Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (6 μέλη και 49 επισκέπτες)

drifter71

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
373
Like
0
Πόντοι
1
27 - 20 τον ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα του handball στο Βύρωνα! Επεισοδιακό ματς με διακοπή και μεγάλη ανατροπή από εμάς!
*Στο φύλλο αγώνα οι διαιτητές έγραψαν ότι: «Τριάντα πέντε λεπτά πριν το ματς δημιουργήθηκε ένταση και έγινε ρίψη από τους οπαδούς της ΑΕΚ.
Στο 24', έγινε ρίψη αντικειμένων και στο 40’ οι οπαδοί της ΑΕΚ έφτυσαν παίκτη του ΠΑΟΚ. Στις παραπάνω περιπτώσεις έγιναν συστάσεις».


Έχουμε κάνει και το handball μπουρδέλο.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
δεν θα προσπαθησω να σου αποδειξω απολυτως τιποτα.ο καθενας εχει την αποψη του.δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα τα εισαγωγικα τα εβαλα επιτηδες.ρωτα να σου που για το μαυρο πιο προσφατα το παλτο το καναδο ενσαλιβα  που πηρες με τον τροπο που τον πηρες ''νομοτυπα παντα''πουστικα ομως στην πιατσα.τωρα πριν 3 χρονια ημουν φιλοβαζελος αφου εδινα το σπυροπουλο στο βαζελο και πιο παλια τον μαντζιο και τον τζιωλη τωρα εγινα φιλογαυρος μονο που φιλογαυρος χωρις να εχω παρει φετος ουτε εναν παιχτη απο τους τοσους δανεικους ρε ..αλανι δεν γινετε ;)απλα ειχα εναν προεδρο που επιανε μαλακες ολους τους αλλους.καταφερε και πουλησε 2εκ το σπυροπουλο στο βαζελο αφου ο γαυρος ειχε ανεβασει την τιμη επισης εσεις δωσατε 3 εκ για τον τζιμπουρ και τον χασατε τσαμπα :uglystupid:ο τσακιρης φταιει.σου πουλησα το μακο 800 οταν ο λινεν που ειχε παει γερμανια δεν εδιναν πανω απο 400.εγω φταιω για ολα αυτα;μεγια του τσακιρη.για τα υπολοιπα ειπαμε εμεις παντα ειμαστε παντα σε καποιο αρμα μονο που δανεικους μονο περσι πηραμε και αυτο για να σωθουμε ;)
πηραττε και ενα βαθμο που φετος θα τον δωσετε πισω Χ 6  :grin:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
*Στο φύλλο αγώνα οι διαιτητές έγραψαν ότι: «Τριάντα πέντε λεπτά πριν το ματς δημιουργήθηκε ένταση και έγινε ρίψη από τους οπαδούς της ΑΕΚ.
Στο 24', έγινε ρίψη αντικειμένων και στο 40’ οι οπαδοί της ΑΕΚ έφτυσαν παίκτη του ΠΑΟΚ. Στις παραπάνω περιπτώσεις έγιναν συστάσεις».


Έχουμε κάνει και το handball μπουρδέλο.
ολοκληρη η χωρα ειναι ενα μπουρδελο... το χαντμπολ σε πειραξε?
 

drifter71

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
373
Like
0
Πόντοι
1
ολοκληρη η χωρα ειναι ενα μπουρδελο... το χαντμπολ σε πειραξε?
Καθόλου. Απλά λέω ότι κάναμε και αυτό. Για την πλειοψηφία των όσων λουζόμαστε φταίμε εμείς και έχουμε ότι μας αξίζει.
Και τους πολιτικούς που βρίζουμε, εμείς στην θέση τους θα τα κάναμε χειρότερα.
Κι αν η ομάδα μας μπορούσε να είναι Ολυμπιακός στην θέση του Ολυμπιακού, χειρότεροι θα ήμασταν.
Επαναστάτες της πούτσας.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • AekPaokHandball.jpg
    AekPaokHandball.jpg
    55,5 KB · Εμφανίσεις: 13

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Καθόλου. Απλά λέω ότι κάναμε και αυτό. Για την πλειοψηφία των όσων λουζόμαστε φταίμε εμείς και έχουμε ότι μας αξίζει.
Και τους πολιτικούς που βρίζουμε, εμείς στην θέση τους θα τα κάναμε χειρότερα.
Κι αν η ομάδα μας μπορούσε να είναι Ολυμπιακός στην θέση του Ολυμπιακού, χειρότεροι θα ήμασταν.
Επαναστάτες της πούτσας.
δεν σκεφτομαστε ολοι ετσι τυπε...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Καθόλου. Απλά λέω ότι κάναμε και αυτό. Για την πλειοψηφία των όσων λουζόμαστε φταίμε εμείς και έχουμε ότι μας αξίζει.
Και τους πολιτικούς που βρίζουμε, εμείς στην θέση τους θα τα κάναμε χειρότερα.
Κι αν η ομάδα μας μπορούσε να είναι Ολυμπιακός στην θέση του Ολυμπιακού, χειρότεροι θα ήμασταν.
Επαναστάτες της πούτσας.



μπορείς να είσαι πρωταθλητής ή πρωταθλητής με ψηλά το κεφάλι.
 

drifter71

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
373
Like
0
Πόντοι
1
μπορείς να είσαι πρωταθλητής ή πρωταθλητής με ψηλά το κεφάλι.
Στην Ελλάδα δεν υπάρχει πρωταθλητής με ψηλά το κεφάλι. Κι αν νομίζει ότι το έχει, κοιμάται όρθιος.

Βλέπω έχει γίνει Έλληνας ο Μανόλο Χιμένεθ με την εκ των προτέρων (και άνευ λόγου) αναφορά στην αυριανή διαιτησία.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Στην Ελλάδα δεν υπάρχει πρωταθλητής με ψηλά το κεφάλι. Κι αν νομίζει ότι το έχει, κοιμάται όρθιος.

Βλέπω έχει γίνει Έλληνας ο Μανόλο Χιμένεθ με την εκ των προτέρων (και άνευ λόγου) αναφορά στην αυριανή διαιτησία.
Ορθός έπραξε, <Καλύτερα να προλαμβάνεις παρά να θεραπεύεις>
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μπαρμπούτσαλα
πριν έτσι απλά αποκτά άλλοθι σε περίπτωση που κάνει μαλακίες
όταν αδικείσαι από τη διαιτησία, το βλέπουνε όλοι
ας κατέβει να παίξει και να σταματήσει τις παπαριές

προσωπικά χαίρομαι που ενώ σήμερα έπαιζε ο Ολυμπιακός, το θρεντ δεν είναι μέσα στα πρώτα active θρεντς
έχουμε πιο σοβαρά πράγματα να ασχολουμαστε από τις ομάδες
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Καλημερα ενωσιτες! :rockon:
Πρωτο ντερμπι για την ΑΕΚαρα μας και η ομαδα εδειξε οτι μπορει για κατι καλο... τσαμπουκας για 90' και ολα θα πανε καλα...

 

Συνημμένα

  • Aek_Oaka_laos.jpg
    Aek_Oaka_laos.jpg
    59,7 KB · Εμφανίσεις: 17

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
αν ειναι ετσι πηραμε βαθμο και απο τον παο και απο εσας μεσα στο οακα μηπως την αλλη εβδομαδα πρεπει να σας τον δωσουμε για αρχη επι 3 ;)
μην κανεις πως δεν καταλαβαινεις... τον βαθμο απο τον γαυρο τον πηρατε γαβ γαβ...
 

Επισκέπτης
μην κανεις πως δεν καταλαβαινεις... τον βαθμο απο τον γαυρο τον πηρατε γαβ γαβ...
δηλαδη ανδεν τον περναμε θα πεφταμε;ρε αλανι ειπαμε μη βλεπεις φαντασματα  ;)το γκολ της ισιφαρισης ηταν σποντα καθαρη.γιατι δεν λες το ιδιο και για το βαζελο αλλα και εσας που σας ισοφαρισαμε στο 90.;ειπαμε τυπε καθε χρονο ανηκουμε σε αλλο αρμα.αληθεια φετος που ανηκουμε;γιατι στο γαυρο σιγουρα οχι 8 δανεικους εδωσε ουτε εναν ο πανιωνιος. ;)για την παρτυ μας παιζουμε και χθες το παραρτημα του το φιλοδωρησαμε με 3αρα και μπαλαρα ;)
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
δηλαδη ανδεν τον περναμε θα πεφταμε;ρε αλανι ειπαμε μη βλεπεις φαντασματα  ;)το γκολ της ισιφαρισης ηταν σποντα καθαρη.γιατι δεν λες το ιδιο και για το βαζελο αλλα και εσας που σας ισοφαρισαμε στο 90.;ειπαμε τυπε καθε χρονο ανηκουμε σε αλλο αρμα.αληθεια φετος που ανηκουμε;γιατι στο γαυρο σιγουρα οχι 8 δανεικους εδωσε ουτε εναν ο πανιωνιος. ;)για την παρτυ μας παιζουμε και χθες το παραρτημα του το φιλοδωρησαμε με 3αρα και μπαλαρα ;)
τωρα προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι παραρτηματακι?  :think: οκ ειπαμε φετος το Νο1 παραρτημα ειναι ο ατρομητακος αλλα και εσυ μεσα στο κολπο εισαι... και θα το δεις το δεκεμβρη αν χρειαστεις τιποτα δανεικους θα σου ερθουν καρφι απο το λιμανι... δυστηχως ο ιστορικος συλογος της πλατειας παραμενει υπο το ερυθρολευκο καθεστος, αυτη ειναι η αληθεια τυπε μου... μακαρι να επαιζες για την παρτυ σου αλλα δεν...
 

Επισκέπτης
τωρα προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι παραρτηματακι?  :think: οκ ειπαμε φετος το Νο1 παραρτημα ειναι ο ατρομητακος αλλα και εσυ μεσα στο κολπο εισαι... και θα το δεις το δεκεμβρη αν χρειαστεις τιποτα δανεικους θα σου ερθουν καρφι απο το λιμανι... δυστηχως ο ιστορικος συλογος της πλατειας παραμενει υπο το ερυθρολευκο καθεστος, αυτη ειναι η αληθεια τυπε μου... μακαρι να επαιζες για την παρτυ σου αλλα δεν...
ρε τυπε πραγματικα ενω ξερεις απο μπαλιτσα ορισμενες φορες σε πιανει η μαλακια.περσι ο πρωτος που ειπα οτι σωθηκα απο τους παιχτες που μου εδωσε ο γαυρος ημουν εγω.αλλα να φτανεις στο σημειο να λες ΑΝ ΚΙΝΔΥΝΕΨΩ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ κατανταει γραφικο.μου θυμηζεις τους σαλονικιους που για ολα τα κακα φταιει το κατεστημενο των αθηνων ;)και φετος πιστεψε δεν θα κινδυνεψω και ΔΕΝ  θα παρω παιχτες απο το γαυρο.ο βεντουρης εφυγε αρα τελος η συνεργασια.και στο ξαναλεω γιατι αφου ειμαι στο αρμα δεν με βοηθησε τωρα που εχω και αναγκες;ολοι πηγαν σε ατρομητο οφη ;) τωρα εσυ μπορεις να πιστευεις οτι σε βολευει εγω βλεπω οτι η ομαδα μου φετος μεχρι τωρα παιζει μπαλαρα και γουσταρει ο καθε πραγματικος φιλος της μπαλας να τον βλεπει.και ειδικα αυτον τον αληταρα τον εστογιανοφ :2funny:
 

Captain America

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
648
Like
2
Πόντοι
6
Καλημερα ενωσιτες! :rockon:
Πρωτο ντερμπι για την ΑΕΚαρα μας και η ομαδα εδειξε οτι μπορει για κατι καλο... τσαμπουκας για 90' και ολα θα πανε καλα...
Πως θα νικησουμε ρε αφου σημερα δεν φυσαει οπως στην ξανθη :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom