Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
«Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει τη συμφωνία για επέκταση της συνεργασίας της με τον Rafik Djebbour για άλλα δύο χρόνια. Ο ποδοσφαιριστής θα υπογράψει συμβόλαιο ως το καλοκαίρι του 2013».
Αντε και ενα καλο νεο επιτελουσ!!!!!! σειρα παιρνει ο σκοκο μακαρι να πει κι αυτοσ το ναι να ηρεμησει η ομαδα οσο για μπλανκο να πω την αληθεια δεν προβλιματιζομαι και ιδιαιτερα αν και φιλοτιμοσ και μασ  βοηθησει πολλυ
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
η λυση ειναι μια και την εχω ξαναγραψει...
διαχειριστικος ελεγχος απο το υπ.οικονομικων,αποδοση ΠΟΙΝΙΚΩΝ ευθυνων στο καθε λογης λαμογιο,
απο το πουτανοσπερμα το νικολαιδη,μεχρι μακαρους,ροζ γατουληδες και μετεπειτα πτωση στη γ' εθνικη...
απο το να βλεπω την ομαδα να φυτοζωει και να να παλευει με τον παοκ,τον αρη για 5ανταδα προτιμω την πληρη διαλυση...
με ημιμετρα δε προχωρησε κανενας...για αυτο ή θα κανεις τοταλ ρισταρτ ή ας κλεισει τελειως το μαγαζι..
αυτο το πραγμα σημερα αποτελει ντροπη για την ιστορια της Α.Ε.Κ....
μονο και μονο που φορανε το δικεφαλο στο στηθος αυτα τα εκτρωματα(απο παιχτες,μεχρι προπονητες,διοικηση)τον προσβαλλουν θανασιμα..
η καθαρση ειναι μονη λυση πλεον...
εξαλλου με τις υπαρχουσες συνθηκες δεν υπαρχει ελπιδα διακρισης(για τα μετρα της Α.Ε.Κ παντα) στον οριζοντα,
οποτε μια 3ετια στην αφανια την εχουμε εξασφαλισμενη ετσι καιαλλιως....
Total Restart..
Τι ριστάρτ και μαλακίες ρε χίτμαν?Επειδή απέτυχε ο ΜΟΥΛΟΣ σημαίνει ότι η καλύτερη λύση ήταν η Δ' Εθνική?Τι θα κερδίσεις?Άντε και να πάω μαζί σου και να υποθέσουμε ότι σε 3 χρονάκια (αν δεν στρογγυλοκαθίσεις σε καμμιά μικρότερη κατηγορία) θα είσαι πάλι στην Σούπερ Λιγκ!Τι θα έχει αλλάξει?Θα εμφανιστούν οι Μεσσίες?Το πολύ πολύ να ενεργοποιηθεί ο τίγρης και οι μισοί να τον βρίζετε επειδή είναι τσάμπα μάγκας και πήρε την ομάδα δωρεάν!Ή θα εμφανισθεί ο Αρντέμης με πλάνο "σωτηρίας" Νο2 και θα του δώσετε μια δεύτερη ευκαιρία γιατί μπορεί να ωρίμασε!Δεν γαμιόμαστε λέω εγώ...
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τι ριστάρτ και μαλακίες ρε χίτμαν?Επειδή απέτυχε ο ΜΟΥΛΟΣ σημαίνει ότι η καλύτερη λύση ήταν η Δ' Εθνική?Τι θα κερδίσεις?Άντε και να πάω μαζί σου και να υποθέσουμε ότι σε 3 χρονάκια (αν δεν στρογγυλοκαθίσεις σε καμμιά μικρότερη κατηγορία) θα είσαι πάλι στην Σούπερ Λιγκ!Τι θα έχει αλλάξει?Θα εμφανιστούν οι Μεσσίες?Το πολύ πολύ να ενεργοποιηθεί ο τίγρης και οι μισοί να τον βρίζετε επειδή είναι τσάμπα μάγκας και πήρε την ομάδα δωρεάν!Ή θα εμφανισθεί ο Αρντέμης με πλάνο "σωτηρίας" Νο2 και θα του δώσετε μια δεύτερη ευκαιρία γιατί μπορεί να ωρίμασε!Δεν γαμιόμαστε λέω εγώ...

+ 1000  ΟΛΟΣΩΣΤΟΣ ....    :bounce: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Και ένα μπράβο στον τρελό τρομοκράτη που ανανέωσε χωρίς μα μας πολύ ζαλίσει τα @@@@@@@ σαν κάτι άλλους μούλους που παίζουν 10 λεπτά στα 10 παιχνίδια ..... Άντε βάλτε και τον Καραμπελίνιο να του κόψει τη μπάλα στην αυριανή προπόνηση του συγκεκριμένου μούλου και μετά από το χειρουργείο φωνάξτε τον στη Γράμου για ανανέωση με 150.000 το χρόνο αλλιώς το πούλο να πιάσει λιμάνι  που ταιριάζει κι όλα ....  >:cheesy:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ναι, βεβαίως μάλιστα.
μόνο που την έψαξε το καλοκαίρι και δεν τον ήθελε καμία ομάδα γιατί αφενός δεν είναι κανάς σούπερ παίκτης (θεωρείται μέτριος) και από την άλλη για τον χαρακτήρα του ας μην τα πούμε....
σιγά μην δεν ανανέωνε....
φέτος μάλιστα που θα είναι και βασικός.....ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ναι, βεβαίως μάλιστα.
μόνο που την έψαξε το καλοκαίρι και δεν τον ήθελε καμία ομάδα γιατί αφενός δεν είναι κανάς σούπερ παίκτης (θεωρείται μέτριος) και από την άλλη για τον χαρακτήρα του ας μην τα πούμε....
σιγά μην δεν ανανέωνε....
φέτος μάλιστα που θα είναι και βασικός.....ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
σκα σκα σκασε και κοιτα τα χαλια του δικου σου νεκροταφειου.μην ασχολεισαι με την αεκ και παιχτες που δεν εχεις ουτε στο ονειρο σου.ποιον εχεις σεντερ φορ ειπαμε βασικο?τον μητρογλου? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ναι, βεβαίως μάλιστα.
μόνο που την έψαξε το καλοκαίρι και δεν τον ήθελε καμία ομάδα γιατί αφενός δεν είναι κανάς σούπερ παίκτης (θεωρείται μέτριος) και από την άλλη για τον χαρακτήρα του ας μην τα πούμε....
σιγά μην δεν ανανέωνε....
φέτος μάλιστα που θα είναι και βασικός.....ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
από κάτι σαν τον Μήτρογλα πάντως, είναι Μέσσι.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τι ριστάρτ και μαλακίες ρε χίτμαν?Επειδή απέτυχε ο ΜΟΥΛΟΣ σημαίνει ότι η καλύτερη λύση ήταν η Δ' Εθνική?Τι θα κερδίσεις?Άντε και να πάω μαζί σου και να υποθέσουμε ότι σε 3 χρονάκια (αν δεν στρογγυλοκαθίσεις σε καμμιά μικρότερη κατηγορία) θα είσαι πάλι στην Σούπερ Λιγκ!Τι θα έχει αλλάξει?Θα εμφανιστούν οι Μεσσίες?Το πολύ πολύ να ενεργοποιηθεί ο τίγρης και οι μισοί να τον βρίζετε επειδή είναι τσάμπα μάγκας και πήρε την ομάδα δωρεάν!Ή θα εμφανισθεί ο Αρντέμης με πλάνο "σωτηρίας" Νο2 και θα του δώσετε μια δεύτερη ευκαιρία γιατί μπορεί να ωρίμασε!Δεν γαμιόμαστε λέω εγώ...
με το να μενεις ως εισαι(σα φαντασμα της ιστοριας σου δλδ),τι κερδιζεις?
φαπες,και χλευασμο μεχρι και απο νεοπανιωνακια και κομποτηδες...
υπαρχει οποιαδηποτε περιπτωση διακρισης με τις υπαρχουσες συνθηκες?
κοιτας τι γινεται στους απεναντι?που πας με τις σφεντονες?
το κυριο πραγμα που κερδιζεις με το φουντο στη δ',ειναι οτι μηδενιζει το κοντερι των χρεων!
ετσι ισως βρεθει καποιος ανθρωπος να ασχοληθει σοβαρα με την ομαδα και να την οδηγησει σε βαθος χρονου εκει που ηταν...

μπορει σε καποιους να τους αρκει να βλεπουν την αεκ στην α' ακομα και ως ειναι σημερα...στα μετρα του αρη και του παοκ δηλαδη...
εμενα αυτη η εικονα με αηδιαζει..


**μη μου πεις οτι η λυση ειναι να πληρωσουν τα χρεη τους..αυτο δεν ειναι λυση..ειναι ευχολογιο..δεν προκειται να γινει.
αυτοι εχουν στοχο να φερουν το μαγαζι ισα βαρκα ισα νερα,για να το πουλησουν με αντιτιμο..
Καταλαβετε το...Η ομαδα θα πληρωσει τα χρεη τους........
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
σκα σκα σκασε και κοιτα τα χαλια του δικου σου νεκροταφειου.μην ασχολεισαι με την αεκ και παιχτες που δεν εχεις ουτε στο ονειρο σου.ποιον εχεις σεντερ φορ ειπαμε βασικο?τον μητρογλου? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έχεις Γιάχιτς/Γεωργέα και έχω Τοροσίδη/Μέλμπεργκ. :uglystupid: :uglystupid:
Έχω γήπεδο και έχεις χωράφι, έχω πρόεδρο έχεις τον εν δυνάμει.
Μόνο ο Σκόκο μπορεί να παίξει στο γαύρο, κανείς άλλος.
Όσο και να ξύνεσαι στη βίτσα του τσομπάνη, δε σε βάζω στην ψηφοφορία.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Για τον Γκράντι, που αποτελεί σούπερ μεταγραφή στο μπάσκετ γιατί δεν έχει γράψει κανείς;; :huh:
Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί φέραμε το γίδι τον Πεν και όχι αυτόν. :zfuck:
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
με το να μενεις ως εισαι(σα φαντασμα της ιστοριας σου δλδ),τι κερδιζεις?
φαπες,και χλευασμο μεχρι και απο νεοπανιωνακια και κομποτηδες...
υπαρχει οποιαδηποτε περιπτωση διακρισης με τις υπαρχουσες συνθηκες?
κοιτας τι γινεται στους απεναντι?που πας με τις σφεντονες?
το κυριο πραγμα που κερδιζεις με το φουντο στη δ',ειναι οτι μηδενιζει το κοντερι των χρεων!
ετσι ισως βρεθει καποιος ανθρωπος να ασχοληθει σοβαρα με την ομαδα και να την οδηγησει σε βαθος χρονου εκει που ηταν...

μπορει σε καποιους να τους αρκει να βλεπουν την αεκ στην α' ακομα και ως ειναι σημερα...στα μετρα του αρη και του παοκ δηλαδη...
εμενα αυτη η εικονα με αηδιαζει..

Υγ. Γεια σου Μεγαλέφαντε με την Μακάμπι σου και τα Αυγουστιάτικα τουρνέ του θιάσου σου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


**μη μου πεις οτι η λυση ειναι να πληρωσουν τα χρεη τους..αυτο δεν ειναι λυση..ειναι ευχολογιο..δεν προκειται να γινει.
αυτοι εχουν στοχο να φερουν το μαγαζι ισα βαρκα ισα νερα,για να το πουλησουν με αντιτιμο..
Καταλαβετε το...Η ομαδα θα πληρωσει τα χρεη τους........

Κάτσε ρε Hitman μην τα ισοπεδώνουμε όλα... Όλοι έχουμε σκατά ψυχολογία με το χάλι γύρο από την ΑΕΚ αλλά κάτσε. Εγώ σου λέω ότι αν αντί του Μούλου είχαμε ένα κανονικό προπονητή και μια ίση μεταχείριση από τα κοράκια αυτό το ρόστερ μια χαρά χτύπαγε πρωτάθλημα. Από τη μέση και μπροστά για μένα δεν υπάρχει κάτι καλύτερο στην Ελλάδα από αυτά που έχω. Στα χαφ φέτος αν συνεχίσει έτσι ο παπάρας ο Μάκος με Ντιόπ, Καφέ και Γκέτζο (αυτός ο πιτσιρικάς θα γαμήσει και να το θυμηθείς...) νομίζω πως μόνο ο Βάζελος υπερτερεί με τη γριά τον Σίλβα και τον Σιμάο που σπέρνει (τον Κωστάκη δεν τον αναφέρω γιατί είναι ποιο χάλια και από την Καραγκούνα αλλά έχει πράμα αυτός ο πούστης στα χαφ..). Πίσω σκατά εγώ απόσκατα οι άλλοι.. Για βάλτα κάτω να δεις λοιπόν και να μου πεις γιατί να μην το χτυπήσω αν είχα ένα προπονητή που θα δούλευε αυτοματισμούς στημένα και το γαμημένο το 4-4-2 (άγνωστα πράγματα 2 χρόνια τώρα με τον Μούλο..). Αν βάλεις ότι έχω κάνει και ένα καλό παιδομάζομα και έχω καυλομένα και καλά παιχτάκια (Μανολάς, ο χοντρός που κάτι πάει να θυμίσει αν έπαιζε και στη θέση του= Λαγός, Γκέτζο, Εντερ, Μπερνς, το ηλίθιο=Λεονάρντο που πες με μαλάκα αλλά εγώ ακόμα το πιστεύω.., Αργυρίου που δεν παίρνει ευκαιρία για να παίζει το πολυεργαλείο= Γιαχιτς, του Μούλου, έχω καλούς και ΑΕΚάρες παππούδες, Λύμπε, Δέλλα, Καφέ, Ντιόπ, Πάτσα (αν είναι καλά με αυτά που έχουμε δει στα μπακ θα κλαίμε από συγκίνηση με αυτόν..) το πουστάκι=Σκόκο που είναι θέμα του προπονητή που δεν έχω ή να τον κάνει να παίξει ή να τον αφανίσει, το καλύτερο φορ (εκτός Σισέ) στην Ελλάδα= Τζέμπουρας, ένα μαλάκα που έχει βάλει όμως 400 γκολ αν ξέρει κάποιος να τον αξιοποίησει=Μπλάνκο ένα τύπο τον Γκερέιρο με 600 χιλ συμβόλαιο που 1 χρόνο πριν τον πάρω τον κοστολογούσαν 5-6 Εκ και τον ήθελαν κάτι Λίβερπουλ και κάτι Ατλέντικο, αλλά η ομάδα του το έπαιξε ότι θέλει 15 και πείρε ότι θα πάρω εγώ από το Σκόκο, (τα @@@@@@@ μου δηλαδή), αλλά ο Μούλος τον έθαψε χωρίς να μας πει ποτέ το γιατί και χωρίς να τον δούμε ποτέ κλπ κλπ κλπ.... Εεεε τι θέλει ο Μούλος δηλαδή για να δούμε λίγη μπάλα ρε φίλε να του φέρουμε την Μπάρτσα και να τους φορέσουμε κιτρινόμαυρα?????!!!!!  
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Γεια σου Μεγαλέφαντε με την Μακάμπι σου και τα Αυγουστιάτικα τουρνέ του θιάσου σου...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Sorry γενικά, αυτό ήταν δικό μου αλλά από το γέλιο που είδα γαύρο να κάνει και συγκρίσεις, το έγραψα στην παράθεση του Hitman...  :grin:
Sorry ρε Μεγαλέφαντε αλλά θυμήθηκα τα τουρνέ σου και καταλαβαίνεις ......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σκα σκα σκασε και κοιτα τα χαλια του δικου σου νεκροταφειου.μην ασχολεισαι με την αεκ και παιχτες που δεν εχεις ουτε στο ονειρο σου.ποιον εχεις σεντερ φορ ειπαμε βασικο?τον μητρογλου? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με εσένα δεν μπορώ να μιλήσω σοβαρά....
με μυαλό γιούχου σαν το δικό σου...

ο Ζαν κλώντης...χαχαχαχαχαχαχ
21 χρόνια μαλακία στον εγκέφαλο...
χαχαχαχαχαχαα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Για τον Γκράντι, που αποτελεί σούπερ μεταγραφή στο μπάσκετ γιατί δεν έχει γράψει κανείς;; :huh:
Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί φέραμε το γίδι τον Πεν και όχι αυτόν. :zfuck:
έγραψαν
αλλά ήταν πιο σημαντικός ο ...τσιμπούρης
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κάτσε ρε Hitman μην τα ισοπεδώνουμε όλα... Όλοι έχουμε σκατά ψυχολογία με το χάλι γύρο από την ΑΕΚ αλλά κάτσε. Εγώ σου λέω ότι αν αντί του Μούλου είχαμε ένα κανονικό προπονητή και μια ίση μεταχείριση από τα κοράκια αυτό το ρόστερ μια χαρά χτύπαγε πρωτάθλημα. Από τη μέση και μπροστά για μένα δεν υπάρχει κάτι καλύτερο στην Ελλάδα από αυτά που έχω. Στα χαφ φέτος αν συνεχίσει έτσι ο παπάρας ο Μάκος με Ντιόπ, Καφέ και Γκέτζο (αυτός ο πιτσιρικάς θα γαμήσει και να το θυμηθείς...) νομίζω πως μόνο ο Βάζελος υπερτερεί με τη γριά τον Σίλβα και τον Σιμάο που σπέρνει (τον Κωστάκη δεν τον αναφέρω γιατί είναι ποιο χάλια και από την Καραγκούνα αλλά έχει πράμα αυτός ο πούστης στα χαφ..). Πίσω σκατά εγώ απόσκατα οι άλλοι.. Για βάλτα κάτω να δεις λοιπόν και να μου πεις γιατί να μην το χτυπήσω αν είχα ένα προπονητή που θα δούλευε αυτοματισμούς στημένα και το γαμημένο το 4-4-2 (άγνωστα πράγματα 2 χρόνια τώρα με τον Μούλο..). Αν βάλεις ότι έχω κάνει και ένα καλό παιδομάζομα και έχω καυλομένα και καλά παιχτάκια (Μανολάς, ο χοντρός που κάτι πάει να θυμίσει αν έπαιζε και στη θέση του= Λαγός, Γκέτζο, Εντερ, Μπερνς, το ηλίθιο=Λεονάρντο που πες με μαλάκα αλλά εγώ ακόμα το πιστεύω.., Αργυρίου που δεν παίρνει ευκαιρία για να παίζει το πολυεργαλείο= Γιαχιτς, του Μούλου, έχω καλούς και ΑΕΚάρες παππούδες, Λύμπε, Δέλλα, Καφέ, Ντιόπ, Πάτσα (αν είναι καλά με αυτά που έχουμε δει στα μπακ θα κλαίμε από συγκίνηση με αυτόν..) το πουστάκι=Σκόκο που είναι θέμα του προπονητή που δεν έχω ή να τον κάνει να παίξει ή να τον αφανίσει, το καλύτερο φορ (εκτός Σισέ) στην Ελλάδα= Τζέμπουρας, ένα μαλάκα που έχει βάλει όμως 400 γκολ αν ξέρει κάποιος να τον αξιοποίησει=Μπλάνκο ένα τύπο τον Γκερέιρο με 600 χιλ συμβόλαιο που 1 χρόνο πριν τον πάρω τον κοστολογούσαν 5-6 Εκ και τον ήθελαν κάτι Λίβερπουλ και κάτι Ατλέντικο, αλλά η ομάδα του το έπαιξε ότι θέλει 15 και πείρε ότι θα πάρω εγώ από το Σκόκο, (τα @@@@@@@ μου δηλαδή), αλλά ο Μούλος τον έθαψε χωρίς να μας πει ποτέ το γιατί και χωρίς να τον δούμε ποτέ κλπ κλπ κλπ.... Εεεε τι θέλει ο Μούλος δηλαδή για να δούμε λίγη μπάλα ρε φίλε να του φέρουμε την Μπάρτσα και να τους φορέσουμε κιτρινόμαυρα?????!!!!! 
ρε αδερφέ
σόρρυ κιόλας
ένα κατεβατό από παίκτες που για σένα είναι πρώτης διαλογής ΑΛΛΑ πάντα υπάρχει ένα ΑΛΛΑ
σου πέρασε από το μυαλό πως τελικά ίσως και να μην είναι τόοοοοσο καλοί παίκτες όσο τους λέτε;
Γιατί δεν κάνανε ουρά να τους πάρουνε όλοι το καλοκαίρι;

Το ίδιο ακριβώς έλεγα το 2004. Ήμαστε πρωταθλητές Ευρώπης και κανένας δεν ενδιαφερότανε να πάρει Έλληνα παίκτη από τις μεγάλες ομάδες της Ευρώπης....

Οι παίκτες των ελληνικών ομάδων είναι ό,τι λένε για αυτούς οι εφημερίδες...τίποτα παραπάνω.
κάνανε το Φετφατζίδη και καλά παικταρά....οκ, καλός είναι αλλά πάσα δεν έχει μάθει να δίνει ακόμα
Κάνανε τον Λεονάρντο και το Μάκο παικταράδες....
απλά έλεος...
μέτριοι παίκτες όλοι τους
Αυτή την στιγμή την καλύτερη ομάδα (πιο δεμένη σαν ομάδα) την έχουνε ΠΑΟ και ΠΑΟΚ
αμέσως μετά Άρης
η ΑΕΚ δεν έχει πλήρη ομάδα (τρανταχτά κενά) και ο Ολυμπιακός δεν έχει δεμένη ομάδα (σαν ρόστερ είναι πλήρες, ενδεχομένως να χρειάζεται ένα τερματοφύλακα)

όλα τα υπόλοιπα είναι για να τα ακούνε αυτοί που διαβάζουνε οπαδικές.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Γεια σου Μεγαλέφαντε με την Μακάμπι σου και τα Αυγουστιάτικα τουρνέ του θιάσου σου...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Sorry γενικά, αυτό ήταν δικό μου αλλά από το γέλιο που είδα γαύρο να κάνει και συγκρίσεις, το έγραψα στην παράθεση του Hitman...  :grin:
Sorry ρε Μεγαλέφαντε αλλά θυμήθηκα τα τουρνέ σου και καταλαβαίνεις ......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πες μας κι εσύ για τις πορείες σας....
είναι τουλάχιστον ηλίθιο μία διαλυμένη ομάδα να κοροϊδεύει μια ομάδα που προσπαθεί τουλάχιστον να φτιαχτεί από την αρχή....
άλλωστε στο τέλος ξυρίζουνε το γαμπρό
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
με το να μενεις ως εισαι(σα φαντασμα της ιστοριας σου δλδ),τι κερδιζεις?
φαπες,και χλευασμο μεχρι και απο νεοπανιωνακια και κομποτηδες...
υπαρχει οποιαδηποτε περιπτωση διακρισης με τις υπαρχουσες συνθηκες?
κοιτας τι γινεται στους απεναντι?που πας με τις σφεντονες?
το κυριο πραγμα που κερδιζεις με το φουντο στη δ',ειναι οτι μηδενιζει το κοντερι των χρεων!
ετσι ισως βρεθει καποιος ανθρωπος να ασχοληθει σοβαρα με την ομαδα και να την οδηγησει σε βαθος χρονου εκει που ηταν...

μπορει σε καποιους να τους αρκει να βλεπουν την αεκ στην α' ακομα και ως ειναι σημερα...στα μετρα του αρη και του παοκ δηλαδη...
εμενα αυτη η εικονα με αηδιαζει..


**μη μου πεις οτι η λυση ειναι να πληρωσουν τα χρεη τους..αυτο δεν ειναι λυση..ειναι ευχολογιο..δεν προκειται να γινει.
αυτοι εχουν στοχο να φερουν το μαγαζι ισα βαρκα ισα νερα,για να το πουλησουν με αντιτιμο..
Καταλαβετε το...Η ομαδα θα πληρωσει τα χρεη τους........
Ενώ αν πέσεις στην Δ' δεν θα σε χλευάζει κανείς...
Το μόνο κέρδος που θα έχεις αν πέσεις είναι ο μηδενισμός των χρεών αλλά και αυτό συζητιέται...γιατί ταυτόχρονα θα ελαχιστοποιηθούν και τα έσοδα σου όσα χρόνια θα είσαι στις κάτω κατηγορίες!Εκτός αν νομίζεις π.χ. ότι θα πληρώνει κανείς τηλεοπτικά για να δείχνει τα παιχνίδια σου με την Δόξα Κρανούλας!!!
Και πάλι είναι τουλάχιστον αστείο κάποιος οπαδός να παρακαλάει να πέσει η ομάδα του!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ενώ αν πέσεις στην Δ' δεν θα σε χλευάζει κανείς...
1))Το μόνο κέρδος που θα έχεις αν πέσεις είναι ο μηδενισμός των χρεών αλλά και αυτό συζητιέται...γιατί ταυτόχρονα θα ελαχιστοποιηθούν και τα έσοδα σου όσα χρόνια θα είσαι στις κάτω κατηγορίες!Εκτός αν νομίζεις π.χ. ότι θα πληρώνει κανείς τηλεοπτικά για να δείχνει τα παιχνίδια σου με την Δόξα Κρανούλας!!!
2))Και πάλι είναι τουλάχιστον αστείο κάποιος οπαδός να παρακαλάει να πέσει η ομάδα του!!!
1)0 εσοδα,σχεδον μηδενικα εξοδα....
ακομα και αν δημιουργηθουν καποια χρεη θα προκειται για ψιχουλα μπροστα στα σημερινα...
2)βρες λυση που να δινει μια προοπτικη ακομα και σε βαθος 5ετιας,και γω μαζι σου..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
1)0 εσοδα,σχεδον μηδενικα εξοδα....
ακομα και αν δημιουργηθουν καποια χρεη θα προκειται για ψιχουλα μπροστα στα σημερινα...
2)βρες λυση που να δινει μια προοπτικη ακομα και σε βαθος 5ετιας,και γω μαζι σου..
Τι λύση να βρω?Να βάλουνε λεφτά αυτοί που είναι τώρα ή να μπει κάποιος που θα βάλει!!!
Είναι δεδομένο και οι περισσότεροι το λέμε χρόνια ότι η τωρινή κατάσταση δεν μπορεί να σου δώσει καμμιά προοπτική...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Κάτσε ρε Hitman μην τα ισοπεδώνουμε όλα... Όλοι έχουμε σκατά ψυχολογία με το χάλι γύρο από την ΑΕΚ αλλά κάτσε. Εγώ σου λέω ότι αν αντί του Μούλου είχαμε ένα κανονικό προπονητή και μια ίση μεταχείριση από τα κοράκια αυτό το ρόστερ
κλπ,κλπ,κλπ,κλπ....
η ομαδα δεν εχει παιχτες...
με 35αρηδες και τελειωμενους δεν πας μπροστα..
ακρα δεν εχεις..ουτε στο κεντρο ουτε στην αμυνα..
ο προδοτης ελλειψει ακραιων βαζει εκει το σκοκκο και το παλτο το λεο,
με αποτελεσμα να παιζεις 4-2-4 και να σου βγαζει φασεις μεχρι και ο θρασυβουλος..
κεντρικους αμυντικουςν δεν εχεις,τερμα δεν εχεις,κεντρικα χαφ δεν εχεις..με γκετζογλους,μακους και φραπεδες δεν πας πουθενα...
η μονη καλη γραμμη σου ειναι η επιθεση...
το ροστερ ειναι ελλειπεστατο...
Τι λύση να βρω?Να βάλουνε λεφτά αυτοί που είναι τώρα ή να μπει κάποιος που θα βάλει!!!

ημουνα νιος και γερασα......
αρα δεν εχεις να προτεινεις τιποτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom