Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Με 2 νίκες το κλίμα θα είναι συντριπτικά υπέρ του Φερέρ για παραμονή τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι!Πάντως η πλειοψηφία του κόσμου κατά βάθος δεν πιστεύει πια ότι είναι τόσο αξιόλογος προπονητής...
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Εγω παντως ψηφησα οχι.
Ρε παιδια πως γινεται ενας προπονητης που περσι τον θεωρουσαμε καλο φετος να ειναι λιγος.
Το οτι εχει κανει καποια λαθη δεκτο αλλα μην τα ισοπεδονουμε ολα η γνωμη μου ειναι οτι ειναι αρκετα καλος προπονητης αλλα δεν εχει και το καλυτερο υλικο για να δουλεψει.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εγω παντως ψηφησα οχι.
Ρε παιδια πως γινεται ενας προπονητης που περσυ τον θεωρουσαμε καλο φετος να ειναι λιγος.
Το οτι εχει κανει καποια λαθη δεκτο αλλα μην τα ισοπεδονουμε ολα η γνωμη μου ειναι οτι ειναι αρκετα καλος προπονητης αλλα δεν εχει και το καλυτερο υλικο για να δουλεψει.

Συμφωνώ!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Εγω παντως ψηφησα οχι.
Ρε παιδια πως γινεται ενας προπονητης που περσυ τον θεωρουσαμε καλο φετος να ειναι λιγος.
Το οτι εχει κανει καποια λαθη δεκτο αλλα μην τα ισοπεδονουμε ολα η γνωμη μου ειναι οτι ειναι αρκετα καλος προπονητης αλλα δεν εχει και το καλυτερο υλικο για να δουλεψει.
Ρε Πλωμαρίτη επίτηδες το κάνεις για να σιγουρέψεις το πρωτάθλημα,ε? :2funny:
Το υλικό πάντως δεν το διάλεξα ούτε εγώ ούτε εσύ... :think:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Τα περισσότερα "Να φύγει" είναι από άλλους μη ΑΕΚτζήδες........λέω εγώ τώρα.
Καλά τα λές νομίζω  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:.
Ψήφισα να πάρει τον ΜΜΜΜΜΜΜπούλο καθώς πέρυσι μας είχατε ζαλίσει τα "αυτιά" με τους φερέλπιδες νεαρούς παίκτες που είχατε στην ομάδα.
Που εξαφανίστηκαν τώρα αυτοί βρε παλικάρια?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλά τα λές νομίζω  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:.
Ψήφισα να πάρει τον ΜΜΜΜΜΜΜπούλο καθώς πέρυσι μας είχατε ζαλίσει τα "αυτιά" με τους φερέλπιδες νεαρούς παίκτες που είχατε στην ομάδα.
Που εξαφανίστηκαν τώρα αυτοί βρε παλικάρια?

Ενηλικιώθηκαν!!!! :)
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
:rockon:
 

Συνημμένα

  • gipedo (48).jpg
    gipedo (48).jpg
    130,8 KB · Εμφανίσεις: 21
  • gipedo (49).jpg
    gipedo (49).jpg
    103,1 KB · Εμφανίσεις: 21
  • gipedo (97).jpg
    gipedo (97).jpg
    48,5 KB · Εμφανίσεις: 20
  • gipedo (101).jpg
    gipedo (101).jpg
    82,3 KB · Εμφανίσεις: 20
  • gipedo (110).jpg
    gipedo (110).jpg
    28,9 KB · Εμφανίσεις: 20

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ρε Πλωμαρίτη επίτηδες το κάνεις για να σιγουρέψεις το πρωτάθλημα,ε? :2funny:
Το υλικό πάντως δεν το διάλεξα ούτε εγώ ούτε εσύ... :think:
Το υλικο το διαλεγεις βαση του μπατζετ που υπαρχει.
Αν θυμασε τον Νουνιες ο Φερερ τον γουσταρε και τον ηθελε στην Αεκ αλλα η μεταγραφη ηταν ακριβη για τον κοντο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όλοι δίπλα τους
 

Συνημμένα

  • aektel6_b.jpg
    aektel6_b.jpg
    142,3 KB · Εμφανίσεις: 36

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Το υλικο το διαλεγεις βαση του μπατζετ που υπαρχει.
Αν θυμασε τον Νουνιες ο Φερερ τον γουσταρε και τον ηθελε στην Αεκ αλλα η μεταγραφη ηταν ακριβη για τον κοντο.
Καλά εγώ δεν νομίζω ότι το πρόβλημα της ΑΕΚ είναι το υλικό!Με αυτούς τους παίχτες θα μπορούσε να παίζει πολύ πιο ελκυστικό ποδόσφαιρο!Άλλα είναι τα λάθη του Φερέρ που μας έχουν "παγώσει"...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και εγώ δίπλα της!!!!
 

Συνημμένα

  • froso.jpg
    froso.jpg
    52,1 KB · Εμφανίσεις: 21

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Καλά εγώ δεν νομίζω ότι το πρόβλημα της ΑΕΚ είναι το υλικό!Με αυτούς τους παίχτες θα μπορούσε να παίζει πολύ πιο ελκυστικό ποδόσφαιρο!Άλλα είναι τα λάθη του Φερέρ που μας έχουν "παγώσει"...
Δεν λεω οτι δεν εχει κανει λαθη αλλα γνωμη μου ειναι οτι το υλικο της Αεκ δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο.
Εχεις καποιους ποιοτικους παιχτες σε μεγαλη ηλικια και απο εκει και περα μετρια πραγματα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δεν λεω οτι δεν εχει κανει λαθη αλλα γνωμη μου ειναι οτι το υλικο της Αεκ δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο.
Εχεις καποιους ποιοτικους παιχτες σε μεγαλη ηλικια και απο εκει και περα μετρια πραγματα.
Έχουν γίνει πολλά λάθη στο στήσιμο της ομάδας...αλλά σε αυτόν τον τομέα έχει ευθύνες και ο Φερέρ!Όταν έχεις έναν Τσιρίλο στην άμυνα που γουστάρει να μείνει στην ομάδα δεν τον διώχνεις!!!Όταν σου ζητάνε τον Λύμπε με 2,5 εκ...τον δίνεις!Δεν τον κρατάς να παίζεις μπροστά με 2 βαριά και αργοκίνητα κορμιά!Και πολλά άλλα λάθη...
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Έχουν γίνει πολλά λάθη στο στήσιμο της ομάδας...αλλά σε αυτόν τον τομέα έχει ευθύνες και ο Φερέρ!Όταν έχεις έναν Τσιρίλο στην άμυνα που γουστάρει να μείνει στην ομάδα δεν τον διώχνεις!!!Όταν σου ζητάνε τον Λύμπε με 2,5 εκ...τον δίνεις!Δεν τον κρατάς να παίζεις μπροστά με 2 βαριά και αργοκίνητα κορμιά!Και πολλά άλλα λάθη...

Φίλε διαφωνώ!Αρχικά θέλω να σου πώ ότι πέρυσι στον αποχαιρετισμό του Τσιρίλο ήταν από τις λίγες φορές που δάκρυσα στο γήπεδο. Αλλά μήπως τελικά ήταν υπερεκτιμημένος σαν αμυντικός και ο λόγος που τον συμπαθήσαμε ήταν ο τσαμπουκάς και η μαγκιά που έβγαζε? Σε όλα τα ντέρμπι που τα τρώγαμε τρία τρία ποιος έπαιζε σεντερ-μπακ? Εγώ θυμάμαι τουλάχιστον τρία τραγικά και μοιραία λάθη του σε ντέρμπι παρόλο που ομολογουμένως στο υπόλοιπο διάστημα των αγώνων αυτών ήταν πολύ καλός. Ο Τσιρίλο τελικά πήγε στη Λεβάντε της οποίας η άμυνα είναι η χειρότερη στην Ισπανία (εντάξει δε θα φταίει μόνο ο Τσιρίλο γι'αυτό, αλλά θα έχει βάλει και αυτός το λιθαράκι του μιας και έπαιζε βασικότατος) και η οποία τον έδιωξε ως ελεύθερο μετά από ένα εξάμηνο. Και για τον Λυμπερόπουλο που λες διαφωνώ κάθετα. Δε διώχνεις τον πρώτο σου σκόρερ (και του πρωταθλήματος) το καλοκαίρι αν θες να λες ότι πας για πρωτάθλημα. Και να τον πουλήσεις τι τόσο αξιόπιστο και σίγουρο μπορείς να βρείς με τα αυτά τα λεφτά? Άσχετα αν τελικά τώρα Ιανούαριο μήνα διαπιστώνουμε ότι είναι ντεφορμέ. Θυμίσου ότι η απόφαση πάρθηκε καλοκαίρι και κάλλιστα αν ήταν διαφορετική στη δύσκολη στιγμή (όπως είναι τώρα) μπορεί να έλεγες τι λαλακία κάναμε και διώξαμε το Λυμπερόπουλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom