Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χειρότερα.ΧΑΝΟΥΜΙ είμαι κ θέλω να είμαι ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ :rockon: :birdman: :tickedoff: :boobies: :booty: :dancing: :bigdick: >:cheesy: :thumbsup: :cool2: :ak: :blowup: :thefinge: :police: :cussing: :knuppel: :crazy: :uzi: :hammer: :humpleg: :knockinb: :bounce: :argue: :blahblah1: :bounce-glasses: :tooth: :new_shocked: :headbang2: :boff: :referee: :referee: :referee: :bottom: :bottom: :bottom: :sleeping:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.945
Πόντοι
12.056
Eγω προτιμω να κανω παρεα στο Φροσακι... :knockinb: :knockinb:
Οταν εσυ εισαι στο γηπεδο... ;) :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΝΑΙ ρε. Γιατί να φύγει;;;αν είναι να σώσεις κάτι από ότι έχει απομείνει,αν διώξεις τον Φερέρ θα το κερδίσεις;;;και ποιον να φέρεις,έχεις κάτι να προτείνεις;
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα αδέρφια μου Ενωσίτες.Οπως έγραψε και ο gatto πήγε λέει περιπολικό στη προπόνηση της ομάδας :uglystupid:.Καλά εκεί στη ΠΑΕ έχουν τρελαθεί τελείως και τους αρέσει να αυτογελοιοποιούνται? Δηλαδή τι περίμεναν να γίνει και φώναξαν περιπολικό? Δεν έχουν καταλάβει ότι ο κόσμος έχει κουραστεί και ότι με τις μαλακίες που κάνουν σε λίγο θα τους μουτζώσει? Ρε ασχοληθείτε σοβαρά με την ομάδα,κοιτάχτε να διορθώσετε τις μαλακίες που κάνετε(γήπεδο? προπονητήριο? προπονητής :headbang: μεταγραφές? και αφήστε  τις γραφικότητες πριν να είναι πολύ αργά.
Ντέμη ξεκώλλα και σταμάτα να βλέπεις φαντάσματα.Ασχολήσου με την ομάδα και διόρθωσε τα λάθη σου,καλοπροαίρετα τα λέω αυτά.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Προς θεού δεν την λέω σε κάποιον ούτε είμαι σε θέση να κάνω υποδείξεις σε κανένα.Στην θέση που βρισκόμαστε-εντάξει δεν είναι κ η τραγικότερη,καλό θα ήταν να παραμείνουμε ήσυχοι κ δίπλα στην ομάδα μας που μας έχει ανάγκη αυτές τις δύσκολες ώρες.όταν θα ρθει η ώρα του ταμείου θα γίνει ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

Εγώ αύριο που θα πάω στο γήπεδο,θα χειροκροτήσω και θα φωνάξω για την ΑΡΡΩΣΤΙΑ.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Καλημέρα αδέλφια μου :rockon:

Άντε να πάμε αύριο ΟΑΚΑ να δούμε την ΑΡΡΩΣΤΙΑ η οποία κ να μας πικραίνει λίγο τελευταία δεν παύει αν είναι η ΑΕΚΑΡΑ ΜΑΣ και πρέπει να τις συμπαραστεκόμαστε ΟΛΟΙ ακόμα κ στις δύσκολες στιγμές.

Αδέλφια όλοι στο ΟΑΚΑ αύριο για την ΑΡΡΩΣΤΙΑ που μας έχει ανάγκη..

[move]ΑΕΚΑΡΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ,ΑΕΚΑΡΑ ΣΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΒΡΟΧΕΣ[/move]



Εσύ Νανά θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη; :tickedoff:
καλημερα αλλοθρησκοι....
νταρκ,με ποιον εχετε ντερμπυ αυριο παλι?
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Νταρκ να σε ενημερώσω ότι η ομάδα θα έχει εντυπωσιακή υποστήριξη από το πέταλο αύριο.Από τους υπόλοιπους τους υγειώς σκεπτόμενους :jerking:,στους οποίους συμπεριλαμβάνομαι και εγώ μιας και έχω διαρκείας στην 6,δεν ξέρω γιατί αυτοί είναι όπου φυσάει ο άνεμος.
Εγώ είμαι αγανακτισμένος με τη διοίκηση που ασχολείτε συνέχεια με τον κόσμο,με το αν έχει μακρύ μαλλί ο ένας ή μούσι ο άλλος κτλ, και δεν κοιτάει τα σοβαρά προβλήματα της ομάδας τώρα που ακόμα υπάρχει χρόνος να λυθούν.Ας αφήσει λοιπόν τα περιπολικά και λοιπές αρχιδιές και γραφικότητες, μη φοβάται δεν απειλήται από κανέναν.
Όλοι κοντά στην όμαδα,στηρίζουμε 90' λεπτά με θετική σκέψη και φωνή.
 

Επισκέπτης
εχτες στην εκπομπη βυζαντινη αυτοκρατορια γινοταν το ελα να δεις..ο γιαννης εκανε μονος του εκπομπη & τα εχωνε χοντρα στο ντεμη & βεβαια οσοι επερναν τηλ ελεγαν για γιουχες,ασπρα μαντηλια κλπ..καποια στιγμη πηρε ο κωστας(ο αλλος παππους που κανουν μαζι την εκπομπη) & του τα εχωσε χοντρα επειδη αφηνε τον κοσμο να λεει τον ντεμη λαμογιο-ακουπο-αχρηστο κλπ..παντως σε ολη την εκπομπη γινοταν το ελα να δεις απο αγανακτισμενους χανουμους..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Νταρκ να σε ενημερώσω ότι η ομάδα θα έχει εντυπωσιακή υποστήριξη από το πέταλο αύριο.Από τους υπόλοιπους τους υγειώς σκεπτόμενους :jerking:,στους οποίους συμπεριλαμβάνομαι και εγώ μιας και έχω διαρκείας στην 6,δεν ξέρω γιατί αυτοί είναι όπου φυσάει ο άνεμος.
Εγώ είμαι αγανακτισμένος με τη διοίκηση που ασχολείτε συνέχεια με τον κόσμο,με το αν έχει μακρύ μαλλί ο ένας ή μούσι ο άλλος κτλ, και δεν κοιτάει τα σοβαρά προβλήματα της ομάδας τώρα που ακόμα υπάρχει χρόνος να λυθούν.Ας αφήσει λοιπόν τα περιπολικά και λοιπές αρχιδιές και γραφικότητες, μη φοβάται δεν απειλήται από κανέναν.
Όλοι κοντά στην όμαδα,στηρίζουμε 90' λεπτά με θετική σκέψη και φωνή.


ΕΥΓΕ ΣΟΥ.Και κοίτα p.m για το που θα μας βρεις αύριο στο ημίχρονο αν θες.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνσιτές. Δεν έχει χαθεί τίποτε ακόμα. Εάν αυτή την στιγμή ο κόσμος γυρίσει την πλάτη στην ομάδα και δεν την βοηθήσει, τότε σίγουρα θα χαθούν όλα. Οι δημοσιογράφοι έχοθν βρει ευκαιρία και τα χώνουν στην ΑΕΚ λέγοντας ότι είναι απαραίτητο να φύγει ο Φερέρ τώρα. Φαίνεται ότι κάποιοι περίμεναν στην γωνία. Και εγώ συμφωνώ ότι ο φερέρ κάνει λάθη, αλλά ε΄ναι λύση να φύγει τώρα? και ποιον να φέρουμε? θα πρέπει να κριθεί στο τέλος. Αδέλφια χρειάζεται ψυχραιμία. Εχω γνωστούς που είναι στην ORIGINAL και μου λένε ότι υπάρχουν άτομα που προτιμούν να χάσει η ομάδα το πρωτάθλημα ώστε να ΄΄εχει πρόβλημα ο Ντέμης. Μια ζωή στην ΑΕΚ ο εμφύλιος μας κατασπάραζε. Φέτος είναι ευκαιρία να κάνουμε κάτι καλό. Ας δώσουμε την ευκαιρία στην ομάδα να μας αποδείξει ότι μπορεί να τα καταφέρει. Ο Λύμπε τα είπε πολύ σωστά. Μόνοι μας παλέυαμε πάντα. Ο κόσμος και η ομάδα. Θυμάστε ποτέ να είχαμε αβάντες άλλων? ΟΧΙ. Ε! ας παλέψουμε και πάλι.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
να και ενας προσφατος αγιος
 

Συνημμένα

  • agios_rivalnto.jpg
    agios_rivalnto.jpg
    34 KB · Εμφανίσεις: 21

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Προς θεού δεν την λέω σε κάποιον ούτε είμαι σε θέση να κάνω υποδείξεις σε κανένα.Στην θέση που βρισκόμαστε-εντάξει δεν είναι κ η τραγικότερη,καλό θα ήταν να παραμείνουμε ήσυχοι κ δίπλα στην ομάδα μας που μας έχει ανάγκη αυτές τις δύσκολες ώρες.όταν θα ρθει η ώρα του ταμείου θα γίνει ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

Εγώ αύριο που θα πάω στο γήπεδο,θα χειροκροτήσω και θα φωνάξω για την ΑΡΡΩΣΤΙΑ.
:rockon:στις χαρες και στις λυπες μαζι
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
1)Έχω διαρκείας στο πέταλο και ναι αύριο θα είμαι εκεί και θα φωνάξω με όλη τη δύναμη της φωνής μου για την ΑΕΚάρα αλλά και για τον Σέρα Φερέρ και για όλους όπως πάντα.

2)Ρε LIAKOS πήγαινε πες στους φίλους σου που σου είπαν αυτο που σου είπαν να πάνε να κοιτακτούν λίγο σε κανά γιατρό. Δε κάνει κακό κανα τσεκ-απ που και που.

3)Απορώ πως γίνεται χτες να κάνατε όλοι πλακίτσα εδώ μέσα με τον "γελοτοποιό" και να μην είδα ούτε ένα σχόλειο για το τελευταίο μου (εννοώ τελευταίο πριν από αυτό) post. Φαίνεται ότι οι ερυθροπράσινες απόψεις έχουν περάσει για τα καλά στο πετσί μας.

4)Και επαναλαμβάνω ρε μπας και δεν είμαι ΑΕΚ?

ΑΕΚάρα σε χιόνια και βροχές...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
1)Έχω διαρκείας στο πέταλο και ναι αύριο θα είμαι εκεί και θα φωνάξω με όλη τη δύναμη της φωνής μου για την ΑΕΚάρα αλλά και για τον Σέρα Φερέρ και για όλους όπως πάντα.

2)Ρε LIAKOS πήγαινε πες στους φίλους σου που σου είπαν αυτο που σου είπαν να πάνε να κοιτακτούν λίγο σε κανά γιατρό. Δε κάνει κακό κανα τσεκ-απ που και που.

3)Απορώ πως γίνεται χτες να κάνατε όλοι πλακίτσα εδώ μέσα με τον "γελοτοποιό" και να μην είδα ούτε ένα σχόλειο για το τελευταίο μου (εννοώ τελευταίο πριν από αυτό) post. Φαίνεται ότι οι ερυθροπράσινες απόψεις έχουν περάσει για τα καλά στο πετσί μας.

4)Και επαναλαμβάνω ρε μπας και δεν είμαι ΑΕΚ?

ΑΕΚάρα σε χιόνια και βροχές...



Εγώτο διάβασα προσεκτικά το ποστ σου.Ημουν εν βρασμώ ψυχής λόγω των αποτελεσμάτων τελευταία κ δεν απάντησα.Σήμερα όντως πιο νηφάλιος σε πολλά συμφώνησα.

Εγώ ΑΥΡΙΟ θα πάω να δω την ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ για να βοηθησω τους παίχτες μας κ τον ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΤΙΤΛΟΥ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom