Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
οσο κυβερναει ο βαγγελας η ποντικομαμη προεδρος σας δεν θα δει ουτε κυπελο ουτε πρωταθλημα

και κατι τελευταιο για να δειτε ποσο κοροιδα εισαστε

ο προεδρος σας δεν ηταν αυτος μαζι με τον νικολαιδη που βουλιαξαν  κατεστρεψαν και εστειλαν την ομαδα σας στα ταρταρα?
κοροιδααααααα  ξαναπηρε την ομαδα ΤΖΑΜΠΑ  και δεν τρεχει καστανο    αντι να τον λιτζαρετε
Ναι ναι. Και εγώ μαζί σου. Κάτι άλλο να πεις έχεις;
Υ.Γ Πρόπερσι που πήραμε Κύπελλο ποιος ήταν στο τιμόνι του ΟΣΦΠ; Ο Σαλιαρέλλης;  :rolleyes: :huh: :huh:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.392
Κριτικές
61
Like
42.460
Πόντοι
22.785
...................
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel:



...............[size=38pt] Προσκυνώ !![/size]
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
και για τον iso13

ο κορλεονε προεδρος σου ξαναπηρε ΤΖΑΜΠΑ την ομαδα
κατσε εσυ και βρισε  αυτος σε θεωρει μαλακα που ξαναπηρε την ομαδα χωρις να βαλει φραγκο απο την τσεπη του

αλλα να μαζεψετε και τους παναθηναικους  αυτοι που σας ελεγαν πελατακια τους? χαχαχα

εχουμε και συνεχεια    στο τελος παλι θα κλαιτε χωρις κυπελλο και χωρις πρωταθλημα

κρατηστε την μοναδικη νικη σας στον ολυμπιακο  θα την θυμοσαστε για πολλα χρονια
Για ξαναμέτρα τα αποτελέσματα από τότε που επιστρέψαμε και τα ξαναλέμε.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
δεν έχει πλέον αθλητικά την Κυριακή ο ΣΚΑϊ ?
 

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1



Μπράβο ρε αεξαρες, τπ ξερα και το πα πως με την πουστιά σας θα με πατε ταμείο.

Ευχαριστώ
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Πέτρινα χρόνια στα πουτανοσπέρματα.

Η βρώμα και η δυσωδία από την οποία αργήσαμε να απαλλαχθούμε λίγο παραπάνω από την άλλη βρώμα που μας λέρωνε για χρόνια, το ΠΑΣΟΚ.

Μουνόσκυλα απ'τη στιγμή που γεννήθηκαν, πήραν αυτό που τους άξιζε και πάρουμε δεν πάρουμε πρωτάθλημα φέτος, πλέον έχετε πάρει την κατιούσα και θα γλείφετε κωλοτρυπίδα μέχρι να χορτάσετε.

Γαμημένα βρωμόσκυλα, παιδάκια του μπαμπά σας, πούστηδες και τραβεστί.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Μπράβο ρε αεξαρες, τπ ξερα και το πα πως με την πουστιά σας θα με πατε ταμείο.

Ευχαριστώ
Ρε γαυροκλωνε παρε το κουβαδακι σου να μαζεψεις τα χυσια και τα πετρελαια απο τον κωλο σου γιατι βρωμιζεις το νημα..
 

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1
Ρε γαυροκλωνε παρε το κουβαδακι σου να μαζεψεις τα χυσια και τα πετρελαια απο τον κωλο σου γιατι βρωμιζεις το νημα..


Ασε ρε Περα Κλουμπ που σου λερώνω εγώ το νήμα που αυνανίζεσαι επειδή οι δικοί σας αγορασμένοι διαιτητές είναι αλλοιώτικοι. Μέχρι τις εκλογές προφταίνεις για πρωτάθλημα, μετά και εσύ και το πέρα κλουμπ θεσσαλονικης θα γυρίσετε στην δικαιωματική σας θέση.

Δε στα λεω αυτά για κακο, εγω σας αγαπαω που με στείλατε ταμείο χτες.




 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ασε ρε Περα Κλουμπ που σου λερώνω εγώ το νήμα που αυνανίζεσαι επειδή οι δικοί σας αγορασμένοι διαιτητές είναι αλλοιώτικοι. Μέχρι τις εκλογές προφταίνεις για πρωτάθλημα, μετά και εσύ και το πέρα κλουμπ θεσσαλονικης θα γυρίσετε στην δικαιωματική σας θέση.

Δε στα λεω αυτά για κακο, εγω σας αγαπαω που με στείλατε ταμείο χτες.
Εκλογές 2019. 1 πρωτάθλημα η ΑΕΚ και άλλο ένα ο ΠΑΟΚ και ο ΟΣΦΠ χωρίς τα χρήματα του Τσου Λου θα ακολουθήσει και αυτός το δρόμο του ΠΑΟ....
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Εκλογές 2019. 1 πρωτάθλημα η ΑΕΚ και άλλο ένα ο ΠΑΟΚ και ο ΟΣΦΠ χωρίς τα χρήματα του Τσου Λου θα ακολουθήσει και αυτός το δρόμο του ΠΑΟ....
Θα τον σωσει το νεο πασοκ... :2funny:
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Ο πουσταρχος συγνώμη καβλαρχως που είναι;;; Μάλλον είναι απασχολημένος με τα μαθήματα κλαρίνου.....
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Ασε ρε Περα Κλουμπ που σου λερώνω εγώ το νήμα που αυνανίζεσαι επειδή οι δικοί σας αγορασμένοι διαιτητές είναι αλλοιώτικοι. Μέχρι τις εκλογές προφταίνεις για πρωτάθλημα, μετά και εσύ και το πέρα κλουμπ θεσσαλονικης θα γυρίσετε στην δικαιωματική σας θέση.

Δε στα λεω αυτά για κακο, εγω σας αγαπαω που με στείλατε ταμείο χτες.
Ποιανου κλωνος ειπαμε εισαι? :think:
και γω αγαπαω ολα τα πουτανακια, αρκει να μην βρωμανε χυσια και πετρελαια.. :takethis:
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Ασε ρε Περα Κλουμπ που σου λερώνω εγώ το νήμα που αυνανίζεσαι επειδή οι δικοί σας αγορασμένοι διαιτητές είναι αλλοιώτικοι. Μέχρι τις εκλογές προφταίνεις για πρωτάθλημα, μετά και εσύ και το πέρα κλουμπ θεσσαλονικης θα γυρίσετε στην δικαιωματική σας θέση.

Δε στα λεω αυτά για κακο, εγω σας αγαπαω που με στείλατε ταμείο χτες.







Δεν μου λες νιώθεις αδικημένος;;;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ασε ρε Περα Κλουμπ που σου λερώνω εγώ το νήμα που αυνανίζεσαι επειδή οι δικοί σας αγορασμένοι διαιτητές είναι αλλοιώτικοι. Μέχρι τις εκλογές προφταίνεις για πρωτάθλημα, μετά και εσύ και το πέρα κλουμπ θεσσαλονικης θα γυρίσετε στην δικαιωματική σας θέση.

Δε στα λεω αυτά για κακο, εγω σας αγαπαω που με στείλατε ταμείο χτες.
Δηλαδή ο διαιτητής έφταιγε χθες για την πουτσα στην κωλοτρυπα σου τυπε;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δηλαδή ο διαιτητής έφταιγε χθες για την πουτσα στην κωλοτρυπα σου τυπε;
Ε ναι ρε. Που ακούστηκε να κάνει εκτέλεση φάουλ ο Λάζαρος η μπάλα να φεύγει με 100χλμ/ώρα και ο διαιτητής να μη κόβει κλίση; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ποιανου κλωνος ειπαμε εισαι? :think:
και γω αγαπαω ολα τα πουτανακια, αρκει να μην βρωμανε χυσια και πετρελαια.. :takethis:
Τύπε δε νοιώθεις. Μιλάμε για οικολογική καταστροφή. Δεκάδες χιλιάδες γαύροι αυτοκτόνησαν χθες το βράδυ. Να παραιτηθεί ο υπουργός άμεσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom