Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εμένα στη σκεπαστή μου έχει μείνει μία σκηνή. Παιχνίδι με τη Μονακό, νομίζω ήταν το 1999 (2-2 είχαμε έρθει, με δύο γκολ του Ντέμη). Είμαι σκεπαστή και κάνει το λάθος ένας μπάτσος να μπει μέσα...Δεν ξέρω πως βγήκε και αν βγήκε με όλα τα ρούχα του... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σε αυτό το ματς ήμουν μέσα. Την Κυριακή για το πρωτάθλημα, πάλι στο ΟΑΚΑ, είχαμε χάσει από το βάζελο. Ημασταν δεν ήμασταν 1.000 στο ματς με τον γαύρο, αλλά όλοι κομάντο από φωνή

ΚΑΛΑ έχουν κάνει κάτι τέτοιες ηλιθιοτητες κατά καιρούς κατι μπάτσοι.Ένας είχε τολμήσει να περάσει μέσα από την σκεπαστή κ καλά για να κόψει δρόμο,στο ΑΕΚ-γαύρος 2-0 στο πρώτο ματς του Μπάγεβιτς ως προπονητής του γάύρου όταν είχε έρθει Φιλαδέλφεια,και το γήπεδο έβραζε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΚΑΛΑ έχουν κάνει κάτι τέτοιες ηλιθιοτητες κατά καιρούς κατι μπάτσοι.Ένας είχε τολμήσει να περάσει μέσα από την σκεπαστή κ καλά για να κόψει δρόμο,στο ΑΕΚ-γαύρος 2-0 στο πρώτο ματς του Μπάγεβιτς ως προπονητής του γάύρου όταν είχε έρθει Φιλαδέλφεια,και το γήπεδο έβραζε.


Στο δε γκολ του Σαβέφσκι στην Γλασκώβη,ήμουν διακοπές-Αύγουστος γαρ,και έβλεπα το ματς σε μια καφετέρια,17 χρονών ήμουν σεν ήμουν.Με το που μπαίνει το γκολ,πετάγομαι πάνω και άρχισα να κυλιέμαι.Από τα αναφιλητά κ τα κλάματα,έπαθα σπασμούς κ έκαναν 10' να με συνεφέρουν οι θαμώνες.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ,ΝΑ ΤΑ ΝΙΩΣΕΙΣ,ΝΑ ΤΑ ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΤΕΙΣ,ΝΑ ΤΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙΣ,ΝΑ ΚΑΒΛΩΣΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
ΚΑΛΑ έχουν κάνει κάτι τέτοιες ηλιθιοτητες κατά καιρούς κατι μπάτσοι.Ένας είχε τολμήσει να περάσει μέσα από την σκεπαστή κ καλά για να κόψει δρόμο,στο ΑΕΚ-γαύρος 2-0 στο πρώτο ματς του Μπάγεβιτς ως προπονητής του γάύρου όταν είχε έρθει Φιλαδέλφεια,και το γήπεδο έβραζε.

Στο ματς του 96 είχα έρθει (από επαρχία τότε) Αθήνα για το παιχνίδι. Αλλά δεν έγινε Κυριακή, λόγω του καιρού. Την Δευτέρα το πρωί έπρεπε να επιστρέψω πίσω αεροπορικώς. Και δεν υπήρχε η δυνατότητα να το αλλάξω. Αν θυμάσαι το παιχνίδι τελικά έγινε Δευτέρα...
Ακόμα δεν το έχω χωνέψει πως ενώ είχα εισιτήριο δεν κατάφερα να είμαι στο γήπεδο... Απωθημένο μου έχει μείνει
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Στο δε γκολ του Σαβέφσκι στην Γλασκώβη,ήμουν διακοπές-Αύγουστος γαρ,και έβλεπα το ματς σε μια καφετέρια,17 χρονών ήμουν σεν ήμουν.Με το που μπαίνει το γκολ,πετάγομαι πάνω και άρχισα να κυλιέμαι.Από τα αναφιλητά κ τα κλάματα,έπαθα σπασμούς κ έκαναν 10' να με συνεφέρουν οι θαμώνες.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ,ΝΑ ΤΑ ΝΙΩΣΕΙΣ,ΝΑ ΤΑ ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΤΕΙΣ,ΝΑ ΤΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙΣ,ΝΑ ΚΑΒΛΩΣΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ.
Ρειντζερς - ΑΕΚ 0-1 Γλασκωβη ειναι το πρωτο ευρωπαικο ματς που πηγα ! (εκτος)  :rockon: :rockon: :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
oτι θυμαστε χαιρεστε
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
αρωστια ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!! :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Και δεκαετίες και αιώνες...
ΑΕΚ ήμαστε, όχι οπαδοί των τίτλων και του ζήτω. Δεν πάμε όπου πάει η μάζα
τετοια ελεγε ο κοντος και εφυγε νυχτα
αν δεν παρεις τιτλο σε 10 χρονια θα'σαι νεοπανιωνιος-ρουλης κλπ....
ηδη εχει αρχισει η μεταλλαξη..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Στο ματς του 96 είχα έρθει (από επαρχία τότε) Αθήνα για το παιχνίδι. Αλλά δεν έγινε Κυριακή, λόγω του καιρού. Την Δευτέρα το πρωί έπρεπε να επιστρέψω πίσω αεροπορικώς. Και δεν υπήρχε η δυνατότητα να το αλλάξω. Αν θυμάσαι το παιχνίδι τελικά έγινε Δευτέρα...
Ακόμα δεν το έχω χωνέψει πως ενώ είχα εισιτήριο δεν κατάφερα να είμαι στο γήπεδο... Απωθημένο μου έχει μείνει


ΑΚΡΙΒΩΣ.
Είχε ρίξει μια βρόχα απίστευτη,από αυτές που ρίχνει σε κάτι τροπικές χώρες.
Έκανα από τον Πειραιά 3 ώρες να φτάσω,καθώς ο ηλεκτρικός είχε κοπεί γιατί είχε φουσκώσει ο Κηφισός.Τρένο,ταξί και λεωφορείο είχα πάρει για να φτάσω κ τελικά δεν έγινε μιας κ η Φιλαδέλφεια είχε γίνει κυριολεκτικά λίμνη.
Την επόμενη πήρα τηλ.στο γήπεδο για να δω αν θα γίνει με ξεκινάω πάλι τζάμπα,και μου λέει ο άνθρωπος του γηπέδου που του τηλεφωνησα,ότι όχι μόνο θα γίνει,αλλά θα τους γαμήσουμε κιόλας...όπερ και εγένετω.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
ΑΚΡΙΒΩΣ.
Είχε ρίξει μια βρόχα απίστευτη,από αυτές που ρίχνει σε κάτι τροπικές χώρες.
Έκανα από τον Πειραιά 3 ώρες να φτάσω,καθώς ο ηλεκτρικός είχε κοπεί γιατί είχε φουσκώσει ο Κηφισός.Τρένο,ταξί και λεωφορείο είχα πάρει για να φτάσω κ τελικά δεν έγινε μιας κ η Φιλαδέλφεια είχε γίνει κυριολεκτικά λίμνη.
Την επόμενη πήρα τηλ.στο γήπεδο για να δω αν θα γίνει με ξεκινάω πάλι τζάμπα,και μου λέει ο άνθρωπος του γηπέδου που του τηλεφωνησα,ότι όχι μόνο θα γίνει,αλλά θα τους γαμήσουμε κιόλας...όπερ και εγένετω.
:rockon: :rockon: :rockon:

Σου θυμίζω και αυτό το επικό συνθηματάκι






 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
για να δούμε τι θα κάνει η ΑΕΚ σήμερα
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Και μην ξεχνιόμαστε. Γήπεδο ΜΟΝΟ στη Νέα Φιλαδέλφεια  :rockon:
ΑΕΚ γερά, στη Φιλαδέλφεια παίζουμε ακόμα μια φορά
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΔΩΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....
Έτσι ΒΕΝΤΟΥΖΑ-ΒΕΝΤΟΥΖΑ :knockinb: :knockinb: :knockinb: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :rockon: :rockon: :rockon: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
χωρις σχολια
 

Συνημμένα

  • super-star.jpg
    super-star.jpg
    67,1 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom