Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
8
Like
32.141
Πόντοι
6.536
Τι έγινε ρε μπινέδες?
Κλείσατε τον αλλαχμπάρη?

images (3).jpeg
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (2).jpeg
    αρχείο λήψης (2).jpeg
    9,5 KB · Εμφανίσεις: 5

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.017
Πόντοι
11.956
Τι έγινε ...εκτός της αεκαρα φέρνουν και μεγάλες ομάδες χαχαχαχα ισοπαλίες με ποιο μικρούς αντιπάλους στο πρωτάθλημα...όταν εμείς χαναμε 10 ευκαιρίες για γκολ όλοι έλεγαν δεν έχουμε ομάδα και επιθετικό αυτοί που έχασαν 20 ευκαιρίες????????? Ρόδα είναι και γυρίζει
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
240
Like
1.567
Πόντοι
201

Για να δουμε.....μην την παθουμε σαν τον Φοφανα..
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Πιερο αρχισε ηδη να δειχνει την αξια του, με πρωτη εμφσνιση το κολλησε το γκολακι στα 22 λεπτα.
πιστευω οτι αν δεν εχει τραυματισμους θα φερει τεραστια συμβολη στην ομαδα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.662
Κριτικές
42
Like
28.888
Πόντοι
28.246
Θα γαμηθουμε ή θα μας γαμησετε?
Έχει διαφορά!
Μουνακια και τα δυο, δεν σας έκανε τετοια μεταγραφη ο καβουριας ο νιαου, που να σκιζοσαστσν.

Και Λαμελα και Μαρσιαλ στο ταληρο ο Γαλλος με τα μπονους;

Ξεκινάτε για Ελ Βενιζελος στις 21:20 εξοδος 7. Απο εκει θα βγει.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Εγω κραταω μικρο καλάθι...
Μεχρι να χωρεσουν ολοι μεσο-επιθετικά και μεχρι να αποδειχθει ο μαυρούκος ότι δεν ειναι Μαρσελο...Μου θελει και δυο δουλους να τον υπηρετούν 24/7, μη χεσω...
Γενικά φετος η χρονια για μενα θα κυλήσει πολύ ζεν....
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
Μουνακια και τα δυο, δεν σας έκανε τετοια μεταγραφη ο καβουριας ο νιαου, που να σκιζοσαστσν.

Και Λαμελα και Μαρσιαλ στο ταληρο ο Γαλλος με τα μπονους;

Ξεκινάτε για Ελ Βενιζελος στις 21:20 εξοδος 7. Απο εκει θα βγει.
Κάτι ψενει ακόμα νομίζω... :headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.662
Κριτικές
42
Like
28.888
Πόντοι
28.246
Εγω κραταω μικρο καλάθι...
Μεχρι να χωρεσουν ολοι μεσο-επιθετικά και μεχρι να αποδειχθει ο μαυρούκος ότι δεν ειναι Μαρσελο...Μου θελει και δυο δουλους να τον υπηρετούν 24/7, μη χεσω...
Γενικά φετος η χρονια για μενα θα κυλήσει πολύ ζεν....
Λογικα ο Μαρσιαλ θα γαμηθει να ξανα βρει τιν εαυτο του. Κερδισμενη θα βγει κσι η αεκ βέβαια. Τα ειπε ο ολα το ρεπορτάζ της αεκ αλλα δεν ειπε το σημαντικότερο. Τι ρητρα πωλησης εβαλε ο Γαλλος ωστε να μπορει να φυγει ευκολα αν βρει ομαδα ο μανατζερ του απο Αγγλια και δεν ξερω εγω απο που αλλου. Θα σας τα πουν προς τον Μαιο.
Και εμας τοτε μας τα λενε, οπως με τον Ελ Καυλι. Ο Ολυμπιακος εχει συμβολσιο +1 το ενεργοποιησε αλλα και ο παιχτης μπορει αν βρει ομαδα, να την βαλει να δώσει 500 χιλιαρικα να φυγει.

Μεχρι πριν τον Μαιο δεν το λενε. Ειναι μυστικο. Γι αυτο και το βρισιδι που τρωνε.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.905
Πόντοι
5.235
Μουνακια και τα δυο, δεν σας έκανε τετοια μεταγραφη ο καβουριας ο νιαου, που να σκιζοσαστσν.

Και Λαμελα και Μαρσιαλ στο ταληρο ο Γαλλος με τα μπονους;

Ξεκινάτε για Ελ Βενιζελος στις 21:20 εξοδος 7. Απο εκει θα βγει.
Ο Τίγρης είναι άλλης σχολής...
Οδηγών...
Δεν υπήρχε περίπτωση να κάνει τέτοια κόλπα με τίποτα!:hi:
 

xan4625

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2024
Μηνύματα
21
Κριτικές
8
Like
295
Πόντοι
280
μου φαίνεται πάρα πολύ μεγάλο το ρόστερ ... ακούω ότι είναι κοντά σε έναν αμυντικό Δανό που παλιά έπαιζε στην Μίλαν
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.905
Πόντοι
5.235
Εγω κραταω μικρο καλάθι...
Μεχρι να χωρεσουν ολοι μεσο-επιθετικά και μεχρι να αποδειχθει ο μαυρούκος ότι δεν ειναι Μαρσελο...Μου θελει και δυο δουλους να τον υπηρετούν 24/7, μη χεσω...
Γενικά φετος η χρονια για μενα θα κυλήσει πολύ ζεν....
Δούλους είχε στο συμβόλαιο του όταν πήγε στην Μάντσεστερ 20 χρονωνε...
Όλοι μικρό καλάθι κραταμε και κατά Νοέμβριο μεριά θα τον δούμε
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.905
Πόντοι
5.235
Λογικα ο Μαρσιαλ θα γαμηθει να ξανα βρει τιν εαυτο του. Κερδισμενη θα βγει κσι η αεκ βέβαια. Τα ειπε ο ολα το ρεπορτάζ της αεκ αλλα δεν ειπε το σημαντικότερο. Τι ρητρα πωλησης εβαλε ο Γαλλος ωστε να μπορει να φυγει ευκολα αν βρει ομαδα ο μανατζερ του απο Αγγλια και δεν ξερω εγω απο που αλλου. Θα σας τα πουν προς τον Μαιο.
Και εμας τοτε μας τα λενε, οπως με τον Ελ Καυλι. Ο Ολυμπιακος εχει συμβολσιο +1 το ενεργοποιησε αλλα και ο παιχτης μπορει αν βρει ομαδα, να την βαλει να δώσει 500 χιλιαρικα να φυγει.

Μεχρι πριν τον Μαιο δεν το λενε. Ειναι μυστικο. Γι αυτο και το βρισιδι που τρωνε.
Λογική και τίμια θα έλεγα αυτή η ρήτρα όσο και αν μας χαλάει, αφού η ηλικία του παίκτη είναι εξαιρετική
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
5
Like
2.125
Πόντοι
496
Λογικα ο Μαρσιαλ θα γαμηθει να ξανα βρει τιν εαυτο του. Κερδισμενη θα βγει κσι η αεκ βέβαια. Τα ειπε ο ολα το ρεπορτάζ της αεκ αλλα δεν ειπε το σημαντικότερο. Τι ρητρα πωλησης εβαλε ο Γαλλος ωστε να μπορει να φυγει ευκολα αν βρει ομαδα ο μανατζερ του απο Αγγλια και δεν ξερω εγω απο που αλλου. Θα σας τα πουν προς τον Μαιο.
Και εμας τοτε μας τα λενε, οπως με τον Ελ Καυλι. Ο Ολυμπιακος εχει συμβολσιο +1 το ενεργοποιησε αλλα και ο παιχτης μπορει αν βρει ομαδα, να την βαλει να δώσει 500 χιλιαρικα να φυγει.

Μεχρι πριν τον Μαιο δεν το λενε. Ειναι μυστικο. Γι αυτο και το βρισιδι που τρωνε.
Eσυ δεν ελεγες οτι θα ξυπνησουμε μια μερα και θα πεσουμε ξεροι με αυτο που θ παθει η ΑΕΚ? και μαλιστα θα μας παρουν και το γηπεδο!!Ποτε θα ερθει η μερα αυτη...ακομα περιμενουμε!!!!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.662
Κριτικές
42
Like
28.888
Πόντοι
28.246
Λογική και τίμια θα έλεγα αυτή η ρήτρα όσο και αν μας χαλάει, αφού η ηλικία του παίκτη είναι εξαιρετική
Να τα πουν τα κουτσαβακια απο την αρχη ομως. Αφου θα το μαθουμε, γιατι δεν το λες απο την αρχη.

Ο δικος μας κραταει μυστικο και το ποσα δινει. Ελα ομως που καποιο Athletic δεν εχει καμια υποχρεωση σε Ολυμπιακο και Μαρινσκη και έβγαλε στη φορα ποσσ παίρνει ο Γουιλιαν... 4,3 ο λεβεντης μας. Και το πριμ υπογραφής εξτρα

Αλλα και ο πουτσης ο Μαρσιαλ γινατι που το χει. Τον ηθελε η Λιον και εκει κραταγε υψηλη τιμη. Θα τον δηλωνε και στην Ευρώπη. Αλλα εκειιιι γινατι.

Τα ιδια και ο Ραμπιο. Τουλαχιστον αυτος πηγε στην Μαρσειγ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.662
Κριτικές
42
Like
28.888
Πόντοι
28.246
Eσυ δεν ελεγες οτι θα ξυπνησουμε μια μερα και θα πεσουμε ξεροι με αυτο που θ παθει η ΑΕΚ? και μαλιστα θα μας παρουν και το γηπεδο!!Ποτε θα ερθει η μερα αυτη...ακομα περιμενουμε!!!!!
Εγω το ελεγα ναι. Με βλεπω να το παιρνω πισω.
Γκολ Πιερο και η φαση με τον Μυγα αν ηθελε να σε γαμησει, που εγω αυτο περιμενω, και το θελω, στο σφυραγε επιθετικο φαουλ το γκολ και κοκκινη στον Αϊτινο με τον Μυγα και δικιο θα εβρισκε. Πως σου τα εδωσε κανονικα δεν ξερω. Ειλικρινα Τασο, ο Μαρινσκης που ξερω αυτο περιμενα να κανει μετα απο οσα του εκανες.
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
5
Like
2.125
Πόντοι
496
Εγω το ελεγα ναι. Με βλεπω να το παιρνω πισω.
Γκολ Πιερο και η φαση με τον Μυγα αν ηθελε να σε γαμησει, που εγω αυτο περιμενω, και το θελω, στο σφυραγε επιθετικο φαουλ το γκολ και κοκκινη στον Αϊτινο με τον Μυγα και δικιο θα εβρισκε. Πως σου τα εδωσε κανονικα δεν ξερω. Ειλικρινα Τασο, ο Μαρινσκης που ξερω αυτο περιμενα να κανει μετα απο οσα του εκανες.
Δεν χρειαζεται να σ πω τι θα μας κανει...ξερεις!!!!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.662
Κριτικές
42
Like
28.888
Πόντοι
28.246
Δεν χρειαζεται να σ πω τι θα μας κανει...ξερεις!!!!!
Ρε αμα θελήσει ξερω πως σε σιαχνει. Και θα σε σιαξει σιγουρα αν σε βαλει σημάδι.
Το θεμα ειναι γιατί δεν θελει; Εκει με τρωει εμένα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.662
Κριτικές
42
Like
28.888
Πόντοι
28.246
Λογική και τίμια θα έλεγα αυτή η ρήτρα όσο και αν μας χαλάει, αφού η ηλικία του παίκτη είναι εξαιρετική
Για φαντασου λεει να εχει βαλει ρητρα ενα πεντακοσαρικο. Και να παει ο χοντρος το καλοκαίρι και να στα δωσει να τον παρει στην Φορεστ. Ουτε τροφεία δεν πληρώνεις με 500. :grin:
 
Τελευταία τροποποίηση:

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
5
Like
2.125
Πόντοι
496
Ρε αμα θελήσει ξερω πως σε σιαχνει. Και θα σε σιαξει σιγουρα αν σε βαλει σημάδι.
Το θεμα ειναι γιατί δεν θελει; Εκει με τρωει εμένα.
Σιγα μην φοβηθει η ΑΕΚ τον μαρινακη....!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom