Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
κεφια εχεις πρωι-πρωι
εχω και εγω μια ευχη...
ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΟΥΠΑ Ο ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ!!! :2funny: :2funny: :birdman:

Α και κάτι άλλο!
εδώ μιλάμε για ΠΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΜΠΑΛΑ, Football, you know?
το μπασκετάκι γιατί το ανακατέβεις ?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • Natso_fiteuei_kipouro.jpg
    Natso_fiteuei_kipouro.jpg
    106,2 KB · Εμφανίσεις: 9

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Α και κάτι άλλο!
εδώ μιλάμε για ΠΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΜΠΑΛΑ, Football, you know?
το μπασκετάκι γιατί το ανακατέβεις ?


Από πότε ισχύει αυτό κ δεν το πήρα χαμπάρι;;
για ότι ναναι μιλάμε.
μέχρι κ για κυνήγι πιγκουίνων....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Καποιος να υπογραψει ρε παιδια... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2:


[size=20pt]ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΟΥ!!!!!!
ΞΥΠΝΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
καλες γιορτες στον κιτρινομαυρο λαο.. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
[size=20pt]«Πόρτα» Κυργιάκου σε Ολυμπιακό! [/size]  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:

Πρόταση του Ολυμπιακού απέρριψε τον προηγούμενο Μάιο ο Σωτήρης Κυργιάκος. Ο αμυντικός της Λίβερπουλ πρόσθεσε ότι κανείς από τον Παναθηναϊκό δεν τον έχει πλησιάσει...
Αναλυτικά η συνέντευξη του στην εφημερίδα Real News:
Ο Ολυμπιακός σε είχε πλησιάσει; Σου έκανε πρόταση;

Ναι, είχα πρόταση τον προηγούμενο Μάιο. Τους ευχαρίστησα για την τιμή που μου έκαναν, αλλά αρνήθηκα. Δεν μπήκα καν στη διαδικασία να τη συζητήσω κι αυτό το έχω ξαναπεί. Κρατώ την πρόταση στο αρχείο μου, όπως και όλες τις άλλες προτάσεις που δέχτηκα μέχρι τώρα στην καριέρα μου και όπως καταλαβαίνεις τα γραπτά δεν αμφισβητούνται.

Έγινε μεγάλος ντόρος το καλοκαίρι, όταν είπες: «Ας βρει έναν στόπερ ο Παναθηναϊκός να ησυχάσουμε όλοι». Μήπως αυτή η δήλωση παρερμηνεύτηκε;

Αυτό ήθελαν να πουν οι «αυτοαποκαλούμενοι», αυτό είπαν. Η απάντησή μου είχε αποδέκτη τον δημοσιογράφο και μόνο. Εκείνος έγραψε ότι έπεσε στο τραπέζι η κουβέντα για στόπερ. Δεν έβγαλε ανακοίνωση η ΠΑΕ ΠΑΟ ότι ψάχνει για στόπερ. Άρα, η απάντησή μου ήταν για τον δημοσιογράφο και σε καμία ΠΑΕ. Αν μη τι άλλο, ας μου επιτρέψουν τα λεγόμενά μου να τα ερνηνεύω εγώ και να γνωρίζω τον αποδέκτη τους καλύτερα απ’ όλους. Είχα πάντα το θάρρος της γνώμης μου, με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Με το χέρι στην καρδιά: Είχες πρόταση από τον Παναθηναϊκό;

Όχι, ποτέ. Είναι κάτι που είχα ξαναπεί, άσχετα με το ότι γράφεται και λέγεται.

Από την ΑΕΚ τι έχεις να θυμάσαι; Και ποιο είναι το σχόλιο σου γι’ αυτά που συμβαίνουν τώρα στην ομάδα;Απ’ όπου και αν πέρασα, τίποτα δεν ξέχασα και δεν θέλω να ξεχάσω. Έχω πολύ καλές αναμνήσεις. Δεν θα ξεχάσω ποτέ την αγάπη που εισέπραξα και εισπράττω ακόμα από τον κόσμο της ΑΕΚ. Είναι μεγάλη ομάδα και σε κανέναν δεν επιτρέπεται να παίζει παιχνίδια σε βάρος της. Είμαι σίγουρος ότι θα βρει το δρόμο της και θα βγει πιο δυνατή απ’ αυτά που συμβαίνουν σήμερα
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
και καλα γαμησια,ετσι και δωσουν τον σκοκο στις βαζελες.


Σενάρια για Σκόκο με πρωταγωνιστές Μάντζιο και Κλέιτον


Μπορεί ο Παναθηναϊκός να βρίσκεται στην αναζήτηση ενός παίκτη που θα κάνει τη διαφορά στην άμυνα, όμως το όνομα του Νάτσο Σκόκο συνεχίζει να βρίσκεται στο προσκήνιο.
Σενάρια για Σκόκο με πρωταγωνιστές Μάντζιο και Κλέιτον.Σύμφωνα με δημοσίευμα της εφημερίδας «Εξέδα» οι πράσινοι κινούνται για την απόκτηση του άσου της ΑΕΚ.

Μάλιστα σύμφωνα πάντα με το δημοσίευμα ο παίκτης αρέσει πολύ στον νέο τεχνικό του Τριφυλλιού, Νίκο Νιόπλια.   ;)

Ο Παναθηναϊκός φέρεται να έχει προτείνει στην ΑΕΚ ουσιαστικά την ανταλλαγή του Σκόκο με τους Μάντζιο και Κλέιτον. Ούτως ή άλλως οι δύο παίκτες βρίσκονται στη λίστα των υπό παραχώρηση παικτών.

Ευτυχισμένος στην ΑΕΚ αλλά δεν λέει όχι στη μεταγραφή

Με δηλώσεις του ο Νάτσο Σκόκο τόνισε πως είναι ευτυχισμένος στην ΑΕΚ ωστόσο σε ερώτηση που του έγινε για το εάν θα πήγαινε σε άλλο ελληνικό Σύλλογο άφησε ανοικτά όλα τα ενδεχόμενα.
«Δεν θέλω να πω αν θα πήγαινα ή όχι σε άλλη ελληνική ομάδα. Δεν θέλω να δημιουργηθεί κάποια παρεξήγηση πάνω σε αυτό. Έχει δημιουργηθεί κάτι τέτοιο στο παρελθόν, γι' αυτό δεν θέλω να πω. Δεν μου έχει φτάσει ποτέ πρόταση. Δεν υπάρχει λόγος να το συζητήσουμε», τόνισε χαρακτηριστικά ο άσος της ΑΕΚ.

Διαψεύδουν από την ΠΑΕ

Πάντως σύμφωνα με κύκλους της ΠΑΕ, δεν έχει υπάρξει καμία επικοινωνία με τον παίκτη ή με κάποιον εκ των εμφανιζόμενων ως μάνατζερ του, με τις προτεραιότητες της ομάδας να είναι σαφείς και να έχουν να κάνουν με την πώληση κάποιων ποδοσφαιριστών και με την απόκτηση ενός στόπερ.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ΧΑΝΟΥΜΙΑΑΑ.......και φιλαράκια μου καλά.....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ  με υγεία και να τελειώσουν επιτέλους τα προβλήματα της αδεκάρας........ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Χρονια πολλα και σε εσας βαζελες..
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
ΧΑΝΟΥΜΙΑΑΑ.......και φιλαράκια μου καλά.....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ  με υγεία και να τελειώσουν επιτέλους τα προβλήματα της αδεκάρας........ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Χρονια πολλα και σε σένα αδερφέεεεεεε!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΑΝΑΛΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΠΟΜΠ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
χρονια πολλα παιδια και προπαντων ενας προεδρος με οικονομικη ευμαρεια
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Χρονια πολλα και σε εσας βαζελες..


«Ντου» στο προπονητικό κέντρο της ΑΕΚ!
  :o :o :o

Ζωντανές αποδείξεις ότι η ανοησία δεν έχει γιορτές και αργίες παρείχαν άγνωστοι, οι οποίοι εισέβαλλαν στο -υπό κατασκευή- προπονητικό κέντρο της ΑΕΚ στα Σπάτα. Οι εν λόγω, ανήμερα των Χριστουγέννων, δε βρήκαν κάτι πιο ενδιαφέρον να κάνουν, από το να σπάσουν την καγκελόπορτα στις εγκαταστάσεις και να γράψουν στους τοίχους των λυόμενων που είχαν στηθεί από τους εργάτες, συνθήματα κατά της ΑΕΚ και υπέρ του Ολυμπιακού.

Πέραν αυτών δεν διαπιστώθηκαν άλλες ζημιές στο σημείο των έργων, τα οποία -όπως έγινε, άλλωστε, γνωστό και σήμερα- συνεχίζονται με κανονικούς ρυθμούς, παρά το διοικητικό «χάος».


To θεμα ειναι οτι εχουν βρει την αεκ αδυναμη τωρα και ασελγουνε επανω της..

η αεκ πρεπει να ενωθει σαν γροθια και να απαντησει στους αντιπαλους της.

και πρωτα απο ολα ...μεσα στο γηπεδο. γιατι τα διοικητικα δεν τελειωνουνε ποτε.

οπως ο αρης. στα δυσκολα βγηκε νικητης.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ασε το γλυψιμο αντονιονι,σκοκο δεν εχει. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom