Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.539
Κριτικές
61
Like
42.948
Πόντοι
22.785
ζουλεβουνε οι παντες... ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;;;;;;;;
Γιατι δεν εχουνε...ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ...
Ετσι ειναι φιλε..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πω-πω ,αυτή η φώτο πρέπει να είναι από το 3-0 του κυπέλλου,ο επαναληπτικός στην Φιλαδέλφεια.
Μέσα στην σκεπαστή ήμουνα :'( :'( :'(

Μετά χορευάμε τα ''φιλάκια'' του Πανταζή πάνω στο σύρμα που υπάρχει πάνω από την σκεπαστή κ κάτω από την διώροφη :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Κανείς ΑΕΚΤΖΗΣ να μην κατσει σπίτι του για να δει το ματς.
Κανένα εισιτήριο απούλητο :rockon:
Καμμιά θέση κενή :rockon: :rockon:
Να γεμίσουμε όλοι το ΟΑΚΑ :rockon: :rockon: :rockon:
Να γίνει το ΟΑΚΑ,Φιλαδέλφεια,που όταν έφταναν Δεκελείας τα παλιά καλά χρόνια,άλλαζαν πάνες συνέχεια :rockon: :rockon: :rockon:


ΟΛΟΙ ΟΑΚΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ,ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon:ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon:ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon:ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon:ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon:ΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon:ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon:ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon:ΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon:ΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon:ΕΕ
κανενα εισητηριο για φιλαθλο που θελει να δει το ντερμπυ υπαρχει; :2funny:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
:boobies:
 

Συνημμένα

  • ora_l.jpg
    ora_l.jpg
    281,4 KB · Εμφανίσεις: 19
  • score_l.jpg
    score_l.jpg
    238 KB · Εμφανίσεις: 17

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
κανενα εισητηριο για φιλαθλο που θελει να δει το ντερμπυ υπαρχει; :2funny:


Στα εκδοτήρια, κάτω από την ΕΙΡΗΝΗ θα βρεις.Πάρε στην 4 κ κάπου δίπλα μου θα σε χώσω,μη σε νοιάζει εσένα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ έχω διαρκείας καρδιά μου εδώ κ 5 χρόνια.
Δεν ασχολούμε με εισιτήρια.Μόνο πληροφορίες μπορώ να σου δώσω.
Ένας απλός φίλαθλος είμαι κ τίποτα άλλο.
Αν πας στην ουρά θα βρεις εισιτήριο,αν κ ΄θα γίνεται χαμός την Κυριακη
 

Επισκέπτης
Εγώ έχω διαρκείας καρδιά μου εδώ κ 5 χρόνια.
Δεν ασχολούμε με εισιτήρια.Μόνο πληροφορίες μπορώ να σου δώσω.
Ένας απλός φίλαθλος είμαι κ τίποτα άλλο.
Αν πας στην ουρά θα βρεις εισιτήριο,αν κ ΄θα γίνεται χαμός την Κυριακη
α!! ξεχασα εισαι νικολαιδικος εσυ εχεις δειαρκειας. οχι σαν κατι αλλου που ειναι μελισανιδικη και απεχουν!!! ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν ξέρω δεν απαντώ.Κάτι θα ξέρεις εσύ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ,ΚΑΙ ΑΕΚ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ,ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΘΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΠΑΊΡΝΩ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΕΚ ΠΑΛΙ Ο ΨΩΜΙΑΔΗΣ :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ξέρω δεν απαντώ.Κάτι θα ξέρεις εσύ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ,ΚΑΙ ΑΕΚ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ,ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΘΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΠΑΊΡΝΩ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΕΚ ΠΑΛΙ Ο ΨΩΜΙΑΔΗΣ :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
έτσι μπράβο!! Πες τα γιατί ορισμένοι ανάλογα με την άποψη του καθενός μας, μας θεωρούν λιγότερο ή περισσότερο ΑΕΚτζήδες και μας κολλάνε ταμπέλες.Οταν είσαι ΑΕΚ είσαι ΑΕΚ πάντα.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

sonoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
Να δούμε η φοράδα τι παιδιά θα βγάλει, κόκκινα η κίτρινα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • horse.jpg
    horse.jpg
    111,8 KB · Εμφανίσεις: 31

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Η επιθυμία χιλιάδων οπαδών της ΑΕΚ για επιστροφή της Ένωσης στα «πάτρια εδάφη», είναι πιο ορατή από ποτέ. Με δήλωση που ξάφνιασε τους πάντες, ο Νίκος Θανόπουλος έριξε γέφυρες με την Ερασιτεχνική και θα επανεξεταστεί το θέμα της κατασκευής του γηπέδου στη Νέα Φιλαδέλφεια. Ποιο ορατό από ποτέ το όνειρο. Το σκέφτονταν καιρό οι μέτοχοι και τώρα είναι έτοιμοι να το κάνουν και πράξη

Μπορεί κατά την παρουσίαση του, ο Νίκος Θανόπουλος να αποδοκιμάστηκε έντονα από τους φίλους της Ένωσης που βρέθηκαν στην κοπή της πίτας, ωστόσο με δήλωση που ξάφνιασε τους πάντες, κέρδισε σίγουρα τις εντυπώσεις. Ο διευθύνων σύμβουλος της ΠΑΕ ΑΕΚ, ανέβηκε στο βήμα και είπε: «Εκπροσωπώντας την ΠΑΕ ΑΕΚ, έχω να πω ότι δεσμευόμαστε να επανεξετάσουμε όλα τα δεδομένα για το θέμα κατασκευής του νέου γηπέδου της ομάδας μας, χωρίς τις προκαταλήψεις του παρελθόντος», ρίχνοντας έτσι γέφυρες για κατασκευή του γηπέδου στη Νέα Φιλαδέλφεια. Η δικαίωση όσων πίστευαν ότι δεν μπορεί να γίνει γήπεδο στο ΟΔΔΥ και ότι μόνο τα «πάτρια εδάφη» μπορούν να δώσουν το νέο σπίτι στην ΑΕΚ, δικαιώθηκαν έστω και καθυστερημένα. Η δήλωση-δέσμευση του Θανόπουλου, που κατά πάσα πιθανότητα θα είναι και ο νέος πρόεδρος της ΠΑΕ, ανοίγει διάπλατα τον δρόμο... στο όνειρο.

Όταν ο Παναθηναϊκός, έχοντας στο πλευρό του την Κυβέρνηση, όλα τα κόμματα (εκτός του ΣΥΡΙΖΑ), τον Δήμο Αθηναίων, του έχει παραχωρηθεί έκταση, έτοιμο επενδυτή και πλήθος κόσμου που πιέζει να γίνει το γήπεδο στον Βοτανικό και δεν καταφέρνει να το φτιάξει, τότε πως στην ΑΕΚ να πιστεύουν ακόμα ότι θα τους δοθεί η έκταση στον ΟΔΔΥ για την ανέγερση δικού της γηπέδου, όταν μάλιστα έχει τον δικό της χώρο. Οι εξελίξεις στο γηπεδικό θέμα του Παναθηναϊκού, σε συνδυασμό με την οικονομική κρίση που υπάρχει στην παγκόσμια αγορά (κανένας επιχειρηματίας ή τράπεζα δεν θα έβαζε χρήματα την δεδομένη στιγμή για να «σηκώσει» γήπεδο η ΑΕΚ) αλλά και την πίεση που ασκεί εδώ και χρόνια η Original (και πλήθος άλλου κόσμου, οργανωμένου και μη) έκαναν τους μετόχους να συζητήσουν σοβαρά το ενδεχόμενο για αλλαγή πλεύσης στην συγκεκριμένη υπόθεση. Η ανακοίνωση, μέσω δήλωσης του Νίκου Θανόπουλου, δεν ήρθε καθόλου τυχαία την συγκεκριμένη στιγμή. Η έλευση του Νίκου Νοτιά στην χώρα μας, προκειμένου να παραβρεθεί στο Δ.Σ. της προσεχούς εβδομάδας, ήταν φανερό ότι σηματοδοτούσε σημαντικές εξελίξεις. Μία από αυτές ήταν και το θέμα του γηπέδου.

Πριν από πέντε χρόνια, όταν ο Ντέμης Νικολαΐδης σχημάτιζε την ομάδα επιχειρηματιών, προκειμένου να αναλάβει τις τύχες της αγαπημένης του ΑΕΚ, οι μέτοχοι είχαν στα σχέδια τους ένα γήπεδο χωρητικότητας 50.000 θέσεων, με εμπορικούς χώρους, ώστε να έχουν βέβαια και υψηλά κέρδη. Για μεγάλο χρονικό διάστημα, πάλεψαν την κατασκευή του γηπέδου στον χώρο του ΟΔΔΥ. Συναντήσεις επί συναντήσεων χωρίς κανένα αποτέλεσμα. Η μοναδική εξέλιξη που υπήρξε στην πενταετία, ήταν ένα μνημόνιο που υπογράφτηκε με τον Αλογοσκούφη, αλλά τίποτα παραπάνω. Οι μέτοχοι, ειδικά τον τελευταίο χρόνο, κατάλαβαν ότι οι ελπίδες να πραγματοποιηθεί η επιθυμία τους, ολοένα και απομακρυνόταν και στο μυαλό τους άρχισαν να επανεξετάζουν την περίπτωση της Νέας Φιλαδέλφειας. Όταν πλέον η επιστροφή στις ρίζες της ομάδας, έγινε μονόδρομος και τα κέρδη από το υπερσύγχρονο γήπεδο των 50.000 θέσεων... καπνός, τότε κάποιοι άρχισαν να παίρνουν την απόφαση ότι δεν χωράνε στην μετοχική ομάδα και άρχισαν να αποχωρούν. Άλλωστε, η επένδυση τους, δεν θα τους απέφερε τα κέρδη που περίμεναν, στο διάστημα που ήθελαν.

Μετά από 5 χρόνια  :jerking: αρχίζουν να ξυπνάνε!  :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid:
Τουλάχιστον αυτές οι κωλοτούμπες θα είναι για το καλό της ΑΕΚ!  :rockon: :rockon: :rockon:

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κανένας ρε μην κάτσει στην τηλεόρασή του την Κυριακή.
Κανένας στον καναπέ.
Κατεβείτε από τις πολυθρόνες,τα τραπέζια,τις καρέκλες,τους καναπέδες.
Κατεβείτε από τις τηλεοράσεις,τις δορυφορικές,τα συνδρομητικά.
Φύγετε από τα αγροτικά μπλόκα,τις πορείες,τις κινητοποιήσεις.
Φύγετε από τις ταβέρνες,τις καφετέριες,τα μπουζουκάδικα,τα κλαμπ

Ούτε ένα εισιτήριο απούλητο.Ούτε μια θέση κενή.

Εσύ Αεκτζή θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη;;; :tickedoff:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
[move]Τσουνάμι-τσουνάμι-τσουνάμι,στον Πειραιά θα σκάσει μέσα στο λιμάνι[/move]



...για να μη λένε ότι βρίζω μάνες και σπίτια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom