Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Λύμπε καλός κ έμεινε.Είχαν φύγει πολύ παίχτες από την λεγόμενη παλιά φρουρά που ήταν κ αγαπητοί στον κόσμο έφυγαν κ δεν μας έπαιρνε να χάσουμε κ άλλον.

Τώρα γιατί παίζουν κ Ρίμπο κ Λύμπε μαζί κ γω έχω κάποιες ενστάσεις εννίοτε.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Για τον Λύμπε φίλε μου το έλεγα από τότε...γιατί είχαμε πάρει ήδη τον Ρίμπο!Η ομάδα έγινε τραγικά αργή!Σε αυτή την ηλικία και με αυτά τα λεφτά τον δίνεις και λες και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!Ο Τσιρίλο ήταν πολύ καλός αμυντικός κάτά τη γνώμη μου και αν θες να τον διώξεις σίγουρα δεν φέρνεις για αντικαταστάτη του τον αδελφό του Άλβες και κάποιον Ασκάρατε!!!!Και πάλι καλά που αντέχει ο Δέλλας παρά τις αρχικές μας προβλέψεις!!!
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
παίδες το μεγάλο πρόβλημα είναι ότι ο προπονητής μας (Γ. Παπαδάκης) ανακατεύει συνεχώς την ομάδα και δεν την αφήνει να αποκτήσει ομοιογένεια.
Δεν μπορείς να έχεις Ριβάλντο, Καφέ, Ζήκο και να μου βάζεις στα χάφ τον Ενσαλίβα (καλός πέρισυ μάπα φέτος) και τον Κονέ. Επίσης δεν πρέπει να επιμένεις στον Αρουαμπαρένα όταν στα τελευταία παιχνίδια έχει σκάσει από την κούραση (εξου και ο τραυματισμός).
Μην ξεχνάτε ότι πέρισυ Λυμπε και Ριμπο ήταν οι 2 πρώτοι σκόρερ στο πρωτάθλημα και φέτος τίποτε....
Άρα κάπου δεν τους βάζει να παίξουν στις σωστές θέσεις
Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αφήνει σε πολλά παιχνίδια τον Μπλάνκο στον πάγκο.
Πάντως την Κυριακή πάλι πρώτοι θα είμαστε.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Για τον Λύμπε φίλε μου το έλεγα από τότε...γιατί είχαμε πάρει ήδη τον Ρίμπο!Η ομάδα έγινε τραγικά αργή!

Έχεις δίκιο για το αργή, αλλά εγώ ας πούμε τότε έλεγα μην πάρεις Ρίμπο, όχι να διώξεις Λύμπε.

Ο Τσιρίλο ήταν πολύ καλός αμυντικός κάτά τη γνώμη μου και αν θες να τον διώξεις σίγουρα δεν φέρνεις για αντικαταστάτη του τον αδελφό του Άλβες και κάποιον Ασκάρατε!!!!Και πάλι καλά που αντέχει ο Δέλλας παρά τις αρχικές μας προβλέψεις!!!

Δε νομίζω τελικά πως Τσιρίλο και Άλβες έχουν τόσο μεγάλες διαφορές. Άσε που του πρώτου το συμβόλαιο θα ήταν σχεδόν διπλάσιο σε σχέση με του δεύτερου. Ο Ασκάρατε αν και δεν τον έχω δεί (μόνο σε προπόνηση) νομίζω ότι δεν είναι καλύτερος του Μόρα στη θέση του οποίου αποκτήθηκε. Και οι δύο πάντως μην ξεχνάς ότι είναι τα αναπληρωματικά μας σεντερ-μπακ.
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Για να δούμε θα φέρι κανένα παίχτη ο πρόεδρας το Γενάρη ή θα την βγάλουμε με καβουροσαλάτα;;
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
romph φίλε μου ο Λύμπε είναι όντως μεγάλη κλάση παίκτη αλλά δεν είναι ντεφορμέ, απλώς είναι λίγος στα κρίσιμα ματς δεν έχει νοοτροπία νικητή και δεν μπορεί να παίξει το ρόλο του ηγέτη στην ομάδα.Τέτοια παραδείγματα υπάρχουν πάμπολλα στον αθλητισμό.Το κακό είναι ότι δεν έχουμε μόνο αυτόν αλλά κι άλλους τέτοιους στην ομάδα που δεν αντέχουν τη πίεση του πρωταθλητισμού.Ενδεικτικά σου αναφέρω Σέζαρ-Μαντουκά.Και οι τρείς ξέρουν πολλή μπάλλα,πες μου όμως ενα κρίσιμο παιχνίδι ειδικά εκτός έδρας που να κρίνετε κάτι ουσιαστικό για τη πορεία της ομάδας και να έχουν αποδώσει.Δεν το αντέχει η ψυχή τους,τι να κάνουμε συμβαίνουν αυτά.
Τον Ρίμπο λοιπόν καλά κάναμε και τον πήραμε γιατί είναι ο μόνος εκεί μέσα από τον πρόεδρο μέχρι το τελευταίο φροντιστή που έχει νοοτροπία νικητή και όλοι ελπίζουμε να τους την μεταδώσει.Με το Λύμπε όμως δε γίνετε να παίξουν μαζί.Από τη στιγμή λοιπόν που καλώς πήραμε το Ρίμπο,ο Λύμπε ειδικά μετά τη πρόταση της Νυρεμβέργης έπρεπε να φύγει.
Έγινε εξαρχής λάθος στο στήσιμο της ομάδας,αυτή είναι η ταπεινή μου άποψη.
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
romph φίλε μου ο Λύμπε είναι όντως μεγάλη κλάση παίκτη αλλά δεν είναι ντεφορμέ, απλώς είναι λίγος στα κρίσιμα ματς δεν έχει νοοτροπία νικητή και δεν μπορεί να παίξει το ρόλο του ηγέτη στην ομάδα.Τέτοια παραδείγματα υπάρχουν πάμπολλα στον αθλητισμό.Το κακό είναι ότι δεν έχουμε μόνο αυτόν αλλά κι άλλους τέτοιους στην ομάδα που δεν αντέχουν τη πίεση του πρωταθλητισμού.Ενδεικτικά σου αναφέρω Σέζαρ-Μαντουκά.Και οι τρείς ξέρουν πολλή μπάλλα,πες μου όμως ενα κρίσιμο παιχνίδι ειδικά εκτός έδρας που να κρίνετε κάτι ουσιαστικό για τη πορεία της ομάδας και να έχουν αποδώσει.Δεν το αντέχει η ψυχή τους,τι να κάνουμε συμβαίνουν αυτά.
Τον Ρίμπο λοιπόν καλά κάναμε και τον πήραμε γιατί είναι ο μόνος εκεί μέσα από τον πρόεδρο μέχρι το τελευταίο φροντιστή που έχει νοοτροπία νικητή και όλοι ελπίζουμε να τους την μεταδώσει.Με το Λύμπε όμως δε γίνετε να παίξουν μαζί.Από τη στιγμή λοιπόν που καλώς πήραμε το Ρίμπο,ο Λύμπε ειδικά μετά τη πρόταση της Νυρεμβέργης έπρεπε να φύγει.
Έγινε εξαρχής λάθος στο στήσιμο της ομάδας,αυτή είναι η ταπεινή μου άποψη.


Το πρόβλημα φίλε δεν είναι ποιος θα σκοράρει αλλά ποιος θα τους δίνει την μπάλα για να σκοράρουν.
Το passing game του Δον Λορένσο δεν παίζει στην Ελλάδα (ειδικά με ομάδες ξυλοκόπους όπως ο Αστέρας)
Αλήθεια τον Γεωργέα που τον έχει κρύψει;;;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε μόνο η ΝΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :rockon: :rockon: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:


Την Φρόσω την γείωσα .Σας την χαρίζω.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι μόνο το σκοράρισμα.Εγώ μιλάω για ψυχή.Δες τα προσωπά τους όταν παίζουμε ματς που κρίνεται κάτι και θα καταλάβεις.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
παιδια κοιταχτε το σαιτ aektzis.gr υπαρχει μια ανακοινωση καλο ειναι οποιος μπορει να βοηθησει :helpplea:αυτα ειναι τα ασχημα.μακαρι να ειναι ο θεος μαζι του
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κατά πρώτο δεν έχω τηλ.από γραφειάκια
Κατά δεύτερον στις συλλογές σου εσύ.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. κατ'αρχήν ο Γεωργέας είναι τραυματίας. Δεν το ξέρει ο φίλος? Επειτα για τον Τσιρίλο έχω να πω τα εξής. Ο Τσιρίλο είναι καθαρό στόπερ και όχι λίμπερο (Δέλλας). Δηλαδή είναι για να παίρνει παίκτη. η ΑΕΚ έπρεπε να αποφασίσει εάν θα έπρεπε να πάρει ευκαιρίες ο Παπασταθόπουλος και σωστά αποφάσισε ναι. θα κρατούσαμε τον Τσιρίλο για πάγκο αφού δεν μπορείς να παίξεις με δύο στόπερ?
Το λάθος είναι ότι ο Ασκάρατε δεν βγήκε. Ο Τσιρίλο δεν είναι τυχαίο ότι φεύγει ελευθερος μετά από έξι μήνες. Με αυτό θέλω να πω ότι ο Τσιρίλο δεν είναι σε καμία περίπτωση καλύτερος του παπασταθόπουλου. Και εγώ συμφωνώ ότι δεν μπορείς να διώξεις το καλοκαίρι τον Λύμπε τον πρώτο σου σκόρερ. Δεν γίνεται.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο Παπασταθόπουλος ρε μάγκες είναι πιτσιρικάς...δεν μπορείς να βγάλεις πρωτάθλημα με τον Παπασταθόπουλο ως βασική επιλογή στην άμυνα!Έπαιξε 4-5 συνεχόμενα ματς και τραυματίστηκε το παλληκάρι!Δεν είδατε τι πάθανε οι άλλοι με τον Νίνη?Που είναι ο σούπερ σταρ φέτος?Αυτά τα πράγματα γίνονται σιγά-σιγά....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Οι τραυματισμοί είναι για όλους.Είτε είναι 19 είτε είναι 20.Τη σημασία ότι είναι πιτσιρικάς.Δηλαδή στα ξένα πρωταθλήματα που βασίζοντια οι μεγάλες ομάδες σε πιτσιρικάδες κακώς κάνουν;;;Ο Παπασταθό είναι μεγάλος παίχτης κ αυτό φαίνεται από τον πρώτο μήνα.όπως κ ο Νίνης το παλληκάρι-που χάθηκε κ δεν ξέρω το λόγο :think:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Τον ξέρεις τον λόγο που χάθηκε ο Νίνης!Τον κάψανε πέρυσι γιατί χωρίς προετοιμασία τον βαφτίσαν σουπερ σταρ και τον κάνανε αναντικατάστατο!Δεν είναι ίδια η αντοχή στους τραυματισμούς ενός αθλητή στα 18 με αυτή στα 21-22!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τώρα είναι μια χαρά.Είναι θέμα τακτικής που δεν παίζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom