Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
Αδικημένες κλαψομούνισες

goal-offside.jpg


Φέρτε πίσω το κύπελο του 17.



Gayροι
1717350907955-jpeg.1177314
κλεφτοκαρεκλάδες

Είστε ξεφτίλες

ελα τσακο

zewa-softis-papirnate-maramice-4-slojne-6-2-gratis.png
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τσαπου σε όλα τα αθλήματα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.250
Κριτικές
42
Like
30.009
Πόντοι
28.246
Αδικημένες κλαψομούνισες

goal-offside.jpg


Φέρτε πίσω το κύπελο του 17.



Gayροι
1717350907955-jpeg.1177314
κλεφτοκαρεκλάδες

Είστε ξεφτίλες
@Reznov βρες ενα κυπελλο, ενα φλιτζανι εστω και δωστου το ρε συ. Κριμα ειναι ο ανθρωπος.

Τωρα για τις καρεκλες, θα παω εγω σε εναν γυφτο στο Αιγαλεω να του παρω μερικες.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Reznov

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
καλα ρε τυποι επεσε το ματι μου σε ενα βιντεο απο τπ μουσειο σας και ειχε κατι καλογερους για να κρεμανε τα ρουχα κατι τηλεφωνα εποχης κατι ξυλινα γραφεια εποχης κατι κανονια λες και εισαι στην υδρα κατι οθονες προτζεκτορες που δειχναν τον κοσμο μεσα στη τσαμπασοφια τιγκα στις φανελες ρε τι ειναι αυτα ρε τι να αυτα ρε να ρε πως ειναι τα πραγματικα μουσεια περπατας και προχωρας στο πλαι μην σπρωξεις και ριξεις καμια κουπα κατω κατα λαθος
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.231
Πόντοι
6.056
@Reznov βρες ενα κυπελλο, ενα φλιτζανι εστω και δωστου το ρε συ. Κριμα ειναι ο ανθρωπος.

Τωρα για τις καρεκλες, θα παω εγω σε εναν γυφτο στο Αιγαλεω να του παρω μερικες.
ας πανε να το παρουν

μικρας ασιας 1 μπανεις μεσα και λες αεκ ειμαι ηρθα να παρω το κυπελλο του 17 που μας κλεψατε

δεν μπορω να βοηθησω αλλο
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.421
Πόντοι
456
καλα ρε τυποι επεσε το ματι μου σε ενα βιντεο απο τπ μουσειο σας και ειχε κατι καλογερους για να κρεμανε τα ρουχα κατι τηλεφωνα εποχης κατι ξυλινα γραφεια εποχης κατι κανονια λες και εισαι στην υδρα κατι οθονες προτζεκτορες που δειχναν τον κοσμο μεσα στη τσαμπασοφια τιγκα στις φανελες ρε τι ειναι αυτα ρε τι να αυτα ρε να ρε πως ειναι τα πραγματικα μουσεια περπατας και προχωρας στο πλαι μην σπρωξεις και ριξεις καμια κουπα κατω κατα λαθος
Τόση γαρίδα και καλαμάρι φέρνει ο χοντρός ρε τυπε πείτε του να φτιάξει κ μια ωραία προθήκη. Σαν τυροπιταδικο μοιάζει:confused:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Τόση γαρίδα και καλαμάρι φέρνει ο χοντρός ρε τυπε πείτε του να φτιάξει κ μια ωραία προθήκη. Σαν τυροπιταδικο μοιάζει:confused:
τυπε ειμαστε μπροστα εχει φτιαχτει ετσι για να φιλοξενησει τις προτομες των πεσοντων του νουρ :confused:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
ελα καρεκλοκλαψομουνηδες
saefseffefewaf.jpg

«Σχετικά με το περιστατικό στο μνημείο των θυμάτων της Θ 7 και για να σταματήσει κάθε περίεργη φημολογία , θέλουμε να κάνουμε γνωστό σε όλους ότι καταδικάζουμε απερίφραστα τέτοιες ενέργειες oι οποίες δεν έχουν καμία σχέση με τη νοοτροπία μας. Το μνημείο αυτό ως γνωστό έχει στηθεί στη μνήμη οπαδών, κάποιοι εκ των οποίων ήταν οπαδοί και της ΑΕΚ . Τις διαφορές μας με αντίπαλους οπαδούς τις λύνουμε εκεί που πρέπει και με τρόπους που όλοι ξέρουν καλά χρόνια τώρα . Αν και μόνο αποδειχθεί ότι κάποιος από αυτούς που το έκαναν ανήκει στους οπαδούς μας, εμείς θα τον απομονώσουμε και θα τον τιμωρήσουμε όπως του αξίζει, διότι η Οriginal ξέρει και να σέβεται και να τιμά».
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.139
Like
29.579
Πόντοι
5.006
ελα καρεκλοκλαψομουνηδες
saefseffefewaf.jpg

«Σχετικά με το περιστατικό στο μνημείο των θυμάτων της Θ 7 και για να σταματήσει κάθε περίεργη φημολογία , θέλουμε να κάνουμε γνωστό σε όλους ότι καταδικάζουμε απερίφραστα τέτοιες ενέργειες oι οποίες δεν έχουν καμία σχέση με τη νοοτροπία μας. Το μνημείο αυτό ως γνωστό έχει στηθεί στη μνήμη οπαδών, κάποιοι εκ των οποίων ήταν οπαδοί και της ΑΕΚ . Τις διαφορές μας με αντίπαλους οπαδούς τις λύνουμε εκεί που πρέπει και με τρόπους που όλοι ξέρουν καλά χρόνια τώρα . Αν και μόνο αποδειχθεί ότι κάποιος από αυτούς που το έκαναν ανήκει στους οπαδούς μας, εμείς θα τον απομονώσουμε και θα τον τιμωρήσουμε όπως του αξίζει, διότι η Οriginal ξέρει και να σέβεται και να τιμά».
Πες τα με τους ηθικούς τάχα μου κωλομπαραδες
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Πες τα με τους ηθικούς τάχα μου κωλομπαραδες
πις οφ κεικ δεν τους βλεπουμε καν μονο αυτοι θα ηταν ικανοι να αρχισουν κλαμα για δυο καρεκλες 2 νιπτηρες και κατι αυτοκολλητα
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
ριχνω ενα χεσιμο στο νημα προς τιμην του @Νίπλης που δεν υπερασπιζεται το νημα της ομαδας του

:shit::shit::shit::shit:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.793
Like
73.788
Πόντοι
12.756
πις οφ κεικ δεν τους βλεπουμε καν μονο αυτοι θα ηταν ικανοι να αρχισουν κλαμα για δυο καρεκλες 2 νιπτηρες και κατι αυτοκολλητα
γιατι ξηγιεσαι ετσι ρε μαν ;;
οι καρεκλες ηταν καινουργιες και ο προεδρος ματωσε για να τις αγοράσει , δεν του περίσσευαν λεφτα ναπουμε,
να μην κανει λιγο σαματα μπας και παρει κάτι ;
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.767
Like
20.597
Πόντοι
6.056
γιατι ξηγιεσαι ετσι ρε μαν ;;
οι καρεκλες ηταν καινουργιες και ο προεδρος ματωσε για να τις αγοράσει , δεν του περίσσευαν λεφτα ναπουμε,
να μην κανει λιγο σαματα μπας και παρει κάτι ;
Μηπως τρεμει και με τα νεο τιμολογια στο ρευμα?Καποιον μου θυμιζει :confused::confused::confused::coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.793
Like
73.788
Πόντοι
12.756
Μηπως τρεμει και με τα νεο τιμολογια στο ρευμα?Καποιον μου θυμιζει :confused::confused::confused::coffee:
αν τρεμει λεει ;; χεσμενος ειναι πανω του , ουτε αυτην την μαλακία που εχει σαν μπεκάτσα απ εξω δεν φωτιζει το βραδυ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
γιατι ξηγιεσαι ετσι ρε μαν ;;
οι καρεκλες ηταν καινουργιες και ο προεδρος ματωσε για να τις αγοράσει , δεν του περίσσευαν λεφτα ναπουμε,
να μην κανει λιγο σαματα μπας και παρει κάτι ;
Έχουμε βγει στο τικ τοκ οι ρουφιάνοι βάζουν μούρες αυτωνών με τις πολυθρόνες και λένε αυτός είναι ο τάδε που έχει επιχείρηση εκεί αυτός είναι ο τάδε δουλεύει εκεί μιλάμε χειρότεροι ρουφιάνοι από τους βαζελους θα βρεθείς ισόβια για μια καρέκλα και έτσι και πήρανε τρεις διαφορετικοί μαζί εγκληματική οργάνωση :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.793
Like
73.788
Πόντοι
12.756
Έχουμε βγει στο τικ τοκ οι ρουφιάνοι βάζουν μούρες αυτωνών με τις πολυθρόνες και λένε αυτός είναι ο τάδε που έχει επιχείρηση εκεί αυτός είναι ο τάδε δουλεύει εκεί μιλάμε χειρότεροι ρουφιάνοι από τους βαζελους θα βρεθείς ισόβια για μια καρέκλα και έτσι και πήρανε τρεις διαφορετικοί μαζί εγκληματική οργάνωση :confused:
τα ειδα και εγω τυπε μου .. τι να πω ξεφτιλα εντελως το ρουφιανιλικι
Αλλα ρε μαλακες γαυροι και εσεις δηλαδη τι διαφημιζεις τα λαφυρα , αν ειναι καψτο όλο το γηπεδο και φυγε , η σπαστο ολο και πηγαινε να γιορτασεις το κυπελλο σου με την ηρεμία σου
τι καθεσαι και ανεβάζεις σαν 15χρονος μαλάκας τις καρεκλες και τις δειχνεις ;; δηλαδη τι ; οτι εισαι πιο μαγκας απο τους αλλους γαυρους ;; εισαι πιο σκληρος ;; ποιο στ αρχιδια σου ολα ; η μηπως θα πει κανεις οτι δεν το εσπασαν οι Γαυροι και το κανεις για επιβεβαιωση ;;

Δεν μετρανε νομιζω την μαγκιά ετσι αυτοι οι δικοι σου, αυτα ειναι παιδικά , μαγκια ειναι να πας στην ακρη του κοσμου να σου κλεισει η φωνη για την ομαδα σου και ας χασεις ,να είσαι παντου
και να στηρίζεις και αμα γινει και καμιά μαλακία να καθαρίσεις οπως πρεπει .. Αυτοι που ξερουν θα σε σεβαστουν γιατι θα μαθευτει ..

Τωρα να εισαι με την κορη σου και να δειχνεις την καρέκλα , που και εσυ να την ξηλωσες ( που δεν πιστευω να το εκανε αυτος ) ας την καρεκλα γαμησε την , μην πας να παρεις δόξα απο δουλεια και στηριξη που εχουν κάνει άλλοι χρόνια

Αυτη θα ηταν η αποψη μου αν συμφωνουσα σε οτι γινεται :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom