Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Έστω, αλλά δεν καταλαβαίνω πόθεν προκύπτει το πρώτο συνθετικό.
Και πάλι καλύτερα, εμείς δεν ρίχνουμε μικρή ομάδα για να παραμείνουμε κατηγορία.
Η καλαμαρια ηταν μεγαλη δηλαδη; :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
έλα ρε ελλαδάρααααααααα
έλα ρε ελληνάρεςςςςςςςςςςς
χαχαχαχαχ
έτσι, ΠΟΤΕ να μην αλλάζει ο Έλληνας
ΠΟΤΕ να μην παραδέχεται
έτσι σας θέλω


καλα δεν εχεις δει την φωτο που ριχνουν κατω τον σισσε ρε;
όχι, έχω δει μία που τον κρατάνε - τραβολογάνε αν το θέλεις. Αλλά δεν έχω δει καμία να χτυπάνε παίκτη.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Δεν μου λέτε μακριά θα την πάμε την βαλίτσα;;;
Oύτε ένα πόστ αδερφού δεν υπήρξε που να υποστήριξε την απόφαση αυτή
Τέλος.
Στο σπίτι του κρεμασμένου άλλωστε δεν ομιλούνε για σχοινί  ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
δεν σε κατάλαβα
λέω τι έχω δει
και ΖΗΤΗΣΑ να βάλετε φωτό για να ανοίξουνε τα στραβά μου μάτια (αφού λες πως δεν παραδέχομαι)
δεν έβαλε κανείς. ούτε εσύ
εγώ ακόμα περιμένω

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν μου λέτε μακριά θα την πάμε την βαλίτσα;;;
Oύτε ένα πόστ αδερφού δεν υπήρξε που να υποστήριξε την απόφαση αυτή
Τέλος.
Στο σπίτι του κρεμασμένου άλλωστε δεν ομιλούνε για σχοινί  ;)
να υποθέσω πως τα παρακάτω δεν τα θεωρείς υποστήριξη της απόφασης; Απλά για να δω αν καταλαβαίνω, δεν προσπαθώ να σου την πω, έτσι;

Δεν εχω ψαχτει ακομα να διαβασω για την ενσταση της αεκ... απο τα λιγα που βλεπω παντως δεν ξερω αν θα διαφωνησω με αυτο... οπως και να εχει τον δρομο για τις ενστασεις τον ανοιξαν αλλοι και οχι η αεκ...

ζωα γαυροι δεν υπαρχει συσχετιση των δυο περιπτωσεων...
ο ηλισιακος αποβαλλεται απο το πρωταθλημα λογο παρανομιας,δε χανει μονο το ματσ με την αεκ αλλα ΟΛΑ τα παιχνιδια...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και κάτι ακόμα
δεν έχει σημασία αν το έχει κάνει και ο άλλος
όταν κάτι δεν σου αρέσει, δεν έχει σημασία αν το έχει κάνει και ο άλλος αυτό ή όχι.

είναι η μόνιμη μαλακία των πολιτικών. οι άλλοι κάνανε χειρότερα. Λες και βγάζει κανείς ζύγι κάθε φορά να δει ποιο είναι χειρότερο ή καλύτερο.

για μένα το μόνο μεμπτό στο συγκεκριμένο είναι το τάιμινγκ, όχι η ένσταση καθαυτή.
γιατί την κάνανε τώρα που πέφτει η ΑΕΚ και δεν την έκανε από πέρσι ή φέτος στην αρχή του πρωταθλήματος;
και κάτι ακόμα - αυτό θέλω επίσης να καταλαβω αν το διάβασα σωστά
δηλαδή ο Ηλισιακός αποκλείστηκε από ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ και όχι ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ;;; Γιατί νομίζω πως αυτό θα είναι και πρωτάκουστο στα χρονικά. Γμτ το σάπιο κράτος που ζούμε γμτ...
ό,τι τσαμπουνεύεται ο καθένας κάνει
 

Επισκέπτης
έλα ρε ελλαδάρααααααααα
έλα ρε ελληνάρεςςςςςςςςςςς
χαχαχαχαχ
έτσι, ΠΟΤΕ να μην αλλάζει ο Έλληνας
ΠΟΤΕ να μην παραδέχεται
έτσι σας θέλω
θελω ενα σχολιο για την αποφαση της σουπερλιγκ να βγαλει λαδι το μαρινακη και τον μπεο τον ενα για ολα αυτα που εκανε και μετα ζητησε συγνωμη και τον αλλο που βολοδερνε στο γηπεδο και βριζοταν με τον παγκο της αντιπαλης ομαδας.γιατι θα συμφωνησω στο ελλαδαρα!!!! ;)
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
να υποθέσω πως τα παρακάτω δεν τα θεωρείς υποστήριξη της απόφασης; Απλά για να δω αν καταλαβαίνω, δεν προσπαθώ να σου την πω, έτσι;
Εαν εσύ βρίσκεις έστω και υποψία υποστήριξης σε αυτά τα ποστ τότε οι περιορισμένης ευθύνης θα έπρεπε να μας είχανε ήδη λιντσάρει
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε αδερφέ εγώ το έχω ξαναπεί
ο γαμημένος αθλητισμός μας είναι όπως όλα τα υπόλοιπα στο γαμημένο κράτος μας
και δεν είναι μια απλή φιλοσόφηση αυτό

δεν είναι δυνατόν να ανεχόμαστε σαν φίλαθλοι να έχουνε στα χέρια τους τις ομάδες τέτοιοι άνθρωποι.
Αλλά από την άλλη είναι ΕΤΑΙΡΙΕΣ τώρα πια. Και ως ΕΤΑΙΡΙΕΣ κάνουνε τον πόλεμό τους όπως και σε κάθε άλλο ανταγωνιστικό τομέα της αγοράς. Και αυτό σημαίνει πως υπάρχουνε και αλήτες πρόεδροι και σωστοί και αυτοί που πάνε με το σταυρό στο χέρι και αυτοί που πάνε με με το φτυάρι

Δεν θα κρίνω μια ομάδα από τον πρόεδρό της γιατί οι φίλαθλοι ΔΕΝ τον έχουνε διαλέξει. Τον δέχονται για να βαλει λεφτά.

Αλλά το έχω ξαναπεί πως για μένα ο αθλητισμός στην Ελλάδα θα έπρεπε να είναι ερασιτεχνικός.
Δυστυχώς ξέρω τόσα πολλά από μέσα για όλο το ΠΟΚ και τον ΠΑΟΚ που πραγματικά συχαίνεσαι

Αλλά εμένα δεν μου τη δίνει στα νεύρα τίποτα άλλο παρά μόνο το να μην καταλαβαίνουνε ορισμένοι πως οι ομάδες έχουν πάψει προ πολλού να είναι ιδέα.

Το αποδέχομαι σαν γεγονός, αλλά δεν μου αρέσει. Το γεγονός πως το αποδέχομαι δεν σημαίνει πως το επικροτώ, σημαίνει πως το καταλαβαίνω. Από τη στιγμή που το καταλαβαίνω, βλέπω στο μέτρο του δυνατού και πιο αντικειμενικά

Αλλά σε αυτό το κωλοκράτος κάποια στιγμή πρέπει να υπάρξει ευνομία. Αλλιώς θα καταλήξουμε υπηρέτες των άλλων. Μια Ρουμανία χωρίς καν παραγωγή.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εαν εσύ βρίσκεις έστω και υποψία υποστήριξης σε αυτά τα ποστ τότε οι περιορισμένης ευθύνης θα έπρεπε να μας είχανε ήδη λιντσάρει
ξαναδιάβασέ τα
ιδιαίτερα του χιτ
αλλά και το αλάνι είπε πως δεν διαφωνεί στην ένσταση

το ξαναλέω - ούτε εγώ διαφωνώ στην ένσταση σαν πράξη. Το νόμιμο πρέπει να αποκαλύπτεται. Αλλά όταν το αποδέχεσαι γιατί σε βολεύει 2 χρόνια και μετά το θυμάσαι να το βγάλεις φόρα παρτίδα όταν σε ξεβολεύει, για μένα δεν είναι σωστό.

Δεν θα μιλήσω για ηθική - ηθικό για μένα ούτως ή άλλως είναι να ακολουθείς τους νόμους που ο ίδιος αποδεχεσαι. Αν δεν αποδέχεσαι τους νόμους που υπάρχουν, τότε είναι άλλη συζήτηση.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ξαναδιάβασέ τα
ιδιαίτερα του χιτ
αλλά και το αλάνι είπε πως δεν διαφωνεί στην ένσταση

το ξαναλέω - ούτε εγώ διαφωνώ στην ένσταση σαν πράξη. Το νόμιμο πρέπει να αποκαλύπτεται. Αλλά όταν το αποδέχεσαι γιατί σε βολεύει 2 χρόνια και μετά το θυμάσαι να το βγάλεις φόρα παρτίδα όταν σε ξεβολεύει, για μένα δεν είναι σωστό.

Δεν θα μιλήσω για ηθική - ηθικό για μένα ούτως ή άλλως είναι να ακολουθείς τους νόμους που ο ίδιος αποδεχεσαι. Αν δεν αποδέχεσαι τους νόμους που υπάρχουν, τότε είναι άλλη συζήτηση.
το 2006 γιατι δεν αποδεχτηκε τον νομο ο ολυμπιακος οταν του αφαιρεθηκαν ΣΩΣΤΑ βαθμοι για τα εκτροπα της νεας σμυρνης,και ειχε βγαλει στον δρομο βουλευτες,ζογκλερ,παιδακια,γιαγιαδες να κανουν πορειες για να παρει πισω τους βαθμους που του αφαιρεθηκαν συμφωνα με τον ΚΑΠ που ο ιδιος υπεγραψε;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Το πρόγραμμα των πλει-οφ

1η αγωνιστική (8/5)

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

ΑΕΚ - Ολυμπιακός Βόλου

2η αγωνιστική (11/5)

Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

3η αγωνιστική (15/5)

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός Βόλου - Παναθηναϊκός

4η αγωνιστική (18/5)

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου

5η αγωνιστική (22/5)

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΚ

Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

6η αγωνιστική (25/5)

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Βόλου
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
το 2006 γιατι δεν αποδεχτηκε τον νομο ο ολυμπιακος οταν του αφαιρεθηκαν ΣΩΣΤΑ βαθμοι για τα εκτροπα της νεας σμυρνης,και ειχε βγαλει στον δρομο βουλευτες,ζογκλερ,παιδακια,γιαγιαδες να κανουν πορειες για να παρει πισω τους βαθμους που του αφαιρεθηκαν συμφωνα με τον ΚΑΠ που ο ιδιος υπεγραψε;
Τι ρωτας τωρα κ συ...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
απο ενα sms να στειλουμε ολοι αυριο την ωρα του τελικου που θα ειμαστε κ καβλωμενοι κ το πιασαμε το 50ρακι...
Πες το ψέματα!!!
Πάντως αυριο στο γήπεδο θα έχει αρκετό promotion γι'αυτή την ιστορία
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ναύαρχε,ντάρκ, και λοιποί παλαιοχανούμηδες.......πλυθήτε ρε.....ερχ΄'ομαστε.......... :pipa1: :pipa1: :pipa1: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
ξερει καποιος, ποιες θυρες θα ναι γεματες αεκτζηδες αυριο στο οακα?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
ναύαρχε,ντάρκ, και λοιποί παλαιοχανούμηδες.......πλυθήτε ρε.....ερχ΄'ομαστε.......... :pipa1: :pipa1: :pipa1: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααα!!Που ξεφύτρωσες εσύ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε??Χρόνια πολλά αδερφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!Παλιοπιτσούνι!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom