Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μην ασχολείστε με δευτεροτριτοτεταρτοπέμπτο............καταλάβατε? ;)
δεν ηξερα οτι εισαι γαυρος?εκτος και αμα γεννηθηκες χθες και νομιζεις οτι η αεκ ειναι πρωτη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
μα αυτό είναι παπαρια που είπε στο ποδόσφαιρο τιμωρείται η πρόθεση και στην συγκεκριμένη φάση ο αμυντικός κυνηγάει τον Λουτσιάνο ποιος μου λέει ότι πάνω στην ταχύτητα δεν κόβει ταχύτητα ο επιθετικός για να εκβιάσει το πέναλτυ? 
:headbang: :headbang: :headbang: επρεπε να δωσει κιτρινη στον λουτσιανο εχεις δικιο,οταν παψετε να βλεπετε φαντασματα θα φτιαξετε και ομαδα για να βλεπουμε και λιγο μπαλιτσα,δεν μου αρεσει να παιζω με την αεκ και να ξερω οτι θα φαει 3 ειλικρινα σου μιλαω
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Το βλέπουμε γιατί έχεις δώσει δικαιώματα ρε συ ψάχνω. Και δε μιλάω για χρονιές που έπαιζες μπαλάρα αλλά για χρονιές ολόκληρες που γινόντουσαν όργια που δε γίνονταν ούτε σε αφρικάνικα πρωταθλήματα. Δέκα χρόνια και τώρα έχεις κάνει όλη τη χώρα πρώτα αντιολυμπιακούς και μετά οτιδήποτε άλλο. Ας μην ανοίξουμε όμως να χαρείς τώρα συζητηση χιλιοειπωμένων πραγμάτων. Ο Ατρόμητος σήμερα έπρεπε να φάει 8 τεμάχια, εγώ αυτό είδα.
εσυ ποτε εγινες αντιολυμπιακος?οταν επαιζα στην κορινθο και ολα τα χωρια για εντος εδρα,οταν εκλεβες πρωταθληματα με καπνογονα,οταν κατεβαζες τα φωτα η μηπως οταν εφυγε ο βατραχος?οι αεκτζηδες που ειναι αντιολυμπιακοι απο προσωπικη πειρα σου μιλαω κατα 90% γιναν στη φυγη του μπαγεβιτς,ολα τα αλλα ειναι φουμαρα και το ξερεις,ο βαζελος σας στερησε cl προσφατα και δεν ειπατε κουβεντα,ουτε ο κοντορουφιανος ουτε οι φυλλαδες σας,μονο ο ιβιτς ειχε μιλησει τοτε η κανω λαθος?
υγ.συγνωμη αν σας χαλαω το θρεντ αλλα θα ηθελα να κανω κουβεντα με επιχειρηματα με ορισμενους αν μπορουν
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αδέλφια μου-πρωταθλητές της 17ης αγωνιστικής-φίλοι μου,καλημέρα κ καλή χρονιά. :uglystupid:

Είμαι εδώ ξανα μαζί σας αμόλυντος και ελεύθερος ξανα να ποστάρω για την ΑΕΚΑΡΑ μας,που πήρε χρυσό-χρυσότατο τρίποντο το Σάββατο.Δυστυχώς λόγω υποχρεώσεων (snowboard) έλειπα για τριήμερο κ δεν είδα το ματς καθόλου στην τηλεόραση και ήταν από ότι έμαθα από τα καλύτερα φέτος.Με αυτό το τρίποντο βάλαμε γερά θεμέλια για την κατάκτηση του τίτλου κ ξορκίσαμε εςν μέρη και τα φαντάσματα του Γενάρη που θέλει κατά κανόνα να χάνουμε βαθμους.Αφού περάσαμε από το Περιστέρι που δεν έχουμε περάσει ΠΟΤΕ με νίκη όλα δείχνουν ότι παμε για κάτι καλό .Πολλά μπράβο στα παιδιά που μετά το καζο της Τρίπολης κ της Ξάνθης δείχνουν χαρακτήρα κ προχωράνε μπροστά.

Είμαστε εδώ.Τους έχουμε κανει να χάσουν τον ύπνο τους.Τους έχουμε κάνει να ιδρώσουν.Τους έχουμε χλωμιάσει.Τους έχουμε κάνει να παραμιλάνε κ να εκνευρίζονται.



ΑΕΚ ΓΕΡΑ-ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Από ότι βλέπω στην ψηφοφορία πιο πάνω,ααπό την ώρα που κερδίσαμε τα πιτσουνάκια,αυξήθηκαν οι ψήφοι υπέρ του να φύγει ο Φερέρ.

:think:Το σχόλιο μου,προφανώς κ δεν απευθύνεται σε ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα.Το διάβασα ότι πήγες.Μπράβο σου ρε ΑΕΚΤΖΗ.Είχαν παέι λέει καμμιά εκατοστή δικοί μας δίxως δiακριτικά.Αληθεύει;Με αυτούς ήσουν;
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
εγω ημουν σε θυρα με ατρομητους στην 4 δεξια απο τα επισημα ειχε και εκει αεκτζηδες ειχαμε κ κανα δυο μανουρες στα λογια μονο.οι 100 δικοι μας ηταν στην πτυσωμενη !μαζευτηκαν εξω απο το γηπεδο κ ετσι τους ανοιξαν θυρα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Με 2 νίκες στα επόμενα εντός έδρας κ πάμε για το διπλάκι στο Αλκαζάρ. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
καλημέρα αδέλφια άρχισαν οι Κασάνδρες πάλι αλλά εμείς γερά.
 

Επισκέπτης
από τον ενωσίτικο τύπο και αφιερωμένο σε αυτούς που ονειρεύονται την φυγή του ΡΙΜΠΟ.


assetslarget942606787jc7.jpg
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
καλημερα φιλαρακια και καλη εβδομαδα Νταρκ θα παμε τρενο εως τους βαζελους στο υπογραφω
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
μακαρι κ πιστευω κ με μεταγραφη.......
μακαρι κ πιστευω κ με μεταγραφη.......


Μεταγραφή δεν βλέπω να γίνεται.Εντάξει έχουμε ανάγκη σε κάποιες θέσεις,αλλά κ να μην γίνει καμμιά δεν είμαστε δα κ γυμνοί.Να πάρουμε κάποιον που να αξίζει,όχι να πάρουμε για να π[αρουμε όπως οι γαύροι τον Σίσιτς που ούτε την γιαγιά μου δεν μπορεί να ντριμπλάρει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom