Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Το δημοσιο κερδισε αφου αν δεν γινοταν ο διακανονισμος υπηρχε ο κινδυνος να μην εισπραξει τιποτα.
Έχασε τη λιγοστή εξουσία/επιβολή που του είχε απομείνει. Συντήρησε μια εικόνα ανομίας.

ΕΙΜΑΙ ΟΦΕΛΗΜΕΝΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΕΣ;

Μεγαλέφα τουφέκισμα στο δόξα πατρί ρε κατευθείαν.
Γάμα τους παπάρες, δες με ποιους θα κοντράρονται του χρόνου αν συνεχίσουν να σφραγίζονται επιταγές τους.
Ελπίς Χορτερού και τα μυαλά στα κάγκελα. :rockon: Ο χλοοτάπητας είναι αρκετά καλύτερος απ'του ΟΑΚΑ. :zfuck:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το δημοσιο κερδισε αφου αν δεν γινοταν ο διακανονισμος υπηρχε ο κινδυνος να μην εισπραξει τιποτα.

ναι ε;
έτσι σας κοροιδεύουν χρόνια στην πουτάνα τη χώρα.
απλά άλλη φορά τα χαιβάνια είναι κερδισμένα και την άλλη τους παίρνουν τα σώβρακα.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
έλεγα να μη σου απαντήσω αλλά επειδή έχει πολλούς μαλακοπίτουρες δω μέσα θα σου φέρω ένα παράδειγμα.

μου χρωστάς 90 χιλιάρια ευρώ...
κάνεις κόλπα με την εφορία από δω από κει έρχεσαι και μου λες...
τα βρήκαμε με τον έφορα:
θα πάρεις ένα χιλιάρι το χρόνο για μια πενταετία. Και πάπαλα.
Αλλιώς θα πάρεις τελείως τ αρχίδια σου και δε θα μπορείς να διεκδικήσεις τίποτα αφού είμαι μάγκας και δεν μπορείς να μου κάνεις δήμευση περιουσίας γιατί είμαι κολλητός του έφορα.

ΕΙΜΑΙ ΟΦΕΛΗΜΕΝΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΕΣ;

Μεγαλέφα τουφέκισμα στο δόξα πατρί ρε κατευθείαν.
ρε μονικα τα λεφτα του κοσκωτα ρε ακομη να απαντησεις.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
έλεγα να μη σου απαντήσω αλλά επειδή έχει πολλούς μαλακοπίτουρες δω μέσα θα σου φέρω ένα παράδειγμα.

μου χρωστάς 90 χιλιάρια ευρώ...
κάνεις κόλπα με την εφορία από δω από κει έρχεσαι και μου λες...
τα βρήκαμε με τον έφορα:
θα πάρεις ένα χιλιάρι το χρόνο για μια πενταετία. Και πάπαλα.
Αλλιώς θα πάρεις τελείως τ αρχίδια σου και δε θα μπορείς να διεκδικήσεις τίποτα αφού είμαι μάγκας και δεν μπορείς να μου κάνεις δήμευση περιουσίας γιατί είμαι κολλητός του έφορα.

ΕΙΜΑΙ ΟΦΕΛΗΜΕΝΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΕΣ;

Μεγαλέφα τουφέκισμα στο δόξα πατρί ρε κατευθείαν.
Το παράδειγμά σου είναι για γέλια.σου γράφω από πάνω πως έχει η κατάσταση.αν θες να μιλήσουμε σοβαρά και βάσει πραγματικών γεγονότων πολύ ευχαρίστως.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Έχασε τη λιγοστή εξουσία/επιβολή που του είχε απομείνει. Συντήρησε μια εικόνα ανομίας.
Γάμα τους παπάρες, δες με ποιους θα κοντράρονται του χρόνου αν συνεχίσουν να σφραγίζονται επιταγές τους.
Ελπίς Χορτερού και τα μυαλά στα κάγκελα. :rockon: Ο χλοοτάπητας είναι αρκετά καλύτερος απ'του ΟΑΚΑ. :zfuck:

ακου ρε μαλάκα ΛΟΓΙΚΗ.
μου λένε πάρε 5 από τα 90 χιλιάρια άσε με να δουλέψω το μαγαζί μου αλλιώς θα πάρεις τ αρχίδια σου...
Και ποιός σου είπε ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ 5; ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ 90 ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ
ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;
ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΘΟΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΟΦΕΛΟΥΜΑΙ;
Αιντε με τα ζωάδια.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Έχασε τη λιγοστή εξουσία/επιβολή που του είχε απομείνει. Συντήρησε μια εικόνα ανομίας.
Γάμα τους παπάρες, δες με ποιους θα κοντράρονται του χρόνου αν συνεχίσουν να σφραγίζονται επιταγές τους.
Ελπίς Χορτερού και τα μυαλά στα κάγκελα. :rockon: Ο χλοοτάπητας είναι αρκετά καλύτερος απ'του ΟΑΚΑ. :zfuck:
μωρη ξεβρακωτη αλομα,πες εσυ τι εγιναν τα λεφτα του κωσκοτα ρε.ποσα πληρωσατε.τι εγινε ρε με το καραισκακη;γιατι δειρατε ρε τον δημοσιογραφο που σας εβγαλε στην φορα;γιατι ρε η πετρουλα κοκαλη πηγε να κλεισει τον "γαυρο";
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
όταν πτωχεύει μια εταιρεία γίνεται δήμευση περιουσίας και η σειρά της αποζημίωσης είναι
ΔΗΜΟΣΙΟ
ΟΦΕΙΛΕΤΕΣ ΙΔΙΩΤΕΣ
ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ.

που το είδες ρε τιτάνα το κέρδος;

Γαμώ τη χώρα μου και την ιθαγένειά μου γαμώ....

έχουν γίνει οι απατεώνες τιμητές του Δίκαιου.
Για πες μου λοιπόν την περιουσία της ΠΑΕ ΑΕΚ.
 

Επισκέπτης
Το παράδειγμά σου είναι για γέλια.σου γράφω από πάνω πως έχει η κατάσταση.αν θες να μιλήσουμε σοβαρά και βάσει πραγματικών γεγονότων πολύ ευχαρίστως.
τοτε γιατι το καταργησαν αυτο το τοσο ευγερτηκο αρθρο!!!!!!!σοβαρευτειτε ρε παιδια ειπαμε μην κανετε το ασπρο μαυρο!
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
ακου ρε μαλάκα ΛΟΓΙΚΗ.
μου λένε πάρε 5 από τα 90 χιλιάρια άσε με να δουλέψω το μαγαζί μου αλλιώς θα πάρεις τ αρχίδια σου...
Και ποιός σου είπε ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ 5; ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ 90 ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ
ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;
ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΘΟΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΟΦΕΛΟΥΜΑΙ;
Αιντε με τα ζωάδια.
ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΑ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ Η ΑΕΚ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το παράδειγμά σου είναι για γέλια.σου γράφω από πάνω πως έχει η κατάσταση.αν θες να μιλήσουμε σοβαρά και βάσει πραγματικών γεγονότων πολύ ευχαρίστως.

ΟΧΙ ΘΑ ΤΡΕΧΑΤΕ ΣΑΝ ΤΟ ΒΕΓΓΟ ΑΝ ΜΑΘΑΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΑΠΛΟ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Ο ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΑΣ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΤΙ ΠΟΥΣΤΙΑ ΣΤΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ.....

Για την κατάντια τη δημοσιονομική της χώρα σήμερα ΔΕ ΦΤΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ.
ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΑΝΕ ΩΣ ΜΕΣΣΙΕΣ ΜΕ ΦΕΡΡΑΡΙΚΑ, ΤΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΦΕΛΗΜΕΝΟΣ.
Αει σιχτίρ.
Δ εθνική και τέρμα το γλέντι.
αρκετά με τους μαλακοπίτουρες.

Υ.Γ.
Μεγαλέφα τελικά εάν δεν μπήκε το δέντρο ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ δε βάζει μυαλό ο νεοέλληνας.
Χρωστάει άλλα τόσα και κάνει και πνεύμα για τα προηγούμενα κιόλας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΑ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ Η ΑΕΚ.

πριν από την ΑΕΚ είχαν σειρά ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ.
ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ.
ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΣΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΑ ΕΧΩ.
Γιατί στο μπουρδέλο άμα κολλήσω ηπατίτιδα και κάνω ένα κάρο θεραπείες πολλών χιλιάδων ευρώ, άμα η ΤΣΑΤΣΑ μου δώσει πίσω το εικοσάρι και μου πει οφελήθηκες εγώ πρέπει να της πω φχαριστώ μανδάμ.
ΧΟΥ ρε γαμώ την ιθαγένειά μου.
Δ εθνική και πτώχευση η ΕΛΛΑΔΑ
ΤΩΡΑ
Για να βάλετε κάποτε μυαλό.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
τοτε γιατι το καταργησαν αυτο το τοσο ευγερτηκο αρθρο!!!!!!!σοβαρευτειτε ρε παιδια ειπαμε μην κανετε το ασπρο μαυρο!
Το κατάργησαν για να περιορίσουν την ασυδοσία και το ξέπλυμα χρηματος.
να σου θημήσω πως η ΑΕΚ στο 44 μπήκε γιατί το 60% των χρεών της ήταν προς ENIC και NETMED και οι οποίες υπέγραψαν την υπαγωγή στο 44 γιατί έτσι νομιμοποίησαν το ξέπλυμα χρήματος που έκαναν μέσω της ΑΕΚ.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
μωρη ξεβρακωτη αλομα,πες εσυ τι εγιναν τα λεφτα του κωσκοτα ρε.ποσα πληρωσατε.τι εγινε ρε με το καραισκακη;γιατι δειρατε ρε τον δημοσιογραφο που σας εβγαλε στην φορα;γιατι ρε η πετρουλα κοκαλη πηγε να κλεισει τον "γαυρο";
Μαζί σου τύπε, ορίστε και μερικά ακόμα φιλοσοφικά ερωτήματα:

Γιατί τρέχουν οι μύτες και τα πόδια μυρίζουν;
Aφού τα λαγοπόδαρα φέρνουν τύχη γιατί οι λαγοί καταλήγουν στιφάδο;;
Αφού ο άνθρωπος προέρχεται από τον πίθηκο γιατί υπάρχουν ακόμη πίθηκοι;;
Οι αρχαίοι Έλληνες είχαν αρχαίους Έλληνες;
Υπάρχει επιστημονική εξήγηση γιατί το παρδαλό κατσίκι έχει μεγαλύτερη αίσθηση του χιούμορ από τα υπόλοιπα μονόχρωμα;;
Αυτός που έγραψε το στίχο "Σαν την παπαρούνα μοιάζεις χίλια χρώματα αλλάζεις" τι ακριβώς είχε πάρει;;
Οι επιγραφές που λένε πως "επιτρέπουν την είσοδο μόνο σε σκυλιά που οδηγούν τυφλούς" περιμένουν να διαβαστούν από τα σκυλιά ή από τους τυφλούς;
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων?" η απάντηση " πάρτε τ'@@ μου θεωρείται θετική ή αρνητική;
Γιατί η λέξη "μονοσύλλαβη" είναι πεντασύλλαβη;

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το κατάργησαν για να περιορίσουν την ασυδοσία και το ξέπλυμα χρηματος.
να σου θημήσω πως η ΑΕΚ στο 44 μπήκε γιατί το 60% των χρεών της ήταν προς ENIC και NETMED και οι οποίες υπέγραψαν την υπαγωγή στο 44 γιατί έτσι νομιμοποίησαν το ξέπλυμα χρήματος που έκαναν μέσω της ΑΕΚ.

αυτό συνεπάγεται ότι το Δημόσιο οφελήθηκε;
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΑ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ Η ΑΕΚ.
Ανέκαθεν σας κυνηγούσαν τα οργανωμένα συμφέροντα, το ΝΑΤΟ, η KGB, οι Μασόνοι, οι Illuminati, οι Ελοχίμ και οι τρωγλοδύτες.

Και το χειρότερο: ο Κρόκους!! :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ανέκαθεν σας κυνηγούσαν τα οργανωμένα συμφέροντα, το ΝΑΤΟ, η KGB, οι Μασόνοι, οι Illuminati, οι Ελοχίμ και οι τρωγλοδύτες.

Και το χειρότερο: ο Κρόκους!! :2funny:

δώσε μου ρε μαλέα τα 5 απ τα 90 ευρώ που μου χρωστάς και θα μαι μια χαρά.....
Τα άλλα δώρο  :grin:

εγώ πάλι οφελημένος είμαι  :rolleyes: :rolleyes:
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Έψαξα και βρήκα τους λόγους φίλε μου gatto τους λόγους που παραθέτεις.

Και λίγα λες  προφανώς επειδή είσαι εκτός ΑΕΚ και δεν μπορεί να τα έχεις βιώσει το ίδιο!
Έτσι πρόχειρα προσθέτω...
-Εμπαιγμός στο θέμα του γηπέδου!Αρχικά μιλούσε για δημοψήφισμα,μετά όπως φαίνεται και στο βιντεάκι λίγο πιο πάνω ότι θα γίνει εκεί που θέλει ο κόσμος και μετά άρχισε τις φθηνές δικαιολογίες για πάρκινγκ...
Στο θέμα του γηπέδου το στραβώσανε από την αρχή τα originalia.Δεν συμφωνούσα με τα μεγέθη που έλεγε ο ντέμης αλλά σίγουρα με ενδιέφερε πολύ περισσότερο να έχει ένα γήπεδο η ομάδα μου από το οποίο να έχει έσοδα (βλέπε Καραισκάκη) από το να γινοτάνε με οποιοδήοτε τρόπο στη Ν.Φιλαδέλφεια.

-Στήσιμο ντεμοτεχνείου με Σπορ Φμ , Σαμπράκους,Κοσμάδες , Σπυρόπουλους και σία που κάνανε πλύση εγκεφάλου στον κάθε μαλακοκάβλη αεκτζή!
Στήσιμο Ντεμοτεχνείου?Ας πούμε ότι όσοι αναφέρεις ανήκουν στο ντεμοτεχνείο.Τι κακό έκανε αυτό στην ΑΕΚ?Θα μπορούσες ίσως να με φωτίσεις?

-Έβαλε όλους τους μετόχους αρχικά να υπογράψουν ένα χαρτί ότι αυτός θα αποφασίζει για τα πάντα για 5 χρόνια!Απίστευτα πράγματα...
Σε έβαλε εσένα ή εμένα να υπογράψουμε τίποτα?Ή πιστεύεις ότι επιχειρηματίες του συγκεκριμένου βεληνεκούς χρειάζονται την υπεράσπισή μας.Bussiness είναι και για τους μεν και για τους δε.Αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως τραυμάτισε αυτό την ΑΕΚ.


-Διόρισε κόσμο και κοσμάκη και μάλιστα λίγο πριν φύγει ανανέωσε συμβάσεις με παχυλούς μισθούς
Αυτό το βρίσκεις παράλογο?Αν πας εσύ να αναλάβεις μία εταιρεία δεν θα θέλεις ανθρώπους εμπιστσύνης σου στα πόστα που νομίζεις ότι είναι νευραλγικά?Και στη τελικη για να ξέρουμε και τι λέμε για τι είδους παχυλούς μισθούς μιλάμε?5.000 το μήνα?Αυτά είναι που μας έχουν φέρει στη κατάσταση που είμαστε τώρα?

-Απέτρεψε τον Μελισσανίδη στις εκλογές της Ερασιτεχνικής το 2005 με αστείες δικαιολογίες και όπως φάνηκε και στην συνέχεια δεν είχε κανέναν απολύτως καημό να βοηθήσει την Ερασιτεχνική.
Τον Μελισσανίδη δεν τον απέτρεψε ο ντέμης αλλά η original αν θυμάμαι καλά.Αλλά ακόμα και έτσι να ήταν και να τονέβγαζε ο ντέμης τον Μελισσανίδη στην απ'έξω για το θέμα του γηπέδου.Το βρίσκεις παράλογο?Έχεις φάει εσύ τα σκατά σου να ξεχρεώσεις την ομάδα,να τη φέρεις σε σημείο να έχει 20.000 διαρκείας και να μυρίζεται ο άλλος το ψητό (γήπεδο) και να εμφανίζεται σαν να μη τρέχει τίποτα?Εσύ τι θα έκανες?

-Έκανε 80φεύγα μεταγραφές σε 4 χρόνια,την μία μιλούσε για ανανέωση και την άλλη ψώνιζε Έμερσον

Λάθος εκτιμήσεις.Εδώ θα συμφωνήσουμε.Η διαχείρηση των μεταγραφών ήταν πολύ άσχημη γιατί ενώ υπήρχε ένα πλάνο στην αρχή (για νέους και ταλέντα) στην συνέχεια το αλλάξανε για πιο άμεσα αποτελέσματα.Με άσχημες συνέπειες για το αγωνιστικό κομμάτι της ομάδας.


-Έκοψε με το έτσι θέλω τον ύμνο της ομάδας για να μας πλασάρει το τραγουδάκι του Φοίβου.
Έκοψε το ύμνο της ομάδας μας γιατί ήθελε να δείξει ότι κάτι νέο ξεκινάει.Κάτι καινούργιο.Ούτε εμένα μου άρεσε ότι πήγε να αλλάξει τον ύμνο της ομάδας αλλά δεν θα τον χαρακτηρίσω και προδότη για αυτό.

-Γραφικές δηλώσεις που μίκραιναν την ομάδα του τύπου "Δεν πάμε για πρωτάθλημα","Έχει δικαίωμα και ο Ηρακλής να μας νικάει" μετά από εξευτελιστική 4άρα,"Είναι τιμή να παίζει ο Κατσουράνης στην ομάδα μας","Πετάξτε τα κασκόλ" κλπ

Αν εσύ ήθελες να σου χαιδεύουν τα αυτιά και να σου λένε ότι πάμε για πρωτάθλημα με τους μπουρμποκρασσάδες πρόβλημά σου.Εμένα μου αρέσει να μην με κοροιδεύουν και να μου λένε στα μούτρα την πραγματικότητα.Όσο για το "πετάξτε τα κασκόλ" με πόνεσε και εμένα.

-Όταν ο Μελ έκανε πρόταση για αγορά της Παέ ή συνεργασία την ήθελε γραπτά...

Και ο μελισσανίδης βαριότανε να γράψει?Πλάκα μου κάνεις τώρα?Έχεις ακούσει εσύ να γίνονται τέτοια deal προφορικά?Και μάλιστα όταν η ομάδα των πωλητών αποτελείται από 10 άτομα?

-Ρουφιάνεψε άτομα που δεν είχανε την παραμικρή σχέση με επεισόδια μόνο και μόνο επειδή του κάνανε αντιπολίτευση στο θέμα του γηπέδου!Έχουνε παιχτεί τρελές νυχτερινές έφοδοι σε σπίτια αδελφών...

Αν δεν με απατά μνήμη μου, έδωσε αντίγραφο και photo από τα επεισόδια.Άρα δεν συκοφάντησε κανέναν.Τα video και οι photo δεν μπορούν να συκοφαντήσουν κανέναν.Ή βρισκόσουνα ή δεν βρισκόσουνα στα επεισόδια.Ή τα έκανες ή δεν τα έκανες.Τώρα για το αν έπρεπε να δώσει το dvd και τις photo μπορεί να έχει ο καθένας τη γνώμη του.Η δικιά μου είναι ότι έκανε πολύ καλά που τα έδωσε γιατί τέτοια ανεγκέφαλα πρεζάκια δεν τα ήθελα και δεν τα θέλω στο γήπεδό μου.


-Σε συμβόλαια παιχτών είχε μπει ο όρος ότι αν φύγει ο ντέμης θα μείνουνε ελεύθεροι με εξευτιλιστικό ποσό!!!

Φίλε μου αυτό το έχω ακούσει άπειρες φορές να παπαγαλίζεται από διάφορους αλλά μέχρι σήμερα ούτε έχει φύγει κανένας με ξεφτίλα αποζημίωση για την οάδα,ούτε έχω δει κανένα συμβόλαιο στο οποίο να αναγράφεται αυτός ο όρος.Αν έχεις δειεσύ πάω πάσο.


-Έριξε λευκή πετσέτα και δεν είχε δικαίωμα να κυνηγήσει την υπόθεση Βάλνερ στο Κας...

Το μοναδικό που γνωρίω για τη συγκεκριμένη υπόθεση είναι ότι δεν μπορούσαμε να παραστούμε στο CAS ,να υποστηρίξουμε την άποψή μας γιατί δεν είχαμε έννομο συμφέρον ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων και ο λόγος ήταν ότι ολιγωρήσαμε να κάνουμε κάποια κίνηση που χρειαζότανε.Αλλά είμαι απόλυτα σίγουρος με δεδομένο ότι σε αυτό το επίπεδο δικαστηρίων δεν εξετάζεται η ουσία αλλά η διαδικασία η απόφαση δεν θα άλλαζε με τίποτα.

-Πριν 2 χρόνια είχε βγει και είχε πει σε οικονομικό απολογισμό ότι η ΑΕΚ δεν χρωστάει πλέον πέρα από τις δόσεις για το 44!Είναι η τελευταία καραμέλα των αγαπητικών του που δυστυχώς και αυτή έλιωσε...

Θα διαφωνήσω μαζί σου.Είχε πει στον τελευταίο οικονομικό απολογισμό ότι εκτός από τα διακανονισμένα χρέη,υπαρχει και ένα άνοιγμα 8 εκ.ευρώ το οποίο θα καλύψουν οι μέτοχοι.

-Αστείες δηλώσεις "Όλοι οι μέτοχοι είμαστε μια παρέα και μαζί θα φύγουμε" , "Οι μέτοχοι έχουνε 10 φορές μεγαλύτερη δύναμη από τον Κόκκαλη" , " Όταν θα φύγουμε η ομάδα θα είναι σε πολύ μεγαλύτερο επίπεδο" κλπ
Μπορώ να γράφω μέχρι αύριο...μην με τσιτώνετε!Μάλλον θα πρέπει να πάρω όλη την καρτέλα!  :2funny:

[move]Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΛΕΚΕΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΕΚ[/move]

Αν εσύ πιστεύεις ότι κάποιος πρέπει να ψοφήσει και να στιγματιστεί σαν προδότης γιατί έκανε αστείες δηλώσεις τότε .......παραδίδομαι.....
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
αυτό συνεπάγεται ότι το Δημόσιο οφελήθηκε;
Μάλλον δε θες να καταλάβεις.μπαίνοντας η ΑΕΚ στο 44 το δημόσιο πήρε μέρος των χρεών.αν η ΑΕΚ δεν έμπαινε στο 44 το δημόσιο δε θα έπαιρνε τίποτα για τί η εταιρεία θα διαλυόταν.
αυτό που έγραψες για περιουσία είναι τουλάχιστον αστείο στη περίπτωση της ΑΕΚ,η οποία δε είχε τίποτα.η μοναδική περιουσία της ήταν οι παίκτες της οι οποίοι όμως έμεναν ελεύθεροι.ούτε γραφεία είχε ούτε γήπεδο(το οικόπεδο ανήκει στην ερασιτεχνική),ούτε προπονητικό,τίποτα.
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι ε;
έτσι σας κοροιδεύουν χρόνια στην πουτάνα τη χώρα.
απλά άλλη φορά τα χαιβάνια είναι κερδισμένα και την άλλη τους παίρνουν τα σώβρακα.
φιλε μου, για την οποιαδηποτε εταιρια το δημοσιο προτιμαει το διακανονισμο ακομα και με μικροτερο ποσο. ακομα και στα πιο καθημερινα πραγματα. δεν ειχεσ ποτε κληση η οποια ελεγε οτι ετσι και πληρωσεις σε 20 μερες πληρωνεις το μισο?
"5 και στο χερι παρα 10 και καρτερι"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom