Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Οι παραληρηματικές σου αυτές μαλακίες ξεπέρασαν ακόμα και αυτές τύπου Νικολακόπουλου ,Γαβαθιώτη και Hristidi

Τι σε βάζουν και πίνεις οι κινέζοι ρε μαλάκα? Σήκω φύγε απο κει γιατί θα καούν και τα τελευταία σου ζωντανά εγκεφαλικά κύταρα
Είναι ή δεν είναι παγωμένα τα χρέη του ΠΑΟΚ από το 2004; Οταν πάγωσαν ήταν ή δεν ήταν περίπου 25μύρια; ΑΝ δεν είχα παγώσει θ είχαν φτάσει στα 40 σου λέω και τότε ΚΑΝΕΝΑΣ Ιβάν δε θα μπλεκόταν.
Ήταν ή δεν ήταν φέτος η ΜΕΓΑΛΗ ευκαιρία του ΠΑΟΚ να χτυπήσει τον ΟΣΦΠ; Ο ΠΑΟ φαινόταν ότι θα είχε πολύ δύσκολη περίοδο, ο Ατρόμητος και ο Αστέρας δε μπορούνα να φτάσουν το μπάτζετ τους εκεί που είναι του ΠΑΟΚ. Αντ αυτού αντί να είναι κοντά στον ΟΣΦΠ έφτασε να κινδυνεύει να τον ξεπεράσει και ο ΠΑΟ σε συγκομιδή πόντων. Ειδικά αν πάρεις τις πορείες των ομάδων στο Β γύρο ο ΠΑΟ έχει ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ μαζέψει από τον ΠΑΟΚ.
Πέρσι το καλοκαίρι δε λεγατε για παιχταράδες και Ροναλντίνιους και τα μυαλά στα κάγκελα; Τι πήρατε; Νίνη ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΑΝΕΙΚΟ. Οπότε συνέχισε εσύ να λες ότι ο ΠΑΟΚ στη Τούμπα δε χάνει δε πα να παίζει με τα τρίτα και ν είναι και με 10 παίκτες και άσε με να παραλληρώ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε χαλβά, βάζελος είμαι.  :uglystupid:

Αλλά βλέπω τα πράγματα ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ. Όχι όπως με βολεύουν.

Νούμερο...ε, νούμερο.  :uglystupid:  :headbang:
Ναι βρε. Όπως είναι τα βλέπεις τα πράγματα. Γι αυτό και έβαλες λινκ από το καλοκαίρι του 2012. Γαιτί δε τα βλέπεις όπως σε βολεύουν (ότι θα φύγει ο Μελισσάν ΑΝ κερδίσει στις δημοτικές ο....ΣΥΡΙΖΑ) αλλά όπως είναι  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ Εγώ είμαι Νο1 εσύ είσαι απλά ένα νούμερο  :birdman:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πάντως έχει φτάσει στο 60' το παιχνίδι με  τον....ηλιακό θερμοσίφωνα καί είναι ακόμα στο 0-0  :headbang: :headbang: ! τα παικτρόνια μας  βαράνε  στον γάμο του καραγκιόζη  :jerking: :jerking: !!
εβαλε ο στουρνος τον πλατελλα μεσα με 40 πυρετο για να κερδισει τον ηλυσιακο  :S
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κανεναν συμμαχο δεν βρηκα, την αποψη μου γραφω.
Μου τηλεφωνησε η παρεα μου νωριτερα και μου ειπε να παμε στο γηπεδο να δουμε την ΑΕΚ που παιζει με εναν Ηλιακο Θερμοσιφωνα !!!!
Σκεφτομαι να ρωτησω τον Γρηγορακη αν εχει να μου δωσει κανενα Λινκ της Νοβα απο αυτα που βλεπει στην Κινα να μαζευτουμε ολοι σπιτι μου να δουμε μπαλα με μπυρες και πιτσες !!!

Μακαρι να της βγει ο ανηλικος.... αλλα δεν ερχομαι ρε Τιγρη στην Α με 16χρονα απο Τριγλιες Ραφηνας.
Δεν παιρνουν τον Χοντρο καλυτερα που μενει εκει να στησει και κανενα ματσακι με τα κονε που εχει ?
Αν είναι πες μου να σου δώσω το διαρκείας μου. Θύρα 11 εισητήριο των 350ευρώ. Μια χαρά θα σου έρθει, φτωχομπινέ, ανεργέ της κακιάς ώρας.

Υ.Γ Όσο και να μου τρίβεσαι τον πούτσο μου πίπα_ δε στον δίνω. Τ έπιασες πιπούλη

Υ.Γ ΠΑΛΙ στο γήπεδο έτρεξες; Μην είσαι τόσο ΑΕΚάρας ρε. Θα πάθεις τίποτα!  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ειδες μωρε? Αφησε τον Μεσι στον παγκο ο ασχετος...
ποιον παγκο ρε τρελαμενε ο παιχτης ειναι με ιωση και πυρετο και αντι να τον αφησει εκτος 18αδας τον εβαλε και αλλαγη.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
εβαλε ο στουρνος τον πλατελλα μεσα με 40 πυρετο για να κερδισει τον ηλυσιακο  :S

Έχει έμπνευση ό Τράι μπορεί σου λέει να φοβηθούν οί παίκτες του Ηλυσιακού μήπως τους κολλήσει τίποτα καί τον αφήσουν έτσι να βάλει το γκολάκι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: !
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αν είναι πες μου να σου δώσω το διαρκείας μου. Θύρα 11 εισητήριο των 350ευρώ. Μια χαρά θα σου έρθει, φτωχομπινέ, ανεργέ της κακιάς ώρας.

Υ.Γ Όσο και να μου τρίβεσαι τον πούτσο μου πίπα_ δε στον δίνω. Τ έπιασες πιπούλη

Υ.Γ ΠΑΛΙ στο γήπεδο έτρεξες; Μην είσαι τόσο ΑΕΚάρας ρε. Θα πάθεις τίποτα!  ;)
γρηγορη κατι ακουγεται για τραμπα Δελλα-Μογιες  :grin:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Τελικό αποτέλεσμα 0 - 0  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: !!!

Πάρτε  κάτι απο μένα για πρίμ  :grin: :grin: :grin: :grin: !

 

Συνημμένα

  • ΜΟΥΤΖΑ.jpg
    ΜΟΥΤΖΑ.jpg
    4,3 KB · Εμφανίσεις: 13

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Δεν είχα δει και πολλά παιχνίδια φέτος, δεν πιστεύω ότι έχει και μεγάλη σημασία η χρονιά. Ούτε για το Δέλλα είχα πάρει θέση, αλλά βλέποντας το σημερινό παιχνίδι και παρακολουθώντας την πορεία της ομάδας γενικά, είναι ξεκάθαρο ότι δε μπορεί να πάει παραπέρα ο Τράι. Καταλαβαίνω τους παίκτες που είναι ξενερωμένοι που παίζουν στη Γ' (κάποιοι δικαιολογημένα γιατί δεν είναι αυτού του επιπέδου, οι περισσότεροι εντελώς αδικαιολόγητα), καταλαβαίνω ότι η άνοδος είναι σίγουρη πλέον, αλλά ένας προπονητής σωστός θα είχε βρει λύση γι αυτά. Η ομάδα πρέπει να αρχίσει να χτίζεται σοβαρά από του χρόνου αν δε θέλουμε να έχουμε μια μέτρια πορεία την πρώτη χρονιά στην Α'.

 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Κάτι άλλο ρε παιδιά. Βλέποντας τα παιχνίδια της Γ', διαπιστώνω ότι υπάρχουν πολλοί καλοί διαιτητές και βοηθοί στην κατηγορία αυτή και απορώ πως γίνεται αυτοί που παίζουν στη μεγάλη κατηγορία να είναι τόσο κακοί.  :think:
 

Επισκέπτης
Είναι ή δεν είναι παγωμένα τα χρέη του ΠΑΟΚ από το 2004; Οταν πάγωσαν ήταν ή δεν ήταν περίπου 25μύρια; ΑΝ δεν είχα παγώσει θ είχαν φτάσει στα 40 σου λέω και τότε ΚΑΝΕΝΑΣ Ιβάν δε θα μπλεκόταν.
Ήταν ή δεν ήταν φέτος η ΜΕΓΑΛΗ ευκαιρία του ΠΑΟΚ να χτυπήσει τον ΟΣΦΠ; Ο ΠΑΟ φαινόταν ότι θα είχε πολύ δύσκολη περίοδο, ο Ατρόμητος και ο Αστέρας δε μπορούνα να φτάσουν το μπάτζετ τους εκεί που είναι του ΠΑΟΚ. Αντ αυτού αντί να είναι κοντά στον ΟΣΦΠ έφτασε να κινδυνεύει να τον ξεπεράσει και ο ΠΑΟ σε συγκομιδή πόντων. Ειδικά αν πάρεις τις πορείες των ομάδων στο Β γύρο ο ΠΑΟ έχει ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ μαζέψει από τον ΠΑΟΚ.
Πέρσι το καλοκαίρι δε λεγατε για παιχταράδες και Ροναλντίνιους και τα μυαλά στα κάγκελα; Τι πήρατε; Νίνη ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΑΝΕΙΚΟ. Οπότε συνέχισε εσύ να λες ότι ο ΠΑΟΚ στη Τούμπα δε χάνει δε πα να παίζει με τα τρίτα και ν είναι και με 10 παίκτες και άσε με να παραλληρώ

28 μύρια είναι το χρέος εκ των οποίων τα 17,6 είναι προσαυξήσεις και πρόστιμα..Γι αυτά προσέφυγε στα δικαστήρια τότε η ΠΑΕ..Σύμφωνα με τις ημερομηνίες θα εκδικαστούν όπου να ναι..Αυτό είναι το λεγόμενο πάγωμα και δεν έγινε λόγω ΠΑΟΚ..Έτσι είναι οι νόμοι..Υπάρχουν ημερομηνίες που τραβάνε πολύ σε τέτοια θέματα..Δεν έγινε κάποια χάρη..Ο Ρωσος θέλει να πληρώσει το πρωτογενές (11) συν κάποιες προσαυξήσεις..

Μέχρι στιγμής ο Ρώσος έβαλε γύρω στα 25 μύρια (καθάρισε και τα χρέη των Ζαγορ και Βρύζα στην εφορία)

Όσο για τους ροναλντίνιους και λοιπές πίπες πέφτεις στην παγίδα των μαστόρων της προπαγάνδας και μαλάκυνσης γαύρων..Ποτέ δεν υποσχέθηκε Ροναλντίνιους και Μπερμπάτοφ και λοιπές αηδίες..Το μόνο που είχε πει είναι οτι ΘΑ ΗΘΕΛΕ να κάνει την υπέρβαση και να φέρει τον Ροναλντινιο κτλ και όταν τον προσέγγισε του είπε οτι δεν θέλει να έρθει σ'αυτό το πρωτάθλημα..Ήθελε να δείξει οτι σ'αυτό το απαξιωμένο πρωτάθλημα είναι δύσκολο να έρθουν παίκτες τέτοιου είδους και οτι πρέπει να αλλάξει αυτό..

Περιμένουμε κι άλλα απο τον Ρωσο εννοείται και υπάρχουν και παράπονα και κριτική γίνεται αν και είναι μονο 1,5 χρόνο ιδιοκτήτης, αλλά μαλακίες και παραπληροφορίες δεν περνάνε..Τα εμπόδια που του βάζουν οι χοντροΕΠΟδες κτλ πιο πολύ τον τσιτώνουν..

Θίχτηκες επειδή σου είπε ο άλλος για το οτι σε εξεφτέλισε ο τίγρης παίρνοντας σε ΤΖΑΜΠΕ ΟΛΕ στη Γ λες και δεν το βλέπουμε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Κάτι άλλο ρε παιδιά. Βλέποντας τα παιχνίδια της Γ', διαπιστώνω ότι υπάρχουν πολλοί καλοί διαιτητές και βοηθοί στην κατηγορία αυτή και απορώ πως γίνεται αυτοί που παίζουν στη μεγάλη κατηγορία να είναι τόσο κακοί.  :think:
Δεν ειναι και τοσο κακοι. Απλως η κακοπιστία και η γκρινια ειναι μεγαλυτερα.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Δεν ειναι και τοσο κακοι. Απλως η κακοπιστία και η γκρινια ειναι μεγαλυτερα.
Μάλλον δε βλέπεις αθλητικές εκπομπές κάθε Κυριακή. Τα λάθη στη Σούπερλίγκα είναι πάρα πολλά.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ο ΟΣΦΠ πριν πάει στο Καραϊσκάκης δε μπορούσε ν απογειωθει στην Ευρώπη ούτε με διαταγή από τον θεό. Από τη μέρα που πήγε στο Καραϊσκάκης έχει περάσει 2 φορές από τους ομίλους. Το γήπεδο ΑΣΦΑΛΩΣ και βοηθάει. Μιλάμε για μοντέρνο γήπεδο και όχι τα μπετον αρμέ που έχει ο βάζελος στη Λεοφωρο. Γιατί νομίζεις καίγονται και ο ΠΑΟ και ο ΠΑΟΚ για να φτιάξουν ή να καλοπίσουν τα γήπεδά τους; Γιατί στο σύγχρονο ποδόσφαιρο μια ομάδα χωρίς δικό της σύγχρονο γήπεδο δε πάει πουθενά.
Εσύ γιατί λες ότι στην Ιταλία η Γιούβε έχει απογειωθεί και έχει ξεφύγει απ τις άλλες ομάδες; Ένας λόγος είναι και το ΔΙΚΟ της γήπεδο. Γι αυτό και η Ρόμα σχεδιάζει για να φτιάξει δικό της γήπεδο. Το ίδιο θέλει και η Νάπολη (α ρε Λαυρέντη!!! Τον ταβερνιάτη να μην είχες πάρει για προπονητή και θα ήσουν θεός). Και η Μίλαν δε το ψάχνει και αυτή.
Με δικό της γήπεδο το λοιπόν και σωστή διαχείρηση ΑΣΦΑΛΩΣ και η ΑΕΚ μπορεί όχι μόνο να φτάσει τον ΟΣΦΠ αλλά να τον ξεπεράσει σ επίπεδο.
Kοιτα, δεν ρωτησα αοριστα αμα καποτε μπορει η ΑΕΚ να φτασει τον ολυμπιακο. Ρωτησα για  τα επομενα 3 χρονια. Διοτι "ερχομαστε" ακουω και πολλα αλλα.
Παει η Γ εθνικη, του χρονου στην Β, και φανταζομαι αυτο που ονομαζετε εσεις ροστερ χρονιας φευγει; Απο εκει και περα ταυτοχρονα με τα λεφτα για το γηπεδο πρεπει να δωσετε λεφτα για μεταγραφες για να αρχισει να δενει η ομαδα. Ασε που πρεπει να βρειτε και παιχτες καλους που θα θελουν να παιξουν στην Β.
Εκτος αμα και εκει θελετε ροστερ χρονιας. Και η Β ειναι πολυ πιο δυσκολη απο Γ, και δεν θεωρω δεδομενη την ανοδο σας.
Αντε μετα στην Α εθνικη και καιρος να βαλει το χερι χοντρα στην τσεπη ο Μελισσανιδης για μεταγραφες Α εθνικης. Το βαζει λοιπον (παραλληλα με το γηπεδο) και η καινουργια ομαδα που χτιζεται σχεδον απο το μηδεν, χτυπαει πρωταθλημα.........
Ωραιο σεναριο, αλλα οταν δεν πραγματοποιηθει σας βλεπω απογοητευμενους παλι.
Καλο θα ειναι ορισμενοι να κρατανε χαμηλο το κεφαλι. Ο Ολυμπιακος εχει φτασει στο επιπεδο που ειναι μετα απο πολλα χρονια διακρισεων, εσοδων, κτλ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Kοιτα, δεν ρωτησα αοριστα αμα καποτε μπορει η ΑΕΚ να φτασει τον ολυμπιακο. Ρωτησα για  τα επομενα 3 χρονια. Διοτι "ερχομαστε" ακουω και πολλα αλλα.
Παει η Γ εθνικη, του χρονου στην Β, και φανταζομαι αυτο που ονομαζετε εσεις ροστερ χρονιας φευγει; Απο εκει και περα ταυτοχρονα με τα λεφτα για το γηπεδο πρεπει να δωσετε λεφτα για μεταγραφες για να αρχισει να δενει η ομαδα. Ασε που πρεπει να βρειτε και παιχτες καλους που θα θελουν να παιξουν στην Β.
Εκτος αμα και εκει θελετε ροστερ χρονιας. Και η Β ειναι πολυ πιο δυσκολη απο Γ, και δεν θεωρω δεδομενη την ανοδο σας.
Αντε μετα στην Α εθνικη και καιρος να βαλει το χερι χοντρα στην τσεπη ο Μελισσανιδης για μεταγραφες Α εθνικης. Το βαζει λοιπον (παραλληλα με το γηπεδο) και η καινουργια ομαδα που χτιζεται σχεδον απο το μηδεν, χτυπαει πρωταθλημα.........
Ωραιο σεναριο, αλλα οταν δεν πραγματοποιηθει σας βλεπω απογοητευμενους παλι.
Καλο θα ειναι ορισμενοι να κρατανε χαμηλο το κεφαλι. Ο Ολυμπιακος εχει φτασει στο επιπεδο που ειναι μετα απο πολλα χρονια διακρισεων, εσοδων, κτλ.
Σε τι επιπεδο ειναι ο ολυμπιακος;οι καλυτεροι του παιχτες αυτη την στιγμη ειναι δανεικοι.Καθε χρονια αλλαζει 10-12 παιχτες.η οργανωση του διοικητικα ειναι για τον πουτσο.βγαινει παιχτης και λεει οτι εχω υπογραψει στον ολυμπιακο μεχρι το 2016 και βγαινουν απο την παε να το διαψευσουν λες και ο κοσμος τρωει κουτοχορτο.Ποιος σου λεει οτι αν ριξει λεφτα ο μελισσανιδης η ο σαββιδης δεν θα μπορουν να τον ανταγωνιστουν;
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Σε τι επιπεδο ειναι ο ολυμπιακος;οι καλυτεροι του παιχτες αυτη την στιγμη ειναι δανεικοι.Καθε χρονια αλλαζει 10-12 παιχτες.η οργανωση του διοικητικα ειναι για τον πουτσο.βγαινει παιχτης και λεει οτι εχω υπογραψει στον ολυμπιακο μεχρι το 2016 και βγαινουν απο την παε να το διαψευσουν λες και ο κοσμος τρωει κουτοχορτο.Ποιος σου λεει οτι αν ριξει λεφτα ο μελισσανιδης η ο σαββιδης δεν θα μπορουν να τον ανταγωνιστουν;
Για ποιους δανεικους μιλας; Ηδη ο Ρομπερτο εκλεισε, Εντινγκα, Μαρκανο, Βαλντες, αμα θελουμε τους παιρνουμε (αλλο αμα αξιζουν οντως) Η δυσκολη περιπτωση ειναι του Καμπελ. Που και εκει εχουμε πιθανοτητες.
Και γενικα ο Ολυμπιακος ισως να κανει και ρεκορ εσοδων, μεταγραφες ερχονται και αλλες. Αμα ριξουν μερικα δεκαδες εκατομμυρια ισως και να γινουν ανταγωνιστικοι, το να φτασουν το επιπεδο του Ολυμπιακου οχι.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Για ποιους δανεικους μιλας; Ηδη ο Ρομπερτο εκλεισε, Εντινγκα, Μαρκανο, Βαλντες, αμα θελουμε τους παιρνουμε (αλλο αμα αξιζουν οντως) Η δυσκολη περιπτωση ειναι του Καμπελ. Που και εκει εχουμε πιθανοτητες.
Και γενικα ο Ολυμπιακος ισως να κανει και ρεκορ εσοδων, μεταγραφες ερχονται και αλλες. Αμα ριξουν μερικα δεκαδες εκατομμυρια ισως και να γινουν ανταγωνιστικοι, το να φτασουν το επιπεδο του Ολυμπιακου οχι.

Μην γραφεις για ρομπερτο, μαρκανο κτλ σε θρεντ ομαδας που παιζει με ντακολ ροβα κτλ
Ευτυχως που εβαλε τον Πλατελα (λυση αναγκης :2funny:) ο προπονηταρας και αλλαξε η εικονα της ομαδας μηπως και σκοραρει τον Ηλυσιακο Θερμοσιφωνο

Πεσανε κατι γιουχες στο τελος αλλα πιστευω θα προκριθουμε ανετα στην Β Εθνικη !!!!!!  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom