και ατομα γαβρους που συμπαθω στο φορουμ(η οτι εστω πειραζονται που το διαβαζουν απο εμενα..)σταματησα..
αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν ειναι υποχρεωτικο να συμφωνησει καποιος...
Eν μερη συμφωνω αλλα......
Ειναι μερικα πραγματα που απλα ΔΕΝ γινεται να μην απαντησεις!!!!
κοιτα αυτο .....Ο συγκεκριμενος που εγραψε το τελευταιο ποσταρισμα της σελιδα που αναφερω ΓΡΑΦΕΙ 99% προκλητικα!!!!
οταν εσυ λοιπον (και το εσυ ειναι σχημα λογου) του μιλας σαν να ειναι φιλαρακι σου και τον "προτρεπεις να συνεχισει τον αγωνα" τοτε ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ μπανεις στην ιδια κατηγορια με αυτον!!!!
καταλαβαινεις τι εννοω?
δηλαδη μην λεμε συνεχεια οτι μας φταινε αλλοι για πραγματα που προκαλουμε μονοι μας !!!
 

Επισκέπτης
Νόμιζα ότι μόνο εγώ εδώ μέσα έχω την γνώμη ότι ο Ντέμης έχει την μεγαλύτερη ευθύνη...και είχα αρχίσει να ανυσηχώ! :-X
λοιπόν αδέλφια μιας και μένω κοντά στο γήπεδο και λίγο πολύ γνωρίζω τα τεκταινόμενα στην περιοχή από άτομα που έχουν σχέση εδώ και με τον δήμο ένα θα σας πω ότι την ευθύνη την μεγάλη την έχει ο Γρανίτσας, η πρεμούρα του να πάρει το χρίσμα του υποψήφιου βουλευτή του ΠΑΣΟΚ έφεραν την καταστροφή 1ον για να μην κοντραριστεί με την τότε κυβέρνηση χάθηκε η ευκαιρία για την ανακατασκευή του γηπέδου σαν ολυμπιακό όπως είχε χαρακτηρισθεί, έκανε γαργάρα την υπόθεση γιατί ο Λιάνης προωθούσε το συμφέροντα του Κρόκους και έτσι δώσανε το ΟΚ για ένταξη σαν ολυμπιακό έργο το γήπεδο Καραισκάκη με την σκανδαλώδη απόφαση στο να παραχωρηθεί δημόσιος χώρος σε ιδιώτη για 49 χρόνια  και να κατασκευάσει εκεί γήπεδο να το εκμεταλλευθεί για 49 χρόνια και μετά να το πάρει το κράτος δηλαδή όταν αυτό το γήπεδο θα είναι πάλι για κατεδάφιση, το γήπεδο δεν ανήκει στον ΟΣΦΠ αλλά σε εταιρεία που ανήκει στον Κόκκαλη και τα έσοδα από αυτά πάνε στην τσέπη του.
στην συνέχεια ο Λιάνης για να μην ξεσηκωθεί η ΑΕΚ για την απόφαση αυτή υποσχέθηκε στον Γρανίτσα ότι επειδή στην ουσία συναίνεσε να γίνει αυτό ότι η ΓΓΑ θα χρηματοδοτήσει το έργο διάταγμα όμως που ποτέ δεν υπογράφηκε.
στην συνέχεια επιλέχθηκε η λύση της κατασκευής του με την αυτοχρηματοδότηση από μεγάλη εταιρεία με όρο την εκμετάλλευση εμπορικών χώρων σε αυτό από αυτήν, σε αυτή την περίπτωση άλλαξε ο όγκος του κτιρίου και με προτροπή στην ουσία του τότε προσκείμενου δημάρχου μαζεύτηκαν υπογραφές και έκαναν προσφυγή κάτοικοι της Νέας Φιλαδέλφειας στο ΣΕ με όλλα τα γνωστά, αξίζει να σημειωθεί ότι και ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ που ήταν δημ. σύμβουλος με την παράταξη του δημάρχου ψήφισε ενάντια στην κατασκευή του γηπέδου. ο Νικολαίδης δεν έχει καμία ευθύνη για την μη κατασκευή του γηπέδου εκεί απλά είναι θύμα ενορχηστρωμένης επίθεσης και αν θέλετε μπορώ να σας παραθέσω και τους λόγους.     
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Eν μερη συμφωνω αλλα......
Ειναι μερικα πραγματα που απλα ΔΕΝ γινεται να μην απαντησεις!!!!
κοιτα αυτο .....Ο συγκεκριμενος που εγραψε το τελευταιο ποσταρισμα της σελιδα που αναφερω ΓΡΑΦΕΙ 99% προκλητικα!!!!
οταν εσυ λοιπον (και το εσυ ειναι σχημα λογου) του μιλας σαν να ειναι φιλαρακι σου και τον "προτρεπεις να συνεχισει τον αγωνα" τοτε ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ μπανεις στην ιδια κατηγορια με αυτον!!!!
καταλαβαινεις τι εννοω?
δηλαδη μην λεμε συνεχεια οτι μας φταινε αλλοι για πραγματα που προκαλουμε μονοι μας !!!
το συγκεκριμενο ποστ ειναι ακριβος οτι λεω πιο πανω...μια μαλακια και μιση...
οι συγγραφεις αυτου του ειδους ποστ αποκτανε λογο υπαρξης μεσο μαλακιων που γραφουν...ουτε να απαντησω δεν θελω καν...
γιατι ΔΕΝ σε ενοχλει που αυτα τα ατομα και αυτα τα ποστ βρισκουν βημα στο σαιτ..?
και εννοειτε οτι δεν θα γραψω "οκ αλεξ αλλα κοιτα και αυτο και εκεινο και το αλλο..."ολα τα ποστ αυτου του ειδους απο εμενα εδω και αρκετο καιρο εχουν την ιδια αντιμετωπιση..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αριον τα λαθη του γρανιτσα ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΑ.....
ο ντεμης με την βοηθεια της οριτζιναλ πηρανε την ερασιτεχνικη απο τον μελισανιδη..ο τιγρης ειπε οτι μπορει να φτιαξει γηπεδο 35οοο στην νεα φιλαδελφεια αλλα ντεμης και οριτζιναλ ΔΕΝ τον επελεξαν....
αυτοι τι και που φτιαξανε..?ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ....
 

Επισκέπτης
το συγκεκριμενο ποστ ειναι ακριβος οτι λεω πιο πανω...μια μαλακια και μιση...
οι συγγραφεις αυτου του ειδους ποστ αποκτανε λογο υπαρξης μεσο μαλακιων που γραφουν...ουτε να απαντησω δεν θελω καν...
γιατι ΔΕΝ σε ενοχλει που αυτα τα ατομα και αυτα τα ποστ βρισκουν βημα στο σαιτ..?
και εννοειτε οτι δεν θα γραψω "οκ αλεξ αλλα κοιτα και αυτο και εκεινο και το αλλο..."ολα τα ποστ αυτου του ειδους απο εμενα εδω και αρκετο καιρο εχουν την ιδια αντιμετωπιση..
αδελφέ όποιος θέλει να το παίξει υγιής φίλαθλος ας δει εδώ στο θρεντ τι έγινε με την παρέμβαση 2 οπαδών του ΟΣΦΠ προκλητικά εναντίον μου με άσχημους χαρακτηρισμούς που εγώ προσωπικά στο θρέντ του ΟΣΦΠ έχω να μπω και να πω κάτι μεμπτό πάνω από ένα μήνα.
και δεν φτάνει ότι έγινε εδώ στο θρέντ αλλά ο ένας από τους δυο με πήρε από πίσω και προκαλούσε και σε άλλο θρέντ. 
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
δεν καταλαβαινω τι θες να πεις ΣΕ ΜΕΝΑ..
αν θες αναλυσετο...

και δεν το παιζω υγιης φιλαθλος..στην προσωπικη μου ζωη ΔΕΝ ξερετε τι ειμαι...
εδω μεσα ας κρατησουμε ενα επιπεδο...
φτανουν οι τζαμπα μαγκες...
 

Επισκέπτης
αριον τα λαθη του γρανιτσα ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΑ.....
ο ντεμης με την βοηθεια της οριτζιναλ πηρανε την ερασιτεχνικη απο τον μελισανιδη..ο τιγρης ειπε οτι μπορει να φτιαξει γηπεδο 35οοο στην νεα φιλαδελφεια αλλα ντεμης και οριτζιναλ ΔΕΝ τον επελεξαν....
αυτοι τι και που φτιαξανε..?ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ....
ρε αδέλφια ο Μελισανίδης στα λόγια αλλά και ο κάθε Μελισανίδης πολλά μπορούν να φτιάξουν, ο Μελισανίδης ρωτάω έδωσε έτω ένα ευρώ στον αγώνα που κάνει ο Ντέμης με την παρέα του για να φέρει την ΑΕΚ εκεί που πρέπει? που ήταν ο Μελισανίδης στης δύσκολες στιγμές? ίσα 'ισα που ο Μελισανίδης κονόμησε από την ΑΕΚ και αν σήμερα είναι κάτι οικονομικά αυτό το οφείλει σε αυτά που κέρδισε σαν αρχή από την ΑΕΚ και μην τρελαθούμε ότι είναι και ΑΕΚτζής από τα γεννοφάσκια του, όσο ΟΣΦΠ είναι ο Κόκκαλης με της γνωστές ζεμπεκιές του επί Βαρδινογιάννη 'άλλο
τόσο ΑΕΚ είναι ο Μελισανίδης.
 

Επισκέπτης
δεν καταλαβαινω τι θες να πεις ΣΕ ΜΕΝΑ..
αν θες αναλυσετο...

και δεν το παιζω υγιης φιλαθλος..στην προσωπικη μου ζωη ΔΕΝ ξερετε τι ειμαι...
εδω μεσα ας κρατησουμε ενα επιπεδο...
φτανουν οι τζαμπα μαγκες...
δεν λέω για εσένα αδελφέ αλλά στην ουσία προς αυτούς που έρχονται εδώ μέσα και ζητάνε τα ρέστα από το σύνολο για την μαλακία που πέταξε κάποιος τρίτος.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
μα ουτε ο ντεμης(ακομα) σε πραξεις δεν εχει κανει κατι....οσο αφορα το γηπεδο βεβαια!!!!
μην μηδενιζουμε το εργο του!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ρε αδέλφια ο Μελισανίδης στα λόγια αλλά και ο κάθε Μελισανίδης πολλά μπορούν να φτιάξουν, ο Μελισανίδης ρωτάω έδωσε έτω ένα ευρώ στον αγώνα που κάνει ο Ντέμης με την παρέα του για να φέρει την ΑΕΚ εκεί που πρέπει? που ήταν ο Μελισανίδης στης δύσκολες στιγμές? ίσα 'ισα που ο Μελισανίδης κονόμησε από την ΑΕΚ και αν σήμερα είναι κάτι οικονομικά αυτό το οφείλει σε αυτά που κέρδισε σαν αρχή από την ΑΕΚ και μην τρελαθούμε ότι είναι και ΑΕΚτζής από τα γεννοφάσκια του, όσο ΟΣΦΠ είναι ο Κόκκαλης με της γνωστές ζεμπεκιές του επί Βαρδινογιάννη 'άλλο
τόσο ΑΕΚ είναι ο Μελισανίδης.
Ο Μελισσανίδης είναι ΑΕΚ αλλά αυτό δεν έχει και τόσο μεγάλη σημασία...ο Λουκάς Μπάρλος που ήταν Αρειανός πρόσφερε τα πιο πολλά στην Αεκάρα μας!!!
 

Επισκέπτης
μα ουτε ο ντεμης(ακομα) σε πραξεις δεν εχει κανει κατι....οσο αφορα το γηπεδο βεβαια!!!!
μην μηδενιζουμε το εργο του!!
ο Ντέμης από την στιγμή που ανέλαβε την ΠΑΕ είναι μπροστά σε μια δεδομένη κατάσταση ξέρει ότι το γήπεδο μετά από όσα έγιναν δεν πρόκειται να γίνει με τίποτα στην Νέα Φιλαδέλφεια και με τους όρους δόμησης που υπάρχουν δεν μπορεί κανείς να επενδύσει,ξεχωριστά τα κυκλοφοριακά προβλήματα που υπάρχουν. 
 

Επισκέπτης
Ο Μελισσανίδης είναι ΑΕΚ αλλά αυτό δεν έχει και τόσο μεγάλη σημασία...ο Λουκάς Μπάρλος που ήταν Αρειανός πρόσφερε τα πιο πολλά στην Αεκάρα μας!!!
ο Μπάρλος αν ξέρεις καλά την ιστορία του στην ΑΕΚ  μπήκε σαν τοποτηρητής από την ΧΟΥΝΤΑ και απλά έπρεπε να φανεί κάποιο έργο για πολιτικούς λόγους.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ναι αλλα ΑΛΛΑ ειχε πει...και ξαναλεω..με το προπονητικο τι γινετε..?και εκει αλλες ητανε οι εξαγγελιες....
περισυ ειχαμε 35 (αν ειναι δυνατον..) μυικους τραυματισμους....
δεν λεω οτι δεν εχει κανει εργο ο ντεμης!!!αλλα ΠΡΕΠΕΙ να λεμε και τα στραβα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom