Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
Ολυμπιακαρα ειμαι παιδια.....αλλα εχει παραγινει το κακο......ΕΙΔΙΚΑ το χτεσινο με πονεσε παρα πολυ......ακομα δεν το εχω χωνεψει....Ανατροπη μεσα στο γηπεδο μας και μαλιστα με γκολ στο 94......Πρεπει να αλλαξει γρηγορα κατι στον Ολυμπιακο.....γιατι δεν εχουμε φαει και λιγες πουτσες τωρα τελευταια απο την ΑΕΚ.....
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ενω το κυπελάκι που μου πήρες  ήσουν καθαρος!!! ΔΕν πηράζει έστω και ετσι δικιο έχεις στα 5 δικα μου δικαιούσε βρε και εσυ ενα!!  Αντε τι να πω, ταμπόν ασπρομαυρο σε έχω!!!  Να μην σου δώσω και κάτι?????
το κυπελλακι με τον ατρομητο ομως που ακομα περιμενουμε να ληξει ητανε πεντακαθαρο στο μυαλο σας φανταζομαι.. σας πειραξε το οφσαιντ σε ενα τελικο που ειχες 2 σουτ στο τερμα και αυτα της απελπισιας και ζητημα αν μπηκες 2 φορες στην περιοχη και αισθανεστε περηφανοι για τον τελικο με τον ατρομητακο που και γκολ οφσαιντ του εβαλες και τους κοπανησες και δεν εγινε και τιποτα (κατα ταλλα σε κυνηγαει το συστημα και σενα).τωρα αν με το ταμπον εννοεις οτι με εχεις μεσα στις τρυπες σου τοτε μεσα επεσες. θα ερθεις και στην τουμπα για να το ξαναδιαπιστωσεις. και δεν μου το εδωσες το κυπελλο στο πηρα, με απελπισμενα σουτ απο τα 30 μετρα δεν γαμησε κανεις. αν καποιος εδωσε σε καποιον κατι ειαμστε εμεις και σου δωσαμε εευκαιρια για να μπεις στο ματς μιας και μονος σου ησουν ανικανος να το κανεις.
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
Το αν με κυνηγάει προσώπικα το σύστημα αστο!!!  Απο Διάλυση  γλίτωσα !!!
Τωρα γιατι έπρεπε να είμαι εγω δυνατος  για να μπορέσεις να σπάσεις το κατεστημένο και δεν το έκανες  προπερυσι ή πιο παλιά... αστο !!! Θα σε δω σε ενα μηνα και αν είσαι εσύ ο σώστος σηκωσέ το !!! Κοντή γιορτή!!!!!!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Το αν με κυνηγάει προσώπικα το σύστημα αστο!!!  Απο Διάλυση  γλίτωσα !!!
Τωρα γιατι έπρεπε να είμαι εγω δυνατος  για να μπορέσεις να σπάσεις το κατεστημένο και δεν το έκανες  προπερυσι ή πιο παλιά... αστο !!! Θα σε δω σε ενα μηνα και αν είσαι εσύ ο σώστος σηκωσέ το !!! Κοντή γιορτή!!!!!!
φιλε μου ο,τι επαθε η ομαδα σου το επαθε οικειοθελως αν θυμασαι καλα.. η οριτζιναλ κουβεντα δεν εβγαλε για το πλανο του μελ. οποτε οποια διαλυση την εφερες μονος σου στον εαυτο σου (και με μεγαλα οικονομικα ανοιγματα τα οποια δυστυχως για εσας δεν φερανε στην ομαδα σου τα αναμενομενα εσοδα αργοτερα) αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας. και πιστευω οτι εχεις καταλαβει οτι ουτε ο σαββιδης μονος του μπορουσε να χτυπησει τον γαυρο αλλα ουτε και ο μελισσανιδης.. και οι 2 συμβαλανε ο ενας λογικα με τα φραγκα του ο αλλος με τα κονε του και λογικο ειναι κιολας, 20 χρονια χουντα δεν πεφτει ευκολα (και δεν πιστευω οτι επεσε εξολοκληρου ακομα).  τωρα οπως ειπες κ εσυ μειναμε οι 2 μας, ας το παρει ο καλυτερος (και πιο τυχερος ισως). εχουμε δρομο ακομα και επιτελους το σαπακικο πρωταθλημα μας εχει ενδιαφερον
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
για το χαλι μου πρωτα εγω εφταιγα σίγουρα!!!!  Αλλα και ο γαυράκος  έκανε ότι μπορούσε να με εξαφανίσει ακομα και μισοπεθαμένο δεν με ήθελε!!!

Τώρα να δεις τι έρχεται για αυτους!!!!!!!
 

pidixtarasnick

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
50
Like
49
Πόντοι
0
Συγχαρητήρια στην ΑΕΚάρα. Η μεγαλύτερα αγάπη μετά την Ελλάδα!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
για το χαλι μου πρωτα εγω εφταιγα σίγουρα!!!!  Αλλα και ο γαυράκος  έκανε ότι μπορούσε να με εξαφανίσει ακομα και μισοπεθαμένο δεν με ήθελε!!!

Τώρα να δεις τι έρχεται για αυτους!!!!!!!
μακαρι.. αλλα στην ελλαδα ζουμε φιλε. εχεις δει πολλους ισχυρους να τους βαζει μεσα η δικαιοσυνη ή γενικως να τους ακουμπαει? χειροτεροι απο την κολομβια επι εσκομπαρ ειμαστε εδω στο ελλαδισταν σε αυτο το θεμα.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Μου αρέσει που το έχετε από τώρα σίγουρο ότι θα το πάρει ο ΠΑΟΚ... Έχει και αυτός δύσκολο πρόγραμμα (απλά λίγο πιο εύκολο γιατί δεν έχει Ευρώπη και άρα λιγότερη κούραση). Σίγουρα τα είχατε και τα 3 τεμάχια χθες και πήρατε τα 3 του Γιακουμάκη στο 93.
Υ.Γ Κάνε τσιγάρο και αναλογίσου πως επειδή υπάρχει κίνδυνος να τερματήσεις 4ος (ΑΝ δε φάτε -3 θα είναι σκάνδαλο) πίσω από τον Ατρόμητο, τότε Ευρώπη θα παίζεις από τέλος Ιουνίου (και χωρίς μαξιλαράκη). Για αναλογίσου το λοιπόν. Θα κάτσει ο Μαρινάκης των επενδύσεων ( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) να σκάσει λεφτά χοντρά για να πάρει τι; Στη καλύτερη 10μύρια;;; Με την ΚΑΜΙΑ. Γιατί αν το κάνει και πέσετε με καμία Ιταλική/Αγγλική/Ισπανική ομάδα (μη σου πω και ομάδα τύπου Μπριζ) και αποκλειστείτε ξέρει ότι τα χρέη θα πάνε στο θεό και μετά από εκεί και πέρα ο δρόμος είναι ξεκάθαρος.

την σιγουρια την εχουνε επειδη το εχει πουλησει ο τιγρης οχι γιατι εχει υπερομαδα ο ΠΑΟΚ 
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
καλα κανε πλακιτσα τωρα στο τελος θα δεις
Για να καταλάβω. ΑΝ η ΑΕΚ δε πάρει το πρωτάθλημα και το πάρει ο ΠΑΟΚ θα είναι απόδειξη ότι το έχει πουλήσει ο Μελισσάν; Και αν το πάρει η ΑΕΚ μάλλον θα είναι απόδειξη ότι το πούλησε ο Ιβάν σωστά; Να κάνει η μάνα;
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Κλαιω αδερφια!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 27781045_10156066129167298_577387440_n.jpg
    27781045_10156066129167298_577387440_n.jpg
    97,8 KB · Εμφανίσεις: 10
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Ρε το Γιακουμακη???Μα το Γιακουμάκη?????
:fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

[video]oQ-epVc0FmM&feature=youtu.be[/video]
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Αδέρφια σήμερα έχει Τσουκαλά; Ξέρετε; Δεν θέλω να τον χάσω εκτός αν δηλώσει κόλλημα λόγω μπουκώματος!!! :vomit:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Για να καταλάβω. ΑΝ η ΑΕΚ δε πάρει το πρωτάθλημα και το πάρει ο ΠΑΟΚ θα είναι απόδειξη ότι το έχει πουλήσει ο Μελισσάν; Και αν το πάρει η ΑΕΚ μάλλον θα είναι απόδειξη ότι το πούλησε ο Ιβάν σωστά; Να κάνει η μάνα;

οτι ολη η ελλαδα το χε τουμπανο οτι η μπουγατσα θα περασει αερα απο τα Γιαννενα δεν το χες δει ε?
Εκτος αν ο Μελισσανιδης πιαστηκε κοροιδο απο τον Σαββιδη που ειναι αστειο και μονο σαν σκεψη γιατι ο δευτερος παραμενει ασχετος απο το ποδοσφαιρο 
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
οτι ολη η ελλαδα το χε τουμπανο οτι η μπουγατσα θα περασει αερα απο τα Γιαννενα δεν το χες δει ε?
Εκτος αν ο Μελισσανιδης πιαστηκε κοροιδο απο τον Σαββιδη που ειναι αστειο και μονο σαν σκεψη γιατι ο δευτερος παραμενει ασχετος απο το ποδοσφαιρο 
Ουτε πιαστηκε κοροιδο ουτε πουλησε τον τιτλο ο μελισσαν...απλα η ολη σταση του δειχνει οτι απο την αρχη ηξερε οτι φετος με προεδρικο διαταγμα θα παει ο τιτλος στον σαββιδη, ο οποιος αυτη τη στιγμη δειχνει ανικητος...
Παντως κατα τη γνωμη μου μακροπροθεσμος αντιπαλος του οσφπ ειναι ο μελισσαν γιατι ειναι πθο γερα καβατζωμενος...ο σαββιδης εχει τετοια εξαρτηση απο τον συριζα σχεδον σταλινικη, που αμα χασει τις εκλογες ο συριζα ο σαββιδης θα εξαφανιστει με κροτο..
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ουτε πιαστηκε κοροιδο ουτε πουλησε τον τιτλο ο μελισσαν...απλα η ολη σταση του δειχνει οτι απο την αρχη ηξερε οτι φετος με προεδρικο διαταγμα θα παει ο τιτλος στον σαββιδη, ο οποιος αυτη τη στιγμη δειχνει ανικητος...
Παντως κατα τη γνωμη μου μακροπροθεσμος αντιπαλος του οσφπ ειναι ο μελισσαν γιατι ειναι πθο γερα καβατζωμενος...ο σαββιδης εχει τετοια εξαρτηση απο τον συριζα σχεδον σταλινικη, που αμα χασει τις εκλογες ο συριζα ο σαββιδης θα εξαφανιστει με κροτο..

ο Σαββιδης φαινεται ανικητος επειδη εχει βοηθεια, ο τυπος παραμενει τερμα ασχετος με το αντικειμενο και τον μαδανε οι μανατζερ φορτωνοντας του παλτα η υπερτιμημενους ποδοσφαιριστες, εδω ητανε ικανος ο αθεοφοβος να πληρωσει τον Μολεντο για τεσσερεις μηνες και του ριχνε χυλοπιτα.Δεν ξερω τι οικονομικες συμφωνιες υπαρχουνε απο πισω αλλα αποκλειεται ο γατουλης να φοβοτανε τον Μπλιετ η τον Συριζα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
οτι ολη η ελλαδα το χε τουμπανο οτι η μπουγατσα θα περασει αερα απο τα Γιαννενα δεν το χες δει ε?
Εκτος αν ο Μελισσανιδης πιαστηκε κοροιδο απο τον Σαββιδη που ειναι αστειο και μονο σαν σκεψη γιατι ο δευτερος παραμενει ασχετος απο το ποδοσφαιρο 
Δηλαδη θελεις να πεις οτι ο Μελισσανιδης δεχθηκε να παρει ενα πρωταθλημα τωρα ο ΠΑΟΚ για να ξεκαβλώσει και μετα, με δεδομενο οτι ξεκινανε τα πετρινα χρονια του Ολυμπιακου και πεφτει και ο Συριζα, να μεινει μονος κυριαρχος για χρονια, εχοντας και γηπεδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom