Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
φιλε για αυτο εχουν μπει ορκωτοι λογιστες να δουμε τι ακριβως εχει γινει.και οποιος ειναι υπευθηνος για οτιδηποτε παρανομο εχει γινει στην ομαδα,να πληρωσει,οποιος και αν ειναι αυτος.
Μόνο με διαχειριστικό έλεγχο βγαίνει άκρη!
Αλλά ο δικός σου προχθες μας είπε ότι μπορεί να τον προκαλέσει αλλά δεν ασχολείται πια με την ΑΕΚ! :2funny:
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φιλαράκι PERSONA κάτι σε ρώτησα.
θα μπορέσεις να μου απαντήσεις σε παρακαλώ?
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
φιλε για αυτο εχουν μπει ορκωτοι λογιστες να δουμε τι ακριβως εχει γινει.και οποιος ειναι υπευθηνος για οτιδηποτε παρανομο εχει γινει στην ομαδα,να πληρωσει,οποιος και αν ειναι αυτος.
το πρόβλημα της ΑΕΚ δεν είναι ότι χρωστάει ληξιπρόθεσμες δόσεις στο Δημόσιο. Το πρόβλημα της ΑΕΚ είναι το άνοιγμα εσόδων εξόδων που έχει και δεν βάζουν λεφτά οι μέτοχοι ώστε να μην υπάρξει πρόβλημα. Φυσικά εάν δεν βάλει κάποιος, θα αρχ΄σει και το πρόβλημα με το Δημόσιο. Απλά πριν 1 μήνα ελέγχθηκε και η 10ετία 93-03 από την εφορία και βγήκε άνα μπουγιουρντί 3εκ που διακανονίστηκε και αυτό.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
έτσι λέει. φαντάσου άνθρωπο να λέει ψέμματα για το τι ομάδα είναι!!
ειναι γκομενα του pleasure-gay απο οτι καταλαβα.τελος παντων καλυτερα να μην του δινουμε σημασια γιατι εχει τα ιδια μυαλα με τον αλλον τον νεοπανιωνιο gti
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
μας δείχνει σήμερα ο ANT1 ή λόγω της απεργίας δεν θα το δούμε? με τις μαλακίες κοντεύουμε να ξεχάσουμε ότι παίζουμε σήμερα.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Μόνο με διαχειριστικό έλεγχο βγαίνει άκρη!
Αλλά ο δικός σου προχθες μας είπε ότι μπορεί να τον προκαλέσει αλλά δεν ασχολείται πια με την ΑΕΚ! :2funny:
γιατι αυτος δεν ειναι διαχειριστικος;κατσε να δουμε τι θα γινει και τι θα βγαλουν.μονο να μην μας κρυψουν το πορισμα.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
μας δείχνει σήμερα ο ANT1 ή λόγω της απεργίας δεν θα το δούμε? με τις μαλακίες κοντεύουμε να ξεχάσουμε ότι παίζουμε σήμερα.
θα το δειξει αλλα μαλον θα βαλουν κανα κυπριο για την μεταδοση.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Ρεεεεεεεεεεεεε ΠΕΡΣΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,Ρεεεεεεεεεεεεεεε ΠΕΡΣΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
που χάθηκες ρε φιλαράκι?
Τελικά θα μου πεις ρε μαγκάκο,ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΧΑΣΕ Ή ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΑΕΚ ΣΤΟ 44?
Για πες μου σε παρακαλώ γιατί βλέπω ότι κόπτεσαι και καλά κάνεις,για το καλό του δημοσίου και των πολιτών.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
κλωνος εχει γινει ο κωλος σου μαλακα για να χωρανε οι πουτσες που τρως.αντε μαλακες ολο τον κοσμο τον εχετε βγαλει κλωνο.

Είσαι κλασσικός μαλάκας κλώνος που μπαίνει μόνο για να βρίσει.

Όταν βλέπεις την αφίσα του Βαν Νταμ, φτιάχνεσαι;; :cum:
 

Επισκέπτης
Ρεεεεεεεεεεεεε ΠΕΡΣΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,Ρεεεεεεεεεεεεεεε ΠΕΡΣΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
που χάθηκες ρε φιλαράκι?
Τελικά θα μου πεις ρε μαγκάκο,ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΧΑΣΕ Ή ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΑΕΚ ΣΤΟ 44?
Για πες μου σε παρακαλώ γιατί βλέπω ότι κόπτεσαι και καλά κάνεις,για το καλό του δημοσίου και των πολιτών.
εσυ για πες μας η αεκ κερδισε η εχασε απο την υπαγωγη της στο αρθρο44;
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Είσαι κλασσικός μαλάκας κλώνος που μπαίνει μόνο για να βρίσει.

Όταν βλέπεις την αφίσα του Βαν Νταμ, φτιάχνεσαι;; :cum:
εγω δεν ειμαι πουσταρα σαν εσενα φιλε.επειδη γουσταρεις εσυ να σε γαμαει ο αλεφαντος δεν σημαινει οτι γουσταρουν και οι αλλοι τους αντρες.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εγω δεν ειμαι πουσταρα σαν εσενα φιλε.επειδη γουσταρεις εσυ να σε γαμαει ο αλεφαντος δεν σημαινει οτι γουσταρουν και οι αλλοι τους αντρες.

Εσύ γουστάρεις μόνο γάιδαρους να σε γαμάνε. :zfuck:
Κλάψε και ενδιάμεσα ρούφα. :pipa3:

Και δεν είμαι φίλος με τελειωμένες λούγκρες ή εγχειρισμένες. :birdman:
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Επιτέλους κάποιος να μιλήσουμε σοβαρά.
Εγώ λοιπόν λέω ότι κέρδισε,γιατί αν η εταιρεία δεν έμπαινε στο 44 θα διαλυόταν και το δημόσιο δε θα έπαιρνε τίποτα.Αντίθετα με την υπαγωγή στο 44 έμειναν περίπου 25 εκ. να πληρώσει η εταιρεία στο δημόσιο.
αν έχεις διαφορετική άποψη περιμένω να τη συζητήσουμε.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρεεεεεεεεεεεεε ΠΕΡΣΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,Ρεεεεεεεεεεεεεεε ΠΕΡΣΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
που χάθηκες ρε φιλαράκι?
Τελικά θα μου πεις ρε μαγκάκο,ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΧΑΣΕ Ή ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΑΕΚ ΣΤΟ 44?
Για πες μου σε παρακαλώ γιατί βλέπω ότι κόπτεσαι και καλά κάνεις,για το καλό του δημοσίου και των πολιτών.
έλεγα να μη σου απαντήσω αλλά επειδή έχει πολλούς μαλακοπίτουρες δω μέσα θα σου φέρω ένα παράδειγμα.

μου χρωστάς 90 χιλιάρια ευρώ...
κάνεις κόλπα με την εφορία από δω από κει έρχεσαι και μου λες...
τα βρήκαμε με τον έφορα:
θα πάρεις ένα χιλιάρι το χρόνο για μια πενταετία. Και πάπαλα.
Αλλιώς θα πάρεις τελείως τ αρχίδια σου και δε θα μπορείς να διεκδικήσεις τίποτα αφού είμαι μάγκας και δεν μπορείς να μου κάνεις δήμευση περιουσίας γιατί είμαι κολλητός του έφορα.

ΕΙΜΑΙ ΟΦΕΛΗΜΕΝΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΕΣ;

Μεγαλέφα τουφέκισμα στο δόξα πατρί ρε κατευθείαν.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Επιτέλους κάποιος να μιλήσουμε σοβαρά.
Εγώ λοιπόν λέω ότι κέρδισε,γιατί αν η εταιρεία δεν έμπαινε στο 44 θα διαλυόταν και το δημόσιο δε θα έπαιρνε τίποτα.Αντίθετα με την υπαγωγή στο 44 έμειναν περίπου 25 εκ. να πληρώσει η εταιρεία στο δημόσιο.
αν έχεις διαφορετική άποψη περιμένω να τη συζητήσουμε.

όταν πτωχεύει μια εταιρεία γίνεται δήμευση περιουσίας και η σειρά της αποζημίωσης είναι
ΔΗΜΟΣΙΟ
ΟΦΕΙΛΕΤΕΣ ΙΔΙΩΤΕΣ
ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ.

που το είδες ρε τιτάνα το κέρδος;

Γαμώ τη χώρα μου και την ιθαγένειά μου γαμώ....

έχουν γίνει οι απατεώνες τιμητές του Δίκαιου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom