Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εχθές πήγες στο αεροδρόμιο να προυπαντήσεις τον Μπουανανότε που ήταν δανεικός στην Αργεντινή και πριν κάτι χρόνια που έπαιζε στην ομαδάρα την Γρανάδα έπαιζε στην χάση και στην φέξη κάτι 15λέπτα όταν είχαν φάει ήδη 4-5 γκολ  :kneel: :kneel:
Παραπληγα εγω εδω κ 20 μερες διακοπαρω. Μπανακια, ποτακια, μασαμπουκες και τα λοιπα. Κατσε παραπληαγαΑθηνα και να φανταζεσαι οτι θα τρεξω για τον "Καληνυχτα" στο αεροδρομιο. Ουτε για τον Μεσι δε φευγω απο το νησι και τις διακοπες μου. Κατο παραπληγες σα κσι σενα κανουν τετοιες μαλακιες.
Για πες μας ο Αφελαι πριν ερθει στον ΟΣΦΠουστη ειχε παξει συνολικα 100 λεπτα σε 2 χρονια;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ενω οι δικοι σας οταν λενε τετοια πραγματα δε προκαλουν το γελωτα ε; 
Ρε τύπε ειναι καλος παικτης αυτος?

Μπροστα του ο Μπονοβας μου φαινεται γιγαντας στο υψος.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Παραπληγα εγω εδω κ 20 μερες διακοπαρω. Μπανακια, ποτακια, μασαμπουκες και τα λοιπα. Κατσε παραπληαγαΑθηνα και να φανταζεσαι οτι θα τρεξω για τον "Καληνυχτα" στο αεροδρομιο. Ουτε για τον Μεσι δε φευγω απο το νησι και τις διακοπες μου. Κατο παραπληγες σα κσι σενα κανουν τετοιες μαλακιες.
Για πες μας ο Αφελαι πριν ερθει στον ΟΣΦΠουστη ειχε παξει συνολικα 100 λεπτα σε 2 χρονια;
Αλλο ονομα και ιστορια ο Αφελαι και αλλο ο δικος σας.
Αλλα και παλι ειδες πως αρχιδια βγηκε ο Αφελαι.
Αστειες οι εικονες στο αεροδρομιο. Βασικα παντα ειναι γελοιες, αλλα στην δικη σας περιπτωση πιο πολυ.
Ψαχνετε να βρειτε λογους για να πανηγυρισετε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Αλλο ονομα και ιστορια ο Αφελαι και αλλο ο δικος σας.
Αλλα και παλι ειδες πως αρχιδια βγηκε ο Αφελαι.
Αστειες οι εικονες στο αεροδρομιο. Βασικα παντα ειναι γελοιες, αλλα στην δικη σας περιπτωση πιο πολυ.
Ψαχνετε να βρειτε λογους για να πανηγυρισετε.
Ενω ας πουμε ο ερχομός του Καμπιάσο της Λεστερ, που κλεινει μεθαυριο τα 35 και μπαινει στα 36, δεν εδειξε οτι οι ολυμπιακοι ψαχνουν να βρουν λογους να πανηγυρισουν.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αλλο ονομα και ιστορια ο Αφελαφι και αλλο ο δικος σας.
Αλλα και παλι ειδες πως αρχιδια βγηκε ο Αφελαι.
Αστειες οι εικονες στο αεροδρομιο. Βασικα παντα ειναι γελοιες, αλλα στην δικη σας περιπτωση πιο πολυ.
Ψαχνετε να βρειτε λογους για να πανηγυρισετε.
Πλακα κανεις τωρα; Οταν ο Καληνυχτας ειχε τη φανελα του βασικου της Ριβερ κρεμασμενη πανω απο το τζακι του ο Αφελαι μαζευε μπαλες
Νομιζω οτι ειπα το ποσο γελοιο ειναι να πας αεροδρομιο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και ο Μανταλος τι θα παιζει?
Αν ειναι υγιεις κ οι τρεις θα ειναι απο τ αριστερα προς τα δεξια Καληνυχτας, Μανταλος κ Βαργκας. Αλλα ο Μανταλος μπορει ν παιξει κ αριστερα οπως κ ο Καληνυχτας πισω απο τον επιθετικο
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ενω ας πουμε ο ερχομός του Καμπιάσο της Λεστερ, που κλεινει μεθαυριο τα 35 και μπαινει στα 36, δεν εδειξε οτι οι ολυμπιακοι ψαχνουν να βρουν λογους να πανηγυρισουν.
Γενικα δεν ειμαι της λογικης αεροδρομιο. Αλλα καμια σχεση καποιος που καποτε μπορει να γινοταν καποιος και απετυχε, με αυτον που πετυχε και πηρε τοσους τιτλους. Καμια σχεση καποιος που δεν παιζει μπαλα εδω και χρονια με καποιον που ΠΕΡΥΣΙ επαιζε βασικος, στο πιο απαιτητικο πρωταθλημα του κοσμου, και ηταν και ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ τους παιχτης.
Εχει δειξει τι αξιζει ο Καμπιασο, και οχι πριν 10 χρονια αλλα ΠΕΡΥΣΙ, αμα ο αλλος αποδειχθει καλυτερος, μενει να αποδειχτει. Μεχρι τοτε δεν υπαρχει καν η συγκριση.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ενω ας πουμε ο ερχομός του Καμπιάσο της Λεστερ, που κλεινει μεθαυριο τα 35 και μπαινει στα 36, δεν εδειξε οτι οι ολυμπιακοι ψαχνουν να βρουν λογους να πανηγυρισουν.

Τι συγκρίνεις ρε συ ...  ο καράφλας έχει σηκώσει τα πάντα ... και έχει ακόμα κάβλες .
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε τύπε ειναι καλος παικτης αυτος?

Μπροστα του ο Μπονοβας μου φαινεται γιγαντας στο υψος.
Πριν 5 χρονια ηταν ενα σπουδαιο ταλεντο του Αργεντινικου ποδοσφαιρου βασικοτατος στη Ριβερ. Δυστυχως σε ενα τροχαιο σκοτωθηκαν οι 3 κολλητοι του και τον πηρε απο κατω.Στη Γραναδα μετρια πραγματα. .Στο  Ελληνικο ποδοσφαιρο λογικα θα ειναι καλος. Μπορουσε να βρει κ καλυτερες λυσεις απλα ηυελε μεταγραφη αεροδτομιου μπας κ πιασει τα 10χιλιαδες διαρκειας. Δε θα μου κανει καμια εντυπωση αν Δεκεμβρη μηνα παιζει ο Μανταλος αριστερα στο κεντρο ο Βαργκας κ στο δεξια ο Αραβιδαρος κ ο Καληνυχτας παγκο.
Ο Μεσι μπροστα στον Μπονοβα ειναι να.νος. Τι σημαινει αυτοποδοσφαιρικα;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Ρέντμαν,μάθε μπαλλίτσα από τον Ντιέγκο και αν είσαι καλό παιδί θα σου βάλω βιντεάκι και από τον Τσίριτς!  :sunglasses:

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ρέντμαν,μάθε μπαλλίτσα από τον Ντιέγκο και αν είσαι καλό παιδί θα σου βάλω βιντεάκι και από τον Τσίριτς!  :sunglasses:

Τελικά είναι φαινόμενο ο τυπάς  :rockon:

20a630ec66ea801a22cf2b8b4e34fb43-getty-_.jpg
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
http://[URL unfurl="true"]www.rivermillonarios.com.ar/media/galeria/132/1/2/0/5/n_river_plate_diego_buonanotte-405021.jpg[/img[/URL]]

[img]https://kevinwappamcmenamin.files.wordpress.com/2011/11/buanonette.jpg

hi-res-157577558_crop_north.jpg


diego_buonanotte_river_plate.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom