Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παυλής και πάσης Ελλάδας βάλε και τον Αραμπατζή ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Α, ρε φίλε psaxnw,που μου θες και ανατροπές..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γουστο που θα ειχε ε....αυτο ελειπε ρε μαν να μην παρετε αερα τη βεροια....
τουλαχιστον σημερα θα κοιμηθειτε ενα βραδυ στην κορυφη...με 36 βαθμους...απο αυριο και παλι στο μειον....
 

Επισκέπτης
γουστο που θα ειχε ε....αυτο ελειπε ρε μαν να μην παρετε αερα τη βεροια....
τουλαχιστον σημερα θα κοιμηθειτε ενα βραδυ στην κορυφη...με 36 βαθμους...απο αυριο και παλι στο μειον....
μην λες μεγάλα λόγια μην αγριέψει ο σωφέρ και σας πάρει καμιά κούρσα με το ταξί.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μην λες μεγάλα λόγια μην αγριέψει ο σωφέρ και σας πάρει καμιά κούρσα με το ταξί.
μπαααααααααααα........στην πολυ χειροτερη,αυριο τετοια ωρα θα εχουμε τριπλη ισοβαθμια με εμας πρωτους....
εκτος αν ο φερερ πει παλι κανα κουλο οτι η αεκ ειναι πρωτη.....χοχοχοχοχο!!!
 

Επισκέπτης
μπαααααααααααα........στην πολυ χειροτερη,αυριο τετοια ωρα θα εχουμε τριπλη ισοβαθμια με εμας πρωτους....
εκτος αν ο φερερ πει παλι κανα κουλο οτι η αεκ ειναι πρωτη.....χοχοχοχοχο!!!
με κανένα αποτέλεσμα δεν υπάρχει τριπλή ισοβαθμία
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Πάλι μαλακία!ΑΕΚ πρώτη με 36..
ναι ρε μαν εχεις δικιο....ειμαι γαμοζαυλακομενος μη με συνοριζεστε...
στα υποθετικα δεν τα παω καλα...ας μιλησω με πραγματικα γεγονοτα...αυριο ο γαυρος θα ειναι πρωτος...τελεια και παυλα!!!
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
ναι ρε μαν εχεις δικιο....ειμαι γαμοζαυλακομενος μη με συνοριζεστε...
στα υποθετικα δεν τα παω καλα...ας μιλησω με πραγματικα γεγονοτα...αυριο ο γαυρος θα ειναι πρωτος...τελεια και παυλα!!!
Είπες και τράβηξες προς το δάσος....
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά μόλις γύρισα απο γήπεδο. Ευτυχώς πήγα και δεν το μετάνιωσα κοθόλου. Νομίζω οτι πρέπει να κρατήσουμε για πάντα τον μπλάνκο στην ομάδα. Θα γίνει μεγάλος παίκτης
 

Επισκέπτης
Παιδιά μόλις γύρισα απο γήπεδο. Ευτυχώς πήγα και δεν το μετάνιωσα κοθόλου. Νομίζω οτι πρέπει να κρατήσουμε για πάντα τον μπλάνκο στην ομάδα. Θα γίνει μεγάλος παίκτης
καλά τα λές ρε αδελφέ 2 γκόλ έβαλε σήμερα με την Μπαρτσελόνα , στα δύσκολα θέλουμε το γκόλ.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
γουστο που θα ειχε ε....αυτο ελειπε ρε μαν να μην παρετε αερα τη βεροια....
τουλαχιστον σημερα θα κοιμηθειτε ενα βραδυ στην κορυφη...με 36 βαθμους...απο αυριο και παλι στο μειον....
Ναι όπως αέρα την πήρατε κι εσείς φέτος...Α ρε νοημοσύνες
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ρε μόνο ο Παυλής! :rockon: :rockon: :rockon:
Ευτυχώς που μπήκανε τα γρήγορα γκολ γιατί το κλίμα στις εξέδρες ήταν πολύ βαρύ!
Πάντως ήταν λάθος οι αποδοκιμασίες στην αναγγελία του ονόματος του Φερέρ...πολλές φορές η ΣΙΩΠΗ είναι η καλύτερη αντίδραση!
 

bruno21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
οσοι αποδοκιμασαν ειναι οσοι φωναζαν με τρλλα το ονομα του!!να μην ανεβαζουμε  κανεναν να φωναζουμε μονο για την ΑΕΚ
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Θλάση ο Δέλλας...και τώρα τρεχάτε ποδαράκια μου να βρείτε σέντερ μπακ!!!!
Κάτι λέγαμε προχτές για το στήσιμο που έγινε το καλοκαίρι... :think:
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
καλά τα λές ρε αδελφέ 2 γκόλ έβαλε σήμερα με την Μπαρτσελόνα , στα δύσκολα θέλουμε το γκόλ.
Φίλε μου στα δύσκολα ήτανε στον πάγκο. :uglystupid: Το παληκάρι έχει καρφώσει 11 μπαλάκια σε 15 αγώνες(στους 4 ήτανε αλλαγή, δεν έπαιξε σε όλο το ματς). Αν ήτανε και λίγο πιο ομαδικοί οι συμπαίκτες του θα είχε βάλει και άλλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom