Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Καλά γλύψε μου πρώτα τη πούτσα μου μαλάκα σκουλίκι και μετά περίμενε την Κάλας να σ ανεβάσει κατηγορεία, μαλάκα πουθεναμανατζη

Καλά εσύ κοίτα μόνο μην τα γυρίσεις όπως με την Λίβερπουλ που μας ζάλησες το κεφάλι πρόπερσυ με ένα σωρό αναλύσεις που πήγαινε για τίτλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και μετά πέρυσι εξαφανίστηκες.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλά εσύ κοίτα μόνο μην τα γυρίσεις όπως με την Λίβερπουλ που μας ζάλησες το κεφάλι πρόπερσυ με ένα σωρό αναλύσεις που πήγαινε για τίτλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και μετά πέρυσι εξαφανίστηκες.
Άντε πάλι τ ίδια. Πέρσι από τη στιγμή που ολόκληρώθηκαν οι μεταγραφές και ειδικά του Μάριο είχα γράψει στο νήμα ότι με αυτές τις μεταγραφές ότι μέσα στη πρώτη 3άδα ούτε με σφαίρες. Φέτος περιμένω να δω πως θα ολοκληρωθούν.
Αρειανός;
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Άντε πάλι τ ίδια. Πέρσι από τη στιγμή που ολόκληρώθηκαν οι μεταγραφές και ειδικά του Μάριο είχα γράψει στο νήμα ότι με αυτές τις μεταγραφές ότι μέσα στη πρώτη 3άδα ούτε με σφαίρες. Φέτος περιμένω να δω πως θα ολοκληρωθούν.
Αρειανός;

Όχι και Αρειανός. Για να μιλήσω με τη δική σου γλώσσα η ομάδα μου είναι αυτή που έδωσε πίπα στο 89 σε 60.000 ενωσίτες μέσα στο ΟΑΚΑ και έμειναν με ανοιχτό το στόμα τρεις μέρες.
Όσο για το σχόλιό μου εννοώ μην εξαφανιστείς και από αυτό το θρεντ, το Μάιο όπως από της Λίβερπουλ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Όχι και Αρειανός. Για να μιλήσω με τη δική σου γλώσσα η ομάδα μου είναι αυτή που έδωσε πίπα στο 89 σε 60.000 ενωσίτες μέσα στο ΟΑΚΑ και έμειναν με ανοιχτό το στόμα τρεις μέρες.
Όσο για το σχόλιό μου εννοώ μην εξαφανιστείς και από αυτό το θρεντ, το Μάιο όπως από της Λίβερπουλ.
Για να σε διορθωσω,η ομαδα σου ειναι αυτη που δεν ειχε τα αρχιδια να αντιμετωπισει ομαδα που επαιζε β εθνικη συμφωνα με το προγραμμα,αλλα χρειαστηκε 2 αναβολες και καμια 10αρια μερες ρεπο,συν 2 ακυρα γκολ για να καταφερει να την αποκλεισει, με τον δευτερο αγωνα να μην τελειωσε ποτε.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Για να σε διορθωσω,η ομαδα σου ειναι αυτη που δεν ειχε τα αρχιδια να αντιμετωπισει ομαδα που επαιζε β εθνικη συμφωνα με το προγραμμα,αλλα χρειαστηκε 2 αναβολες και καμια 10αρια μερες ρεπο,συν 2 ακυρα γκολ για να καταφερει να την αποκλεισει, με τον δευτερο αγωνα να μην τελειωσε ποτε.

Έχεις......δίκιο φίλε μου. Μόνο που εγώ έχω το κύπελο και εσύ τα φύλλα της Ωρας........
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Έχεις......δίκιο φίλε μου. Μόνο που εγώ έχω το κύπελο και εσύ τα φύλλα της Ωρας........
Στα παπαρια μας ρε μαν κυπελλο εχει ακομη και ο πανιωνιος και πρωταθλημα ελλαδος εχει και η Λαρισσα.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Στα παπαρια μας ρε μαν κυπελλο εχει ακομη και ο πανιωνιος και πρωταθλημα ελλαδος εχει και η Λαρισσα.

Ενω τα φυλλα της Ωρας ειναι συλλεκτικα  :rockon: :rockon: :rockon:
Οχι στους εφημερους τιτλους ναι στον Κετσετζογλου και τον Τσακιρη  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Έχεις......δίκιο φίλε μου. Μόνο που εγώ έχω το κύπελο και εσύ τα φύλλα της Ωρας........

η αντιδραση πολλων δικων σας ητανε για γελια μετα το παιχνιδι του στυλ "τους δειξαμε εμεις" σε ομαδα β' εθνικης, ενω αυτα τα παιχνιδια ειναι κερδιζεις δεν σου λεει κανενας μπραβο χανεις σε κοροιδευουν ολοι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ενω τα φυλλα της Ωρας ειναι συλλεκτικα  :rockon: :rockon: :rockon:
Οχι στους εφημερους τιτλους ναι στον Κετσετζογλου και τον Τσακιρη  :rockon: :rockon: :rockon:
Την φυλαδα αυτην εσυ την διαβαζεις μανιωδως ρε μαν ξερεις τα παντα που γραφει απεξω και ανακατωτα εγω παντα σπορντει και λαιβ σπορτ που εχει καλη στηλη για το στοιχημα  :rockon:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Την φυλαδα αυτην εσυ την διαβαζεις μανιωδως ρε μαν ξερεις τα παντα που γραφει απεξω και ανακατωτα εγω παντα σπορντει και λαιβ σπορτ που εχει καλη στηλη για το στοιχημα  :rockon:

για τα κουτσομπολιστικα στις τελευταιες σελιδες την παιρνεις την live sport εσυ  :effemine:


 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
FORTSA AEKARA  ΛΕΜΕ!!!!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΑΔΕΡΦΙΑ !! :rockon: :rockon: :rockon:


ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ !!

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ  ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ . ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕΤΑ!!!!!!!
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.228
Πόντοι
456
Για να σε διορθωσω,η ομαδα σου ειναι αυτη που δεν ειχε τα αρχιδια να αντιμετωπισει ομαδα που επαιζε β εθνικη συμφωνα με το προγραμμα,αλλα χρειαστηκε 2 αναβολες και καμια 10αρια μερες ρεπο,συν 2 ακυρα γκολ για να καταφερει να την αποκλεισει, με τον δευτερο αγωνα να μην τελειωσε ποτε.

Κοινως με τον αγκωνα στον κωλο :rockon: :rockon:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.228
Πόντοι
456

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456


Δε λες οτι υπάρχουν και αυτοί και γελάμε που και που..."βόμβα ρίχνει ο μελισσανίδης και περνάει στην αντεπίθεση για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σοβαρά πράγματα που θα προκαλέσουν άμεσες παρεμβάσεις...στοιχεία από τον τίγρη που θα προκαλέσουν ΣΟΚ ενώπιον της επιτροπής"...
Βόμβα νο 1: "παίρνεις γραμμή από τον Πειραιά"
Βόμβα νο 2: " στ αρχίδια μου"
αυτά είναι τα ωραία, ποδόσφαιρο και μαλακίες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom