Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τι θες να σου πω τώρα?Το σέντερ μπακ της Αλμπινολέφε και της Φροζινόνε?Δεν τα ξέρεις...
εγω βλεπω το βαζελο που 3 χρονια ψαχνεται..
μαλλον ουτε αυτοι τα ξερουν.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
εγω βλεπω το βαζελο που 3 χρονια ψαχνεται..
μαλλον ουτε αυτοι τα ξερουν.
Γιατί σου είπε κανεις ότι έχουν αυτοί τμήμα σκάουτινγκ?
Αυτό δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να κρατάς εσύ το γίδι στην άμυνα και να το χρυσοπληρώνεις...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τον Τσιρίλο τον ήξερες πριν έλθει?Μια χαρά δεν ήταν για τα λεφτά που έπαιρνε?
Ξέρεις πόσοι τέτοιοι υπάρχουν?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Γιατί σου είπε κανεις ότι έχουν αυτοί τμήμα σκάουτινγκ?
Αυτό δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να κρατάς εσύ το γίδι στην άμυνα και να το χρυσοπληρώνεις...
γιατι εχεις εσυ τμημα σκαουτινγκ?
μην αρχισω να μετρω παλτα...
οποτε κρατα τον καραφλα(που ειναι βιονικος),βαλε και διπλα τον κωστακη και παμε παρακατω..
εξαλλου δεν ειναι στο χερι σου να το διωξεις.
Τον Τσιρίλο τον ήξερες πριν έλθει?Μια χαρά δεν ήταν για τα λεφτά που έπαιρνε?
Ξέρεις πόσοι τέτοιοι υπάρχουν?
φερε τον ιβιτς πισω!
αλλα σιγα μη βρει ο αδαμιδης και ο βατραχος ταλεντα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
γιατι εχεις εσυ τμημα σκαουτινγκ?
μην αρχισω να μετρω παλτα...
οποτε κρατα τον καραφλα(που ειναι βιονικος),βαλε και διπλα τον κωστακη και παμε παρακατω..
εξαλλου δεν ειναι στο χερι σου να το διωξεις.φερε τον ιβιτς πισω!
αλλα σιγα μη βρει ο αδαμιδης και ο βατραχος ταλεντα.
Όλα τα άλλα τα έχουμε...το τμήμα σκάουτινγκ μας λείπει!  :grin:
Ο βάτραχος τι θες να βρει?Ότι παίχτες έχει ο κουμπάρος του ή κάνα ξεχασμένο Σέρβο (αν και το έχει κόψει τώρα)!  :2funny:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Για τον Ιβιτς συμφωνω και εγω. Εκανε πολυ καλη δουλεια και δεν λεω μονο για τους Ιταλους που εφερε. Αν δεν ειχαμε τον Ισπανο τοτε να βαζει τους παικτες σε αλλη θεση απο αυτην που επαιζαν θα ειχαν φανει πολλά παιδια.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Όλα τα άλλα τα έχουμε...το τμήμα σκάουτινγκ μας λείπει!  :grin:
Ο βάτραχος τι θες να βρει?Ότι παίχτες έχει ο κουμπάρος του ή κάνα ξεχασμένο Σέρβο (αν και το έχει κόψει τώρα)!  :2funny:
γιατι το λες?
ο κυρ φερναντο εβρισκε και ταλεντακια..
ο βατραχος το νου στη μιζα..
ο ιλια θα ταν πολυ καλη λυση..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Για τον Ιβιτς συμφωνω και εγω. Εκανε πολυ καλη δουλεια και δεν λεω μονο για τους Ιταλους που εφερε. Αν δεν ειχαμε τον Ισπανο τοτε να βαζει τους παικτες σε αλλη θεση απο αυτην που επαιζαν θα ειχαν φανει πολλά παιδια.
Ο Ισπανός ταβερνιάρης τον έφαγε τον Ίβιτς...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αν το διαβάσει αυτό ο μπουλάκος ξέρεις τι θα καταλάβει έτσι?? :2funny:
Kι 'συ τον μπαίρν'ς??? :2funny: :2funny: :2funny:
Για τον Ιβιτς συμφωνω και εγω. Εκανε πολυ καλη δουλεια και δεν λεω μονο για τους Ιταλους που εφερε. Αν δεν ειχαμε τον Ισπανο τοτε να βαζει τους παικτες σε αλλη θεση απο αυτην που επαιζαν θα ειχαν φανει πολλά παιδια.
Που είσαι 'συ λεβέντη μου??? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
. Οι άνθρωποι της Ένωσης, γνωρίζοντας φυσικά τα οικονομικά δεδομένα της ομάδας και το χαμηλό έως μηδαμινό μεταγραφικό μπάτζερ του καλοκαιριού (ενδεχόμενος να ανέβει ανάλογα με το πόσοι παίκτες πουληθούν) έχουν ζητήσει από τους μάνατζερ να τους βρουν παίκτες σε συγκεκριμένες θέσεις (στόπερ, αριστερό μπακ, αμυντικό χαφ και δεξί χαφ κυρίως) με τα εξής οικονομικά δεδομένα: Να είναι ελεύθεροι και το κασέ τους να μην υπερβαίνει τις 350.000 με 400.000 ευρώ ετησίως. Τέτοιοι παίκτες υπάρχουν πολλοί στην Ευρώπη (όπως στη δεύτερη κατηγορία της Γαλλίας για παράδειγμα και το Βέλγιο). Δεν είναι όμως αυτό που δυσκολεύει τους μάνατζερ. Είναι ότι οι Μπάγεβιτς, Γκρέταρσον, Σαβέφσκι τους τονίζουν ότι ναι μεν θέλουν να τους προτείνουν παίκτες με τα συγκεκριμένα οικονομικά δεδομένα, αλλά παράλληλα να είναι έτοιμοι να μπουν στην ομάδα και να κάνουν πρωταθλητισμό.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
@Τσανλάϊντερ
Λοιπόν, θέλω έναν χαφ να τριπλάρει όπως ο Μέσι, να πασάρει όπως ο Τσάβι, να είναι δυνατός σαν τον Μπατίστα και γρήγορος σαν τον Ρομπέν, να κόβει μπάλλες σαν τον Εσσιέν να σουτάρει σαν τον Τζέραρντ, να τσαμπουκαλεύεται σαν τον Τόττι και να κοστίζει όσο ο Κουτρουμάνος. (Μεταξύ μας να είναι και λίγο μ...ς γιατί μπορεί να μην πληρώνεται...). Έχετε κάτι Μίστερ Μάνατζερ;
:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
@Τσανλάϊντερ
Λοιπόν, θέλω έναν χαφ να τριπλάρει όπως ο Μέσι, να πασάρει όπως ο Τσάβι, να είναι δυνατός σαν τον Μπατίστα και γρήγορος σαν τον Ρομπέν, να κόβει μπάλλες σαν τον Εσσιέν να σουτάρει σαν τον Τζέραρντ, να τσαμπουκαλεύεται σαν τον Τόττι και να κοστίζει όσο ο Κουτρουμάνος. (Μεταξύ μας να είναι και λίγο μ...ς γιατί μπορεί να μην πληρώνεται...). Έχετε κάτι Μίστερ Μάνατζερ;
:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:

Kαι πάνω απ'όλα ελεύθερος (μην ξεχνιόμαστε)..

πΑΡΕμποντο
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν αναμένεται ο Βαγγέλης Μάντζιος να επιστρέψει στην Ελλάδα και να ξεκινήσει προπονήσεις με τον Παναθηναϊκό. Οι υποχρεώσεις της Ανόρθωσης έφτασαν στο τέλος τους, αλλά ο 27χρονος παίκτης θα κάνει διακοπές και ταυτόχρονα θα περιμένει μήπως ενδιαφερθεί κάποια ομάδα για την απόκτησή του.
Ο Μάντζιος φαίνεται πως δεν έπεισε με την - εξάμηνη - παρουσία του τους διοικούντες την κυπριακή ομάδα και δύσκολα θα βρίσκεται στο ρόστερ του «τριφυλλιού» την επόμενη σεζόν. Πάντως, οι «πράσινοι» θα προσπαθήσουν να βρουν κάποια ομάδα να τον παραχωρήσουν.



:rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Θέλω ΠΡΟΕΔΡΟ,ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ,ΠΑΙΚΤΕΣ και ΛΕΦΤΑ!!!Ζητάω πολλά ρε γμτ???Πώς θα αντιμετωπίσουμε τους άλλους?Πάλι κομπάρσοι??Τι απαξίωση μας περιμένει πάλι φέτος...
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Θέλω ΠΡΟΕΔΡΟ,ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ,ΠΑΙΚΤΕΣ και ΛΕΦΤΑ!!!Ζητάω πολλά ρε γμτ???Πώς θα αντιμετωπίσουμε τους άλλους?Πάλι κομπάρσοι??Τι απαξίωση μας περιμένει πάλι φέτος...


και γήπεδο
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
κλαινε τα χανουμακια?  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom