Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ δεν είπα ρε μάγκες να μην βάζουμε πιτσιρικάδες να παίζουν στην ομάδα!!!!!!!!!!!!
Αν αξίζει κάποιος ας παίξει και ας είναι και 15 χρονών!!!!!!Δεν είναι αυτός όμως ο αυτοσκοπός μας!!!!!!!!!Αυτός μπορεί να είναι ο καημός του εκάστοτε προέδρου που θέλει να τα τσεπώσει!Όχι όμως ο δικός μας!Δεν μπορεί να ξεκινάς τον σχεδιασμό της χρονιάς θεωρόντας ότι θα στηριχθείς σε μια θέση πάνω σε ένα 17χρονο παιδί!ΕΛΕΟΣ
Θα του δώσεις ευκαιρίες και θα το βάλεις σιγά-σιγά στην ομάδα αν αξίζει...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΑΔΕΛΦΙΑ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΤΕΛΟΣ
Καλό απόγευμα σε όλους,καλό Σ/Κ και μην ξεχνάτε:

Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ.ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ.

Εγώ θα είμαι αύριο στο γήπεδο κανονικά με τη Νανά μου.

Το ραντεβού μας κανονικά στο καθιερωμένο σημείο.

Εσύ ΑΕΚΤΖΗ θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη;;; :tickedoff:


ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[move]Για σένα ζω,για σένα τραγουδω,ΑΕΚ σ'αγαπώ,ΑΕΚ σ'αγαπώ,ΑΕΚ σ'αγαπώ :bottom: :bottom: :bottom:[/move]
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μπορεί να ξεκινάς τον σχεδιασμό της χρονιάς θεωρόντας ότι θα στηριχθείς σε μια θέση πάνω σε ένα 17χρονο παιδί!ΕΛΕΟΣ
Θα του δώσεις ευκαιρίες και θα το βάλεις σιγά-σιγά στην ομάδα αν αξίζει...

Πάλι θα διαφωνήσω μαζί σου φίλε μου. Είναι πολύ πιο λάθος να στηρίξεις τη χρονιά σου σε έναν 35χρονο παρά σε έναν 17χρονο αν πραγματικά το αξίζει. Παρεπιμπτόντως ο Σωκράτης είναι 19 πλέον.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Πάλι θα διαφωνήσω μαζί σου φίλε μου. Είναι πολύ πιο λάθος να στηρίξεις τη χρονιά σου σε έναν 35χρονο παρά σε έναν 17χρονο αν πραγματικά το αξίζει. Παρεπιμπτόντως ο Σωκράτης είναι 19 πλέον.
Όταν ο 35χρονος είναι ο Ρίμπο δεν είναι λάθος...και ας μην σου βγει στο τέλος!
Βάλτε μέσα τον πατριώτη τον Παυλή ρεεεεεεεεεεεεε...που ψάχνετε για σεντερ-φορ!!! :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Αδελφέ KALI με το να πέσουμε να τους φάμε ΤΩΡΑ όντως θα βγούμε τρίοι.Μη σου πω τέταρτοι.Εχουμε δει κ στο παρελθον που φτάνει την διχόνοια την ομάδα μας.

Και κάτι άλλο:ξέρεις ότι σε αγαπώ κ σε εκτιμώ.Αλλά η υπογραφή σουτ που έχεις κάτω από αυτά που γράφεις,αν το έβλεπα στον alexandro1976,στον Pleasure και στον npap δεν θα παραξενευόμουν.
ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΣ.
Τόση ώρα σου απαντούσα αλλά έπεσε ο SERVER :headbang:.Τέλος πάντων τα είπαμε στο τηλέφωνο και εν κατακλείδι ξαναγράφω εδώ ότι ΛΥΠAMAI με τις αστείες δικαιολογίες του Δέλλα και του Ζήκου,ειδικά του δεύτερου γιατί ό άλλος παίζει και λίγη μπάλλα ακόμα.Και επειδή κι εγώ σε εκτιμώ αλλάζω και το signature...
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Όταν ο 35χρονος είναι ο Ρίμπο δεν είναι λάθος...και ας μην σου βγει στο τέλος!
Βάλτε μέσα τον πατριώτη τον Παυλή ρεεεεεεεεεεεεε...που ψάχνετε για σεντερ-φορ!!! :2funny:
Παλικάρια,
μόνο να τους βάζει να παίζουν στις σωστές θέσεις πρέπει...
Τίποτε άλλο.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Όταν ο 35χρονος είναι ο Ρίμπο δεν είναι λάθος...και ας μην σου βγει στο τέλος!
Βάλτε μέσα τον πατριώτη τον Παυλή ρεεεεεεεεεεεεε...που ψάχνετε για σεντερ-φορ!!! :2funny:

Δηλαδή αν πριν δυο χρόνια σου λέγανε πάρε τον Ρονάλντο ή πάρε τον Μέσι για να στηρίξεις πάνω σε έναν από τους δύο την ομάδα σου ποιόν θα διάλεγες? Το ξέρω ότι είναι υπερβολικό αυτό το παράδειγμα. Επίσης δεν είπα ότι είναι λάθος να στηριχθείς στον Ρίμπο απλά είπα ότι είναι πολύ πιο λάθος να στηριχθείς στον Ρίμπο από τον στηριχθείς στον Παπασταθόπουλο. Εννοείται ότι δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης (άλλωστε δεν παίζουν και στην ίδια θέση) δεν είμαι τρελός.
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Δηλαδή αν πριν δυο χρόνια σου λέγανε πάρε τον Ρονάλντο ή πάρε τον Μέσι για να στηρίξεις πάνω σε έναν από τους δύο την ομάδα σου ποιόν θα διάλεγες? Το ξέρω ότι είναι υπερβολικό αυτό το παράδειγμα. Επίσης δεν είπα ότι είναι λάθος να στηριχθείς στον Ρίμπο απλά είπα ότι είναι πολύ πιο λάθος να στηριχθείς στον Ρίμπο από τον στηριχθείς στον Παπασταθόπουλο. Εννοείται ότι δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης (άλλωστε δεν παίζουν και στην ίδια θέση) δεν είμαι τρελός.
Τον Ρίμπο τον παίρνεις για να σου καθαρίζει τα δύσκολα ματσάκια (έτσι έκανε στον κωλόγαυρο πέρισυ). Μέχρι τώρα όμως δεν μας έχει βγει..
Που θα πάει όμως...
Μην ξεχνάτε ότι μιλάμε για το μεγαλύτερο όνομα ποδοσφαιριστή που έχει έρθει ποτέ στην Ελλάδα.
Ξέρει πολλά καντάρια τόπι το παλικάρι!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δηλαδή αν πριν δυο χρόνια σου λέγανε πάρε τον Ρονάλντο ή πάρε τον Μέσι για να στηρίξεις πάνω σε έναν από τους δύο την ομάδα σου ποιόν θα διάλεγες? Το ξέρω ότι είναι υπερβολικό αυτό το παράδειγμα. Επίσης δεν είπα ότι είναι λάθος να στηριχθείς στον Ρίμπο απλά είπα ότι είναι πολύ πιο λάθος να στηριχθείς στον Ρίμπο από τον στηριχθείς στον Παπασταθόπουλο. Εννοείται ότι δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης (άλλωστε δεν παίζουν και στην ίδια θέση) δεν είμαι τρελός.
Εννοείται ότι θα πάρεις τον Μέσι...αν και το παράδειγμα σου είναι τραβηγμένο!Ο Παπασταθόπουλος όμως δεν έχει βγάλει ολόκληρη χρονιά σαν ηγέτης για να στηριχθείς πάνω του!!!΄Επαιξε 4-5 συνεχόμενα ματς,ήταν απο τους λίγους που έτρεχε και τραυματίστηκε!
Δεν κινούνται έτσι οι μεγάλες ομάδες!!!!!
Που είναι ο Νίνης οεο?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι έχουμε τρεμούρα για να βγάλουμε παίχτες.Όχι για το λόγο που αναφέρεις εσύ αλλά για να τους απολαύσουμε.Αν δεν βγάζω παίχτες τι σκατά πάω κ κάνω στο γήπεδο;;;κάθομαι σπίτι μου.
Όταν έβγαζες Κασάπηδες,Μπορμπόκηδες,Τσάρτες και Ντέμηδες χαιρόσουν να βλέπεις μπάλλα κ έλεγες ότι ΒΓΑΖΩ ΠΑΙΧΤΕΣ Κ Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.Και αν πουλήσεις κ κανέναν στο εξωτερικό κ μπει ζεστο χρήμα ποιο το πρόβλημα;θα επενδύσεις για να πάρεις τίποτα άλλο.
Είναι τελείως διαφορετικές περιπτώσεις αυτοί οι παίχτες!Όλοι αυτοί ήταν πρωταγωνιστές σε μικρές ομάδες και εντάχθηκαν σε ένα καλοκουρδισμένο σύνολο όπως ήταν τότε η ΑΕΚ!Ειδικά για τον Τσάρτα θυμάμαι ότι τον πρώτο χρόνο έφαγε πολύ πάγκο από τον Ντούσαν μέχρι να καθιερωθεί...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Με το φοβο να χαρακτηριστω <<προπονητης>> λιγα απλα πραγματακια....χωρις φουνταριστο μεσα στην περιοχη εστω και αμπαλλο προκοπη δεν υπαρχει....οπως και να το κανουμε μια ομαδα πρεπει να εχει ισχυρο αξονα(σεντερ μπακ-κοφτης-σεντερ φορ.....αν εχεις 2 σεντερ μπακ εξαιρετικα αργα και ταυτοχρονα 2 ΑΡΓΟΥΣ εξω απο την περιοχη (ανεξαρτητα αν ξερουν κανταρια μπαλλας) χαιρετισματα.....το χειροτερο ομως απο ολα ειναι να εχει ο προπονητης εμμονες ιδεες....πχ τοζερ κοφτης-ριβαλντο δεξια-μαντουκα φορ κλπ κλπ.....παρακολουθω την ΑΕΚΑΡΑ απο το 1969 μπορει καποιος να μου θυμισει καποιον χειροτερο ακραιο απο τους Σεζαρ-Μαντουκα;
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
το χειροτερο ομως απο ολα ειναι να εχει ο προπονητης εμμονες ιδεες....πχ τοζερ κοφτης-ριβαλντο δεξια-μαντουκα φορ κλπ κλπ.....παρακολουθω την ΑΕΚΑΡΑ απο το 1969 μπορει καποιος να μου θυμισει καποιον χειροτερο ακραιο απο τους Σεζαρ-Μαντουκα;
+10000000 για το θεμα του προπονητη πριν ειχαμε τον σαντος τωρα εχουμε τον φερερ.πιο ξεροκεφαλους και εγωισταρους προπονητες δεν εχω ξαναδει.τα λαθη ειναι ανθρωπινα το θεμα ειναι να τα παραδεχεσαι και να τα διορθωνεις.οσο για τους ακραιους πραγματικα δεν θυμαμαι καιγω να ειχαμε χειροτερους.κρινω βεβαια με τη κατασταση που βρισκονται τωρα.εδω μεχρι και ο σοαρες πεταγε οταν επαιζε στην αεκ.
 

Επισκέπτης
+10000000 για το θεμα του προπονητη πριν ειχαμε τον σαντος τωρα εχουμε τον φερερ.πιο ξεροκεφαλους και εγωισταρους προπονητες δεν εχω ξαναδει.τα λαθη ειναι ανθρωπινα το θεμα ειναι να τα παραδεχεσαι και να τα διορθωνεις.οσο για τους ακραιους πραγματικα δεν θυμαμαι καιγω να ειχαμε χειροτερους.κρινω βεβαια με τη κατασταση που βρισκονται τωρα.εδω μεχρι και ο σοαρες πεταγε οταν επαιζε στην αεκ.
πέρσι είχαμε το περίφημο ροτέισον και σχετικά πήγαμε καλά ειδικά στον πρώτο γύρο στον δεύτερο γύρο κάτσαμε λόγο σχεδιασμού, εφέτος έχουμε ένα πολύ αργό σύνολο αντιστρόφως ανάλογο με  το γρήγορο ποδόσφαιρο που παίζουν οι άλλες ομάδες εμένα προσωπικά κάτι μου λέει ότι την επόμενη αγωνιστική στον πάγκο της ομάδας θα είναι κάποιος άλλος. 
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
πέρσι είχαμε το περίφημο ροτέισον και σχετικά πήγαμε καλά ειδικά στον πρώτο γύρο στον δεύτερο γύρο κάτσαμε λόγο σχεδιασμού, εφέτος έχουμε ένα πολύ αργό σύνολο αντιστρόφως ανάλογο με  το γρήγορο ποδόσφαιρο που παίζουν οι άλλες ομάδες εμένα προσωπικά κάτι μου λέει ότι την επόμενη αγωνιστική στον πάγκο της ομάδας θα είναι κάποιος άλλος. 
δε το βλεπω arion.ο φερερ πιστευω θα φυγει στο τελος της χρονιας  .
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
πέρσι είχαμε το περίφημο ροτέισον και σχετικά πήγαμε καλά ειδικά στον πρώτο γύρο στον δεύτερο γύρο κάτσαμε λόγο σχεδιασμού, εφέτος έχουμε ένα πολύ αργό σύνολο αντιστρόφως ανάλογο με  το γρήγορο ποδόσφαιρο που παίζουν οι άλλες ομάδες εμένα προσωπικά κάτι μου λέει ότι την επόμενη αγωνιστική στον πάγκο της ομάδας θα είναι κάποιος άλλος.  
Και ο παππούς ΠΑΛΙ έστειλε τον Αραμπατζή με τους Νέους.....
[move][size=14pt]Παππού παππού τον π.... που και που?[/size][/move]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Και ο παππούς ΠΑΛΙ έστειλε τον Αραμπατζή με τους Νέους.....
[move][size=14pt]Παππού παππού τον π.... που και που?[/size][/move]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μονο τον αραμπατζη?χετεμαι,πλιατσικα....φανταστειτε μονο τη ψυχολογια αυτων των 2.περυσι τους ειχε εμπιστευτει ο παππους σαν βασικους στο cl(σε κρισιμο κιολας παιχνιδι)με την αντερλεχτ και φετος προβιβαστηκαν στους νεους.τι αλλαξε δηλαδη απο περυσι?τοση ποιοτητα εχει πια το ροστερ μας που δε χωρανε ουτε στη 18αδα? :headbang:
 

Επισκέπτης
εφέτος πάντως κάτι δεν έκατσε καλά  το μόνο που με προβληματίζει περισσότερο είναι ότι  στο ματς που είχαμε  περισσότερη κίνηση  στην  Τρίπολη το χάσαμε αλλά το χάσαμε από ένα λάθος του τερματοφύλακα στην ουσία αλλά και μετά καπάκι η ήττα στην Ξάνθη δεν ξέρω τι να πω.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εφέτος πάντως κάτι δεν έκατσε καλά  το μόνο που με προβληματίζει περισσότερο είναι ότι  στο ματς που είχαμε  περισσότερη κίνηση  στην  Τρίπολη το χάσαμε αλλά το χάσαμε από ένα λάθος του τερματοφύλακα στην ουσία αλλά και μετά καπάκι η ήττα στην Ξάνθη δεν ξέρω τι να πω.
εδω χασμε πρωταθλημα απτον ιωνικο στην εδρα μας :headbang: :headbang:δε μου κανει τιποτα εντυπωση πλεον με αυτη την ομαδα.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
αδελφια αεκτζηδες βοηθηστε λιγο στην ερωτηση παρακαλω!!!!! ποιους χειροτερους ακραιους απο τους σεζαρ-μαντουκα θυμαστε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom