Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
γειά σας αδέλφια. Καιρό είχαμε να τα πούμε, αλλά είχα διάφορες περιπέτειες. Όλοι είστε καλά από ότι βλέπω. Το πρόβλημα είναι ότι πρέπει να αλλάξω και φωτό τώρα διότι ο αγαπημένος μου παίκτης αναλαμβάνει κηπουρός στον Δήμο Κηφισιάς. Να βάλω τον Κουάξ λέτε?

Μία παρατήρηση για την ανακοίνωση των Πειρατών. ¨οταν παίξαμε με Μίλαν ,Άντερλεχτ και ΛΙΛ, για το Βαλκανικό ήταν και όχι για το CHL?
οχι τσ.λ ηταν!τα αλλα 5 χρονια ομως επαιζες ουεφα με φοβερα αποτελεσματα!
ησουν 34τος το 04 και τωρα εισαι εκτος 100αδας!οι πειρατες εχουν οντως αδικο!οχι 0 στην ευρωπη,αλλααα....-70 τουλαχιστον!
υ.γ.το dj βαλε
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
οχι τσ.λ ηταν!τα αλλα 5 χρονια ομως επαιζες ουεφα με φοβερα αποτελεσματα!
ησουν 34τος το 04 και τωρα εισαι εκτος 100αδας!οι πειρατες εχουν οντως αδικο!οχι 0 στην ευρωπη,αλλααα....-70 τουλαχιστον!
υ.γ.το dj βαλε
πολύ τσιτωμένος είσαι hitman. Δεν σηκώνεις ούτε μια πλάκα? Αλλά όχι και εκτός 100άδας!! Φέτος είμαστε ισχυροί στον προκριματικό. 75οι νομίζω είμαστε. Καλως σε βρήκα!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
πολύ τσιτωμένος είσαι hitman. Δεν σηκώνεις ούτε μια πλάκα? Αλλά όχι και εκτός 100άδας!! Φέτος είμαστε ισχυροί στον προκριματικό. 75οι νομίζω είμαστε. Καλως σε βρήκα!!
75οι στην ευρωπη?? :o
αν και δεν το νομιζω,αν αληθευει ας ανοιξουμε σαμπανιες! :rockon:
υ.γ.καλως γυρισες :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
75οι στην ευρωπη?? :o
αν και δεν το νομιζω,αν αληθευει ας ανοιξουμε σαμπανιες! :rockon:
υ.γ.καλως γυρισες :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:
ότι κια να γίνει, όσες ομάδες και εάν έρθουν από το τσάμπιονς λιγκ στην κλήρωση του europa του Αυγούστου, η ΑΕΚ είναι στους ισχυρούς. Το διάβασα προχθές. Εάν κάνουν λάθος, κάνω και εγώ λάθος. Η μόνη ενστασή μου τώρα που το σκέφτομαι είναι μήπως εννόύσε την βαθμολογία μόνο των ομάδων του EUROPA, αλλά εάν εννοούσε μόνο στο EUROPA είχα διαβάσε ότι είμαστε 36οι. Τ'ελος πάντων!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
γειά σας αδέλφια. Καιρό είχαμε να τα πούμε, αλλά είχα διάφορες περιπέτειες. Όλοι είστε καλά από ότι βλέπω. Το πρόβλημα είναι ότι πρέπει να αλλάξω και φωτό τώρα διότι ο αγαπημένος μου παίκτης αναλαμβάνει κηπουρός στον Δήμο Κηφισιάς. Να βάλω τον Κουάξ λέτε?

Μία παρατήρηση για την ανακοίνωση των Πειρατών. ¨οταν παίξαμε με Μίλαν ,Άντερλεχτ και ΛΙΛ, για το Βαλκανικό ήταν και όχι για το CHL?
Γεια σου ρε Λιάκο!Μόνο εσύ θα μπορούσες να σταθείς σε αυτό το σημείο! :grin:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Γεια σου ρε Λιάκο!Μόνο εσύ θα μπορούσες να σταθείς σε αυτό το σημείο! :grin:
Γειά σου φίλε!!! Ελπίζω να είσαι καλά. Πλάκα έκανα, απλά από κάπου πιάστηκα για να γράψω κάτι μετά από τόσο καιρό!! Τώρα εάν θέλεις να αναλύσω σοβαρά την ανακοίνωση, δεν έχω πρόβλημα.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
η ανακοινωση ειναι ολοσωστη λιακουρα..
υ.γ.αν και θα΄θελα και μια βατραχοαναφορα... :rolleyes:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
η ανακοινωση ειναι ολοσωστη λιακουρα..
υ.γ.αν και θα΄θελα και μια βατραχοαναφορα... :rolleyes:
καταρχήν σωστό τρο ΥΓ. Συμφωνώ απόλυτα. Το θέμα όμως ότι τόσο καιρό όλοι βγάζουν ανακοινώσεις, οι μεν και οι δε και κανείς δεν προτείνει κάτι. Μας έχουν κουράσει όλοι. Βλέπω και τα πανό των Πειρατών στο γήπεδο που γράφουν για Τίγρη και για Ανδρα πρόεδρο στην ΑΕΚ και άλλα. Το θέμα είναι πως εάν δεν υπάρχει ενδιαφερόμενος αγοραστής, δεν μπορείς να ζητάς να πουλήσει ο οποιοσδήποτε και μετά το χάος. για μένα πρέπει να το βουλώσουν όλοι μα όλοι και από τις 165 πλευρές που έχει χωριστεί αυτή η δύσμοιρη ομάδα μπας και κάνουμε κάτι και μακάρι να βρεθεί κάποιος σοβαρός με χρήματα να πάρει την ομάδα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και τι θες να σου προτείνει ο κόσμος ρε Λιάκο?Και λίγο αντιδράει αν το καλοσκεφτείς!Οι γαύροι που χάσανε 2 στα 14 κοντεύουν να έχουν κάνει μεγαλύτερες μανούρες από εμάς!!!ΕΛΕΟΣ
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Και τι θες να σου προτείνει ο κόσμος ρε Λιάκο?Και λίγο αντιδράει αν το καλοσκεφτείς!Οι γαύροι που χάσανε 2 στα 14 κοντεύουν να έχουν κάνει μεγαλύτερες μανούρες από εμάς!!!ΕΛΕΟΣ
όχι ρε συ!! Δεν απαιτώ από τον κόσμο να προτείνει. Οι γαύροι έχουν να πιέσουν έναν Μαρινάκη, τους Αγγελόπουλους, τον λαυρεντιάδη. Εμείς ποιον να πιέσουμε? Ο Μελισσανίδης έχει πιεστεί αφόρητα και φαίνεται πως δεν θέλει. Να πιέζουμε τον κανένα? Κατά την γνώμη μου ο μελισσανίδης δεν μπαίνει στην ΑΕΚ διότι καταλαβαίνει ότι δεν μπορεί να έχει τα κόζια με Πατέρα και Κόκκαλη και σου λέει άσε μην δεν πάρω πρωτάθλημα στα δύο πρώτα χρόνια και καώ!! Αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
όχι ρε συ!! Δεν απαιτώ από τον κόσμο να προτείνει. Οι γαύροι έχουν να πιέσουν έναν Μαρινάκη, τους Αγγελόπουλους, τον λαυρεντιάδη. Εμείς ποιον να πιέσουμε? Ο Μελισσανίδης έχει πιεστεί αφόρητα και φαίνεται πως δεν θέλει. Να πιέζουμε τον κανένα? Κατά την γνώμη μου ο μελισσανίδης δεν μπαίνει στην ΑΕΚ διότι καταλαβαίνει ότι δεν μπορεί να έχει τα κόζια με Πατέρα και Κόκκαλη και σου λέει άσε μην δεν πάρω πρωτάθλημα στα δύο πρώτα χρόνια και καώ!! Αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω!!
Να πιέζεις αυτούς που είναι τώρα και τα έχουνε σκατώσει!Σου λένε φόρα παρτίδα "Παναθηναικέ ξεπουλάω έλα να αγοράσεις τον Σκόκο" και θα τους πεις και "Ευχαριστώ γιατί δεν υπάρχει άλλος"???? :cussing:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Κατά την γνώμη μου ο μελισσανίδης δεν μπαίνει στην ΑΕΚ διότι καταλαβαίνει ότι δεν μπορεί να έχει τα κόζια με Πατέρα και Κόκκαλη και σου λέει άσε μην δεν πάρω πρωτάθλημα στα δύο πρώτα χρόνια και καώ!! Αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω!!
o oποιοσδηποτε σοβαρος επιχειρηματιας δεν προκειται να μπει σε μια επιχειρηση με 0 περιουσιακα στοιχεια και 40Μ(ατ λιστ)χρεος...Η προταση βαλτε 20 να βαλω 20 ουσιαστικα τους καλουσε να πληρωσουν μερος των χρεων που δημιουργησαν,προταση την οποια φυσικα αρνηθηκαν...Ετσι μενουν,με μηδενικη χρηματοδοτιση και στοχο μακροπροθεσμο η αεκ(δλδ ο κοσμος) να πληρωσει τα χρεος τους μεσω συνεχομενων θετικων ισολογισμων...
τοσο απλα.
αμ δε....οπως τα καταφεραν ας μεινουν μονοι τους οι απατεωνες...δε θα κανει ο καθε ανυπαρκτος το αφεντικο με τα λεφτα μου..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
και τι θα κανουμε ρε συ χιτμαν.προτεινε κατι.ο μελισσανιδης δεν μπαινει,αλλος δεν μπαινει,αν δεν την στηριξουμε εμεις την ομαδα,τοτε ποιος;ολοι κοντα στην ομαδα και ας αφησουμε τις ιστοριες.ολους θελουμε να τους διωξουμε χωρις να υπαρχει διαδοχη κατασταση.στηριξτε ρε.η αεκ μας εχει αναγκη οσο ποτε αλοτε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Με τον χειρότερο τρόπο μίλησε ο Εμανουέλ Πετίτ για τον Λορέντσο Σέρα Φερέρ. Ο Γάλλος αναφέρθηκε στον Ισπανό τεχνικό με άκρως υποτιμητικά σχόλια, χαρακτηρίζοντας τον ηλεκτρολόγο και όχι προπονητή. «Όταν πήγα στην Μπαρτσελόνα, δεν βρήκα προπονητή, αλλά ηλεκτρολόγο. Ο Λορέντσο Σέρα Φερέρ δεν ήταν σε θέση να κουμαντάρει τέτοια ομάδα. Δεν γνώριζε καν σε ποια θέση έπαιζα. Η ομάδα ήταν υπό διάλυση. Αυτό που συνέβαινε κάθε μέρα ήταν σκουπιδαριό», τόνισε για τον πρώην προπονητή της ΑΕΚ

:2funny: :2funny: :2funny:
εγω ξερω οτι μια χαρα μπαλα παιξαμε στην αρχη,και ειχε το θαρος να βαλει μικρους να παιξουν.και ειχαμε χεστει ολοι μας μηπως μας φυγει για την μπετις.ξαφνικα αλαξαν ολα και εγινε κακος προπονητης.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
και τι θα κανουμε ρε συ χιτμαν.προτεινε κατι.ο μελισσανιδης δεν μπαινει,αλλος δεν μπαινει,αν δεν την στηριξουμε εμεις την ομαδα,τοτε ποιος;ολοι κοντα στην ομαδα και ας αφησουμε τις ιστοριες.ολους θελουμε να τους διωξουμε χωρις να υπαρχει διαδοχη κατασταση.στηριξτε ρε.η αεκ μας εχει αναγκη οσο ποτε αλοτε.
ουτε ενα ευρω απο εμενα πλεον στους απατεωνες!!!
με δεδομενο οτι δεν εχουν τσιπα και δεν πληρωνουν τα χρεη που δημιουργησαν συνοπτικα λεω...
1)διαχειριστικος ελεγχος απο το σδοε ΤΩΡΑ...
2)ποινικες ευθυνες στους διαχειριστες των περιοδων 04-10...
3)πτωχευση και πτωση τη γ' εθνικη...
δατσ ολ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
εγω ξερω οτι μια χαρα μπαλα παιξαμε στην αρχη,και ειχε το θαρος να βαλει μικρους να παιξουν.και ειχαμε χεστει ολοι μας μηπως μας φυγει για την μπετις.ξαφνικα αλαξαν ολα και εγινε κακος προπονητης.
Τις μαλακίες του τις έκανε από την αρχή...θυμάσαι το ροτέισον που έκανε το πρώτο διάστημα και τι κράξιμο έτρωγε?Κάτι αλχημείες τύπου Καπετάνος πάνω στον ασβέστη?Αυτός δεν έδιωξε τον Μόρα και έφερε κάποιον Ασκάρατε?Τις δηλώσεις για ποδηλατάκια μετά από ήττες?κλπ κλπ Στο τέλος έχασε και τα αποδυτήρια και αποτελείωσε...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
γατε ζαλιστηκα με τα κωλοτρακαρισματα :S :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εγω ξερω οτι μια χαρα μπαλα παιξαμε στην αρχη,και ειχε το θαρος να βαλει μικρους να παιξουν.και ειχαμε χεστει ολοι μας μηπως μας φυγει για την μπετις.ξαφνικα αλαξαν ολα και εγινε κακος προπονητης.
Όχι απλά κακός, αλλα και αποτυχημένος προπονητής...
Μην τα λές αυτά αδερφέ γιατί ο Βάτραχος φαντάζει προπονηταράς μπροστά του :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom