Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλησπέρα αδέφια Ενωσίτες......τους χαιρετισμούς μου και μόνο,ας ετοιμαστούμε σιγά σιγά και για αναχώρηση.
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Άντε κάνα ποντάκι για τη μαμά πατρίδα !να ανέβουμε πάνω από τους Ελβετούς!
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
και το ξερεις καλααααααααααααααααα
πως δεν ειμαι καθολου καλα στα μυαλα :rockon:
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Γι'αυτό το σκοπό υπάρχει ο Ευρωθρύλος ρε συ
Ο ευρωθρυλος τα έχει παρει τα ποντάκια του φέτος …μην τα ισοπεδώνουμε όλα !και έχει και συνέχεια για τη θρυλαρα… το μήνυμα μου δε περιέχει καμιά δόση ειρωνείας για την ΑΕΚ !μακάρι να κερδίσει σήμερα!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ο ευρωθρυλος τα έχει παρει τα ποντάκια του φέτος …μην τα ισοπεδώνουμε όλα !και έχει και συνέχεια για τη θρυλαρα… το μήνυμα μου δε περιέχει καμιά δόση ειρωνείας για την ΑΕΚ !μακάρι να κερδίσει σήμερα!
E τότε οφείλω να ανακαλέσω φι'αυτό που είπα....μου είναι ειλικρινά αδιάφορο πάντως το τί κάνει ο ΟΣΦΠ στην Ευρώπη.
Υ.Γ:Να ξέρεις πως η ειρωνική μου απάντηση είναι επειδή έχουμε συνηθίσει να ειρωνεύονται οι υπόλοιποι ομοϊδεάτες σου την ΑΕΚ,αλλά δε ξέρουν μάλλον πως η καμήλα δε βλέπει τη δικιά της καμπούρα.
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
E τότε οφείλω να ανακαλέσω φι'αυτό που είπα....μου είναι ειλικρινά αδιάφορο πάντως το τί κάνει ο ΟΣΦΠ στην Ευρώπη.
Υ.Γ:Να ξέρεις πως η ειρωνική μου απάντηση είναι επειδή έχουμε συνηθίσει να ειρωνεύονται οι υπόλοιποι ομοϊδεάτες σου την ΑΕΚ,αλλά δε ξέρουν μάλλον πως η καμήλα δε βλέπει τη δικιά της καμπούρα.
Ο καθένας έχει την άποψη του .όλες οι απόψεις από τη θέση που γίνονται έχουν τα δικα τους κριτήρια ! για αυτό υπάρχει ο διάλογος για να κάνουμε αντιπαράθεση και να βγάζουμε συμπεράσματα !
Ελεύθερος ο καθένας να λέει ότι θέλει ….αλλά θα πρέπει να δέχεται και τα καλά που θα του πουν και τα κακά!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ελα να μαζεψεις την καριολα σου να πατε γηπεδο γιατι μου εχει λιωσει το καυλι απο το πολυ τσιμπουκωμα..
τι λιωσει ρε κακομοιρη,το εχεις ξεφλουδισει απο το τρομπαρισμα.μαλακακο το παιζεις και μαγκα επειδη εχεις την ευνοια του μοντ.σε εχουμε γραμενο στα παπαρια μας.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο ευρωθρυλος τα έχει παρει τα ποντάκια του φέτος …μην τα ισοπεδώνουμε όλα !και έχει και συνέχεια για τη θρυλαρα… το μήνυμα μου δε περιέχει καμιά δόση ειρωνείας για την ΑΕΚ !μακάρι να κερδίσει σήμερα!


Σωστός,σωστότατος και άψογος.
Μάλλον σε παρεεμηνευσε ο αδερφός Νάτσο Σκόκο.Νάτσο βάλε κανά γκολ σήμερα ρεεεεεεε.
Εγώ σε κατάλαβα ότι δεν ειρωνευόσουν.
Ευχαριστούμε για τις ευχές και ας τις επικαλεύεσαι ύπο το πρίσμα και μόνο του εθνικού συμφέροντος-δεν είναι κακό.
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σωστός,σωστότατος και άψογος.
Μάλλον σε παρεεμηνευσε ο αδερφός Νάτσο Σκόκο.Νάτσο βάλε κανά γκολ σήμερα ρεεεεεεε.
Εγώ σε κατάλαβα ότι δεν ειρωνευόσουν.
Ευχαριστούμε για τις ευχές και ας τις επικαλεύεσαι ύπο το πρίσμα και μόνο του εθνικού συμφέροντος-δεν είναι κακό.
Ένας λόγος που πρέπει να υποστηρίζουμε τις ομάδες μας στην Ευρώπη είναι ότι μας βλέπουν ως Ελλάδα στο εξωτερικό οποια ομάδα και αν παίζει  δεν παύει να είναι ελληνική και ένας ακόμα λόγος υποστήριξης είναι ότι όσες περισσότερες ομάδες ελληνικές στην Ευρώπη πιο πολλά λεφτά πέφτουν  στην αναβάθμιση των ομάδων μας !και όποιος κατάλαβε κατάλαβε!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
αδέλφια...[τι θα μου σούρει τώρα ο πλέζουρας.... :grin: :grin: :grin: :grin: ] χανόυμια....καλή επιτυχία απόψε...πατήστε τους ρεεεεεε....
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Ένας λόγος που πρέπει να υποστηρίζουμε τις ομάδες μας στην Ευρώπη είναι ότι μας βλέπουν ως Ελλάδα στο εξωτερικό οποια ομάδα και αν παίζει  δεν παύει να είναι ελληνική και ένας ακόμα λόγος υποστήριξης είναι ότι όσες περισσότερες ομάδες ελληνικές στην Ευρώπη πιο πολλά λεφτά πέφτουν  στην αναβάθμιση των ομάδων μας !και όποιος κατάλαβε κατάλαβε!
ναι,ελληνικες με 10 ξενους στην εντεκαδα.αντε να ισχυσει το μετρο για 6 γηγενεις στην ενδεκαδα.να γλυτωσουμε απο τους διαφορους μαντουκες,χερσυ,μπλανκο,αρτσε,γιαχιτς,ενσαλιβα,γιαχαγια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ναι,ελληνικες με 10 ξενους στην εντεκαδα.αντε να ισχυσει το μετρο για 6 γηγενεις στην ενδεκαδα.να γλυτωσουμε απο τους διαφορους μαντουκες,χερσυ,μπλανκο,αρτσε,γιαχιτς,ενσαλιβα,γιαχαγια.


αντε κ γω συμφωνώ.Βρες μου όμως κανέναν σοβαρό Έλληνα για να στελεχώσεις την ομάδα σου κ να πάψουν οι μικρές ομάδες να ζητάνε για τον εκάστοτε Έλληνα ,τον ουρανό με τ'αστρα,και γω μαζί σου.Γιατί αν κοιτάξεις,δεν υπάρχουν κ πολλοί σπουδαίοι παίχτες στην χώρα μας για να΄αξίζει να δπανήσεις.Ένα ταλέντο άντε δυο-τρια κυκολοφοτρούσαν το καλοκαίρι στην πιάτσα,που έψαχναν να πάνε σε μεγάλη ομάδα κ ο ένας ήταν ο Μάκος.Από κει καταλαβαίνεις επίπεδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom