Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
θα μου λύσεις μια απορία ποια χούφτα ειναι η ΟΧΙΑ η αριστερή η η δεξιά και ποια ο Περσόνας?
έχεις δίκιο.......

αυτοί που δεν πάνε καφενείο είναι ηθικοί πρωταθλητές........


και ναι η τροχαία δεν κάνει κατάσχεση. Φαίνεται πόσο γνώστης των κομπίνων που γίνονται στην Ελλάδα είσαι........
φυσικάκαι η τροχαία δεν κάνει κατάσχεση για απλήρωτους δασμούς. Για άλλους λόγους κάνει. Για απλήρωτους δασμούς έρχεται η εφορία και σε τσιμπάει!! Γνώστη μου εσύ!!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
φυσικάκαι η τροχαία δεν κάνει κατάσχεση για απλήρωτους δασμούς. Για άλλους λόγους κάνει. Για απλήρωτους δασμούς έρχεται η εφορία και σε τσιμπάει!! Γνώστη μου εσύ!!!!
αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
ρώτησε το νομικό σου σύμβουλο και σου είπε ότι η τροχαία κάνει κατασχέσεις τελικά έτσι;

Ρε είστε όντως πρωταθλητές......
στην κωλοτούμπα..........

αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά.....
 

driver2222

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
το τσουλί στη βάθης έχεις για τατουάζ στον κώλο σου;
από πληροφορίες που έχω και εσύ είσουν έτοιμος για ραντεβού της είχες στείλει και εσύ τα ραβασάκια για ραντεβού....  γαμίκο του πληκτρολογίου...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
από πληροφορίες που έχω και εσύ είσουν έτοιμος για ραντεβού της είχες στείλει και εσύ τα ραβασάκια για ραντεβού....  γαμίκο του πληκτρολογίου...

εγώ;
παρακαλώ να μου βγάλεις το πμ δημοσίως.......
μαλακίδη.... Μαλακίες εκεί που σε παίρνει.
εγώ γαμάω τσουλιά σε κωλόμπαρα όχι στη βάθης.
 

driver2222

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
φυσικάκαι η τροχαία δεν κάνει κατάσχεση για απλήρωτους δασμούς. Για άλλους λόγους κάνει. Για απλήρωτους δασμούς έρχεται η εφορία και σε τσιμπάει!! Γνώστη μου εσύ!!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
αδελφέ εγώ την κάνω τι να ασχολούμαστε με όλους τους ταμτάκους σαν αυτόν..
 

driver2222

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
για τα πμ προνόησαν άλλοι και τα έσβησαν άλωστε το ομολόγησε και κάποιος γυρολόγος από εδώ σε άλλο φόρουμ..
εσυ απλά λόγο οτι είχες λερωμένη την φωλιά σου σε είχε πειάσει ρεμούλα και κολητιλικι με τον ασπρουλιάρει.. άντε γκόμενε του κώλου..
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ρώτησε το νομικό σου σύμβουλο και σου είπε ότι η τροχαία κάνει κατασχέσεις τελικά έτσι;

Ρε είστε όντως πρωταθλητές......
στην κωλοτούμπα..........

αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά.....
καταλαβαίνεις τι σου λέω και τι μου απαντάς? εγώ μιλάω για απλήρωτους δασμούς.Η τροχαία από μόνη της δεν κάνει καμία κατάσχεση για οικονομικούς λόγους. Είναι δουλειά του ΣΔΟΕ.Λες ο Νικολαίδης να ήταν καταζητούμενος και να τον έπιασε τυχαία η τροχαία? Τέλος πάντων, τέρμα αυτή η κουβέντα. Μην τα πεις όμως πουθενά παραέξω αυτά που λες, γιατί πέφτουν και γιαούρτια!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
για τα πμ προνόησαν άλλοι και τα έσβησαν άλωστε το ομολόγησε και κάποιος γυρολόγος από εδώ σε άλλο φόρουμ..
εσυ απλά λόγο οτι είχες λερωμένη την φωλιά σου σε είχε πειάσει ρεμούλα και κολητιλικι με τον ασπρουλιάρει.. άντε γκόμενε του κώλου..
ρε μαλάκα αρχιδάκο....
εγώ δεν γαμάω πουτάνες....
όσο και να θέλεις.........

όσο άρρωστος και να είσαι........
άλλα πάλι άμα σ αρέσει είμαι ερωτευμένος και μαζί σου.....

σου χαλάω ρε τελευταίε χατήρι;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
καταλαβαίνεις τι σου λέω και τι μου απαντάς? εγώ μιλάω για απλήρωτους δασμούς.Η τροχαία από μόνη της δεν κάνει καμία κατάσχεση για οικονομικούς λόγους. Είναι δουλειά του ΣΔΟΕ.Λες ο Νικολαίδης να ήταν καταζητούμενος και να τον έπιασε τυχαία η τροχαία? Τέλος πάντων, τέρμα αυτή η κουβέντα. Μην τα πεις όμως πουθενά παραέξω αυτά που λες, γιατί πέφτουν και γιαούρτια!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
άμα δεν κατάλαβες τι είπα ξαναδιάβασέ το. Εχεις μια τάση να βάζεις λόγια στο στόμα άλλων και να παραποιείς αυτά που λέγονται.
αλλά σε καταλαβαίνω απ την άλλη. Με την ΑΕΚ δεν υπάρχει γιατρειά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
EEEEEEEE ρε κλάμα που πέφτει πάλι....
μου ραγίζει η καρδιά.....

URL]]
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ψάξτο ξανά.......
υπάρχουν και φωτός................
μέσ τη μέση του δρόμου του την πήραν σε τυχαίο έλεγχο λόγω πινακίδων μετά από μικροτρακάρισμα.....
και μην λές παπαριές εκτίθεσαι......
ναι έχεις δίκιο!!!!! άλλα γράφεις. εκτός εάν το ΣΔΟΕ κάνει και έλεγχο πινακίδων τώρα.  


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
τελικα πιοσ ινε νεος Βανδισ στιν αδεκαρα???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ναι έχεις δίκιο!!!!! άλλα γράφεις. εκτός εάν το ΣΔΟΕ κάνει και έλεγχο πινακίδων τώρα.  


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
βαριέμαι να συζητήσω για κάτι άνευ αξίας.......
άμα δεν καταλαβαίνεις ότι αυτοκίνητο με ξένες πινακίδες σε τυχαίο έλεγχο και χωρίς τα απαραίτητα δικαιολογητικά παύει να κυκλοφοράει εάν δεν πληρώσει τους δασμούς και αυτό γίνεται από την ΤΡΟΧΑΙΑ, η συζήτηση έχει χάσει το νόημά της...
Εκτός εάν υπάρχουν κινητά συνεργεία κατάσχεσης από το ΣΔΟΕ και δεν το γνωρίζω.....
 

Επισκέπτης
για να επανελθουμε στο θεμα μας..
γαμιεται η αεκ & η τουρκια???
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166

15 για να μι ξεχνιομαστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom