Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν ξέρω εάν ήταν κλέφτης ή αλήτης αλλά ξέρω οτι ήταν πολύ γερό ποτήρι

Ναι ρε.Μεγάλος.
Πριν μερικά χρόνια είχε πάει στην Γλυφάδα να μείνει σε ξενοδοχείο που δούλευε στενό συγγενικό μου πρόσωπο,τότε που ρθε να το παίξει μάνατζερ,έμεινε καμμιά βδομάδα,και μετά την κοπάνησε χωρίς να πληρώσει μία στο ξενοδοχείο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ωραία φανελίτσα...
 

Συνημμένα

  • 43f6540c40eae34584035f7c235f70ac_8839.jpg
    43f6540c40eae34584035f7c235f70ac_8839.jpg
    43,2 KB · Εμφανίσεις: 14

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
παραγγειλε μου κανα 500αρι χιλιαδες..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τι όνομα θες πίσω?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
[size=15pt]Προλαβαίνουν Σκόκο και Νέμεθ[/size]

Στη διάθεση του Ντούσαν Μπάγεβιτς για το κρίσιμο ματς με τον Ολυμπιακό αναμένεται να τεθούν οι Νάτσο Σκόκο και Κρίστιαν Νέμεθ. Ο Αργεντινός μεσοεπιθετικός και ο Ούγγρος φορ έκαναν χθες θεραπεία λόγω μίας κάκωσης στην ποδοκνημική και ενοχλήσεων στον γλουτιαίο αντίστοιχα, αλλά σήμερα αναμένεται να προπονηθούν κανονικά και να συμπεριληφθούν στην αποστολή.

Ο Σερβοέλληνας τεχνικός περιμένει βελτίωση στο παιχνίδι του «Καραϊσκάκη» (19:00, ΝΕΤ) και έκανε παρατηρήσεις στην ανάλυση μέσω βίντεο του αγώνα με τον ΠΑΟΚ, τονίζοντας μεταξύ άλλων τις λάθος θέσεις που έπαιρναν Σκόκο και Μπλάνκο. «Μας περιμένει ένα δύσκολο ματς την Κυριακή και η ήττα απαγορεύεται. Πρέπει να πάρουμε αποτέλεσμα για να μη μείνουμε εκτός στόχου», είπε στους παίκτες του.
 

Επισκέπτης
[size=15pt]Προλαβαίνουν Σκόκο και Νέμεθ[/size]

Στη διάθεση του Ντούσαν Μπάγεβιτς για το κρίσιμο ματς με τον Ολυμπιακό αναμένεται να τεθούν οι Νάτσο Σκόκο και Κρίστιαν Νέμεθ. Ο Αργεντινός μεσοεπιθετικός και ο Ούγγρος φορ έκαναν χθες θεραπεία λόγω μίας κάκωσης στην ποδοκνημική και ενοχλήσεων στον γλουτιαίο αντίστοιχα, αλλά σήμερα αναμένεται να προπονηθούν κανονικά και να συμπεριληφθούν στην αποστολή.

Ο Σερβοέλληνας τεχνικός περιμένει βελτίωση στο παιχνίδι του «Καραϊσκάκη» (19:00, ΝΕΤ) και έκανε παρατηρήσεις στην ανάλυση μέσω βίντεο του αγώνα με τον ΠΑΟΚ, τονίζοντας μεταξύ άλλων τις λάθος θέσεις που έπαιρναν Σκόκο και Μπλάνκο. «Μας περιμένει ένα δύσκολο ματς την Κυριακή και η ήττα απαγορεύεται. Πρέπει να πάρουμε αποτέλεσμα για να μη μείνουμε εκτός στόχου», είπε στους παίκτες του.

σερβοελληνα το παιρνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom