Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Όχι αδερφέ ΔΕΝ είναι καλύτεροι και μην παίζεται το παιχνίδι των γαύρων φανερών και μη που έχουν κάνει τον Τζιμπούρ Κριστιάνο Ρονάλντο.

ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΣΑΙ και όπως ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ο Παναθηναϊκός, αν είχε την παράγκα πίσω της θα έπαιρνε το πρωτάθλημα περίπατο. Μέτρα όχι μόνο τα πέναλτυ που πήρε ο γαύρος αλλά και τα αυτογκόλ, αφαίρεσέ τα απο αυτόν, πρόσθεσέ τα σε σένα και θα δεις πως θα ήταν η βαθμολογία. Μέτρα τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό που ήταν διαιτησία και τρομοκρατία μαζί, βάλε τα φιλικά με Ξάνθη, Πανιωνάκι, Τρίπολη, Πανσεραϊκό και Γαύρο Βόλου και έλα να μου πεις ποιός θα ήταν ο "καλύτερος" στο ελεεινό αυτό πρωτάθλημα.
φιλε μιλαμε για τα προβληματα της ομαδας γενικα..για της ηττες απο το καθε κωλοχωρι..
αυτα που λες(εστω και με μια δοση υπερβολης) ειναι γνωστα...
Δηλαδή σου λέω ότι δεν έχεις ρευστό αλλά βάζεις αμυντικό δίδυμο τους Μανωλά και Ματέος (που μπορούν να παίξουν αξιοπρεπώς και να μην κουτουλάνε) και βάλε τον Ντατόμο και ότι πάρεις θα σε χάλαγε;
δε μιλαω για χτες...για χθες ειπαμε...ο ισπανος τσομπανος εκανε εγκληματα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καρατιά στο λαιμό ήταν  :grin:
δεν φανηκε να ειχε προθεση ρε.αλλωστε κατι παρομοιο εκανε και ο Ντιοπ.αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι γιατι ο Ιμπαγασα στα τελευταια παιχνιδια ειναι ολο νευρα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
δεν φανηκε να ειχε προθεση ρε.αλλωστε κατι παρομοιο εκανε και ο Ντιοπ.αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι γιατι ο Ιμπαγασα στα τελευταια παιχνιδια ειναι ολο νευρα.
Αλήθεια είναι για τον Ιμπαγάσα,νομίζω πως το κάνει λόγω κούρασης και σωνατότυπου επειδή ανασταλτικά είναι πολύ λίγος.Ζε Ελίας θυμίζει ώρες ώρες ο πούστης. :grin: Ο Παμπορίδης πάντως σε γενικές γραμμές ήταν οκ χτες.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αλήθεια είναι για τον Ιμπαγάσα,νομίζω πως το κάνει λόγω κούρασης και σωνατότυπου επειδή ανασταλτικά είναι πολύ λίγος.Ζε Ελίας θυμίζει ώρες ώρες ο πούστης. :grin:
δεν ξερω τι ειναι ανασταλτικα,αλλα ο ανθρωπος ειναι παιχταρας.και μιλαμε οτι ηταν να ερθει στην ΑΕΚ στα 29 του και καποιος τον απεριψε  :headbang: :headbang:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Αλήθεια είναι για τον Ιμπαγάσα,νομίζω πως το κάνει λόγω κούρασης και σωνατότυπου επειδή ανασταλτικά είναι πολύ λίγος.Ζε Ελίας θυμίζει ώρες ώρες ο πούστης. :grin: Ο Παμπορίδης πάντως σε γενικές γραμμές ήταν οκ χτες.
ο ιμπαγασα ΔΕΝ ξερει τη θεση..δε μπορει να κανει αυτα που πρεπει να κανει ενας παιχτης που παιζει τοσο χαμηλα στο γηπεδο...
παιζει τη θεση με τη θεληση του και το παθος του...λογικο ειναι να αισθανεται αβολα και να κανει παπαριες,τσαμπουκαδες και ατσαλα φαουλ...

ο ζε ιλιας απο την αλλη ηταν επαγγελματιας χιτμαν... ;)
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ο Τζιμπούρ είναι παιχταράς, συνέχεια το λέμε.

Όσο για τον χαρακτήρα του, του χρόνου θα φανεί, όταν θα υπογράψει κανονικό συμβόλαιο, μην βιαζόσαστε.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Έτσι είναι hitman21.Αλλά ένα Ζε Ελίας χρειάζονται,σχεδόν,όλες οι ομάδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom