Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
μα αυτό είναι παπαρια που είπε στο ποδόσφαιρο τιμωρείται η πρόθεση και στην συγκεκριμένη φάση ο αμυντικός κυνηγάει τον Λουτσιάνο ποιος μου λέει ότι πάνω στην ταχύτητα δεν κόβει ταχύτητα ο επιθετικός για να εκβιάσει το πέναλτυ? 
Έλα ρε αρίωνα άστα τα σάπια. Είναι γνωστό ότι η αεκ ενυοείται κατάφορα από τη διαιτησία τα τελευταία δέκα χρόνια. Ας το παραδεχτούμε.  :headbang: :headbang: Υπάρχει κίτρινη παράγκα και φάνηκε και στο Περιστέρι. Μόνο η ΑΕΚ και το Αιγάλεω να κερδίζει, όλοι άλλοι να πάνα @@@@ούνε
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Μην το πείτε ούτε του παπαγιώργη ότι κερδίσατε απόψε.........άφαντοι στο 2ο ημίχρονο. Αν είχε ο ΟΦΗ θέληση και δεν έκοωε ο Παράσχος την ομάδα με τις "τυχαίες" αλλαγές θα λέγαμε άλλα.......
γιατι να μην το πουμε?
οταν κερδιζεις πχ 4-0 λες εχω επιθεση που μαμαει και κερδισα....
Ε σημερα ειχαμε τερμα που μαμαει και κερδισαμε.....
κι ο τερματοφθλακας μερος της ομαδας ειναι μην κοιτας που δεν το χετε καταλαβει ολοι οι υπολοιποι εκτος απο μας λογω ανηπαρξιας των κιπερ σας...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Έλα ρε αρίωνα άστα τα σάπια. Είναι γνωστό ότι η αεκ ενυοείται κατάφορα από τη διαιτησία τα τελευταία δέκα χρόνια. Ας το παραδεχτούμε.  :headbang: :headbang: Υπάρχει κίτρινη παράγκα και φάνηκε και στο Περιστέρι. Μόνο η ΑΕΚ και το Αιγάλεω να κερδίζει, όλοι άλλοι να πάνα @@@@ούνε
δεν λεει κανεις αυτο φιλε αλλα οταν ενα διαιτητικο λαθος-οριακο ευνοει τον γαυρο...ολοι αμεσως "βλεπετε" ευνοια στον γαυρο...οταν ομως το λαθος ευνοει εσας,η δεν υπαρχει λαθος η δεν το βλεπετε ποτε...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πάντως φαίνεται το κόλλημα ΟΛΩΝ με την ΑΕΚ απόψε!!! Κερδίσατε όλοι και πάλι εδώ γράφετε!!! Εξάρτηση!!!!!
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
δεν λεει κανεις αυτο φιλε αλλα οταν ενα διαιτητικο λαθος-οριακο ευνοει τον γαυρο...ολοι αμεσως "βλεπετε" ευνοια στον γαυρο...οταν ομως το λαθος ευνοει εσας,η δεν υπαρχει λαθος η δεν το βλεπετε ποτε...
Το βλέπουμε γιατί έχεις δώσει δικαιώματα ρε συ ψάχνω. Και δε μιλάω για χρονιές που έπαιζες μπαλάρα αλλά για χρονιές ολόκληρες που γινόντουσαν όργια που δε γίνονταν ούτε σε αφρικάνικα πρωταθλήματα. Δέκα χρόνια και τώρα έχεις κάνει όλη τη χώρα πρώτα αντιολυμπιακούς και μετά οτιδήποτε άλλο. Ας μην ανοίξουμε όμως να χαρείς τώρα συζητηση χιλιοειπωμένων πραγμάτων. Ο Ατρόμητος σήμερα έπρεπε να φάει 8 τεμάχια, εγώ αυτό είδα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Το βλέπουμε γιατί έχεις δώσει δικαιώματα ρε συ ψάχνω. Και δε μιλάω για χρονιές που έπαιζες μπαλάρα αλλά για χρονιές ολόκληρες που γινόντουσαν όργια που δε γίνονταν ούτε σε αφρικάνικα πρωταθλήματα. Δέκα χρόνια και τώρα έχεις κάνει όλη τη χώρα πρώτα αντιολυμπιακούς και μετά οτιδήποτε άλλο. Ας μην ανοίξουμε όμως να χαρείς τώρα συζητηση χιλιοειπωμένων πραγμάτων. Ο Ατρόμητος σήμερα έπρεπε να φάει 8 τεμάχια, εγώ αυτό είδα.
δεν λεει κανεις οτι δεν επρεπε να φαει 8..αλλο το ενα αλλο το αλλο..
κι βαζελος στο πρωταθλημα επρεπε να μας βαλει αλλα 3 αλλα το αποτελεσμα ηταν να βαλει μονο ενα καλπικο γκολ κι εμεις ενα κανονικο...
Πάντως φαίνεται το κόλλημα ΟΛΩΝ με την ΑΕΚ απόψε!!! Κερδίσατε όλοι και πάλι εδώ γράφετε!!! Εξάρτηση!!!!!
Ζηλευουμε τους τιτλους σας και την Καλυτερη ομαδα που εχετε γι αυτο.... :)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
..........Ζηλευουμε τους τιτλους σας και την Καλυτερη ομαδα που εχετε γι αυτο.... :)

Η ειρωνία σαφώς και δεν είναι απάντηση. Εγώ πιστεύω ότι ζηλεύετε το κλίμα που επεικρατεί εδώ αλλά πολλές φορές και για να τα κάνουν κάποιοι πουτάνα......είμαστε η μοναδικοί που έχουμε βρεθεί τόσες φορές για φαγοπότι...........
 

Επισκέπτης
Η ειρωνία σαφώς και δεν είναι απάντηση. Εγώ πιστεύω ότι ζηλεύετε το κλίμα που επεικρατεί εδώ αλλά πολλές φορές και για να τα κάνουν κάποιοι πουτάνα......είμαστε η μοναδικοί που έχουμε βρεθεί τόσες φορές για φαγοπότι...........
στης 31 θα είσαι?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Η ειρωνία σαφώς και δεν είναι απάντηση. Εγώ πιστεύω ότι ζηλεύετε το κλίμα που επεικρατεί εδώ αλλά πολλές φορές και για να τα κάνουν κάποιοι πουτάνα......είμαστε η μοναδικοί που έχουμε βρεθεί τόσες φορές για φαγοπότι...........
ξερεις οτι δεν ειμαι τετοιος τυπος... >:(
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Λέω να έρθω μια και καλή στη φιέστα του πρωταθληματος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Η ειρωνία σαφώς και δεν είναι απάντηση. Εγώ πιστεύω ότι ζηλεύετε το κλίμα που επεικρατεί εδώ αλλά πολλές φορές και για να τα κάνουν κάποιοι πουτάνα......είμαστε η μοναδικοί που έχουμε βρεθεί τόσες φορές για φαγοπότι...........
Εσυ τι μιλας αφου ποτε δεν πας...εγω θα παω πρωτος μου φαινεται με τα χανουμια και μετα εσυ....
με τον αριων στανταρ θα γινω τυφλα απ τα ουζα....
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εσυ τι μιλας αφου ποτε δεν πας...εγω θα παω πρωτος μου φαινεται με τα χανουμια και μετα εσυ....
με τον αριων στανταρ θα γινω τυφλα απ τα ουζα....

Τα παιδιά εδώ δεν έχουν κανένα πρόβλημα να πάνε και από άλλες ομάδες!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Λέω να έρθω μια και καλή στη φιέστα του πρωταθληματος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
θα αργησεις να πας Αθηνα μαν...μεχρι τοοοοοτε μπορει το μετρο να χει ερθει στην Κρητη και πας μ αυτο...χοχοχοχοχοχοχοχο!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Τα παιδιά εδώ δεν έχουν κανένα πρόβλημα να πάνε και από άλλες ομάδες!!!
το ξερω ρε και τους παραδεχομαι...μ εχουν καλεσει κι εμενα στη συναντηση που βαλαν και τις φωτο αλλα ημουν θεσνικη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom