Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε πόσο σούργελα είναι αυτοί οι τύποι στην "Ωρα για ύπνο".....  Βγήκε χτες μία παπάρα ότι παίζει να ξαναμπεί ο Π. Χατζηιωάννου (να χαμε να λέγαμε ...) και αυτοί οι μαλάκες σήμερα βάλανε πρωτοσέλιδο τον άλλο Π.Χατζηιωάννου, τον  gayβρο που ζει Ελλάδα και έχει την EAGEAN ....!!!!!!!  χαχαχαχαχαχαχαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Πόσο μα πόσο για για τον πούτσο είναι αυτοί οι άνθρωποι ρε πούστη μου .... Ήθελα να ήξερα ποιοι  :jerking: :jerking: πληρώνουν για αυτή την φυλλάδα του κώλου ......  :headbang: :headbang: 
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ρε πόσο σούργελα είναι αυτοί οι τύποι στην "Ωρα για ύπνο".....  Βγήκε χτες μία παπάρα ότι παίζει να ξαναμπεί ο Π. Χατζηιωάννου (να χαμε να λέγαμε ...) και αυτοί οι μαλάκες σήμερα βάλανε πρωτοσέλιδο τον άλλο Π.Χατζηιωάννου, τον  gayβρο που ζει Ελλάδα και έχει την EAGEAN ....!!!!!!!  χαχαχαχαχαχαχαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Πόσο μα πόσο για για τον πούτσο είναι αυτοί οι άνθρωποι ρε πούστη μου .... Ήθελα να ήξερα ποιοι  :jerking: :jerking: πληρώνουν για αυτή την φυλλάδα του κώλου ......  :headbang: :headbang: 
Αβουρης.....σαβουρης......αν του τα χωνεις,κολλητος.....αν σταματησεις γινεσαι ο καταστροφεας της ΑΕΚ!!!!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αμφιβαλλω αν θα υπαρξει αλλη ομαδα στο πρωταθλημα που θα φαει 2 γκολ απο την κερκυρα..
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ισως στην ομαδα που θα παει,λεμε τωρα,ο Σαχα;
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Φίλοι Aεκτζήδες καλησπέρα και καληνύχτα μας!Αν δεν το έχετε αντιληφθεί, μπαίνουμε σε μια δεύτερη 15ετία με πιο χαμηλούς στόχους από την προηγούμενη.Το θέσφατο "είμαστε μεγάλη ομάδα και είναι υποχρέωσή μας να μπαίνουμε για νίκη σε κάθε παιχνίδι",είναι πλέον παρελθόν.Πλέον κατεβαίνουμε κατηγορία και παίζουμε για τριτοτέταρτα..Δυστυχώς αυτή είναι η σκληρή αλήθεια και όσο πιο νωρίς το συνειδητοποιήσετε,τόσο καλύτερα θα αισθάνεστε στη διάρκεια του Πρωταθλήματος..Θα εγραφα κι άλλα,αλλά θυμάμαι τι έχω περάσει με αυτήν την ομάδα και σταματάω εδώ.. Κλείστε τα μάτια και ονειρευτείτε...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Φίλοι Aεκτζήδες καλησπέρα και καληνύχτα μας!Αν δεν το έχετε αντιληφθεί, μπαίνουμε σε μια δεύτερη 15ετία με πιο χαμηλούς στόχους από την προηγούμενη.Το θέσφατο "είμαστε μεγάλη ομάδα και είναι υποχρέωσή μας να μπαίνουμε για νίκη σε κάθε παιχνίδι",είναι πλέον παρελθόν.Πλέον κατεβαίνουμε κατηγορία και παίζουμε για τριτοτέταρτα..Δυστυχώς αυτή είναι η σκληρή αλήθεια και όσο πιο νωρίς το συνειδητοποιήσετε,τόσο καλύτερα θα αισθάνεστε στη διάρκεια του Πρωταθλήματος..Θα εγραφα κι άλλα,αλλά θυμάμαι τι έχω περάσει με αυτήν την ομάδα και σταματάω εδώ.. Κλείστε τα μάτια και ονειρευτείτε...
Τι έπαθες πάλι εσύ?Δεν ξεκινάει τον Αραμπατζή?  :2funny:
Αυτό δεν πρέπει να σταματήσουμε να το λέμε εμείς!Σε μεγάλο βαθμό πληρώνουμε τις αντίθετες νοοτροπίες...
Για εμένα η ομάδα δεν πρόκειται να ξαναβρεί την ταυτότητα της αν δεν φτιάξει το γήπεδο της!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ζωη σε λογου μας...
εγω το χω πει..απο αυτο το διασυρμο προτιμω την πληρη διαλυση..
το σωματειο ειναι στη χειροτερη στιγμη της ιστοριας του και αστεγο σε ολα τα σπορτ!
ο ερασιτεχνης παλευει τα θηρια με σφεντονες,το μπασκετ παλευει για την κατηγορια,η μπαλα σε τραγικο επιπεδο..
το μονο που εχει μεινει ειναι ο κοσμος(ηλιθιος στην πλειοψηφια του),ο οποιος με μαθηματικη ακριβεια θα συρρικνωθει ακομα περισσοτερο κατα την επομενη δεκαετια..
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Έτσι η ΑΕΚ θα αγωνιστεί στο αποψινό παιχνίδ με σύστημα 4-2-3-1 και βασικούς τους: Αραμπατζή, Γιάχιτς, Μανωλά, Δέλλα, Λαγό, Μάκο, Καφέ, Μπερνς, Σκόκο, Λυμπερόπουλο και Τζιμπούρ.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Δωστε κανένα link να δούμε τα χάλια μας..... :'( :'( :'( :'(
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
όξω μούτσε απ τα μπουρδέλα.......... :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το σπασαμε το ροδι για φετος....Καλη συνεχεια!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
να μου ζησεις αρχοντα... :rockon: :rockon: :rockon:
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom