Νέα

Πυροβολισμοί με καλάσνικοφ στα γραφεία της ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jhonny64
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 313
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ATENISTAS

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.572
Like
0
Πόντοι
16
Αφήνω υποννοούμενα ότι σε κράτος που φέρνει ληγμένα απο Ισραήλ για πορείες και ότι δε μπορούσε να πιάσει τη 17Ν μέχρι να γίνουν οι Ολυμπιακοί για να μη χάσουμε το παηγύρι πάει να πει ότι κάτι δεν πάει καλά.

Επίσης αφήνω υποννοούμενα ότι πολλά βλαμμένα με ελληνικό διαβατήριο έχουν ξεχάσει ότι τα κινητά του πρωθυποργού τα παρακολουθούσαν μέσα απο την αμερικάνικη πρεσσβεία, αυτοκτόνησαν ένα τύπο που ήξερε πολλά και ξανά προς τη δόξα τραβάμε.

Ποιοι πυρήνες και ποιά 17Ν.

Τέζα στο χόρτο είστε.
ποιος είναι αυτός ... πάλι δεν απαντάς ευθέως στην ερώτηση και είναι απλούστατη
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Τι να σου απαντησει οτι εαν και εφοσον βγει προκηρυξη το θα πει????????
Φυσικα θα ειναι θα γραμμενη απο χερια οχι τρομοκρατη.
Τρομοκρατης ειναι μονο το κρατος και οι ενστολοι λειτουργοι του!!!!!
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Εγω ειπα οτι συμφερει επικοινωνιακα τον Σαμαρα και θα παρει ποντους απο αυτο που συνεβη.
Χεστηκα αν φοβουνται η οχι...
Ναι και εγω αυτο καταλαβα...Απλα το "φοβουνται" ηθελα να σχολιασω, οχι σε προσωπικο επιπεδο, αλλα γιατι το ακουω συχνα ενω εχω την εντυπωση οτι δεν ισχυει. Πιστευω οτι το μονο που φοβουνται οι τυποι ειναι μην γινει καμμια μαλακια και χασουν αξια τα χαρτοφυλακια τους
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Κι εμένα η 17Ν μου ήρθε κατά νου,η οποία όμως έσβησε όταν "έπρεπε"...Έκανε την δουλειά της κάμποσα χρόνια και όταν το πασόκ δεν την χρειαζόταν πια ή μάλλον την χρειάστηκε για να αποδείξει πόσο ασφαλές είναι το κράτος....την έριξε στην πυρά.
Δεν θέλω να πω ότι είναι κατευθυνόμενο το χτεσινό ή τα άλλα τελευταία χτυπήματα -χωρίς να αποκλείω και τέτοια πιθανότητα,ούτως ή άλλως είναι τόσο βρώμικα όλα αυτά,αλλά έστω και στημένα να είναι,προφανώς κάποια απ τα παιδιά που το κάνουν,άλλα να έχουν στο μυαλό τους-ότι κάνουν αντίσταση,όμως πιος γνωρίζει αν κι εκεί μέσα όλα τα στελέχη είναι αγνά και δεν παίζουν άλλο παιχνίδι.....
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χαχα

φίλτατε δεν ξέρεις τι λες.

Είσαι συνωμοσιολόγος
και μονο που δεν γνωριζεις εστω και το παραμικρο απο αυτο που λεω,τοτε οντως κοιμομαστε τον υπνο του δικαιου
αν μπορουσαμε εστω και λιγο να μαθαιναμε το υψος των κρατικων επιχορηγησεων στους εκαστοτε εφοπλιστες,τα γευματα του σαμαρα,και τις διαμονες του στις βιλες τους,
αλλα θα μου πεις φιλαρακια ειναι μωρεε ετσι?
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
και μονο που δεν γνωριζεις εστω και το παραμικρο απο αυτο που λεω,τοτε οντως κοιμομαστε τον υπνο του δικαιου
αν μπορουσαμε εστω και λιγο να μαθαιναμε το υψος των κρατικων επιχορηγησεων στους εκαστοτε εφοπλιστες,τα γευματα του σαμαρα,και τις διαμονες του στις βιλες τους,
αλλα θα μου πεις φιλαρακια ειναι μωρεε ετσι?
Ειρωνικά το είπα......


Επίσης για να συνεχίσουμε το χόρτο......

Ο Σαμαράς έριξε τον Μητσοτάκη το 1993.

Μετά εξαφανίστηκε για 15 χρόνια.

Και ξάφνου έγινε η μόνη λύση για να βγει η χώρα απο το αδιέξοδο. Απο ολους τους δεξιους τις τελευταίας 20ετίας ο Σαμαράς ήταν ο μόνος που μπορούσε να μας σώσει με τη βοήθεια του Θεού. 

Αλλ απάλι συνωμοσιολογώ οπότε μάλλον πάλι σαχλαμάρες λέω.
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Χόρτου συνέχεια.....

Ο σύριζα απο ένα μικροκόμμα εξτρεμιστών εγινε σε 2 χρόνια αξιωματική αντιπολίτευση.

Με δύναμη πυρός την κόρη του Κωνσταντόπουλου.

Ναι του πρώην αρχηγού του Συνασπισμού ντε που έγινε με προσωπική επιπλογή του Βαρδινογιάννη πρόεδρος του Παναθηναικού για μια εβδομάδα.

Συνωμότες όλοι οι Ελληνες. Και όπως έλεγε και ο Σημίτης....

Οποιος έχει στοιχεία στον εισαγγελέα.

 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ειρωνικά το είπα......


Επίσης για να συνεχίσουμε το χόρτο......

Ο Σαμαράς έριξε τον Μητσοτάκη το 1993.

Μετά εξαφανίστηκε για 15 χρόνια.

Και ξάφνου έγινε η μόνη λύση για να βγει η χώρα απο το αδιέξοδο. Απο ολους τους δεξιους τις τελευταίας 20ετίας ο Σαμαράς ήταν ο μόνος που μπορούσε να μας σώσει με τη βοήθεια του Θεού. 

Αλλ απάλι συνωμοσιολογώ οπότε μάλλον πάλι σαχλαμάρες λέω.
και φυσικα ηταν ο καταλληλότερος ανθρωπος για να σωσει την ελλαδα... ειμαι σιγουρος οτι ψαξανε παααρα πολυ για να τον επιλεξουνε..
επομενος πρωθυπουργος ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι ο μπατμαν,αλλιως δεν σωζομαστε με τιποτα
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ποτε ψηφιζεται στην βουλη ειπαμε, η εκχωρηση της εθνικης κυριαρχιας, στο αγγλικο δικαιο, κατα τις προσταγες του μνημονιου ?
 

gregoo

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Ιωάννη Περιπατητή, μην ανοίγεις διπλά θέματα  :2funny: :2funny: :2funny:

Ας κάνει ένας admin συνένωση με αυτό www.bourdela.com/forum/index.php?topic=25155.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=25155.0[/url]

... Και ο Αλέξης έχει πάει για τα διαπιστευτήριά του στο Αφεντικό σήμερα...  :jerking:  :jerking:  :jerking:

Υ.Γ. Ποιά πράξη νομοθετικού περιεχομένου (ΦΕΚ Α 240/2012) είπαμε οτι ψηφίζεται και επικυρώνεται σήμερα;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Χόρτου συνέχεια.....



Με δύναμη πυρός την κόρη του Κωνσταντόπουλου. -που να ξερες και σε ποιο σπιτι "τραπεζωθηκε" παραμονες εκλογων!ΘΑ πεφτανε τα τσιμεντα....ΜΕ διαφορα μιας εβδομαδας στο ιδιο σπιτι "τραπεζωθηκε" και "θανασιμος πολιτικος εχθρος"....ρε ολα τα ρυακια στο ιδιο ποταμι πεφτουν λεμε!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Ειρωνικά το είπα......


Επίσης για να συνεχίσουμε το χόρτο......

Ο Σαμαράς έριξε τον Μητσοτάκη το 1993.

Μετά εξαφανίστηκε για 15 χρόνια.

Και ξάφνου έγινε η μόνη λύση για να βγει η χώρα απο το αδιέξοδο. Απο ολους τους δεξιους τις τελευταίας 20ετίας ο Σαμαράς ήταν ο μόνος που μπορούσε να μας σώσει με τη βοήθεια του Θεού. 

Αλλ απάλι συνωμοσιολογώ οπότε μάλλον πάλι σαχλαμάρες λέω.
...και οχι μονο....ΕΔΩ ΚΟΙΤΑ ΤΩΡΑ....ΑΝ  ο σαμαρας εμφανιζοταν πριν τον γιωργο ,το "γλυκο" θα εκοβε.....επαιξε τεραστιο ρολο και η σειρα....πρωτα γιωργος για να μπει πιο "μαλακα", πιο σοσιαληστικα ρε παιδι μου και μετα ντου και ξυλο,πατριωτικα και στα ισα!την κρισιμοτερη ωρα 2 ανυπαρκτοι πολιτικοι νανοι εμφανιστηκαν απο το πουθενα ως μονη λυση!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
...και οχι μονο....ΕΔΩ ΚΟΙΤΑ ΤΩΡΑ....ΑΝ  ο σαμαρας εμφανιζοταν πριν τον γιωργο ,το "γλυκο" θα εκοβε.....επαιξε τεραστιο ρολο και η σειρα....πρωτα γιωργος για να μπει πιο "μαλακα", πιο σοσιαληστικα ρε παιδι μου και μετα ντου και ξυλο,πατριωτικα και στα ισα!την κρισιμοτερη ωρα 2 ανυπαρκτοι πολιτικοι νανοι εμφανιστηκαν απο το πουθενα ως μονη λυση!

μαγκούφη εσύ  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
όταν το φίδι το πατήσεις στην ουρά θα προσπαθήσει να σε δαγκώσει...

πρέπει η άλλη αρβύλα να το πατήσει στο κεφάλι να ησυχάσουμε....

εισαι τελειως μαλακας φιλε

κ δεν ειμαι αναρχοκουμουνι ισα ισα τους σιχαινομαι


αλλα εχεις ξεφυγει
 

Επισκέπτης
Πυροβολισμοί με καλάσνικοφ στα γραφεία της ΝΔ. Βρέθηκε σφαίρα στο γραφείο του πρωθυπουργού

Επίθεση με πυροβολισμούς σημειώθηκε, μετά τις 2.30 τα ξημερώματα, στα κεντρικά γραφεία της ΝΔ στη λεωφόρο Συγγρού, όπου, σύμφωνα με πληροφορίες, δύο άτομα πυροβόλησαν με καλάσνικοφ κατά του κτιρίου.


Σφαίρα στο γραφείο του πρωθυπουργού, βρέθηκε μετά την επίθεση των αγνώστων με καλάσνικοφ στα γραφεία της ΝΔ, σύμφωνα με δηλώσεις του κυβερνητικού εκπροσώπου Σίμου Κεδίκογλου στην πρωινή εκπομπή του Mega. Η αστυνομία βρίσκεται στο σημείο και έχει αποκλείσει την περιοχή, ενώ σε εξέλιξη βρίσκονται οι έρευνες για τον εντοπισμό των δραστών. Μέχρι στιγμής η αστυνομία έχει βρει εννέα κάλυκες.

Πληροφορίες κάνουν λόγο για δύο άτομα που πυροβόλησαν κατά ριπάς με καλάσνικοφ, ενώ σύμφωνα με τη αστυνομία, στο σημείο βρέθηκαν εννέα κάλυκες, οι οποίοι εστάλησαν στα εγκληματολογικά εργαστήρια για βαλλιστική εξέταση.

Η περιοχή έχει αποκλειστεί και επί τόπου βρίσκονται ισχυρές δυνάμεις της αστυνομίας και διερευνούν το περιστατικό. Στις έρευνες συμμετέχει η Αντιτρομοκρατική και το Τμήμα Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών.

Κλειστή είναι αυτή την ώρα η Λ. Κατσώνη από Δοϊράνης στο ρεύμα προς Αμφιθέα.

Σύμφωνα με πληροφορίες, στην οδό Φλέμινγκ, στο Παλαιό Φάληρο βρέθηκε ένα καμμένο αυτοκίνητο, το οποίο εικάζεται ότι ανήκει στους δράστες της επίθεσης.

Στα γραφεία της Νέας Δημοκρατίας έχει ήδη μεταβεί ο γραμματέας της πολιτικής επιτροπής του κόμματος, Μανώλης Κεφαλογιάννης, ενώ για το περιστατικό ενημερώθηκε και ο πρωθυπουργός, Αντώνης Σαμαράς.

Κεδίκογλου: Στόχος ήταν το γραφείο του Αντώνη Σαμαρά
«Βρεθηκε σφαίρα στο γραφείο του πρωθυπουργού από την επίθεση με καλάσνικοφ», δήλωσε στην εκπομπή «Κοινωνία Ώρα Mega» ο κυβερνητικός εκπρόσωπος, Σίμος Κεδίκογλου, επισημαίνοντας ότι στόχος ήταν το γραφείο του κ.Σαμαρά.

«Αυτές οι επιθέσεις έχουν στόχο τη δημοκρατίας μας», τόνισε ο κυβερνητικός εκπρόσωπος, κάνοντας λόγο για νέα κλιμάκωση «στην προσπάθεια διάχυσης του τρόμου στην κοινωνία μας».

ΔΗΜΑΡ: Ακραία τρομοκρατική ενέργεια
Την επίθεση στα γραφεία της Νέας Δημοκρατίας καταδίκασε η ΔΗΜΑΡ διά στόματος του εκπροσώπου Τύπου του κόμματος, Ανδρέα Παπαδόπουλου.

«Πρόκειται για ακραία τρομοκρατική ενέργεια. Ευτυχώς που δεν είχαμε θύματα. Ας ευχηθούμε αυτό το συμβάν να είναι το τελευταίο» τόνισε, εκφράζοντας το φόβο ότι αν συνεχιστούν οι επιθέσεις αυτές θα υπάρξουν θύματα.

«Εμείς χωρίς μισόλογα ανοίγουμε μέτωπο με τη βία, όποιο περίμβλημα και αν την περιβάλλει. Η βία είναι φασισμός. Θα πρέπει όλος ο πολιτικός κόσμος να υψώσει τείχος απέναντι στη βία. Σε αυτή τη φάση δεν χωρούν μισόλογα, αστερίσκοι και συμψηφισμοί», πρόσθεσε.



Κανένας πούστης-κλέφτης, πολιτικός σκοτώθηκε?
Όχι???!!! ... Αρχίδια χαρτοπόλεμος, τότε ... Τρομο-κρατική ενέργεια ... του κώλου!
Προβοκάτσια αλά Goebbels ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom