Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Για να πάρεις φορ επιπέδου Σουπερ Λιγκ (αν και κανονικά θεωρώ ότι θέλουμε καλύτερου επιπέδου) πρέπει ν έχει γατόνι που να κάνει τις μεταγραφικές κινήσεις. Σου δίνει αυτή την εντύπωση ο τύπος που έχουμε; Εμένα όχι. Έδιωξαν (γιατί ουσιαστικά αυτό έγινε) τον Λύμπε γιατί στράβωσαν 1-2 μεταγραφές. Όμως η πλειοψηφία των παικτών που υπέγραψαν πέρσι και παίζουν φέτος στην ΑΕΚ είναι από προσωπικές ενέργεις του Λύμπε. Από τότε που ήρθε ο καινούργιος όλο για λίστες ακούμε και διαβάζουμε αλλά τελικά μείναμε χωρίς φορ και η δυσκολία στο γκολ είναι παραπάνω απ εμφανείς.

Να  παρετε  το  Γκεκα  ειναι  σε φορμα.......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
η ωρα για σπορ λεει οτι θα παρουμε επιθετικο επιπεδου σουπερ λιγδας τον δεκεμβριο αλλα επειδη ως ωρα λεει παντα παρα πολλες αρκουδιες  θα περιμενουμε  :grin:
Mην παιρνετε σοβαρα τετοιες φυλλαδες..
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Για να πάρεις φορ επιπέδου Σουπερ Λιγκ (αν και κανονικά θεωρώ ότι θέλουμε καλύτερου επιπέδου) πρέπει ν έχει γατόνι που να κάνει τις μεταγραφικές κινήσεις. Σου δίνει αυτή την εντύπωση ο τύπος που έχουμε; Εμένα όχι. Έδιωξαν (γιατί ουσιαστικά αυτό έγινε) τον Λύμπε γιατί στράβωσαν 1-2 μεταγραφές. Όμως η πλειοψηφία των παικτών που υπέγραψαν πέρσι και παίζουν φέτος στην ΑΕΚ είναι από προσωπικές ενέργεις του Λύμπε. Από τότε που ήρθε ο καινούργιος όλο για λίστες ακούμε και διαβάζουμε αλλά τελικά μείναμε χωρίς φορ και η δυσκολία στο γκολ είναι παραπάνω απ εμφανείς.

τον κλεισαμε χτες τον φορ απο τα κοροιδα που παιξανε το στανταρακι της Σιτυ  :2funny:
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
θα κλεισει επιθετικο τον γεναRη για το επομενο καλοκαιRι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Για αλλη μια φορα χτες ο 'Θρυνος' του ελληνικου ποδοσφαιρου ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΗΚΕ!!!!Μας πρηξανε τα Ουμπαλα οτι αλλαξανε επιπεδο..Αλλαξανε Επιβητορες θα πω εγω,απο τον Ατρομητο στη Μαλμε και στον παοκ που θα τους ριξει Τριμπαλο...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Αρχιζει να μαζευει -ιτς παλι ο κουροπαλατης;Ας κοιταξει να φερει καναν επιθετικο της προκοπης τον Γενναρη γιατι με αυτους
τα γκολ μπαινουν με το σταγονομετρο.
για την αντερ  20 τον εφερε
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
Για αλλη μια φορα χτες ο 'Θρυνος' του ελληνικου ποδοσφαιρου ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΗΚΕ!!!!Μας πρηξανε τα Ουμπαλα οτι αλλαξανε επιπεδο..Αλλαξανε Επιβητορες θα πω εγω,απο τον Ατρομητο στη Μαλμε και στον παοκ που θα τους ριξει Τριμπαλο...
Στο +6 τους έχω κ εν τ καταλαβαν . Είσαι ωραιοςς επιβητορες αλλαξαν :2funny: ; :2funny:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
συγνωμη που θα σε σταναχορησω αλλα σε βλεπω τουλαχιστον για τρεια μπαλακια στο τηγανι
[/quoteΕιδωμεν φίλος δύσκολο τ ματς κ για τους δυο εν βλέπω τριμπαλα. Το μονο που έχω δει απο αυτήν την ομάδα του αγγελαρα είναι οτι για ν την νικήσεις πρεπει ν φτυσεις ΑΙΜΑ! Κ μν μ πεις για Απόλλωνα γιατί έπαιξαν σ εκείνο τ ματς κάτι μαλακισμενα
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
συγνωμη που θα σε σταναχορησω αλλα σε βλεπω τουλαχιστον για τρεια μπαλακια στο τηγανι
[/quoteΕιδωμεν φίλος δύσκολο τ ματς κ για τους δυο εν βλέπω τριμπαλα. Το μονο που έχω δει απο αυτήν την ομάδα του αγγελαρα είναι οτι για ν την νικήσεις πρεπει ν φτυσεις ΑΙΜΑ! Κ μν μ πεις για Απόλλωνα γιατί έπαιξαν σ εκείνο τ ματς κάτι μαλακισμενα
οντως εχει σκληρη ομαδα ο παοκ φετος αρκει να βαλει πρωτος γκολ , ιδωμεν φιλε , καλη επιτυχια σημερα
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Το γκολ σωστα ακυρώθηκε αφου πηδηξαν και συμμετειχαν στην φάση και οι 2 παικτες του Ολυμπιακου. Το πεναλτυ ειναι άλλη ιστορία. Δεν ειναι προβολή να μαζεψει τα πόδια ή χερι . Υπάρχη επαφή που σε καποιες χωρες δινεται πεναλτυ μαρς  και σε καποιες δειχνουν παιζετε. Απο κει και περα μετράει λιγουλάκι και η φανελα αυτου που το διεκδικει. Μπουρδες του τύπου  <<..μας έστησε η ουεφα γιατι θελει να περασουν Ατλετικο και Γιουβε..>> ειναι στα μυαλά καμμενων υποστηρικτων που θαυμαζουν τον Τσουκαλά. Με αμυνα σαν την χθεσινη δεν φταιει ο διατητης για την ηττα. Και αν δεν πλασαρε με το καλάμι ενας μαυρος της Μαλμε που κοντεψε να την βγαλει πλάγιο ή δεν τους σταματαγε ο Ρομπερτο, θα ειχε γραψει και άλλα το κοντερ.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
ασχετο . Ποιο μερος του λινκ βαζουμε για να ανεβασουμε βιντεο ή φωτογραφια? Οταν βαζω ολη την σειρα της διευθυνσης , δεν το ανεβαζει :think:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ποιητικη αδεία. Τα  γκολ τα εβαλε παιχτης που λεγετε Ροζεμπεργκ. Μου θυμισε ομαδα με αλλαγη φωνηέντος. :tooth:
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Και για να μην ξεχνάμε τι κάναμε σαν σήμερα  πρίν μερικά  χρονάκια  :rockon: :rockon: !

ΑΕΚ-ΡΕΑΛ 3-3 ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΑΣΕΙΣ.wmv - YouTube
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom