Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
καλημερα φιλαρακια και καλη εβδομαδα Νταρκ θα παμε τρενο εως τους βαζελους στο υπογραφω
καλημερα φιλαρακια και καλη εβδομαδα Νταρκ θα παμε τρενο εως τους βαζελους στο υπογραφω


Kαλώστον τον Τρελό Αεκτζή-από τα πιο παλία μας αδέρφια εδώ μέσα.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Μεταγραφή δεν βλέπω να γίνεται.Εντάξει έχουμε ανάγκη σε κάποιες θέσεις,αλλά κ να μην γίνει καμμιά δεν είμαστε δα κ γυμνοί.Να πάρουμε κάποιον που να αξίζει,όχι να πάρουμε για να π[αρουμε όπως οι γαύροι τον Σίσιτς που ούτε την γιαγιά μου δεν μπορεί να ντριμπλάρει.
δεν λεω να παρουμε για να παρουμε αλλα ρε κοντε κανε ενα μπαμ να γουσταρουμε κ εμεις
 

Επισκέπτης
Μεταγραφή δεν βλέπω να γίνεται.Εντάξει έχουμε ανάγκη σε κάποιες θέσεις,αλλά κ να μην γίνει καμμιά δεν είμαστε δα κ γυμνοί.Να πάρουμε κάποιον που να αξίζει,όχι να πάρουμε για να π[αρουμε όπως οι γαύροι τον Σίσιτς που ούτε την γιαγιά μου δεν μπορεί να ντριμπλάρει.
αδελφέ νταρκ είναι όπως τα λες η ομάδα απλά λόγο καλύτερη διαχείριση υλικού χρειαζόταν και την πέτυχε  ο παππούς νομίζω.
πάντως και καμιά μεταγραφή αν κάνουν καλή θα είναι περισσότερο για  ψυχολογικούς λόγους και για περίπτωση να έχει να καλύψει μερικά κενά γιατί από εδώ και στο εξής θέλει λίγο προσοχή  θα αρχίσει το κυνήγι από την παράγκα. 
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα Αεκάρες ,Πρωταθλητές της 17ης αγωνιστικής! :rockon:
Τώρα που το συνήθισα το πρασινάκι , μου το βγάλατε? :cheesy:
Ας μην ξεχνάμε και την μπασκετική ΑΕΚ που επανήλθε στις νίκες, 90-72 με τον Κολοσσό! :rockon:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα Αεκάρες ,Πρωταθλητές της 17ης αγωνιστικής! :rockon:
Τώρα που το συνήθισα το πρασινάκι , μου το βγάλατε? :cheesy:
Ας μην ξεχνάμε και την μπασκετική ΑΕΚ που επανήλθε στις νίκες, 90-72 με τον Κολοσσό! :rockon:
εχθές αδέλφια είχαμε πάλι επίθεση από 2 επιστήμονες εδώ αλλά αποκρούστηκαν είναι μερικοί που δεν αντέχουν να μας βλέπουν πρώτους και ξεσπάνε εδώ μέσα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
εχθές αδέλφια είχαμε πάλι επίθεση από 2 επιστήμονες εδώ αλλά αποκρούστηκαν είναι μερικοί που δεν αντέχουν να μας βλέπουν πρώτους και ξεσπάνε εδώ μέσα.
Τα ψιλοδιάβασα arion...τους τρώει το πωπουδάκι τους! ;)
Η πλάκα είναι ότι νομίζουν ότι εμείς τους προκαλούμε...εκτός αν είναι πρόκληση το να βρίσκεσαι στην πρώτη θέση! :dancing:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα gatto.

ΦΟΒΕΡΟ ΑΒΑΤΑΡ. Φ Ο Β Ε Ρ Ο :rockon: :rockon: :rockon:
Φοβερές στιγμές...κακά τα ψέμματα ήταν κάβλα το γηπεδάκι μας!Δεν μπορεί να συγκριθεί με τα κρύα καθίσματα του Οάκα...
Φαντάσου να είχαμε τα ντερμπάκια στο ΝΑΟ...θα είχαν χάσει οι απαταιώνιοι από την Δεκελείας... :rockon:
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Φοβερές στιγμές...κακά τα ψέμματα ήταν κάβλα το γηπεδάκι μας!Δεν μπορεί να συγκριθεί με τα κρύα καθίσματα του Οάκα...
Φαντάσου να είχαμε τα ντερμπάκια στο ΝΑΟ...θα είχαν χάσει οι απαταιώνιοι από την Δεκελείας... :rockon:
κολαση κολαση μεσα στο τζαμι.......
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
....μονάχα μαμημένοι θα βγείτε ζωντανοι... :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:


Α ρε μαλάκα Γρανίτσα :jerking: :jerking: :jerking:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα!!!
η ομαδα χρειαζετε ενισχυση!!!!εχει αρκετες ελειψεις!!!
σε εδρες οπως ειναι η τουμπα το αλκαζαρ ΠΡΕΠΕΙ φετος να κανουμε διπλα!!!δεν εχουμε περιθορια για καμια γκελα...ειδατε εχτες τον οφη? νομιζετε οτι ειναι το συνοθυλευμα του μαουερ..? θα μας δυσκολεψει αρκετα...
επαναλαμβανω χρειαζομαστε 4 ενδεκαδατους ποδοσφαιριστες!!!!
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
αυτος ο κυριος Γρανιτσας κυκλοφωρει ακομη ελευθερος???
ερωτηση!!! :uglystupid:

Γρανιτσας - Φιλιππου οι νεκροθαφτες της ΑΕΚ
:headbang: :tickedoff: :tickedoff:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
4 νομίζω ότι είναι πολλοί για αυτή την μεταγραφική περίοδο!Εγώ θα προτιμούσα 1-2 πολύ καλές κινήσεις, αλλά να είναι πραγματικά πολύ καλές κινήσεις,όχι δανεικοί με οψιόν , ούτε "βαπτισμένοι" παιχταράδες και σούπερ ταλέντα...
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
4 νομίζω ότι είναι πολλοί για αυτή την μεταγραφική περίοδο!Εγώ θα προτιμούσα 1-2 πολύ καλές κινήσεις, αλλά να είναι πραγματικά πολύ καλές κινήσεις,όχι δανεικοί με οψιόν , ούτε "βαπτισμένοι" παιχταράδες και σούπερ ταλέντα...
Συμφωνω απολυτα !!!!!!!!!!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εγω ξαναλεω 4 ενδεκαδατους!!!!λεφτα υπαρχουν!!!νοτιας κανελλοπουλος πρεπει φετος να κανουν αισθητη την παρουσια τους στην ομαδα..
και αν εχετε προσεξει ο οσφπ μαζευει παλι οτι καλο σε νεαρους υπαρχει....
ΞΥΠΝΑΤΕ!!!!13 ματς εχουν μεινει δεν εχουμε περιθορια για χαμενους βαθμους!!!
πρεπει να προκαλουμε τρομο στους αντιπαλους μας και ανχωτικες νικες δεν κανουν κατι τετοιο..
 

Επισκέπτης
Φοβερές στιγμές...κακά τα ψέμματα ήταν κάβλα το γηπεδάκι μας!Δεν μπορεί να συγκριθεί με τα κρύα καθίσματα του Οάκα...
Φαντάσου να είχαμε τα ντερμπάκια στο ΝΑΟ...θα είχαν χάσει οι απαταιώνιοι από την Δεκελείας... :rockon:
ρε αδέλφια τι να πω και εγώ που σχεδόν μεγάλωσα στον ναό σχεδόν από 4 ετών πήγαινα σε αυτό με τον πατέρα μου και τώρα κλείνω τα 53 τι να πρωτοθυμηθώ από εκεί μέσα τους χιλιάδες ποδοσφαιριστές που έχω δει χαρές και λύπες.
το θυμάμαι ακόμα που ήταν σαν πέταλο στον χώρο της σκεπαστής υπήρχε μια ψηλή μάντρα, στο  πίσω μέρος ένα γήπεδο ξερό για προπονήσεις των μικρών αλλά και της πρώτης ομάδας για περιπτώσεις που παίζαμε με αντίπαλους που δεν είχαν χόρτο έκανα σε αυτό προπόνηση και οι μεγάλη.
εκεί που ήταν το μπάσκετ ήταν ένα ανοιχτό γήπεδο μπάσκετ με 5 σειρές σκαλιά και εκεί έκαναν προπόνηση οι πρωταθλητές Ευρώπης το 68  η μοναδική αμιγώς Ελληνική ομάδα σε συλλογικό επίπεδο.
τι να θυμηθώ τον μπάρμπα Διονύση τον φροντιστή που έμενε μέσα στο γήπεδο με την γυναίκα του και ήταν η ψυχή της ομάδας? τον ηρωικό ανάπηρο, στους αγώνες θυμάμαι ακόμα και τον Κώστα Χατζηχρήστο τον μεγάλο ηθοποιό ανεβασμένο πάνω στα κάγκελα να πανηγυρίζει και να πετάει της ατάκες τους μιλάμε για μεγάλη ιστορία, που οι εκσυγχρονιστές δεν την σεβάστηκαν την έκαναν μπάζα σε λίγες ημέρες σε μια συμπαιγνία μερικών που μπήκαν στην ομάδα για προσωπικό όφελος και μιλάμε για την οικογένεια Φιλίπου με τον εκπρόσωπο της τον Γρανίτσα και με τα διαπλεκόμενα  της εποχής να το κάνουν αυτό που είναι σήμερα έναν απέραντο λάκκο που τον χαλβαδιάζουν            πολλοί για να τον σφετεριστούν για την κονόμα τους.
αυτός ο χώρος ότι και να γίνει όπου και να γίνει το γήπεδο δεν πρέπει να φύγει από την κατοχή της ομάδας, αυτός ο χώρος προσφέρθηκε σαν δώρο από τους πρόσφυγες στην ομάδα μας και εκεί θα πρέπει να γίνει ένας χώρος καθαρά ενωσίτικος  που να θυμίζει την ιστορία της ομάδας μας και της χαμένες πατρίδες που σήμερα ζωντανεύουν από το πέταγμα του δικέφαλου αετού.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
:rockon:
 

Συνημμένα

  • gipedo (100).jpg
    gipedo (100).jpg
    83,6 KB · Εμφανίσεις: 20
  • gipedo (28).jpg
    gipedo (28).jpg
    26 KB · Εμφανίσεις: 22
  • gipedo (29).jpg
    gipedo (29).jpg
    26,9 KB · Εμφανίσεις: 20
  • gipedo (31).jpg
    gipedo (31).jpg
    17,1 KB · Εμφανίσεις: 14

Επισκέπτης
....μονάχα μαμημένοι θα βγείτε ζωντανοι... :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:


Α ρε μαλάκα Γρανίτσα :jerking: :jerking: :jerking:
και μην ξεχνάτε και τον Λιάνη και αυτός είναι ο μεγάλος ένοχος γιατί αυτός για μικροπολιτικούς λόγους έβαλε τον Γρανίτσα να το γκρεμίσει για να δείξει έργο τάχα εν όψι εκλογών αλλά το διάταγμα για την χρηματοδότηση δεν το υπέγραψε ποτέ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και μερικοί γραφικοί...έχουν χάσει τον ύπνο τους.Τους έχουμε κάνει να ιδρώσουν.Τους έχουμε χλωμιάσει.Τους έχουμε κάνει να παραμιλάνε κ να εκνευρίζονται.


Keep walking.πλησιάζετε εκεί που θα τιμωρηθείτε... :rockon: :rockon: :rockon:

ΓΙΑ ΟΛΑ.... :rockon:



 

Επισκέπτης
Πάμε ορέ τρελλοίοιοί.

31/1 κοπή πίττας του συλλόγου ΡΕ ΜΟΝΟ Η ΧΑΝΟΥΜΑ και κρασοκατάνυξη.Δώρο-έκπληξη στον νικητή της κοπής.Να είστε όλοι εκεί :rockon: :rockon: :rockon:

Μέσα στις 2 επόμενες μέρες,θα έχετε πάρει όλοι p.m. για τον τόπο διεξαγωγής της κρασοκατάνυξης.Περιμένουμε κ τα ΄΄άπιστα΄΄ αδέλφια να γνωριστούμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :rockon: :rockon:
θα έχουμε πάλι και τον πικραμένο αλόθρησκο τον talos43 σε λίγο καιρό θα τον κάνουμε να ξεχάσει τι ομάδα είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom