Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το πως το "Θέλω έναν Μπεργκ στην ομάδα μου" που ΜΑΛΛΟΝ είπε ο Μελισσάν έγινε "κλέβει η ΑΕΚ τον Μπεργκ" μόνο ο (κοπρο)σκυλος το ξέρει. Για να μη παρεξηγηθω. Αυτή τη στιγμή ο Μπεργκ είναι Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ του πρωταθλήματος. Πολύ καλύτερος του Σισέ. Αυτή τη στιγμή ΜΠΟΡΕΙ να κοστολογείται κάπου στα 15μύρια (σχεδόν το 70% του χρέος του ΠΑΟ)
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Το πως το "Θέλω έναν Μπεργκ στην ομάδα μου" που ΜΑΛΛΟΝ είπε ο Μελισσάν έγινε "κλέβει η ΑΕΚ τον Μπεργκ" μόνο ο (κοπρο)σκυλος το ξέρει. Για να μη παρεξηγηθω. Αυτή τη στιγμή ο Μπεργκ είναι Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ του πρωταθλήματος. Πολύ καλύτερος του Σισέ. Αυτή τη στιγμή ΜΠΟΡΕΙ να κοστολογείται κάπου στα 15μύρια (σχεδόν το 70% του χρέος του ΠΑΟ)

Δεν μπορεί να τον πουλήσει 15 με τίποτα :sunglasses:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αφού απάντησες επί της ουσίας, μου δίνεις το δικαίωμα να πω την γνώμη μου πάνω στο ίδιο θέμα.
Το ματς Λίβερπουλ-Τσέλσι ήταν κάτι σαν Ολυμπιακός-ΟΦΗ, Παναθηναϊκός-ΠΑΣ, ΑΕΚ-Θύελλα Ραφήνας κ.λ.π. 'Εντεκα επιτιθέμενοι και έντεκα αμυνόμενοι. Ο αγώνας, ουσιαστικά, έληξε 1-0. Το δεύτερο γκολάκι, είτε μπήκε είτε δεν μπήκε, είναι το ίδιο. Πάντα φοβάμαι τα ματς που το φαβορί βολεύεται και με την ισοπαλία. Αν η Λίβερπουλ μείνει χωρίς τίτλο και φέτος (πράγμα που δεν το πιστεύω), θα λυπηθώ μόνο για τον τεράστιο Τζέραρντ.
Τοσο τεραστιος που δεν εχει δωσει ουτε ενα πρωταθλημα στη Λιβερπουλ οσο παιζει, και τωρα τελευταια οταν παιζει χαλαει το παιχνιδι της ομαδας του.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

Τελειωσε και αυτο..Τωρα το μονο που μενει ειναι να περασει εντος της εβδομαδας ο νομος στην βουλη και αρχιζουμε χτισιμο. :rockon:
10308294_776935188997822_3754872392570049469_n.jpg
Τύπε ποια ειναι αυτη??
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Το πως το "Θέλω έναν Μπεργκ στην ομάδα μου" που ΜΑΛΛΟΝ είπε ο Μελισσάν έγινε "κλέβει η ΑΕΚ τον Μπεργκ" μόνο ο (κοπρο)σκυλος το ξέρει. Για να μη παρεξηγηθω. Αυτή τη στιγμή ο Μπεργκ είναι Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ του πρωταθλήματος. Πολύ καλύτερος του Σισέ. Αυτή τη στιγμή ΜΠΟΡΕΙ να κοστολογείται κάπου στα 15μύρια (σχεδόν το 70% του χρέος του ΠΑΟ)
:headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Το πως το "Θέλω έναν Μπεργκ στην ομάδα μου" που ΜΑΛΛΟΝ είπε ο Μελισσάν έγινε "κλέβει η ΑΕΚ τον Μπεργκ" μόνο ο (κοπρο)σκυλος το ξέρει. Για να μη παρεξηγηθω. Αυτή τη στιγμή ο Μπεργκ είναι Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ του πρωταθλήματος. Πολύ καλύτερος του Σισέ. Αυτή τη στιγμή ΜΠΟΡΕΙ να κοστολογείται κάπου στα 15μύρια (σχεδόν το 70% του χρέος του ΠΑΟ)
Στο συμβόλαιό του έχει ποσοστό μεταπώλησης 45% για την πρώην ομάδα του...μόνο έτσι θα μπορούσε ο ΠΑΟ να τον αποκτήσει με τα οικονομικά του...οπότε, κάτι περισσότερο απ' τα μισά θα κερδίσουν αν τον πουλήσουν....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δεν μπορεί να τον πουλήσει 15 με τίποτα :sunglasses:
Ίσως και όχι, αλλά πιστεύω πως αν κάνει και του χρόνου παρόμιες εμφανίσεις και έχει και καλή παρουσία στη Ευρώπη (ΑΝ παίξει ο ΠΑΟ) τότε μπορεί και να τα πλησιάσει
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Το πως το "Θέλω έναν Μπεργκ στην ομάδα μου" που ΜΑΛΛΟΝ είπε ο Μελισσάν έγινε "κλέβει η ΑΕΚ τον Μπεργκ" μόνο ο (κοπρο)σκυλος το ξέρει. Για να μη παρεξηγηθω. Αυτή τη στιγμή ο Μπεργκ είναι Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ του πρωταθλήματος. Πολύ καλύτερος του Σισέ. Αυτή τη στιγμή ΜΠΟΡΕΙ να κοστολογείται κάπου στα 15μύρια (σχεδόν το 70% του χρέος του ΠΑΟ)

Γρηγορακη 15 ειναι οι μαλακιες που τραβας καθε μερα πριν γραψεις εδω μεσα !!!!
Συνελθε Μαλακα... 27 χρονων παιχτη που σκοραρει σε πρωταθλημα που παιζει Πλατανιας και Εργοτελης δεν δινει κανενας !!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ίσως και όχι, αλλά πιστεύω πως αν κάνει και του χρόνου παρόμιες εμφανίσεις και έχει και καλή παρουσία στη Ευρώπη (ΑΝ παίξει ο ΠΑΟ) τότε μπορεί και να τα πλησιάσει
Εγω πιστευω οτι αν βρεθει ομαδα να δωσει για τον Μπεργκ 4 εκατομμυρια, τον εχουν δωσει σε πεντε λεπτα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλά εγώ θεωρώ ότι το 2ο εξάμηνο του πάίκτη στην ομάδα είναι το ίδιο με το πρώτο 6μηνο του Μήτρογλου στον ΟΣΦΠ (δε μιλάω για Ευρωπαϊκες εμφανίσεις γιατί ο ΠΑΟ δε παίζει ευρώπη). Και τον θεωρώ ότι είναι καλύτερος του Σισέ γιατί ο Σισέ ήταν ΜΟΝΟ για το γκολ. Ο Μπεργκ στον αγωνιστικό χώρο θεωρώ ότι κάνει περισσότερα από τον Σισέ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γρηγορακη 15 ειναι οι μαλακιες που τραβας καθε μερα πριν γραψεις εδω μεσα !!!!
Συνελθε Μαλακα... 27 χρονων παιχτη που σκοραρει σε πρωταθλημα που παιζει Πλατανιας και Εργοτελης δεν δινει κανενας !!!
Ναι σωστά έχεις δίκιο. Ο Μήτρογλου πήγε για ψίχουλα στη Φούλαμ.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: και έπαιζε σ ένα πρωτάθλημα που παίζει η Μπάρτσα και η Ρεάλ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ. Σου τ έχω ξαναπεί αεργομπετοβλακογεννητε. Μη πίνεις πολλούς μπάφους. Δε σου έχουν μείνει και πολλά εγκεφαλικα κύταρρα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το πως το "Θέλω έναν Μπεργκ στην ομάδα μου" που ΜΑΛΛΟΝ είπε ο Μελισσάν έγινε "κλέβει η ΑΕΚ τον Μπεργκ" μόνο ο (κοπρο)σκυλος το ξέρει. Για να μη παρεξηγηθω. Αυτή τη στιγμή ο Μπεργκ είναι Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ του πρωταθλήματος. Πολύ καλύτερος του Σισέ. Αυτή τη στιγμή ΜΠΟΡΕΙ να κοστολογείται κάπου στα 15μύρια (σχεδόν το 70% του χρέος του ΠΑΟ)
Πανω απο 5 μυρια δεν αξιζει ο μπεργκ,εκτος αυτου ο βαζελος νομιζω θα παρει το 50% και οχι ολο το ποσο.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Καλά εγώ θεωρώ ότι το 2ο εξάμηνο του πάίκτη στην ομάδα είναι το ίδιο με το πρώτο 6μηνο του Μήτρογλου στον ΟΣΦΠ (δε μιλάω για Ευρωπαϊκες εμφανίσεις γιατί ο ΠΑΟ δε παίζει ευρώπη). Και τον θεωρώ ότι είναι καλύτερος του Σισέ γιατί ο Σισέ ήταν ΜΟΝΟ για το γκολ. Ο Μπεργκ στον αγωνιστικό χώρο θεωρώ ότι κάνει περισσότερα από τον Σισέ.

Διαφωνω  ο  Σισε  ειναι  καλυτερος  γιατι  φοραει   και  φουστιτσες..........

:2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εγω πιστευω οτι αν βρεθει ομαδα να δωσει για τον Μπεργκ 4 εκατομμυρια, τον εχουν δωσει σε πεντε λεπτα.
Ναι ναι. Όπως έγραφαν και μερικοί τικιτάκες για τον Μήτρογλου πως αν βρεθεί ομάδα να δώσει 7μύρια στον χοντρό θα τον στείλει τυλιγμένο σε κορδέλα, και τελικά τον πούλησε ΤΡΑΥΜΑΤΙΑ για 15
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ναι σωστά έχεις δίκιο. Ο Μήτρογλου πήγε για ψίχουλα στη Φούλαμ.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: και έπαιζε σ ένα πρωτάθλημα που παίζει η Μπάρτσα και η Ρεάλ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ. Σου τ έχω ξαναπεί αεργομπετοβλακογεννητε. Μη πίνεις πολλούς μπάφους. Δε σου έχουν μείνει και πολλά εγκεφαλικα κύταρρα

Μαλακα Γρηγορακη οταν σου γραφω κατι να καθεσαι να το μελετας για να γλυτωνεις την ΜΑΛΑΚΙΑ που σε δερνει !!!
Καμια σχεση η περιπτωση του Μητρογλου με αυτη του Μπερκ

Ο Μητρογλου σκοραρε στα παιχνιδια της Εθνικης και την εστειλε στο Μουντιαλ
Επισης σκοραρε στα παιχνιδια του Τσαμπιονς Λιγκ και εστειλε τον Γαυρο στην επομενη φαση
Ξαναματεπισης ο Μητρογλου ειναι εξελιξιμος σε αντιθεση με τον Μπερκ που ηλικιακα δεν εχει περιθωρια εξελιξης.
Επισης ο Μπεργκ ειναι κουτσο αλογο λογω τραυματισμων ασχετα αν δεν το λενε

Και στο λεω εγω εγω που εχω γραψει απο τα Χριστουγεννα οτι ο Μπερκ ειναι ο μοναδικος παιχτης στην Σ.Λ που μου αρεσει (αφου εφυγε ο Μητρογλας)
Καταλαβες αμπαλε χαζομαλακα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom