Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Δηλαδη αν εβγαινε το τζινι και σου ελεγε σου διαλεξε του χρονου θες το ευρωπαϊκο στο Χαντμπολ Σερβιετας(το πρωτο το καλο) η την Ευρωλιγκα,εσυ θα διαλεγες την κουπα Σερβιετα επειδη δεν εχει ξαναγινει...
μα δεν λεω αυτό...όταν ειπα ότι είναι η 18η επιτυχια στο μπάσκετ, δεν εννοουσα από αποψη χρονολογικης σειρας...εννοουσα από αποψη βαρυτητας...η 8η ευρολιγκα είναι παντοτε πιο σημαντικη από 1 ευρωπαικο στο χάντμπολ...αλλα ενας τιτλος στο τσουλου του μπάσκετ για ελληνικη ομαδα δεν είναι τοσο σημαντικο από αποψη βαρυτητας...
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.645
Like
5.910
Πόντοι
1.406
μα δεν λεω αυτό...όταν ειπα ότι είναι η 18η επιτυχια στο μπάσκετ, δεν εννοουσα από αποψη χρονολογικης σειρας...εννοουσα από αποψη βαρυτητας...η 8η ευρολιγκα είναι παντοτε πιο σημαντικη από 1 ευρωπαικο στο χάντμπολ...αλλα ενας τιτλος στο τσουλου του μπάσκετ για ελληνικη ομαδα δεν είναι τοσο σημαντικο από αποψη βαρυτητας...
Βαρυτητα εχει οτι παρακολουθουμε και μας αρεσει,και εδω στο Ελλαντα πλην πολυ μικρων μειοψηφειων μας αρεσει η μπαλα η κανονικη και κατα δευτερο λογο η σπυριαρα,οποτε μπροστα σε αυτα τα 2 τα υπολοιπα ειναι αμελητεας αξιας
Τωρα για τις κουπες σερβιετα τι να πω,αν φορας σερβιετα ναι ισως εχει καποια βαρυτητα,αν οχι κατι δε παει καλα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Βαρυτητα εχει οτι παρακολουθουμε και μας αρεσει,και εδω στο Ελλαντα πλην πολυ μικρων μειοψηφειων μας αρεσει η μπαλα η κανονικη και κατα δευτερο λογο η σπυριαρα,οποτε μπροστα σε αυτα τα 2 τα υπολοιπα ειναι αμελητεας αξιας
Τωρα για τις κουπες σερβιετα τι να πω,αν φορας σερβιετα ναι ισως εχει καποια βαρυτητα,αν οχι κατι δε παει καλα
ωραια τυπε..τοτε από του χρονου να δηλώσουμε ολοι συμμετοχη στο γιουροπα καπ (4η  ευρωπαικη διοργανωση), να παιζουμε με κατι ομαδες από την κυπρο, την δανια και την μαλτα, και να κανουμε 35 συνεχομενες κατακτησεις αφου το μονο που μετραει για σενα είναι ο τιτλος....
στο μπάσκετ και στο πολο η ελλαδα είναι υπερδυναμη...δεν είναι μεγαλη επιτυχια να παρεις έναν τιλτο περα από την 1η διοργανωση (ευρωλιγκα πχ)..και εμεις στο πολο παιζουμε 25 χρονια στο τσουλου και εχουμε μονο 1 κατακτηση...δηλαδή μαλακες ειμαστε που δεν δηλώνουμε συμμετοχη στη 2η διοργανωση να είχαμε τωρα καμια 20αρια ευρωπαικα τροπαια? :S
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.645
Like
5.910
Πόντοι
1.406
ωραια τυπε..τοτε από του χρονου να δηλώσουμε ολοι συμμετοχη στο γιουροπα καπ (4η  ευρωπαικη διοργανωση), να παιζουμε με κατι ομαδες από την κυπρο, την δανια και την μαλτα, και να κανουμε 35 συνεχομενες κατακτησεις αφου το μονο που μετραει για σενα είναι ο τιτλος....
στο μπάσκετ και στο πολο η ελλαδα είναι υπερδυναμη...δεν είναι μεγαλη επιτυχια να παρεις έναν τιλτο περα από την 1η διοργανωση (ευρωλιγκα πχ)..και εμεις στο πολο παιζουμε 25 χρονια στο τσουλου και εχουμε μονο 1 κατακτηση...δηλαδή μαλακες ειμαστε που δεν δηλώνουμε συμμετοχη στη 2η διοργανωση να είχαμε τωρα καμια 20αρια ευρωπαικα τροπαια? :S
Πινεις μωρε?τι παπαριες τσαμπουνας?Εγω ειπα οτι Βαρυτητα εχει μονο η Μπαλα και το Μπασκετ, τα ανδρικα.Γιατι αυτα βλεπουμε αυτα εχουμε παιξει η παιζουμε ακομα,αυτα γνωριζουμε,αυτα συζηταμε στον καφε,αυτα θα δουμε και αγωνες εκτος απο την ομαδα του καθενος και την εθνικη,ειδικα ποδοσφαιρο μπορει να κατσουμε να δουμε και μικρομεσαιες ξενες ομαδες επειδη μας καβλωνει το σπορ...
Οκ το πιασαμε???
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Πινεις μωρε?τι παπαριες τσαμπουνας?Εγω ειπα οτι Βαρυτητα εχει μονο η Μπαλα και το Μπασκετ, τα ανδρικα.Γιατι αυτα βλεπουμε αυτα εχουμε παιξει η παιζουμε ακομα,αυτα γνωριζουμε,αυτα συζηταμε στον καφε,αυτα θα δουμε και αγωνες εκτος απο την ομαδα του καθενος και την εθνικη,ειδικα ποδοσφαιρο μπορει να κατσουμε να δουμε και μικρομεσαιες ξενες ομαδες επειδη μας καβλωνει το σπορ...
Οκ το πιασαμε???
αφου εχει τοση βαρυτητα το μπάσκετ για σενα, μπορεις να μου πεις τις 4 ομαδες του φαιναλ φορ στο Europa cup? αποκλείεται να μην το εχεις παρακολουθήσεις, αφου εχει τοση βαρυτητα το μπάσκετ...
το πιασαμε τωρα?
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.645
Like
5.910
Πόντοι
1.406
αφου εχει τοση βαρυτητα το μπάσκετ για σενα, μπορεις να μου πεις τις 4 ομαδες του φαιναλ φορ στο Europa cup? αποκλείεται να μην το εχεις παρακολουθήσεις, αφου εχει τοση βαρυτητα το μπάσκετ...
το πιασαμε τωρα?
Σοβαρα κοψε το παουερ σου εχει ριξει το IQ στα ταρταρα.Οχι ρε μαλακα δεν παρακολουθω το Γιουροπα Καπ με ενδιαφερε η ευρωλιγκα και το NBA οκ? ειναι σαν να μου λες εχει μπριζολα ,σνιτσελ και φασολακια, τι θα φας και σου λεω θα φαω τη μπριζολα και το σνιτσελ, Αλλα απο το να φαω σκατα χιλιες φορες να φαω τα φασολακια.Ετσι και αν μου πεις να δω το φαιναλ φορ  χανμτπολ βολευ πολο πουτσαμπολ κτλ. θα κοψω φλεβες απο τη βαρεμαρα,ενω το γιουροκαπ οκ το βλεπω.Και προτιμω να δω τον Παναθηναικο να σηκωνει το 20ο τη ταξη ευρωπαικο στο μπασκετ παρα το πρωτο τη ταξη στο Χαντμπολ,γιατι το χαντμπολ μου ειναι αδιαφορο οπως στους περισσοτερους ως αθλημα
 

Difra76

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
162
Like
4
Πόντοι
1
Σοβαρα κοψε το παουερ σου εχει ριξει το IQ στα ταρταρα.Οχι ρε μαλακα δεν παρακολουθω το Γιουροπα Καπ με ενδιαφερε η ευρωλιγκα και το NBA οκ? ειναι σαν να μου λες εχει μπριζολα ,σνιτσελ και φασολακια, τι θα φας και σου λεω θα φαω τη μπριζολα και το σνιτσελ, Αλλα απο το να φαω σκατα χιλιες φορες να φαω τα φασολακια.Ετσι και αν μου πεις να δω το φαιναλ φορ  χανμτπολ βολευ πολο πουτσαμπολ κτλ. θα κοψω φλεβες απο τη βαρεμαρα,ενω το γιουροκαπ οκ το βλεπω.Και προτιμω να δω τον Παναθηναικο να σηκωνει το 20ο τη ταξη ευρωπαικο στο μπασκετ παρα το πρωτο τη ταξη στο Χαντμπολ,γιατι το χαντμπολ μου ειναι αδιαφορο οπως στους περισσοτερους ως αθλημα

Σου ειναι αδιαφορο ως Ελληνας, γιατι στις περισσοτερες χωρες της Ευρωπης το χαντμπολ ειναι σε ισαξια ή καλυτερη μοιρα απο το μπασκετ, οπως και το ποδηλατο το τεννις κτλ. Μην τα μηδενιζουμε ολα. Πιθανοτατα ο Γερμανος και ο Δανος θα μαθουν πιο ευκολα οτι ο Διομήδης πχ πηρε ευρωπαικο στο Χαντμπολ παρα η ΑΕΚαρα το CL του μπασκετ
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.645
Like
5.910
Πόντοι
1.406
Σου ειναι αδιαφορο ως Ελληνας, γιατι στις περισσοτερες χωρες της Ευρωπης το χαντμπολ ειναι σε ισαξια ή καλυτερη μοιρα απο το μπασκετ, οπως και το ποδηλατο το τεννις κτλ. Μην τα μηδενιζουμε ολα. Πιθανοτατα ο Γερμανος και ο Δανος θα μαθουν πιο ευκολα οτι ο Διομήδης πχ πηρε ευρωπαικο στο Χαντμπολ παρα η ΑΕΚαρα το CL του μπασκετ
Δε λεω το αντιθετο,και πολυ καλα θα κανει ο Γερμανος και θα ασχοληθει με ολες τις διοργανωσεις του χαντμπολ και οχι τοσο  με την Ευρωλιγκα.Οπως και ο Σκανδιναυος θα εχει σαν προτεραιοτητα το Χοκευ επι παγου και θα την εχει χεσμενη την Ευρωλιγκα.Ολα αυτα δεν εχουν σχεση με μενα ομως.Και στην USA το ποδοσφαιρο το εχουν για το πουτσο και του εχουν αλλαξει μεχρι και το ονομα,δεν θα αλλαξουμε εμεις χουγια ομως γι αυτο
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Τί σενάρια γράφει τελικά αυτή η ζωή ε δήμαρχε, είδες;
Αντι να τους διώξεις απο τα Φιλαδέλφεια αυτοί κάθε δεύτερη μέρα είναι εκεί και πανηγυρίζουν με μια κούπα αγκαλιά.
Μέγας γκαντέμης είσαι.
Σε συμπονώ.
Αντε βρε σου εύχομαι αυτό να είναι το τελευταίο κακό που θα πάθεις.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
c1e244bdf29b377e4a57c73205a5f1b0_586952.jpg
smilie_schal3.gif

31571365_378654535973539_7189116302441578496_n.jpg
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=220.0;attach=656630;image[/img[/URL]]
[url=https://[video]www.instagram.com/anastasia_terzi1/?hl=el]https://www.instagram.com/anastasia_terzi1/?hl=el[/url[/video]]
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.934
Like
10.041
Πόντοι
2.606
Τί σενάρια γράφει τελικά αυτή η ζωή ε δήμαρχε, είδες;
Αντι να τους διώξεις απο τα Φιλαδέλφεια αυτοί κάθε δεύτερη μέρα είναι εκεί και πανηγυρίζουν με μια κούπα αγκαλιά.
Μέγας γκαντέμης είσαι.
Σε συμπονώ.
Αντε βρε σου εύχομαι αυτό να είναι το τελευταίο κακό που θα πάθεις.

όχι ακόμη, μετά το επόμενο Σάββατο...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Βαρυτητα εχει οτι παρακολουθουμε και μας αρεσει,και εδω στο Ελλαντα πλην πολυ μικρων μειοψηφειων μας αρεσει η μπαλα η κανονικη και κατα δευτερο λογο η σπυριαρα,οποτε μπροστα σε αυτα τα 2 τα υπολοιπα ειναι αμελητεας αξιας
Τωρα για τις κουπες σερβιετα τι να πω,αν φορας σερβιετα ναι ισως εχει καποια βαρυτητα,αν οχι κατι δε παει καλα
εγω ειμαι οπαδος και του γυναικειου βολει τυπε

http://[URL unfurl="true"]www.gazzetta.gr/sites/default/files/1903888.jpg[/img[/URL]]

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:

 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
c1e244bdf29b377e4a57c73205a5f1b0_586952.jpg
smilie_schal3.gif

31571365_378654535973539_7189116302441578496_n.jpg
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=220.0;attach=656630;image[/img[/URL]]
[url=https://[video]www.instagram.com/anastasia_terzi1/?hl=el]https://www.instagram.com/anastasia_terzi1/?hl=el[/url[/video]]
[/quote]
Τελεία και παύλα
ΑΕΚ είσαι καύλα.. :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Τί σενάρια γράφει τελικά αυτή η ζωή ε δήμαρχε, είδες;
Αντι να τους διώξεις απο τα Φιλαδέλφεια αυτοί κάθε δεύτερη μέρα είναι εκεί και πανηγυρίζουν με μια κούπα αγκαλιά.
Μέγας γκαντέμης είσαι.
Σε συμπονώ.
Αντε βρε σου εύχομαι αυτό να είναι το τελευταίο κακό που θα πάθεις.
  Εγω του ευχομαι να το παθει και αλλες φορες μεχρι τις επομενες εκλογες που θα ξεκουμπιστει
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
τα ονοματα του που ακουγονται για μεταγραφικοι στοχοι ειναι τοσο αστεια που δεν ξερω καν αν βγαινουνε απο την ΠΑΕ η ειναι απο  ρεπορταζ στην β εθνικη προ τριετιας που ανακυκλωνονται γιατι δεν εχουνε τι να γραψουνε για να γεμισουνε τον χωρο στα σαιτ και στις εφημεριδες  :happy: :happy: :happy:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Καμια συμπονοια για τον συντροφο Αρη Βασιλοπουλο. Ξεκουμπίδια. Να τον χαιρονται οσοι τον ψηφισανε. Ενας αριστερος με μυαλο στο κεφαλι του δεν υπαρχει ρε πουστη μου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
τα ονοματα του που ακουγονται για μεταγραφικοι στοχοι ειναι τοσο αστεια που δεν ξερω καν αν βγαινουνε απο την ΠΑΕ η ειναι απο  ρεπορταζ στην β εθνικη προ τριετιας που ανακυκλωνονται γιατι δεν εχουνε τι να γραψουνε για να γεμισουνε τον χωρο στα σαιτ και στις εφημεριδες  :happy: :happy: :happy:
Εισαι αρκετα μεγαλος τύπε για να θυμασαι κατι ωραια καλοκαιρινα πρωτοσελιδα των αθλητικων εφημεριδων, που εφερναν τουλαχιστον 50 παικταραδες σε καθε ομαδα και υπηρχαν αναλυτικοι θριαμβοι για κατι νίκες 11-0 κατά καποιας μπυραριας? Ωραιες εποχες. Αθώες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τί σενάρια γράφει τελικά αυτή η ζωή ε δήμαρχε, είδες;
Αντι να τους διώξεις απο τα Φιλαδέλφεια αυτοί κάθε δεύτερη μέρα είναι εκεί και πανηγυρίζουν με μια κούπα αγκαλιά.
Μέγας γκαντέμης είσαι.
Σε συμπονώ.
Αντε βρε σου εύχομαι αυτό να είναι το τελευταίο κακό που θα πάθεις.
Το πιο ωραιο που ειχε πει αυτος ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ, ηταν το "εγω δεν ειμαι με καμια ομαδα, ειμαι αριστερος".
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καμια συμπονοια για τον συντροφο Αρη Βασιλοπουλο. Ξεκουμπίδια. Να τον χαιρονται οσοι τον ψηφισανε. Ενας αριστερος με μυαλο στο κεφαλι του δεν υπαρχει ρε πουστη μου.
Ναι είδαμε και τους δεξιούς... Ποιον να πρωτοαναφέρεις; Κούλη; Άδωνι; Τζιτζικώστα.... Όταν μαζεύονται αυτοί στη Πειραιώς δε μιλάμε για brain storming αλλά για brain hurricane
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom