Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
αδελφια αεκτζηδες βοηθηστε λιγο στην ερωτηση παρακαλω!!!!! ποιους χειροτερους ακραιους απο τους σεζαρ-μαντουκα θυμαστε;
να το παω γενικα.εγω προσωπικα δεν θυμαμαι στα 13 χρονια που εχουμε να παρουμε πρωταθλημα να παιζουμε τοσο αθλια μπαλα.πραγματικα εκνευριζομαι οταν βλεπω την αεκ φετος.
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ας χαλαρώσουμε λίγο. Είμαστε οι πιο ανυπόμονοι οπαδοί. Εγώ πάντως θα πάω αύριο γήπεδο και οτι βρέξει ας κατεβάσει
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ρε παιδιά ας χαλαρώσουμε λίγο. Είμαστε οι πιο ανυπόμονοι οπαδοί. Εγώ πάντως θα πάω αύριο γήπεδο και οτι βρέξει ας κατεβάσει
ρε συ δε νομιζω οτι ειμαστε ανυπομονοι.αλλα εχουμε μαζεψει τοσο πικρα ολα αυτα τα χρονια που μολις γινει η πρωτη στραβη απογοητευομαστε ευκολα.το ιδιο εργο το εχω δει πολλες φορες.ξεκιναμε με ονειρα καθε χρονια και για καποιο λογο η ομαδα καταρεει παντα σαν χαρτινος πυργος.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά ας χαλαρώσουμε λίγο. Είμαστε οι πιο ανυπόμονοι οπαδοί. Εγώ πάντως θα πάω αύριο γήπεδο και οτι βρέξει ας κατεβάσει
νομίζω το ανυπόμονη είναι άστοχο φίλε απλά δεν αντέχουμε να ήμαστε μέχρι τώρα βαθμολογικά και αγωνιστικά να ήμαστε χειρότεροι από πέρσι.
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
ρε συ δε νομιζω οτι ειμαστε ανυπομονοι.αλλα εχουμε μαζεψει τοσο πικρα ολα αυτα τα χρονια που μολις γινει η πρωτη στραβη απογοητευομαστε ευκολα.το ιδιο εργο το εχω δει πολλες φορες.ξεκιναμε με ονειρα καθε χρονια και για καποιο λογο η ομαδα καταρεει παντα σαν χαρτινος πυργος.
Φταίνε οι σούπερ ρεπόρτερ της ομάδας. Κάθε καλοκαίρι μας φουσκώνουν τα μυαλά με τους παιχταράδες μας που βγάζουν μάτια στα φιλικά με καφενεία. Βέβαια και εμείς τα χάβουμε με τη πρώτη και περιμένουμε η ομάδα να μοιράζει πεντάρες δεξιά και αριστερά.Το κακό νομίζω είναι πως το χάβουν και οι ίδιοι οι παίκτες :idiot:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Φταίνε οι σούπερ ρεπόρτερ της ομάδας. Κάθε καλοκαίρι μας φουσκώνουν τα μυαλά με τους παιχταράδες μας που βγάζουν μάτια στα φιλικά με καφενεία. Βέβαια και εμείς τα χάβουμε με τη πρώτη και περιμένουμε η ομάδα να μοιράζει πεντάρες δεξιά και αριστερά.Το κακό νομίζω είναι πως το χάβουν και οι ίδιοι οι παίκτες :idiot:
φταινε και αυτοι αλλα και εσυ μεσα σου λες φετος δε μπορει ειναι η χρονια μας.τελικα εχω παρατηρησει οτι οταν ξεκιναμε με φαμφαρες παμε κατα διαολου.θυμηθειτε τη χρονια με τουμπακοβιτς 7000 στη πρωτη προπονηση και τη χρονια με τη συντριμ τιμ τελικα με τις μεταγραφες του λυμπε και οκκα.αντιθετα 2 φορες εχουμε ξεκινησει χωρις να περιμενουμε τιποτα απτην ομαδα και διεκδικησαμε τον τιτλο μεχρι το τελος με σαντος τη πρωτη χρονια που το χασαμε προτελευταια αγωνιστικη στο οακα με γαυρο 4-3 και τη πρωτη χρονια του ντεμη παλι με σαντος που χασαμε απο ιωνικο.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Οτι θα ειμαστε στο οακα...σιγουρο!!!!! εδω τρεχαμε με ζητα-παναγιδη-τροχανα-ενικ-ψωμιαδη και τους απιθανους που εφερναν.....
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Καλημέρα αδέρφια ενωσίτες.Κρίσιμο όπως εξελίχθηκε το ματσάκιον σήμερα!Και το πρωτοσέλιδο της "Γάτας" σούπερ εύστοχο...
catbox2.jpg
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα!!! :rockon:
Αν δεν μπορούμε να νικήσουμε την Βέροια μέσα στο Οάκα...θα μπούμε κι εμείς μέσα στο αεροπλάνο! :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Αν το είπε και αυτό ο Φερέρ... :headbang:
Στην τελευταία του ομιλία προς τους «κιτρινόμαυρους» έφθασε στο σημείο να πει ότι... «την Κυριακή παίζουν ο Ολυμπιακός με τον Παναθηναϊκό και είναι πολύ πιθανόν το ενδεχόμενο της ισοπαλίας. Με μια νίκη επί της Βέροιας, αυτοί που μας κατηγορούν θα προσπαθήσουν να πάρουν λίγη από τη δόξα μας»!!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλημερα αδερφια.ηλεκτρισμενη θα ειναι σημερα η ατμοσφαιρα στο οακα.φανταστειτε τι εχει να γινει αν γινει καμμια στραβη.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα αδερφια.ηλεκτρισμενη θα ειναι σημερα η ατμοσφαιρα στο οακα.φανταστειτε τι εχει να γινει αν γινει καμμια στραβη.
Στο οακα ας ειναι ηλεκτρισμενη στο καραισκακη να μην ειναι και παθη καμια ηλεκτροπληξια ο Καραγκουνης. :grin:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. Ψυχραιμία και κοντά στην ομάδα χωρίς περίεργα συνθήματα. Οι παίκτες σίγουρα σήμερα θα μπουν φτιαγμένοι για να κερδίσουν. Εάν εμείς αρχίσουμε με την πρώτη λάθος πάσα τιος αποδοκιμασίες, τελείωσε η ομάδα. Στα δύσκολα πρέπει να στηρίξουμε.
και κάτι άλλο. Να ξέρετε ότι την εφημερίδα Γάτα την βγάζει στέλεχος της εφημερίδας Πρωταθλητής. Για αυτό μην δίνετε καθόλου σημασία.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
να το παω γενικα.εγω προσωπικα δεν θυμαμαι στα 13 χρονια που εχουμε να παρουμε πρωταθλημα να παιζουμε τοσο αθλια μπαλα.πραγματικα εκνευριζομαι οταν βλεπω την αεκ φετος.

Νομίζω ότι είσαι υπερβολικός φίλε!Εγώ νομίζω ότι είναι η χρονιά που παίζουμε την καλύτερη μπάλα στην μετά-Ντέμη εποχή εκτός αν σου άρεσε πιο πολύ το τσουκου τσουκου του Σάντος. Ακόμα και από πέρυσι πιο καλή μπάλα έχει παίξει σε διάρκεια η ομάδα φέτος. Όσο για τους χειρότερους ακραίους σίγουρα δεν είναι ο Μαντούκα και ο Σέζαρ.Για θυμίσου λίγο όχι από πολύ παλιά Μπούρμπο-Κρασά. Έχουμε την καλύτερη επίθεση την δεύτερη καλύτερη άμυνα είμαστε ένα πόντο πίσω από την κορυφή έχοντας παίξει 9 εκτός έδρας από τα 15. Μην είμαστε μηδενιστές...Όσο για το γήπεδο εγω προβλέπω μεγάλο πάρτυ σήμερα τουλάχιστον από εκεί που κάθομαι εγώ.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
γειά σας συναγωνιστές. Ψυχραιμία και κοντά στην ομάδα χωρίς περίεργα συνθήματα. Οι παίκτες σίγουρα σήμερα θα μπουν φτιαγμένοι για να κερδίσουν. Εάν εμείς αρχίσουμε με την πρώτη λάθος πάσα τιος αποδοκιμασίες, τελείωσε η ομάδα. Στα δύσκολα πρέπει να στηρίξουμε.
και κάτι άλλο. Να ξέρετε ότι την εφημερίδα Γάτα την βγάζει στέλεχος της εφημερίδας Πρωταθλητής. Για αυτό μην δίνετε καθόλου σημασία.

Μπράβο ρε μάγκα συμφωνώ και επαυξάνω!!!Όσο για την Γάτα πέρα από αυτό που λες (δεν το ήξερα) είναι μακράν η πιο άκυρη  ανενημέρωτη εφημερίδα!Είναι να την διαβάζεις μόνο για να γελάς πραγματικά!
 

laskkost

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι είσαι υπερβολικός φίλε!Εγώ νομίζω ότι είναι η χρονιά που παίζουμε την καλύτερη μπάλα στην μετά-Ντέμη εποχή εκτός αν σου άρεσε πιο πολύ το τσουκου τσουκου του Σάντος.
Εγώ νομίζω πως την πρώτη χρονιά του Σάντος στην μετά Ντεμη εποχή η ομάδα έπαιζε καλύτερη μπάλα. Οι τότε παίχτες της έμπαιναν στο γήπεδο και ανεξάρτητα από το εάν ήταν καλύτεροι από αυτούς που έχουμε τώρα, έβλεπες ότι έπαιζαν με όρεξη για τη νίκη και δεν το έβαζαν κάτω ακόμα και στράβωνε το ματς από την αρχή.
Αυτό το πράγμα δεν το έχω δεί στη φετινή ΑΕΚ του Φερέρ. >:( :think:
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ νομίζω πως την πρώτη χρονιά του Σάντος στην μετά Ντεμη εποχή η ομάδα έπαιζε καλύτερη μπάλα. Οι τότε παίχτες της έμπαιναν στο γήπεδο και ανεξάρτητα από το εάν ήταν καλύτεροι από αυτούς που έχουμε τώρα, έβλεπες ότι έπαιζαν με όρεξη για τη νίκη και δεν το έβαζαν κάτω ακόμα και στράβωνε το ματς από την αρχή.
Αυτό το πράγμα δεν το έχω δεί στη φετινή ΑΕΚ του Φερέρ. >:( :think:

Αυτό που λες και να ισχύει σημαίνει καλύτερη μπάλα? Δημιουργούσαν περισσότερες ευκαιρίες? Παίρναν πιο πολλές νίκες? Πέρναν πιο εύκολα τις νίκες? Έβλεπες ελκυστικότερο ποδόσφαιρο? Έβλεπες αυτοματισμούς στην επίθεση? Έβλεπες επιθετικό ποδόσφαιρο με σωστές εναλλαγές από την άμυνα στην επίθεση?
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό που λες και να ισχύει σημαίνει καλύτερη μπάλα? Δημιουργούσαν περισσότερες ευκαιρίες? Παίρναν πιο πολλές νίκες? Πέρναν πιο εύκολα τις νίκες? Έβλεπες ελκυστικότερο ποδόσφαιρο? Έβλεπες αυτοματισμούς στην επίθεση? Έβλεπες επιθετικό ποδόσφαιρο με σωστές εναλλαγές από την άμυνα στην επίθεση?
Φίλε μου συμφωνώ, αν και πιστεύω ότι πέρυσι είδαμε καλύτερο ποδόσφαιρο, αλλά υπάρχει εξήγηση. Φέτος οι παίκτες έχουν άγχος για το πρωτάθλημα και όταν είσαι πρώτος για πολύ καιρό, στο πίσω μέρος του μυαλού σου έχεις να καθαρίζεις τα παιχνίδια και ας μην παίζεις καλή μπάλλα. Παιδιά μην ξεχνάμε ότι ο γαύρος πήρε το πρωτάθλημα πέρυσι παίζοντας χάλια μαύρα. Το πρόβλημα της ΑΕΚ είναι να πάρει το πρωτάθλημα. Μετά θα φύγει από τους παίκτες το άγχος. Μετά θα μπαίνουν στο γήπεδο και θα σκέφτονται πως ότι και να γίνει θα κερδίσουν. Οποιος έχει παίξει μπάλλα έστω και ερασιτεχνικά θα καταλάβει αυτό που λέω.  Παιδιά στόχος είναι το πρωτάθλημα. Ας το πάρουμε και του χρόνου είμαι σίγουρος ότι θα δούμε καλύτερη μπάλλα, αν και δεν νομνίζω ότι παίζουμε τόσο χάλια. Το passing game  που έχει η ΑΕΚ στο παιχνίδι της δεν το έχει ούτε ο΄Ολυμπιακός ούτε ο ΠΑΟ. Λίγο να λυθούν πρέπει από το άγχος.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά 
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
  Λίγο να λυθούν πρέπει από το άγχος. 
Εσύ φίλε μου πού το βλέπεις το άγχος??Μήπως δεν πληρώνονται στην ώρα τους?Ή μήπως τα καράβια τους πέσαν έξω?Όλοι χρυσοπληρωμένοι είναι και καβατζωμένοι για τρεις -τουλάχιστον -ζωές.Δεν έχεις καταλάβει ότι γι'αυτούς πέρα βρέχει?Το συμβόλαιο να τρέχει και φώναζε εσύ κι εγώ όσο θέλεις.Και για να καταλήξω γιατί τα έχω ξαναπεί από εδώ,δεν έχουν άγχος,ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ έχουν γιατί κανείς δεν έχει φροντίσει να τους δώσει να καταλάβουν σε ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΟΥΝ...
[move][size=14pt]Η ΑΕΚ είναι υπεράνω προσώπων...[/size][/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom