Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.947
Πόντοι
5.006
παιδια να τα βαλουμε κατω για να μην μπερδευτουμε...εχουμε και λεμε με βαση το ΝΟΜΟ ΤΟΥ ΜΑΣΤΕΡ η βαρια φανελα φαινεται :
1)απο ποιος πηρε το περσυνο κυπελλο (ολα τα αλλα κυπελλα δεν μετρανε)
2)απο ποιος πηρε το πρωταθλημα του 2008 (ολα τα αλλα πρωταθληματα δεν μετρανε)
3)απο ποσες μικρομεσαιες ομαδες απεκλεισες σε νοκ αουτ (νικες επι μικρομεσαιων ομαδων σε ομιλους δεν μετρανε, οπως και νικες επι μεγαλων ομαδων σε ομιλους δεν μετρανε)
4)απο το ποσα οικονομικα προβληματα εχεις (νικες και τιτλοι που εχεις κανει ενοσω εισαι πλουσιος, δεν μετρανε)


μπουφε μαστερ διδαξε μας και αλλα πραγματα για να εμπλουτισουμε τον νομο περι βαριας φανελας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Παλι τα ιδια.Ναι εχεις πιο πολλα πρωταθληματα,εχεις πιο πολλα κυπελλα,εχεις πιο πολλες νικες.Λογικο οταν δεν ειχες ποτε προβλημα οικονομικο στην ουσια.
Παντα επαιζες με μεγαλυτερο μπατζετ απο την ΑΕΚ.
Για τα υπολοιπα,σου βαζω αυτο και γελαω μαζι σου.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
παιδια να τα βαλουμε κατω για να μην μπερδευτουμε...εχουμε και λεμε με βαση το ΝΟΜΟ ΤΟΥ ΜΑΣΤΕΡ η βαρια φανελα φαινεται :
1)απο ποιος πηρε το περσυνο κυπελλο (ολα τα αλλα κυπελλα δεν μετρανε)
2)απο ποιος πηρε το πρωταθλημα του 2008 (ολα τα αλλα πρωταθληματα δεν μετρανε)
3)απο ποσες μικρομεσαιες ομαδες απεκλεισες σε νοκ αουτ (νικες επι μικρομεσαιων ομαδων σε ομιλους δεν μετρανε, οπως και νικες επι μεγαλων ομαδων σε ομιλους δεν μετρανε)
4)απο το ποσα οικονομικα προβληματα εχεις (νικες και τιτλοι που εχεις κανει ενοσω εισαι πλουσιος, δεν μετρανε)


μπουφε μαστερ διδαξε μας και αλλα πραγματα για να εμπλουτισουμε τον νομο περι βαριας φανελας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε φιλε με ρωτησες αν εχει η ΑΕΚ την φανελα να παρει τιτλους.Ε την εχει,αφου πηρε το κυπελλο.Δεν μπορει να παιρνει συνεχεια,γιατι ποτε δεν ειχε σοβαρες διοικησεις.Παντα ειχε και θα εχει μικροτερο μπατζετ απο τους αλλους 2.Το οτι δεν μετρανε οι τιτλοι αν εισαι πλουσιος το βγαζεις απο το δικο σου μυαλο.
Και σε ξαναρωταω αλλη μια φορα.Εχεις 43 πρωταθληματα και καμια 30αρια κυπελλα;Ποσο εχουν βαρυνει αυτα την φανελα σου;Μικρομικρες ομαδες της ευρωπης,τις περνας ανετα,οπως θα επρεπε;Απλη ερωτηση κανω ρε φιλε.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.947
Πόντοι
5.006
και επειδη καλο ειναι να μαθαινουν και οι νεωτεροι τις τρομερες πορειες της κουλας στην ευρωπη:
σωτηριο ετος 1968 και η μεγαλη αεκαρα φτανει στους 8 του κυπελλου πρωταθλητριων..ΑΘΛΟΣ...Α-Θ-Λ-Ο-Σ!!!!!!
εδω η τιτανοτεραστια πορεια της αεκ μεχρι το ονειρικο αυτο επιτευγμα :
1ος γυρος : η αεκαρα μας αποκλειει σε διπλα παιχνιδια τον μεγαθηριο απο το ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ!!!!! που ακουει στο ονομα Ζενες Ες με 3-0 και 3-2 (συνολικο σκορ 5-3)
2ος γυρος : η αεκαρα συνεχιζει να σκορπα τρομο στην ευρωπη αποκλειζοντα το μεγαθηριο απο την ΔΑΝΙΑ Akademisk Boldklub με 0-0 και 0-2

και παιδια ειτε το πιστευετε ειτε οχι μετα απο αυτη την ανεπαναληπτη και κουραστικη πορεια στην ευρωπη, η αεκαρα μας εφτασε στους 8!!!!!!!!!κερδισε μια απο το λουξεμβουργο και μια απο την δανια και εφτασε στους 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!στους 8!!!!!!!!!!!

εκει βεβαια στους 8 επαιξε για πρωτη φορα με κανονικη ομαδα, την ισχυρη τοτε spartak Trnava απο την Τσεχοσλοβακία και φυσικα αποκλειστηκε...ομως αυτη η αλυσμονητη και εξοχως δυσκολη πορεια της θα μεινει χαραγμενη για παντα στην μνημη μας....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.947
Πόντοι
5.006
Ρε φιλε με ρωτησες αν εχει η ΑΕΚ την φανελα να παρει τιτλους.Ε την εχει,αφου πηρε το κυπελλο.Δεν μπορει να παιρνει συνεχεια,γιατι ποτε δεν ειχε σοβαρες διοικησεις.Παντα ειχε και θα εχει μικροτερο μπατζετ απο τους αλλους 2.Το οτι δεν μετρανε οι τιτλοι αν εισαι πλουσιος το βγαζεις απο το δικο σου μυαλο.
Και σε ξαναρωταω αλλη μια φορα.Εχεις 43 πρωταθληματα και καμια 30αρια κυπελλα;Ποσο εχουν βαρυνει αυτα την φανελα σου;Μικρομικρες ομαδες της ευρωπης,τις περνας ανετα,οπως θα επρεπε;Απλη ερωτηση κανω ρε φιλε.
και η λαρισα πηρε κυπελλο και ο πανιωνιος και αλλοι ακομα....ολοι αυτοι εχουν φανελα..η συζητηση μας ειναι ποιος εχει την πιο βαρια φανελα : ο νιονος που πηρε ενα κυπελο, εσυ που πηρες 10 ή εγω που πηρα 30.....

για τις μικρομεσαιες ομαδες σου απαντησα τυπε..ειναι μεσα στον νομο σου περι βαριας φανελας...ειναι απαραιτητη προϋποθεση να αποκλειεις μικρομεσαιες ομαδες σε διπλα παιχνιδια (ΠΡΟΣΟΧΗ τυχον νικες σε ομιλους δεν λαμβανονται υποψη!!!!το λεει ο νομος αυτο), οποτε εχεις απολυτο δικιο εδω..μαζι σου ειμαι,μην μου συγχυζεσαι...επισης ο,τι αλλο εχεις να προτεινεις για τον νομο περι βαριας φανελας να μας το πεις να ξερουμε : πχ. παιζει ρολο αν κερδισεις με γκολ στο πρωτο ημιχρονο ή στο δευτερο? τα πρωταθληματα του 60 εχουν μεγαλυτερη ή μικροτερη βαρυτητα απο τα πρωταθληματα του 50???στις νικες με μικρομεσαιες ομαδες παιζει ρολο αν το πρωτο παιχνιδι ειναι εκτος????δωσε μας τα φωτα σου...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
ραοπηγαινεναδειςανερχομαι,επειδη μας ζαλισες τη πουτσα,τσακω κατι και να μη το ξεχνας ποτε

ΟΤΙ ΣΕ ΓΑΜΑΕΙ ΕΙΝΑΙ Α Ε Κ  :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
και η λαρισα πηρε κυπελλο και ο πανιωνιος και αλλοι ακομα....ολοι αυτοι εχουν φανελα..η συζητηση μας ειναι ποιος εχει την πιο βαρια φανελα : ο νιονος που πηρε ενα κυπελο, εσυ που πηρες 10 ή εγω που πηρα 30.....

για τις μικρομεσαιες ομαδες σου απαντησα τυπε..ειναι μεσα στον νομο σου περι βαριας φανελας...ειναι απαραιτητη προϋποθεση να αποκλειεις μικρομεσαιες ομαδες σε διπλα παιχνιδια (ΠΡΟΣΟΧΗ τυχον νικες σε ομιλους δεν λαμβανονται υποψη!!!!το λεει ο νομος αυτο), οποτε εχεις απολυτο δικιο εδω..μαζι σου ειμαι,μην μου συγχυζεσαι...επισης ο,τι αλλο εχεις να προτεινεις για τον νομο περι βαριας φανελας να μας το πεις να ξερουμε : πχ. παιζει ρολο αν κερδισεις με γκολ στο πρωτο ημιχρονο ή στο δευτερο? τα πρωταθληματα του 60 εχουν μεγαλυτερη ή μικροτερη βαρυτητα απο τα πρωταθληματα του 50???στις νικες με μικρομεσαιες ομαδες παιζει ρολο αν το πρωτο παιχνιδι ειναι εκτος????δωσε μας τα φωτα σου...
Βαρυτερη φανελα εχει η ΑΕΚ.Γιατι παντα την φοβασαι.Προπερσι αναβαλατε τον δευτερο ημιτελικο για να...ειστε ξεκουραστοι.Περυσι πηγατε πουστικα να βαλετε τους εποπτες που θελατε.Νικες σε ομιλους εχουν πετυχει ολοι,και ο Αποελ ακομη,και αλλες μικροτερες ομαδες εναντιον μεγαλυτερων.Σε ομιλους παντα.Ρε φιλε πας να μου την βγεις,και λες μεγαλυτερες μαλακιες απο πριν.
Οσο και να προσπαθεις να ειρωνευτεις επειδη δεν εχεις τι να αντιπαραθεσεις,η αληθεια ειναι αυτη.Δεν εχεις βαρια φανελα.Ξεπερασε το.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Βαρυτερη φανελα εχει η ΑΕΚ.Γιατι παντα την φοβασαι.Προπερσι αναβαλατε τον δευτερο ημιτελικο για να...ειστε ξεκουραστοι.Περυσι πηγατε πουστικα να βαλετε τους εποπτες που θελατε.Νικες σε ομιλους εχουν πετυχει ολοι,και ο Αποελ ακομη,και αλλες μικροτερες ομαδες εναντιον μεγαλυτερων.Σε ομιλους παντα.Ρε φιλε πας να μου την βγεις,και λες μεγαλυτερες μαλακιες απο πριν.
Οσο και να προσπαθεις να ειρωνευτεις επειδη δεν εχεις τι να αντιπαραθεσεις,η αληθεια ειναι αυτη.Δεν εχεις βαρια φανελα.Ξεπερασε το.
Εσυ σε ομίλους πόσες νικες έχεις;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.947
Πόντοι
5.006
Εσυ σε ομίλους πόσες νικες έχεις;
ρε μεγαλε δεν μετρανε οι νικες σε ομιλους!!!!!τι δεν καταλαβαινεις???μια χαρα μας τα λεει ο μαστερακος...ανοιξε το βιβλιο της ουεφα σελ. 68...νικες επι μικρομεσαιων ομαδων σε διπλα παιχνιδια ειναι πιο σημαντικες απο νικες σε ομιλους....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Raopau δες τον Ολυμπιακο στο Μπασκετ και τι εχει καταφερει.αυτη ΝΑΙ ειναι βαρια φανελα,παιζει να ειναι και πιο βαρια απο του βαζελου.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
ρε μεγαλε δεν μετρανε οι νικες σε ομιλους!!!!!τι δεν καταλαβαινεις???μια χαρα μας τα λεει ο μαστερακος...ανοιξε το βιβλιο της ουεφα σελ. 68...νικες επι μικρομεσαιων ομαδων σε διπλα παιχνιδια ειναι πιο σημαντικες απο νικες σε ομιλους....
Ξεχασες το μπατζετ ρε φιλε!!!Ελεος,νομιζα οτι μιλάγαμε σοβαρά!!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.603
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Η βαρύτερη φανέλα της ευρώπης άεκ  :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.947
Πόντοι
5.006
Raopau δες τον Ολυμπιακο στο Μπασκετ και τι εχει καταφερει.αυτη ΝΑΙ ειναι βαρια φανελα,παιζει να ειναι και πιο βαρια απο του βαζελου.
αυτο πες το στους βαζελους που εχουν καμια 25 πρωταθληματα παραπανω και 3 ευρωπαικα περισσοτερα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε μεγαλε δεν μετρανε οι νικες σε ομιλους!!!!!τι δεν καταλαβαινεις???μια χαρα μας τα λεει ο μαστερακος...ανοιξε το βιβλιο της ουεφα σελ. 68...νικες επι μικρομεσαιων ομαδων σε διπλα παιχνιδια ειναι πιο σημαντικες απο νικες σε ομιλους....
Νικες σε ομιλους εχουν πετυχει ολοι,και ο Αποελ ακομη,και αλλες μικροτερες ομαδες εναντιον μεγαλυτερων.Σε ομιλους παντα.Οσο και να προσπαθεις να ειρωνευτεις επειδη δεν εχεις τι να αντιπαραθεσεις,η αληθεια ειναι αυτη.Δεν εχεις βαρια φανελα.Ξεπερασε το.
Νικη καναμε ακομη και εμεις με την Μιλαν,και αν δεν κανω λαθος πηγε τελικο εκεινη την χρονια.
Σημαινει κατι αυτο δικε μου;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Νικες σε ομιλους εχουν πετυχει ολοι,και ο Αποελ ακομη,και αλλες μικροτερες ομαδες εναντιον μεγαλυτερων.Σε ομιλους παντα.Οσο και να προσπαθεις να ειρωνευτεις επειδη δεν εχεις τι να αντιπαραθεσεις,η αληθεια ειναι αυτη.Δεν εχεις βαρια φανελα.Ξεπερασε το.
Νικη καναμε ακομη και εμεις με την Μιλαν,και αν δεν κανω λαθος πηγε τελικο εκεινη την χρονια.
Σημαινει κατι αυτο δικε μου;
Θυμάσαι άλλη νίκη φίλε;Δεν μπορεί τόσο βαριά φανέλα θα έχει και άλλες!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αυτο πες το στους βαζελους που εχουν καμια 25 πρωταθληματα παραπανω και 3 ευρωπαικα περισσοτερα...
Αρα επειδη εχουν τοσους τιτλους παραπανω απο εσενα,εχουν πιο βαρια φανελα απο την δικη σου;Αυτο μου λες;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
183
Like
43.867
Πόντοι
21.896
Νικες σε ομιλους εχουν πετυχει ολοι,και ο Αποελ ακομη,και αλλες μικροτερες ομαδες εναντιον μεγαλυτερων.Σε ομιλους παντα.Οσο και να προσπαθεις να ειρωνευτεις επειδη δεν εχεις τι να αντιπαραθεσεις,η αληθεια ειναι αυτη.Δεν εχεις βαρια φανελα.Ξεπερασε το.
Νικη καναμε ακομη και εμεις με την Μιλαν,και αν δεν κανω λαθος πηγε τελικο εκεινη την χρονια.
Σημαινει κατι αυτο δικε μου;
μ'αρεσεις μαστερ21 που επιμενεις να βγαζεις την αεκ καλυτερη ομαδα!!!!!τελικ εσυ κ το σοι μου εχετε μεινει αεκ δυστυχως
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.947
Πόντοι
5.006
Αρα επειδη εχουν τοσους τιτλους παραπανω απο εσενα,εχουν πιο βαρια φανελα απο την δικη σου;Αυτο μου λες;
ναι ρε μεγαλε....τοσο παραξενο σου φαινεται?????οποιος εχει περισσοτερες επιτυχιες (=τιτλοι) εχει και πιο βαρια φανελα...και δεν μιλαμε για 30 τιτλους εγω, 29 εσυ, οποτε κλαιν μαιν μικρη διαφορα..οταν ο αλλος εχει τριπλασιους τιτλους σε ολες τις διοργανωσεις, ε κατι σημαινει αυτο...τι να κατσω να ψαξω τωρα : ποιους αποκλεισανε αυτοι στους 8 και ποιους εγω?αν κανανε αυτοι ανατροπη οπως εγω με την τσσκα????η ιστορια και η φανελα γραφεται απο την τελικη σουμα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
ΜΠΕΕΕΕΕ...
 

Συνημμένα

  • 10422953_10205215206158707_7794108353321271438_n.jpg
    10422953_10205215206158707_7794108353321271438_n.jpg
    140,9 KB · Εμφανίσεις: 10

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom