Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

OriginalKruspe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2016
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
η διαφορα του μεγαλου παιχτη που δεν εχει να αποδειξει τιποτα με τον κλασσικο ελληναρα που πουλαει οπαδιλικι μην του κοψουνε το χαρτζηλικι

3b6d1552b23231d87956da29bb608ed7_458652.jpg

ρε φιλε δεν ειναι αυτο το page του σιοβα εισαι σοβαρος? αυτο με τα 10κ likes ειναι αμεσως.Μια ζωη στον πονο θα ειστε.Ενα κυπελο μας ολη σας η ζωη
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αδελφε καλος ο προπονητης σας,καλοι,πολυ καλοι οι παιχτες σας,αλλα οταν η δικη σας φανελα ζυγιζει οσο ενα τσιγαροχαρτο,και η αλλη ζυγιζει τονους,θα χασετε.
Και τον παρντο να ειχατε απο την αρχη,και τον τσορι,και τον μαραντονα στα καλα του,θα χανατε.
Τι λες ρε βλακα μου;
Απο τα χειροτερα παιχνιδια του φετος  ο Ολυμπιακος. Η πρωτη ευκαιρια μας ηταν ενα δοκαρι στο 75. Στο 75!!
Χαλια παιχνιδι που η απουσια κοσμου το εκανε στα ορια να αρχισεις την ηρωινη.
Ο Σιλβα δεν ξερω τι ονειρο ειδε με την ενδεκαδα.
Χαλια παιχνιδι, μπραβο ομως για την κατακτηση. Μπραβο διοτι σαν μικροτερη ομαδα σε ολα, καταφερες να κερδισεις.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Τι λες ρε βλακα μου;
Απο τα χειροτερα παιχνιδια του φετος  ο Ολυμπιακος. Η πρωτη ευκαιρια μας ηταν ενα δοκαρι στο 75. Στο 75!!
Χαλια παιχνιδι που η απουσια κοσμου το εκανε στα ορια να αρχισεις την ηρωινη.
Ο Σιλβα δεν ξερω τι ονειρο ειδε με την ενδεκαδα.
Χαλια παιχνιδι, μπραβο ομως για την κατακτηση. Μπραβο διοτι σαν μικροτερη ομαδα σε ολα, καταφερες να κερδισεις.

ρε τυπε συνειδητοποιεις οτι εχασες τιτλο και με κατω τα χερια κιολας, απο μια ομαδα που στο ροστερ της εκτος απο δυο τρεις παιχτες οι υπολοιποι ειναι μεχρι για μπαρμεν , γκαραζιερηδες και ντελιβεραδες? Μιλαμε για ιστορικο ξεφτυλικι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε τυπε συνειδητοποιεις οτι εχασες τιτλο και με κατω τα χερια κιολας, απο μια ομαδα που στο ροστερ της εκτος απο δυο τρεις παιχτες οι υπολοιποι ειναι μεχρι για μπαρμεν , γκαραζιερηδες και ντελιβεραδες? Μιλαμε για ιστορικο ξεφτυλικι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μα δεν διαφωνω.
Απο τα χειροτερα μας παιχνιδια. Μην υποβιβαζεις ομως την ΑΕΚ τοσο πολυ, ειπαμε..
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.781
Πόντοι
216
Τυπε μου, το καλό ή κακό παιχνίδι το ορίζει και ο αντίπαλος. Αν παίζεις με πτώμα αντιπαλο θα δείχνεις υπερομαδα ασφαλως. Αν υποτίθεται πως μπορούσε να παιξει αλλά δε το έκανε, αν είχαν 3 εβδομάδες να παίξουν και ξεχασαν μπάλα, αν δεν είχαν κόσμο να βοηθήσει κτλ, όλα αυτά είναι αλλά λόγια να αγαπιομαστε.

Edit: Σιοβα, είσαι τεραστιος μαλακας και μικρος ανθρωπος.
 

Επισκέπτης
Αν είχα Facebook (γιατί δεν ξαναφτιάχνω) θα έστελνα πάντως ένα υβριστικότατο μήνυμα του μαντραχαλά του Γαύρου (εκείνον που δείχνετε παραπάνω) λέγοντάς του => σάλτα και γαμήσου καριόλη μαζί με την ομάδα σου, όχι γιατί έχασα τα Στοιχήματα (ΟΚ μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτά), αλλά για τον προσωπικό εξευτελισμό χθες βράδυ. Σε έπιανε πονοκέφαλος μόνο και μόνο βλέποντάς τους....
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
O αντιπαλος μπορει μονο να σου χαλαει το παιχνιδι σου, οταν μιλαμε πως εισαι μεγαλυτερη ομαδα.
Και ο Ολυμπιακος ειναι σαφως ανωτερος. Ειχε την κατοχη, αλλα ηταν ανουσια, δεν μπορουσε να κανει τιποτα.
Υπαρχουν κακες και καλες βραδιες. Σημερα ηταν απο τις χειροτερες του.
Ο ρυθμος παιζει μεγαλο ρολο φυσικα, αλλα για τετοια χαλια δεν ηταν μονο ο ρυθμος.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αν είχα Facebook (γιατί δεν ξαναφτιάχνω) θα έστελνα πάντως ένα υβριστικότατο μήνυμα του μαντραχαλά του Γαύρου (εκείνον που δείχνετε παραπάνω) λέγοντάς του => σάλτα και γαμήσου καριόλη μαζί με την ομάδα σου, όχι γιατί έχασα τα Στοιχήματα (ΟΚ μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτά), αλλά για τον προσωπικό εξευτελισμό χθες βράδυ. Σε έπιανε πονοκέφαλος μόνο και μόνο βλέποντάς τους....
Εγω φετος δεν ειδα και πολυ ολυμπιακο λογο δουλειας. Ας μου πει ομως καποιος. Εχει ξανακανει τοσο χαλια εμφανιση φετος;
Δεν μπορω να το χωνεψω. Πρωτη φαση στο 70. Ο Τζιμπουρ φαινοταν σπριντερ μπροστα στην αμυνα μας, αψυχοι τελειως.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Μα δεν διαφωνω.
Απο τα χειροτερα μας παιχνιδια. Μην υποβιβαζεις ομως την ΑΕΚ τοσο πολυ, ειπαμε..

δεν την υποβιβαζω αεκτζης ειμαι, οι παιχτες μας αν εξαιρεσεις Σιμοες, Γιοχανσον και Μανταλο (οταν και οποτε) επιασαν ταβανι  απο την υπερπροσπαθεια , αμα παιζανε οπως παιξανε σημερα με τον γαυρο στο πρωταθλημα στα πρωτα δεκα παιχνιδια θα τους περνανε με ασθενοφορα απο το γηπεδο
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
δεν την υποβιβαζω αεκτζης ειμαι, οι παιχτες μας αν εξαιρεσεις Σιμοες, Γιοχανσον και Μανταλο (οταν και οποτε) επιασαν ταβανι  απο την υπερπροσπαθεια , αμα παιζανε οπως παιξανε σημερα με τον γαυρο στο πρωταθλημα στα πρωτα δεκα παιχνιδια θα τους περνανε με ασθενοφορα απο το γηπεδο
Στο πρωταθλημα μια χαρα τα καταφερε αμα σκεφτεις οτι ειχε σχετικο μικρο μπατζετ σε σχεση με παοκ και παο, και δεν ηταν δεμενη.
Δεν σημαινει πως ειναι καλη ομαδα, αλλα αυτο ειναι το πρωταθλημα μας.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.781
Πόντοι
216
Εγω φετος δεν ειδα και πολυ ολυμπιακο λογο δουλειας. Ας μου πει ομως καποιος. Εχει ξανακανει τοσο χαλια εμφανιση φετος;
Δεν μπορω να το χωνεψω. Πρωτη φαση στο 70. Ο Τζιμπουρ φαινοταν σπριντερ μπροστα στην αμυνα μας, αψυχοι τελειως.

Μα φυσικά. Πέραν από τις καλές εμφανίσεις στην Ευρώπη, ο Ολυμπιακός δεν έπαιζε μπάλα. Με εκπλήσσει να διαβάζω περί αποδοσης. Φυσικα δεν τον βοηθα το γενικότερο επίπεδο στην Ελλάδα, αλλά είδαμε και στα περισσότερα ντέρμπι τι έγινε. Αντίστοιχα, θα έλεγα πως ούτε και η αεκ έκανε το καλύτερο της παιχνίδι. Σε ένα σούπα παιχνίδι κέρδισε μάλλον η ομάδα με το μεγαλύτερο κίνητρο
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Στο πρωταθλημα μια χαρα τα καταφερε αμα σκεφτεις οτι ειχε σχετικο μικρο μπατζετ σε σχεση με παοκ και παο, και δεν ηταν δεμενη.
Δεν σημαινει πως ειναι καλη ομαδα, αλλα αυτο ειναι το πρωταθλημα μας.

νταξει με δεδομενο οτι ηρθαμε απο την Β' καναμε καλη χρονια, αλλα οφειλεται εν μερει στο οτι  ο Παναθηναικος εξαφανιστηκε σαν μεγεθος πλεον και ο ΠΑΟΚ εχει τα μονιμα υπαρξιακα του....
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Μα φυσικά. Πέραν από τις καλές εμφανίσεις στην Ευρώπη, ο Ολυμπιακός δεν έπαιζε μπάλα. Με εκπλήσσει να διαβάζω περί αποδοσης. Φυσικα δεν τον βοηθα το γενικότερο επίπεδο στην Ελλάδα, αλλά είδαμε και στα περισσότερα ντέρμπι τι έγινε. Αντίστοιχα, θα έλεγα πως ούτε και η αεκ έκανε το καλύτερο της παιχνίδι. Σε ένα σούπα παιχνίδι κέρδισε μάλλον η ομάδα με το μεγαλύτερο κίνητρο

εδω ο Παναθηναικος καταντησε περιγελος τι να λεμε τωρα
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.781
Πόντοι
216
Με τι υποδομές να παίξουν κιόλας. Αν η χ ψ ομάδα δώσει χρήματα (και εκατομμύρια) για να έχει παίκτες, θα πιεσει καταστάσεις όταν παίζουν σε ακατάλληλα γηπεδα της επαρχίας; Γιατί να τρέξουμε να κάνουμε να ρανουμε αν αρκεί ενα 1-0;
Τη καληνύχτα μου
 

Επισκέπτης
marie καλύτερα που ήσουνα στη δουλειά σου (κι εγώ στα γκομενάκια των στοιχημάτων που με πάνε καλά) παρά να έβλεπες τέτοιο χάλι. Από τα νεύρα μου με το ζόρι κοιμήθηκα 3 ώρες κι έχω ένα κεφάλι λες κι έπαιζα μποξ ώρες. Θα ένοιωθα πολύ καλύτερα αν τους έριχνε 5 η ΑΕΚ χθες, αλλά εντάξει δεν έκατσε.
Σαφώς και δεν υπάρχει καμμία ομάδα που να κερδίζει πάντα. Δε χρειάζεσαι ούτε βάσεις δεδομένων, ούτε προγράμματα για να τα δεις. Αλλά να χάσει ο Γαύρος αμαχητί, ε κάπου με μπρίζωσε.
Τέλος πάντων ας πάω στα γκομενάκια να βγάλω κανένα φράγκο, να βλέπω τα κωλαράκια τους κι ας πάνε στο διάολο όλοι οι αλήτες (έγινα Β. Λεβέντης).
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
8
Like
3.252
Πόντοι
456
Ωραια πραγματα :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 9d8afab3ef0289c8780faef8cffbd572_458528.jpg
    9d8afab3ef0289c8780faef8cffbd572_458528.jpg
    228 KB · Εμφανίσεις: 13

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
8
Like
3.252
Πόντοι
456
H μεγαλυτερη καταρα ειναι να παιρνεις το κυπελλο απο τον Γκιρτζικη... :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom