Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Για να γυρίσουμε στα ποδοσφαιρικά. Από τους παίχτες που έχει η ΑΕΚ ποιος να έπαιζε στον Ολυμπιακό? Και ανάποδα για τον μαστερ. Αν έπαιρνε όλο το δυναμικό του Ολυμπιακού η ΑΕΚ, ποιόν ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ θα άφηνε μέσα στον ενδεκάδα?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Για να γυρίσουμε στα ποδοσφαιρικά. Από τους παίχτες που έχει η ΑΕΚ ποιος να έπαιζε στον Ολυμπιακό? Και ανάποδα για τον μαστερ. Αν έπαιρνε όλο το δυναμικό του Ολυμπιακού η ΑΕΚ, ποιόν ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ θα άφηνε μέσα στον ενδεκάδα?
Κανενας,κανεναν.
 

ΕΦΙΑΛΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2015
Μηνύματα
235
Like
6
Πόντοι
1
Ηδη  εστειλα ενα μεηλ σε φιλο που δουλευει στη γαδα και θα το προωθησει στη διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος μαλλον αυριο απο οτι μου ειπε και οταν μπορεσω γιατι δε μενω αθηνα θα παω στην παε η στο δημο πειραια και θα αφησω ενα φακελο για το μαρινακη ,αυτο δεν ξερω ποτε θα γινει γιατι δεν ξερω ποτε θα ειμαι αθηνα , οπως βλεπεις η επιθυμια σου θα πραγματοποιηθει και θα μαθουμε και ποιος εισαι και θα δουμε και  ποσο αντρας εισαι... :hi:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ηδη  εστειλα ενα μεηλ σε φιλο που δουλευει στη γαδα και θα το προωθησει στη διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος μαλλον αυριο απο οτι μου ειπε και οταν μπορεσω γιατι δε μενω αθηνα θα παω στην παε η στο δημο πειραια και θα αφησω ενα φακελο για το μαρινακη ,αυτο δεν ξερω ποτε θα γινει γιατι δεν ξερω ποτε θα ειμαι αθηνα , οπως βλεπεις η επιθυμια σου θα πραγματοποιηθει και θα μαθουμε και ποιος εισαι και θα δουμε και  ποσο αντρας εισαι... :hi:

Ρεεε. Ο Πειραιάς δεν ρουφιανεύει.......
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ηδη  εστειλα ενα μεηλ σε φιλο που δουλευει στη γαδα και θα το προωθησει στη διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος μαλλον αυριο απο οτι μου ειπε και οταν μπορεσω γιατι δε μενω αθηνα θα παω στην παε η στο δημο πειραια και θα αφησω ενα φακελο για το μαρινακη ,αυτο δεν ξερω ποτε θα γινει γιατι δεν ξερω ποτε θα ειμαι αθηνα , οπως βλεπεις η επιθυμια σου θα πραγματοποιηθει και θα μαθουμε και ποιος εισαι και θα δουμε και  ποσο αντρας εισαι... :hi:
Ω ρε μαν χεστηκα ρε συ. :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αυτος ειναι αελ ασε που ειναι ακριβος ρε ο αλεξ δεν θα σου παρει λεφτα  ;)
http://[URL unfurl="true"]www.aek-live.gr/wp-content/uploads/2014/02/DSC_9123_1.jpg[/img[/URL]]
Εδωσα την υποθεση στην πενυ  :headbang3:
 

ΕΦΙΑΛΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2015
Μηνύματα
235
Like
6
Πόντοι
1
Ρεεε. Ο Πειραιάς δεν ρουφιανεύει.......
Ναι ο πειραιας δε ρουφιανευει και εγω δε ρουφιανεψα απλα εκανα οτι μου ειπε ο κυριος μαστερ , και να σου πω κατι φιλε εγω εχω ζησει στο πετσι μου τι θα πει ρουφιανια γιατι οταν ημουν νεαρος ικαρος στη σχολη ικαρων καποιος ΄΄συναδελφος ΄΄ με ρουφιανεψε για κατι παρανομο που ειχα κανει και ειχα αναφερθει στο διοικητη της σχολης με το ερωτημα της αποταξης απο αυτη, ξερω πολυ καλα τι θα πει ρουφιανια. :hi:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Ναι ο πειραιας δε ρουφιανευει και εγω δε ρουφιανεψα απλα εκανα οτι μου ειπε ο κυριος μαστερ , και να σου πω κατι φιλε εγω εχω ζησει στο πετσι μου τι θα πει ρουφιανια γιατι οταν ημουν νεαρος ικαρος στη σχολη ικαρων καποιος ΄΄συναδελφος ΄΄ με ρουφιανεψε για κατι παρανομο που ειχα κανει και ειχα αναφερθει στο διοικητη της σχολης με το ερωτημα της αποταξης απο αυτη, ξερω πολυ καλα τι θα πει ρουφιανια. :hi:
τελικα πετας φαντομ τυπε?
 

ΕΦΙΑΛΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2015
Μηνύματα
235
Like
6
Πόντοι
1
τελικα πετας φαντομ τυπε?

πεταω αλλα οχι φαντομ , ειχα κανει μεγαλη μαλακια αλλα επειδη δεν ειμαι κοτα και πηγα εγω ενας απλος ικαρος μπροστα στον ταξιαρχο και του ειπα οτι ναι το εκανα αυτο που σου ειπαν και ειμαι ετοιμος να δεχτω την αποφαση σου οποια και αν ειναι με τιμωρησε σκληρα αλλα δε με εδιωξε .
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι ο πειραιας δε ρουφιανευει και εγω δε ρουφιανεψα απλα εκανα οτι μου ειπε ο κυριος μαστερ , και να σου πω κατι φιλε εγω εχω ζησει στο πετσι μου τι θα πει ρουφιανια γιατι οταν ημουν νεαρος ικαρος στη σχολη ικαρων καποιος ΄΄συναδελφος ΄΄ με ρουφιανεψε για κατι παρανομο που ειχα κανει και ειχα αναφερθει στο διοικητη της σχολης με το ερωτημα της αποταξης απο αυτη, ξερω πολυ καλα τι θα πει ρουφιανια. :hi:
Eλα ρε εφιαλτη αλανιαρη  :rockon:
668x341xTop-Gun-2.jpg
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
«Για ποιες μεταγραφές με ρωτάτε; Δέκα κάναμε το καλοκαίρι και δεν παίζει κανείς. Εχετε δει κανέναν; Ο Μπουονανότε όλο βγαίνει, ο Σιμόες δεν κάνει; Ο Αρθο είναι παικτάρα και θα το δείτε. Οποιον μου ζήτησαν τον έφερα»

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κλαιω, ο ανθρωπος επρεπε να ειναι stand up comedian αδικειται
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
πεταω αλλα οχι φαντομ , ειχα κανει μεγαλη μαλακια αλλα επειδη δεν ειμαι κοτα και πηγα εγω ενας απλος ικαρος μπροστα στον ταξιαρχο και του ειπα οτι ναι το εκανα αυτο που σου ειπαν και ειμαι ετοιμος να δεχτω την αποφαση σου οποια και αν ειναι με τιμωρησε σκληρα αλλα δε με εδιωξε .
ωραιος τυπε.
Καλες πτησεις κ παντα υγιης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom