Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγω παντως μαγγες αν και γαυρος το σημερινο το βλεπω για 4αρα .εστι γραφει η ιστορια σχεδον παντα μετα απο καποια σκαρτα αποτελεσματα καπου ξεσπαν και σημερα ειναι η ευκαιρια
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
Εσύ φίλε μου πού το βλέπεις το άγχος??Μήπως δεν πληρώνονται στην ώρα τους?Ή μήπως τα καράβια τους πέσαν έξω?Όλοι χρυσοπληρωμένοι είναι και καβατζωμένοι για τρεις -τουλάχιστον -ζωές.Δεν έχεις καταλάβει ότι γι'αυτούς πέρα βρέχει?Το συμβόλαιο να τρέχει και φώναζε εσύ κι εγώ όσο θέλεις.Και για να καταλήξω γιατί τα έχω ξαναπεί από εδώ,δεν έχουν άγχος,ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ έχουν γιατί κανείς δεν έχει φροντίσει να τους δώσει να καταλάβουν σε ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΟΥΝ...
[move][size=14pt]Η ΑΕΚ είναι υπεράνω προσώπων...[/size][/move]

αγχος ο φιλος εννοει οτι στην πρωτη στραβη που θα κανει ο σεζαρ η ο μορετο στο πρωτο λεπτο του αγωνα,θα αρχισει η γνωστη μουρμουρα αντε να παιξεις μπαλα μετα.....
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
αγχος ο φιλος εννοει οτι στην πρωτη στραβη που θα κανει ο σεζαρ η ο μορετο στο πρωτο λεπτο του αγωνα,θα αρχισει η γνωστη μουρμουρα αντε να παιξεις μπαλα μετα.....


............ωραία το ΠΟΥΛΟ αφού είναι άχρηστος,τι την κρατάνε την ποντικομαμή ,προτιμώ τον Αλέφαντο κι ας γελάτε κι ας με βρίσετε, αν θέλετε,αλλά δεν μπορεί να ανεχόμαστε άλλο τέτοιο θέαμα, δεν λέω για τα αποτελέσματα, ας έπαιζαν μπάλα κι ας έχαναν, αλλά τέτοιο θέαμα, έλεος πια...........φτάνει τόσο!!!!!!!!!!!!!!!!!

        ΥΓ. Κι αυτό που μου την σπάει περισσότερο είναι που μετά από κάθε αποτυχία έχει και μια ηλίθια δικαιολογία, αλλά αυτός δεν φταίει ποτέ!!!!!!!!!!!!
Α! ρε Ντέμη...........  Α! ρε Ντέμη........... τέλος πάντων, καλή επιτυχία για σήμερα
και βλέπουμε..........!!!!!!!!!!!
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
δεν θα φτασουμε στο επιπεδο των gayρων να εχουμε και τον αλεφαντο προπονητη επειδη το θελετε μερικοι...
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
............ωραία το ΠΟΥΛΟ αφού είναι άχρηστος,τι την κρατάνε την ποντικομαμή ,προτιμώ τον Αλέφαντο κι ας γελάτε κι ας με βρίσετε, αν θέλετε,αλλά δεν μπορεί να ανεχόμαστε άλλο τέτοιο θέαμα, δεν λέω για τα αποτελέσματα, ας έπαιζαν μπάλα κι ας έχαναν, αλλά τέτοιο θέαμα, έλεος πια...........φτάνει τόσο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αδερφέ ονόμασέ μου μία ελληνική ομάδα που παρουσιάζει καλύτερο θέαμα από τη δικιά μας.Μία θέλω!

        ΥΓ. Κι αυτό που μου την σπάει περισσότερο είναι που μετά από κάθε αποτυχία έχει και μια ηλίθια δικαιολογία, αλλά αυτός δεν φταίει ποτέ!!!!!!!!!!!!
Α! ρε Ντέμη...........  Α! ρε Ντέμη........... τέλος πάντων, καλή επιτυχία για σήμερα
και βλέπουμε..........!!!!!!!!!!!

Να πάρουμε τον Ρουμάνο που μετά από κάθε ανεπιτυχές αποτέλεσμα (και ήταν πολλά) το πρώτο πράγμα που έλεγε ήταν αναλαμβάνω πλήρως την ευθύνη για την ήττα.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
δεν θα φτασουμε στο επιπεδο των gayρων να εχουμε και τον αλεφαντο προπονητη επειδη το θελετε μερικοι...


Οχι ρε φίλε, πλάκα κάνω για τον Αλέφαντο, ήμαρτον, εντάξει, όχι κι έτσι,
το έθεσα έτσι για να δώσω έμφαση στην αγανάκτησή μου, με παραξηγήσατε!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
δεν θα φτασουμε στο επιπεδο των gayρων να εχουμε και τον αλεφαντο προπονητη επειδη το θελετε μερικοι...
ε όχι και τον Αλέφαντο τι να τον κάνουμε για να μας λέει στα αποδυτήρια για τους Μυρμιδόνες του Αχιλλέα και την μάχη του Μαραθώνα?
αν θέλουμε να αλλάξουμε προπονητή λίγος θα μας παίσει ένας Μανωλάς  με τεχνικό διευθυντή τον Θωμά τον Μαύρο?
 

Επισκέπτης
Οχι ρε φίλε, πλάκα κάνω για τον Αλέφαντο, ήμαρτον, εντάξει, όχι κι έτσι,
το έθεσα έτσι για να δώσω έμφαση στην αγανάκτησή μου, με παραξηγήσατε!!!!!!!!!!
ναι αλλά τι μας πέρασες για θίασο? και πρότεινες έστω και στο έτσι αυτό το όργιο?
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
ε όχι και τον Αλέφαντο τι να τον κάνουμε για να μας λέει στα αποδυτήρια για τους Μυρμιδόνες του Αχιλλέα και την μάχη του Μαραθώνα?
αν θέλουμε να αλλάξουμε προπονητή λίγος θα μας παίσει ένας Μανωλάς  με τεχνικό διευθυντή τον Θωμά τον Μαύρο?

Ναι φίλε ο Μανωλάς είναι πολύ λίγος σαν προπονητής τόσο όσο μεγάλος ήταν σαν παίκτης.
 

Επισκέπτης
Ναι φίλε ο Μανωλάς είναι πολύ λίγος σαν προπονητής τόσο όσο μεγάλος ήταν σαν παίκτης.
δηλαδή έστω και με την νέων και ελπίδων λίγος ήταν? ο βάτραχος τι είχε και έγινε προπονητής περισσότερο από τον Στέλιο? αν δεν είχε τον κόσμο της ΑΕΚ ο βάτραχος ακόμη μεταχειρισμένα ZASTAVA θα πούλαγε.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδή έστω και με την νέων και ελπίδων λίγος ήταν? ο βάτραχος τι είχε και έγινε προπονητής περισσότερο από τον Στέλιο? αν δεν είχε τον κόσμο της ΑΕΚ ο βάτραχος ακόμη μεταχειρισμένα ZASTAVA θα πούλαγε.

Ναι και εκεί λίγος ήταν. Ως αποτυχημένος έφυγε αν θυμάσαι φιλαράκι. Είπα εγώ ότι ο βάτραχος είναι καλός προπονητής?
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Αδερφέ ονόμασέ μου μία ελληνική ομάδα που παρουσιάζει καλύτερο θέαμα από τη δικιά μας.Μία θέλω!

Να πάρουμε τον Ρουμάνο που μετά από κάθε ανεπιτυχές αποτέλεσμα (και ήταν πολλά) το πρώτο πράγμα που έλεγε ήταν αναλαμβάνω πλήρως την ευθύνη για την ήττα.


Συνάδελφε, δίκιο έχεις, αλλά θέλω κάποια στιγμή, να δω την ομάδα μου να παίζει μπάλα,
δεν είμαι ευχαριστημένος ούτε κι όταν παίρνει θετικά αποτελέσματα αλλά σέρνεται.
Εντάξει έιπαμε να παίρνει την ευθύνη και να κάνει κάτι, όχι να μας "δουλεύει".
 

Επισκέπτης
Ναι και εκεί λίγος ήταν. Ως αποτυχημένος έφυγε αν θυμάσαι φιλαράκι. Είπα εγώ ότι ο βάτραχος είναι καλός προπονητής?
δεν σου είπα ότι εσύ είπες για τον βάτραχο αλλά με αυτόν πήρες τόσους  τίτλους γιατί τον στηρίζαμε εμείς.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Συνάδελφε, δίκιο έχεις, αλλά θέλω κάποια στιγμή, να δω την ομάδα μου να παίζει μπάλα,
δεν είμαι ευχαριστημένος ούτε κι όταν παίρνει θετικά αποτελέσματα αλλά σέρνεται.
Εντάξει έιπαμε να παίρνει την ευθύνη και να κάνει κάτι, όχι να μας "δουλεύει".

Αν εννοείς την μπάλα που έβλεπες από την ΑΕΚ το 93 ας πούμε ξέχασέ το. Το έχω αναλύσει και παλιότερα. Άλλες εποχές, άλλο ποδόσφαιρο! Αν εννοείς τη μπάλα που παίζει η Μπαρτσελόνα (που και αυτή δε παίζει και καμιά σπουδαία μπάλα αναλογικά ειδικά φέτος) πάλι ξέχασέ το για τους ευνόητους λόγους που όλοι καταλαβαίνουμε. Πρέπει να μου πείς τι εννοείς "να παίζει μπάλα" γιατί είναι πολύ σχετικό και υποκειμενικό.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδή έστω και με την νέων και ελπίδων λίγος ήταν? ο βάτραχος τι είχε και έγινε προπονητής περισσότερο από τον Στέλιο? αν δεν είχε τον κόσμο της ΑΕΚ ο βάτραχος ακόμη μεταχειρισμένα ZASTAVA θα πούλαγε.
παιδιά έχουμε ξεφύγει εντελώς. Το ότι κάποιος ήταν καλός παίκτης δεν σημαίνει ότι είναι και καλός προπονητής. Δηλαδή να πάρουμε τον Μανωλά για να μάθει προπονητική στην ΑΕΚ? Ελεος παιδιά. Εάν αξίζει ένας έλληνας προπονητής αυτός είναι ο ΝΟΜΠΛΙΑΣ. Μόνο αυτός και κανένας άλλος. ΠΡΟΣΟΧΗ. Δεν λέω να φύγει ο φερέρ όπως λέτε κάποιοι άλλοι. Λέω απλώς ποιος έλληνας προπονητής αξίζει και έχει μέλλον. Ψυχραιμία!!!!!!!!!!


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
ρε παιδια κακα τα ψεματα ο μπαγεβιτς πηρε πρωταθληματα οταν οι αλλοι ηταν πολλοι καλυτεροι απο εμας.ενας λογος βεβαια ηταν και αυτο που λεει ο αριων οτι ο κοσμος τοτε ηταν ολος μαζι και δεν υπηρχαν ουτε γκρινιες ουτε τιποτα.


δεν σου είπα ότι εσύ είπες για τον βάτραχο αλλά με αυτόν πήρες τόσους  τίτλους γιατί τον στηρίζαμε εμείς.
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
παιδιά έχουμε ξεφύγει εντελώς. Το ότι κάποιος ήταν καλός παίκτης δεν σημαίνει ότι είναι και καλός προπονητής. Δηλαδή να πάρουμε τον Μανωλά για να μάθει προπονητική στην ΑΕΚ? Ελεος παιδιά. Εάν αξίζει ένας έλληνας προπονητής αυτός είναι ο ΝΟΜΠΛΙΑΣ. Μόνο αυτός και κανένας άλλος. ΠΡΟΣΟΧΗ. Δεν λέω να φύγει ο φερέρ όπως λέτε κάποιοι άλλοι. Λέω απλώς ποιος έλληνας προπονητής αξίζει και έχει μέλλον. Ψυχραιμία!!!!!!!!!!


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά


ουτε νομπλιας ουτε τιποτα,ας τελειωσει η χρονια να κανουμε ταμειο και μετα βλεπουμε.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
δεν σου είπα ότι εσύ είπες για τον βάτραχο αλλά με αυτόν πήρες τόσους  τίτλους γιατί τον στηρίζαμε εμείς.

Τους τίτλους αδερφέ τότε δε τους πήραμε λόγω Βατράχου. Τους πήραμε γιατί είχαμε παικταράδες οι οποίοι στη σημερινή εποχή  δε θα έπαιζαν στην ΑΕΚ για πολλούς λόγους. Να ξαναπώ το παράδειγμά μου: Ο Κετσπάγια σήμερα θα κόστιζε γύρω στα 10 εκατομύρια ευρώ (τουλάχιστον) και θα έπαιζε στη Σεβίλλη με τον φίλο μας τον Κερζάκοφ και όχι στην ΑΕΚάρα. Άλλες κοινωνικοπολιτικές και συνεπώς και οικονομικές συνθήκες φίλε τότε.
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
γιατι υπαρχει και το αλλο ενδεχομενο,να παρει ο φερερ το πρωταθλημα και μετα να βγει και απο πανω.μετα τι θα γινει; τι θα λεμε; θα εχει δικιο και πολυ μαλιστα...
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
Τους τίτλους αδερφέ τότε δε τους πήραμε λόγω Βατράχου. Τους πήραμε γιατί είχαμε παικταράδες οι οποίοι στη σημερινή εποχή  δε θα έπαιζαν στην ΑΕΚ για πολλούς λόγους. Να ξαναπώ το παράδειγμά μου: Ο Κετσπάγια σήμερα θα κόστιζε γύρω στα 10 εκατομύρια ευρώ (τουλάχιστον) και θα έπαιζε στη Σεβίλλη με τον φίλο μας τον Κερζάκοφ και όχι στην ΑΕΚάρα. Άλλες κοινωνικοπολιτικές και συνεπώς και οικονομικές συνθήκες φίλε τότε.


το 89' θυμασε με ποιους πηρε πρωταθλημα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom