Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Kανενας δεν το ειχε δηλωσει αυτο,ηταν παιχνιδακια των κομματοσκυλων για να ψαρωσει κανας τρομπας σαν τον φιλο που το εβαλε για ειδηση,και να παρει καναν ψηφο παραπανω η νδ.
ΔΗΜΟΣΙΑ; Όντως κανένας. Στη ναυτιλιακή που δούλευα πάντως είχε βγει ένας εκ των 2 αδερφών εφοπλιστών και είχε πει πως αν βγει ο ΣΥΡΙΖΑ θα κλείσουν τα γραφεία στην Αθήνα και θα πάνε στα γραφεία του Λονδίνου. Μάλιστα μας είχαν ζητήσει ποιοι είναι διαθετιμένοι ν ακολουθήσουν στο Λονδίνο. Είχα δηλώσει πρώτος πως πάω τρέχοντας. Στις εκλογές δε μπορεσα να ψηφίσω επειδή έλειπα στο εξωτερικό. Αν ήμουν Ελλάδα θα ψήφιζα και με τα 2 μου χέρια ΣΥΡΙΖΑ μπας και έκλεινε το γραφείο στην Αθήνα και πηγαίναμε Λονδίνο. Δεν έκατσε όμως γαμώτη μου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Σκεφτείτε μόνο πόσες φορές σας έχει πουλήσει ο σωτήρας σας.  ;) Πέρυσι ποιοι σας έριξαν; Πιστεύετε στ' αλήθεια ότι πέσατε αγωνιστικά; Για να μην πάμε πιο πίσω...Πότε έγινε αεκτζής ο Μητσάρας, αλήθεια; Τον είχατε δει ποτέ στο γήπεδο πριν σας αγοράσει με τον άλλον της Προοδευτικής;
Έβαλες ένα "αρθρο" 2 χρόνων παλιό για να πείσεις πιο πολύ τον εαυτό σου παρά εμάς ότι αν βγει ο Σύριζα (που; Στις δημοτικές εκλογές;  :2funny: :2funny: :2funny: ) θα την κάνει. Τώρα μας λες αν είχαμε δει τον Μελισσάν στο γήπεδο προ του 1992. Αφού δε το κατέεις τι σκατά το βασανίζεις;  :headbang:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
θα ειναι πιο επηβλητικο και απο το κλειστο της Ζωφριας στο μπασκετ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλομελετα και Ερχονται ολα τα τμηματα Υποδομης στον ΙΕΡΟ χωρο της Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ!!!!Εκει να δεις Γελακια..Γαυρακια!!! :dancing: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Καλομελετα και Ερχονται ολα τα τμηματα Υποδομης στον ΙΕΡΟ χωρο της Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ!!!!Εκει να δεις Γελακια..Γαυρακια!!! :dancing: :2funny:
ειστε παντελως ακινδυνοι..δεν υπαρχει μετρο συγκρισης σε κανενα αθλημα...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ειστε παντελως ακινδυνοι..δεν υπαρχει μετρο συγκρισης σε κανενα αθλημα...
Αυτό υποθέτω το λες για να πείσεις πιο πολύ τον εαυτό σου. Αν μας θεωρούσες ακίνδυνους δε νομιζω ότι θα ξημεροβραδιαζόσουν στο θρεντ της ΑΕΚ  ;)
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Αυτό υποθέτω το λες για να πείσεις πιο πολύ τον εαυτό σου. Αν μας θεωρούσες ακίνδυνους δε νομιζω ότι θα ξημεροβραδιαζόσουν στο θρεντ της ΑΕΚ  ;)
δεν το λεω εγω..το λεει η ιδια η ιστορια...βρες μου ενα αθλημα (πλην χαντμπολ που δεν εχω τμημα) οπου υπαρχει μετρο συγκρισης...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δεν το λεω εγω..το λεει η ιδια η ιστορια...βρες μου ενα αθλημα (πλην χαντμπολ που δεν εχω τμημα) οπου υπαρχει μετρο συγκρισης...
Και ξαναρωτάω. Αφού θεωρείς την ΑΕΚ ακίνδυνη γιατί ξημεροβραδιάζεσαι στο θρεντ της; Είσαι έτσι πχ στο θρεντ του Άρη ή του Πανιωνίου; Απορώ αν έχεις τόσα ποστ στο θρεντ του παραδοσιακού σου "μεγάλου αντιπάλου" του ΠΑΟ.
Φυσικά και δε μας θεωρείς ακίνδυνους. Ξέρεις πως η δύναμη του ΟΣΦΠ ΔΕΝ ήταν ούτε ο Κόκκαλης ούτε ο Μαρινάκης. Ήταν ΚΥΡΙΩΣ η έδρα σου. Οπότε ξέρεις ότι η ΑΕΚ με ΔΙΚΟ της γήπεδο (και όχι νοικιασμένος) και μ έναν πρόεδρο που είναι ΤΟΠ στον τομέα του (πολύ πιο τοπ από τον δικό σου) ΑΣΦΑΛΩΣ και είναι όχι απλά ένας μετρήσιμος αντίπαλος ΑΛΛΑ ο ΚΥΡΙΟΣ αντίπαλος.
Ασφαλώς και ξέρεις πως με τον Μελισσάν στα ηνία του ΟΠΑΠ ΑΣΦΑΛΩΣ και αλλάζουν τα κόζα. Και ξέρεις πως αν γίνει καμία σταβή και πάρει πούλο ο Σαρρής τότε πιο πιθανό είναι να μπει κάποια μαριονέτα του Μελισσάν παρά κάποιος άλλος.
Τα ξέρεις όλα αυτά. Σου τ έχουν πει κ από τη πλατεία Αλεξάνδρας. Και εσένα και του άλλου. Γι αυτό και είσαστε εδώ. Αλλιώς θα νοιαζόσασταν για μια ομάδα που σ 6 μήνες θα παίζει Β Εθνική;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δεν το λεω εγω..το λεει η ιδια η ιστορια...βρες μου ενα αθλημα (πλην χαντμπολ που δεν εχω τμημα) οπου υπαρχει μετρο συγκρισης...
H ιστορια λεει οτι δυναμη σας ηταν και θα ειναι ΜΟΝΟ το χρημα,μαυρο τις περισσοτερες φορες,ενω της ΑΕΚ δυναμη ειναι παντα η ψυχη.
Οντως δεν υπαρχει θεμα συγκρισης.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Και ξαναρωτάω. Αφού θεωρείς την ΑΕΚ ακίνδυνη γιατί ξημεροβραδιάζεσαι στο θρεντ της; Είσαι έτσι πχ στο θρεντ του Άρη ή του Πανιωνίου; Απορώ αν έχεις τόσα ποστ στο θρεντ του παραδοσιακού σου "μεγάλου αντιπάλου" του ΠΑΟ.
Φυσικά και δε μας θεωρείς ακίνδυνους. Ξέρεις πως η δύναμη του ΟΣΦΠ ΔΕΝ ήταν ούτε ο Κόκκαλης ούτε ο Μαρινάκης. Ήταν ΚΥΡΙΩΣ η έδρα σου. Οπότε ξέρεις ότι η ΑΕΚ με ΔΙΚΟ της γήπεδο (και όχι νοικιασμένος) και μ έναν πρόεδρο που είναι ΤΟΠ στον τομέα του (πολύ πιο τοπ από τον δικό σου) ΑΣΦΑΛΩΣ και είναι όχι απλά ένας μετρήσιμος αντίπαλος ΑΛΛΑ ο ΚΥΡΙΟΣ αντίπαλος.
Ασφαλώς και ξέρεις πως με τον Μελισσάν στα ηνία του ΟΠΑΠ ΑΣΦΑΛΩΣ και αλλάζουν τα κόζα. Και ξέρεις πως αν γίνει καμία σταβή και πάρει πούλο ο Σαρρής τότε πιο πιθανό είναι να μπει κάποια μαριονέτα του Μελισσάν παρά κάποιος άλλος.
Τα ξέρεις όλα αυτά. Σου τ έχουν πει κ από τη πλατεία Αλεξάνδρας. Και εσένα και του άλλου. Γι αυτό και είσαστε εδώ. Αλλιώς θα νοιαζόσασταν για μια ομάδα που σ 6 μήνες θα παίζει Β Εθνική;
λοιπον να σου ξεκαθαρισω να πραγματα(τοθλαχιστον οσα αφοραν εμενα) : εγω δεν εχω κανενα προβλημα να μαλωνω ακομα και με οπαδους της λαρισας ή του αγροτικου αστερα...οποιος ενοχλει την ομαδα μου, εγω ειμαι απεναντι του....και ειναι πολυ λογικο αυτη την περιοδο που μας εχετε ζαλισει τα αρχιδια με τον μελισσανιδη και οτι ερχοσαστε και αλλες τετοιες πιπες, να ασχολουμε με εσας περισσοτερο...το καλοκαιρι π.χ. ασχολουμουν κυριως με τις μπουγατσες και τον ρωσοποντιο που θα μας περνανε το πρωταθλημα κτλ...τι σημαινει οτι φοβομουν και τον ρωσοποντιο τοτε?????
οσον αφορα αυτα που λες για τον μελισσανιδη, τα ιδια ακουγα και κανα 2 χρονια πριν απο τους πολυμετοχικους....τα ιδια ακο7υγα και απο τον ρωσοποντιο το καλοκαιρι..κτλ κτλ κτλ...
δες την ιστορια απο το 1930 και μετα και παραδειγματιστειτε...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
λοιπον να σου ξεκαθαρισω να πραγματα(τοθλαχιστον οσα αφοραν εμενα) : εγω δεν εχω κανενα προβλημα να μαλωνω ακομα και με οπαδους της λαρισας ή του αγροτικου αστερα...οποιος ενοχλει την ομαδα μου, εγω ειμαι απεναντι του....και ειναι πολυ λογικο αυτη την περιοδο που μας εχετε ζαλισει τα αρχιδια με τον μελισσανιδη και οτι ερχοσαστε και αλλες τετοιες πιπες, να ασχολουμε με εσας περισσοτερο...το καλοκαιρι π.χ. ασχολουμουν κυριως με τις μπουγατσες και τον ρωσοποντιο που θα μας περνανε το πρωταθλημα κτλ...τι σημαινει οτι φοβομουν και τον ρωσοποντιο τοτε?????
οσον αφορα αυτα που λες για τον μελισσανιδη, τα ιδια ακουγα και κανα 2 χρονια πριν απο τους πολυμετοχικους....τα ιδια ακο7υγα και απο τον ρωσοποντιο το καλοκαιρι..κτλ κτλ κτλ...
δες την ιστορια απο το 1930 και μετα και παραδειγματιστειτε...
ΡΕ ΑΜΠΑΛΕ Απο το 91'-93' σας Πηγαινε..Καροτσακι ο Μελισσαν!!!Τα Ξεχασες;;που τοτε ηταν απλως ενας καλος επιχειρηματιας..Τωρα ειναι 'ΤΙΤΑΝOMEΓΙΣΤΟΣ'!!!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.857
Πόντοι
5.006
ΡΕ ΑΜΠΑΛΕ Απο το 91'-93' σας Πηγαινε..Καροτσακι ο Μελισσαν!!!Τα Ξεχασες;;που τοτε ηταν απλως ενας καλος επιχειρηματιας..Τωρα ειναι 'ΤΙΤΑΝOMEΓΙΣΤΟΣ'!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εισαι αστειος τυπε....ξεχασες το 1930 -1990 και το 1994 -2014......κατα τ αλλα μια χαρα,ολα οκ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εισαι αστειος τυπε....ξεχασες το 1930 -1990 και το 1994 -2014......κατα τ αλλα μια χαρα,ολα οκ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι ο Κλασσικος ''Επιστημονας'' Γαυρος...καλα ρε υπηρχε ο Μελισσαν στην Α.Ε.Κ. πριν Η' μετα' απο το 91'-93';;και αναφερομαι ως Ιδιοκτητης οχι ως Μανατζερ της ΠΑΕ για ενα περιπου χρονο τοτε που ειχαμε βγει και Τσου-Λου.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Εισαι ο Κλασσικος ''Επιστημονας'' Γαυρος...καλα ρε υπηρχε ο Μελισσαν στην Α.Ε.Κ. πριν Η' μετα' απο το 91'-93';;και αναφερομαι ως Ιδιοκτητης οχι ως Μανατζερ της ΠΑΕ για ενα περιπου χρονο τοτε που ειχαμε βγει και Τσου-Λου.
εσυ εισαι αεκ ή μελισσανιδης???????....οι ομαδες εχουν συνεχεια τυπε ανεξαρτητως προεδρου...και οι πολυμετοχικοι με πηγαιναν καροτσακι ενα χρονο,αλλα τωρα για δες που ειναι(πανηγυριζουν που ειναι τεταρτοι...)....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
εσυ εισαι αεκ ή μελισσανιδης???????....οι ομαδες εχουν συνεχεια τυπε ανεξαρτητως προεδρου...και οι πολυμετοχικοι με πηγαιναν καροτσακι ενα χρονο,αλλα τωρα για δες που ειναι(πανηγυριζουν που ειναι τεταρτοι...)....
Εγω ειμαι με την Α.Ε.Κ. ΜΑΣ και με οποιον ειναι Προεδρος της και τα βαζει με Ολους..και με Ολα για να μου Κατασκευασει τον ΝΑΟ μου που εσυ τον Γκρεμισες,και κανεις τα Αδυνατα Δυνατα να μου βαζεις εμποδια ειτε με τον συριζα ειτε με τον δικηγορο εκεινον αλλα...ο ''ΠΟΝΤΙΟΣ'' θα σας πει πρωτος απο ολους ποτε θα 'ΤΡΟΜΑΞΕΤΕ' πραγματικα..ακομα δεν ΞΕΚΙΝΗΣΕ!!!!!!!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Εγω ειμαι με την Α.Ε.Κ. ΜΑΣ και με οποιον ειναι Προεδρος της και τα βαζει με Ολους..και με Ολα για να μου Κατασκευασει τον ΝΑΟ μου που εσυ τον Γκρεμισες,και κανεις τα Αδυνατα Δυνατα να μου βαζεις εμποδια ειτε με τον συριζα ειτε με τον δικηγορο εκεινον αλλα...ο ''ΠΟΝΤΙΟΣ'' θα σας πει πρωτος απο ολους ποτε θα 'ΤΡΟΜΑΞΕΤΕ' πραγματικα..ακομα δεν ΞΕΚΙΝΗΣΕ!!!!!!!
λες δηλαδη να χασουμε τα πρωταθληματα 2017-2019 (οπως 91-93) και μετα να κανουμε κανα 2020-2037 (οπως 1997-2014)????????
μππρρρρρρρ..ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
λες δηλαδη να χασουμε τα πρωταθληματα 2017-2019 (οπως 91-93) και μετα να κανουμε κανα 2020-2037 (οπως 1997-2014)????????
μππρρρρρρρ..ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και ετσι να γινει παλι σεβασμο δεν θα εχετε απο κανεναν,και θα σας χλευαζει παλι ο αντιστοιχος προεδρος του απολλωνα,του παναιτωλικου...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.857
Πόντοι
5.006
και ετσι να γινει παλι σεβασμο δεν θα εχετε απο κανεναν,και θα σας χλευαζει παλι ο αντιστοιχος προεδρος του απολλωνα,του παναιτωλικου...
ποιος ειπε οτι θελουμε σεβασμο?????
"μονοι μας και ολοι σας"  θελουμε.....
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Για την 21η αγωνιστική της  Α2 μπάσκετ ανδρών ή Α.Ε.Κ. νίκησε εκτός έδρας το Λαύριο με 74-66 καί παρέμεινε στην πρώτη θέση της βαθμολογίας + 2 βαθμούς απο τον Κόροιβο Αμαλιάδας τον οποίον καί υποδέχεται την επόμενη αγωνιστική κεκλεισμένων τών θυρών , λόγω της τιμωρίας που της επιβλήθηκε για τα επεισόδια στον αγώνα με την Καβάλα , εκτός άν ή έφεση που έχει ασκηθεί έχει ανασταλτικό χαρακτήρα, ή Α.Ε.Κ. χρειάζεται μόλις 2 νίκες στις τελευταίες 5 αγωνιστικές για να " καθαρίσει " τήν άνοδο δεδομένου ότι ευννοείται σε περίπτωση ισοβαθμίας με την Καβάλα , επίσης για την 21η αγωνιστική της Α1 στο βόλλευ ανδρών ή Α.Ε.Κ. νίκησε 3 - 0 σέτ τον Άρη στην Γλυφάδα ( 25-21 , 26-24 , 25-17 ) καί με μιά αγωνιστική να απομένει για την λήξη της κανονικής περιόδου " καπάρωσε " την 5η θέση  που της δίνει καθαρό προβάδισμα στα πλέυ οφ για το τελεύταίο ευρωπαικό εισιτήριο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom