Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Επισκέπτης
παλί η εμμονή με το διπλό προφίλ!
σε δικαιολογω παππού όμως λογω ηλικίας.
Οσο για τον τάφο εσένα σε βλέπω να πηγαινεις πρώτος...
κάνε τουλάχιστον καμια δίαιτα να πέσει η μπακα, μην πας άκλαφτος πριν της ωρας σου, και μετά με ποιόν θα σππάμε πλάκα εδώ μέσα?
ε?
καλά όταν τελειώσεις τράβα το καζανάκι.
 

Επισκέπτης
είσαι αστέρι, και όταν άτομα σαν εσένα μου φέρονται όπως εσύ καταλαβαίνω ότι έχω μεγάλη αξία γιατί να σου στέλνουν μηνύματα όπως τα δικά σου κάτι ασήμαντα άτομα σημαίνει ότι έχω αξία στον βόθρο και στην δυσοσμία απαντάω με ειρωνεία.
 

Επισκέπτης
[size=13pt]Eίναι όλα τα παιδάκια καθαρά και μπαναρισμένα;[/size]
κάποιοι  δεν έχουν ανάγκη ούτε να είναι μπανιαρισμένα ούτε μπαναρισμένα γιατί η βρώμα του λόγου που λένε αλλά και όλη η βρώμα που κουβαλάνε μέσα τους δεν καθαρίζει με τίποτα.
 

cornholio

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
είσαι αστέρι, και όταν άτομα σαν εσένα μου φέρονται όπως εσύ καταλαβαίνω ότι έχω μεγάλη αξία γιατί να σου στέλνουν μηνύματα όπως τα δικά σου κάτι ασήμαντα άτομα σημαίνει ότι έχω αξία στον βόθρο και στην δυσοσμία απαντάω με ειρωνεία.

όταν περιμένεις να λάβεις κοινωνική αναγνώριση και αξιά στην ηλικία των 60 ετών μεσα απο ένα σάιτ για μπουρδέλα είσαι πραγματικά αξιολύπητο, άκρως συμπλεγματικό, μοναχικό άτομο. Το λιγότερο.
 

Επισκέπτης
O Aνέστης Bλάχος μίλησε : Pε Aνέστη αφού και εσύ εδώ ξημεροβραδιάζεσαι και εγώ και όλοι
[size=8pt](εντωμεταξύ γαμάμε με τις μαλακίες μας το thread της AEK....)[/size]

Προτείνω να συνεχίσετε την διαμάχη σας σε ένα άλλο thread πχ: "Που είναι το ΛAOΣ"
 

Επισκέπτης
όταν περιμένεις να λάβεις κοινωνική αναγνώριση και αξιά στην ηλικία των 60 ετών μεσα απο ένα σάιτ για μπουρδέλα είσαι πραγματικά αξιολύπητο, άκρως συμπλεγματικό, μοναχικό άτομο. Το λιγότερο.
η γνώμη σου γενικά και ο χαρακτηρισμός σου για το site δείχνει το επίπεδο σου γιατί έχεις άγνοια για την ποιότητα των περισσότερων μελών εδώ αλλά δεν περιμένω από εσένα την επιβράβευση,
απλά προκαλείς γιατί με φοβάσαι.
 

Επισκέπτης
O Aνέστης Bλάχος μίλησε : Pε Aνέστη αφού και εσύ εδώ ξημεροβραδιάζεσαι και εγώ και όλοι
[size=8pt](εντωμεταξύ γαμάμε με τις μαλακίες μας το thread της AEK....)[/size]
ο Ανέστης Βλάχος όμως ίσως να είναι και ο Κώστας Τσούκας.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ο ζηκος που ηταν σημερα να μιλησει για χεσμενους που πνιγουν τα πεναλτυ στο περιστερι ρε γαμωτο....?
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ενώ το κλάδεμα στον Μαντούκα σε τετ α τετ έτοιμος για γκολ δεν ήταν. Η περίπτωση Ζήκου, ίσως όχι για το τι είπα αλλά για το πως έγινε και πόσο καθυστέρησε αποτελεί σκάνδαλο.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μην ασχολείστε με δευτεροτριτοτεταρτοπέμπτο............καταλάβατε? ;)
 

Επισκέπτης
Ενώ το κλάδεμα στον Μαντούκα σε τετ α τετ έτοιμος για γκολ δεν ήταν. Η περίπτωση Ζήκου, ίσως όχι για το τι είπα αλλά για το πως έγινε και πόσο καθυστέρησε αποτελεί σκάνδαλο.
ο Βαρούχας λέει τον βρήκε στον μηρό μιλάμε για χοντρή παπαριά.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
ο Βαρούχας λέει τον βρήκε στον μηρό μιλάμε για χοντρή παπαριά.
Καλά. Το σουτ αλλοιώθηκε το γκολ χάθηκε και δε δόθηκε τίποτα. Αν ήταν Αλεξανδρής θα έπεφτε θα δινόταν πέναλτυ και κόκκινη κάρτα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Μην ασχολείστε με δευτεροτριτοτεταρτοπέμπτο............καταλάβατε? ;)
Λιγα τα ψωμια σου χανουμηηηηηηηηηηηη ;)
Θα σε κανω να αλλαξεις ομαδα με δολωμα "Λευτερακιδες"
μπουχαχαχαχααχχααχα!!

ο Βαρούχας λέει τον βρήκε στον μηρό μιλάμε για χοντρή παπαριά.
που τον βρηκε?
 

Επισκέπτης
Καλά. Το σουτ αλλοιώθηκε το γκολ χάθηκε και δε δόθηκε τίποτα. Αν ήταν Αλεξανδρής θα έπεφτε θα δινόταν πέναλτυ και κόκκινη κάρτα.
μα αυτό είναι παπαρια που είπε στο ποδόσφαιρο τιμωρείται η πρόθεση και στην συγκεκριμένη φάση ο αμυντικός κυνηγάει τον Λουτσιάνο ποιος μου λέει ότι πάνω στην ταχύτητα δεν κόβει ταχύτητα ο επιθετικός για να εκβιάσει το πέναλτυ? 
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Λιγα τα ψωμια σου χανουμηηηηηηηηηηηη ;)
Θα σε κανω να αλλαξεις ομαδα με δολωμα "Λευτερακιδες"
μπουχαχαχαχααχχααχα!!
που τον βρηκε?

Μην το πείτε ούτε του παπαγιώργη ότι κερδίσατε απόψε.........άφαντοι στο 2ο ημίχρονο. Αν είχε ο ΟΦΗ θέληση και δεν έκοωε ο Παράσχος την ομάδα με τις "τυχαίες" αλλαγές θα λέγαμε άλλα.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom