Νέα

Προβλέψεις για την οικονομική κρίση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η οικονομική κατάσταση είναι αυτή που μας παρουσιάζουν;

  • Είναι χειρότερη

    Ψήφοι: 3 100,0%
  • Είναι καλύτερη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Είναι ακριβής

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τώρα ησύχασα...
αφού το είπαν οι συμμορίτες στις Βρυξέλλες όλα πρίμα....... :tits2:

μπορεί να μη χρεοκοπήσετε αλλά θα βγάζετε 100 και θα σας παίρνουμε 99.
Μπορεί να μην έχετε να φάτε, αλλά να φύγετε από την ΟΝΕ δεν κινδυνεύετε..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Εχετε γαμώ τα γέλια ορισμένοι... Σαν τους ΑΕΚτζήδες... Ακουγαν για χρεοκοπία και Δ εθνική και έβγαζαν σπυριά......
Βέβαια είναι προτιμότερο να πλερώνεις μια ζωή τα σπασμένα αντί να ξεκινήσεις απ το μηδέν....

Η Καβάλα που ξεκίνησε απ τη Δέλτα σας γάμησε όλους ρε..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τις περισσότερες φορές προκοπή γίνεται μόνο μηδενίζοντας το κοντέρ....
Ετσι όπως είναι η κατάσταση ενταύθα όσο κάνετε μπαλώματα η φλάτζα θα τρέχει.... Αλλάχτε τη μια και καλή.
Αλλως .... φύσηξε έρωτας Νοτιάς.............
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • A.jpg
    A.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 19

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
τώρα ησύχασα...
αφού το είπαν οι συμμορίτες στις Βρυξέλλες όλα πρίμα....... :tits2:

μπορεί να μη χρεοκοπήσετε αλλά θα βγάζετε 100 και θα σας παίρνουμε 99.
Μπορεί να μην έχετε να φάτε, αλλά να φύγετε από την ΟΝΕ δεν κινδυνεύετε..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Εχετε γαμώ τα γέλια ορισμένοι... Σαν τους ΑΕΚτζήδες... Ακουγαν για χρεοκοπία και Δ εθνική και έβγαζαν σπυριά......
Βέβαια είναι προτιμότερο να πλερώνεις μια ζωή τα σπασμένα αντί να ξεκινήσεις απ το μηδέν....

Η Καβάλα που ξεκίνησε απ τη Δέλτα σας γάμησε όλους ρε..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τις περισσότερες φορές προκοπή γίνεται μόνο μηδενίζοντας το κοντέρ....
Ετσι όπως είναι η κατάσταση ενταύθα όσο κάνετε μπαλώματα η φλάτζα θα τρέχει.... Αλλάχτε τη μια και καλή.
Αλλως .... φύσηξε έρωτας Νοτιάς.............

Πολύ εύκολα να τα λες αυτά.
Πώς θα μηδενίσει το κοντερ, χωρίς να γινει σφαγή εδώ μέσα (στην Ελλάδα εννοώ, όχι στο bourdela) ?
Τί είμαστε, Ρωσία ? Να γαμηθεί το σύμπαν, αλλά δε βαριέσαι έχουμε πλούσιους που θα ξαναεπενδύσουν στον ευλογημένο τόπο μας και ξανά προς τη δόξα τραβά ?
Τί λέτε ρε μέγιστοι, όλοι σας. Καλύτερα λέει να μηδενίσουμε. Μήπως να ρίξουμε κι ένα πόλεμο τώρα που γυρίζει ? Έτσι για να 'χουμε ελπίδα να κερδίσουμε μιας και δε θα 'χουμε τίποτα να χάσουμε ?

Και που 'στε, εσείς που απευθύνεστε σε β' πληθυντικό, παραμείνετε στην υψηλή θεωρία και από μακρυά κριτική.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πολύ εύκολα να τα λες αυτά.
Πώς θα μηδενίσει το κοντερ, χωρίς να γινει σφαγή εδώ μέσα (στην Ελλάδα εννοώ, όχι στο bourdela) ?
Τί είμαστε, Ρωσία ? Να γαμηθεί το σύμπαν, αλλά δε βαριέσαι έχουμε πλούσιους που θα ξαναεπενδύσουν στον ευλογημένο τόπο μας και ξανά προς τη δόξα τραβά ?
Τί λέτε ρε μέγιστοι, όλοι σας. Καλύτερα λέει να μηδενίσουμε. Μήπως να ρίξουμε κι ένα πόλεμο τώρα που γυρίζει ? Έτσι για να 'χουμε ελπίδα να κερδίσουμε μιας και δε θα 'χουμε τίποτα να χάσουμε ?

Και που 'στε, εσείς που απευθύνεστε σε β' πληθυντικό, παραμείνετε στην υψηλή θεωρία και από μακρυά κριτική.

για μελέτα λίγο ιστορία ρε παμμέγιστε...
για δες πότε χώρες έκαναν οικονομικά θαύματα...
καλή η βολή του καναπέως σου αλλά μακροσκοπικά άλλα μετράνε.......

Υ.Γ. 1
τώρα δλδ δε γίνεται σφαγή στην Ελλάδα ε;

Υ.Γ. 2
συνήθως αυτοί που κερδίζουν δεν έχουν τίποτα να χάσουν.
ελεύθερος δεν είσαι επειδή επαναστάτησαν οι καλοβολεμένοι παπάδες.
ελεύθερος είσαι επειδή ξεσηκώθηκαν οι πειναλέοι....
συνεχίστε να μας διασκεδάζετε μέσα στα μικροαστικά σας μοντέλα προόδου.......
ένα τριαράκι, ενάμισο χιλιαρικάκι στο δημόσιο και ξανά προς τη δόξα τραβά..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
για μελέτα λίγο ιστορία ρε παμμέγιστε...
για δες πότε χώρες έκαναν οικονομικά θαύματα...
καλή η βολή του καναπέως σου αλλά μακροσκοπικά άλλα μετράνε.......

Σε θαύματα, επέτρεψε μου να μην πιστεύω. Ούτε σε άλματα και λοιπά εντυπωσιακά. Τώρα και επί του πρακτέου πάντως, την Ελλάδα δεν τη συμφέρει να μηδενίσει.

Υ.Γ. 1
τώρα δλδ δε γίνεται σφαγή στην Ελλάδα ε;

Ίσως και να γίνεται, αλλά άν μηδενίσουμε πόση περισσότερη θα γίνει ? Μάλλον δε μετράει αυτό ...

Υ.Γ. 2
συνήθως αυτοί που κερδίζουν δεν έχουν τίποτα να χάσουν.
ελεύθερος δεν είσαι επειδή επαναστάτησαν οι καλοβολεμένοι παπάδες.
ελεύθερος είσαι επειδή ξεσηκώθηκαν οι πειναλέοι....
συνεχίστε να μας διασκεδάζετε μέσα στα μικροαστικά σας μοντέλα προόδου.......
ένα τριαράκι, ενάμισο χιλιαρικάκι στο δημόσιο και ξανά προς τη δόξα τραβά..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Τι λέει αυτός ρε ?  :2funny:
Έδωσα κανα μοντέλο (που είναι και μικροαστικό μάλιστα) και δεν το κατάλαβα ?  :2funny:

Βγάζω κάτω από 1,5 χιλιάρικο και μάλιστα στημένος στα 4 στον ιδιωτικό τομέα. Σε ικανοποίησε καθόλου η εικόνα ?

Σειρά μου : με ικανοποιεί να πηδάω όπου, όποτε και όπως μπορώ, πάσης φύσεως θεωρητικούς, μούχλες και βουτυρομπεμπέδες. Και να ΄μαστε καλά, αυτοί όλο και πληθαίνουν. Βλέπεις, οι οικογένειες τους μαθαίνουν να μιλάνε και να λένε σάλια, αλλά στην πράξη να μην κάνουν ΤΙΠΟΤΑ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σε θαύματα, επέτρεψε μου να μην πιστεύω. Ούτε σε άλματα και λοιπά εντυπωσιακά. Τώρα και επί του πρακτέου πάντως, την Ελλάδα δεν τη συμφέρει να μηδενίσει.

Ίσως και να γίνεται, αλλά άν μηδενίσουμε πόση περισσότερη θα γίνει ? Μάλλον δε μετράει αυτό ...

Τι λέει αυτός ρε ?  :2funny:
Έδωσα κανα μοντέλο (που είναι και μικροαστικό μάλιστα) και δεν το κατάλαβα ?  :2funny:

Βγάζω κάτω από 1,5 χιλιάρικο και μάλιστα στημένος στα 4 στον ιδιωτικό τομέα. Σε ικανοποίησε καθόλου η εικόνα ?

Σειρά μου : με ικανοποιεί να πηδάω όπου, όποτε και όπως μπορώ, πάσης φύσεως θεωρητικούς, μούχλες και βουτυρομπεμπέδες. Και να ΄μαστε καλά, αυτοί όλο και πληθαίνουν. Βλέπεις, οι οικογένειες τους μαθαίνουν να μιλάνε και να λένε σάλια, αλλά στην πράξη να μην κάνουν ΤΙΠΟΤΑ.

τα προσωπικά σου προβλήματα τα σέβομαι αλλά δε με αφορούν.
το τι κάνω εγώ στην πράξη δεν το ξέρεις.
Επισης εγώ είχα τα παπάρια να μηδενίσω επειδή δεν ανεχόμουνα την αρρώστια που εσύ υπερασπίζεσαι. Και έβγαζα πολύ περισσότερα από σένα και έχω μεγαλύτερες απαιτήσεις από σένα...
Θα μου πεις....
Ο καθένας όπως το πάρει και ότι σύστημα αναφοράς έχει..
Αλλος θεωρεί σούπερ κάρ το μπόξτερ και άλλος το SLR.

Tα περί βουτύρου και λοιπών, μιας και έχω περίσσεια όπως ανακάλυψες σου δίνω λίγα γραμμάρια ως πρωκτολιπαντικό γι αυτό που έρχεται.....
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Συγκρατώ δυο κουβέντες σου.

1. Ο καθένας όπως το πάρει και ότι σύστημα αναφοράς έχει.. : συμφωνούμε απόλυτα.

2. ... γι αυτό που έρχεται....
: εδώ θα 'μαστε να δούμε τι θα 'ρθει και θα τα λέμε.


Καλό βράδυ.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πάντως έτσι και ο Γκιόργκο περάσει αυτά που λέει για τις προσλήψεις στο δημόσιο και σκίσει και τον πωπό στους σταζιάρηδες και στους συμβασιούχους (aka τσούκου- τσούκου διορισμός) με βλέπω να επαναλαμβάνω το .. ατόπημα του 2000 όπου ψήφισα μπασογκ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πάντως έτσι και ο Γκιόργκο περάσει αυτά που λέει για τις προσλήψεις στο δημόσιο και σκίσει και τον πωπό στους σταζιάρηδες και στους συμβασιούχους (aka τσούκου- τσούκου διορισμός) με βλέπω να επαναλαμβάνω το .. ατόπημα του 2000 όπου ψήφισα μπασογκ...

με κορόιδευες μαλάκα ε;
φάτα τώρα.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
με κορόιδευες μαλάκα ε;
φάτα τώρα.

Είπα ΑΝ τα περάσει και τα εφαρμόσει...
Διότι άλλο να κάνεις εξαγγελίες και άλλον να πρέπει να τα περάσεις στα πρασινορουφιανάκια που περιμένουν διορισμό ή μονιμοποίηση όπως οι πουτάνες στο λιμάνι το στόλο...
Ήδη το βαθύ μπασογκ έστειλε μηνυμα στην εκλογή του γγ του πασοκ...
Και ήδη υπάρχουν σαφή δείγματα ατολμίας από υπουργούς του γκιόργκο...
Αλλά ακόμη είναι σχετικά νωρίς...
Οψόμεθα.
 

Επισκέπτης
Αγχωθηκα με αυτα που διαβαζω.....

Αυτος ο Αλμουνιας μας επριξε τ΄αρχιδια. Δεν το πιανει κανενας να τον γαμισει να ησυχασουμε με τον καριολα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
στα πρασινορουφιανάκια που περιμένουν διορισμό ή μονιμοποίηση όπως οι πουτάνες στο λιμάνι το στόλο...

σας έχω επηρεάσει καριόλες και έχετε οπαδοποιήσει όλα τα θρεντ....
αααααααχαχαχαχαχαχαχα
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
σας έχω επηρεάσει καριόλες και έχετε οπαδοποιήσει όλα τα θρεντ....
αααααααχαχαχαχαχαχαχα
Ναι αλλά σε 2 εβδομαδούλες που θα μαζέψεις τα τεμάχια σου θα κλαίς και θα εξαφανιστείς.
Πάλι  :birdman: :birdman: :birdman:
Κλάψε απο τώρα για να μπαίνεις στο κλίμα  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Επι του θέματος.
Ρε παπάρα, για να μηδενίσει το κοντέρι πρέπει να βγούμε απο την ευρωζώνη??  :think: :think: :think: :think: :think:
Γιατί αν πρέπει να γίνει έτσι, άντε και γαμήσου.
Τι γράφεις ρε μαλάκα? Να αποκτήσουν πάλι οι σωτήρες μας, Πρωθυπουργός, Υπ. Οικονομικών και Διοικητής ΤτΕ το δικαίωμα να ασκούν νομισματική πολιτική?
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΤ  :tits2: :tits2: :tits2:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
η οικονομικη κριση θα μας απασχολει ακομη για 65 ημερες! μετα τις 100 μερες ειπε ο Τσαντ οτι θα γινουμε πλουσιοι ολοι!Εγω ηδη εχω ερθει σε επαφη με τον Αμπραμπβιτς για να μου πουλησει το γιωτ! Ε κι αμα τελικα δε με φτανουν τα λεφτα θα μπω στο προγραμμα του Πασοκ που χαριζει τα χρεη και θα καθαρισω!!!

Σοβαρα τωρα, απο ποτε το λεω οτι μεχρι τελος του χρονου θα καταρρευσει το χρηματιστηριο?
εεεερχεται

ευχαριστω
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
η οικονομικη κριση θα μας απασχολει ακομη για 65 ημερες! μετα τις 100 μερες ειπε ο Τσαντ οτι θα γινουμε πλουσιοι ολοι!Εγω ηδη εχω ερθει σε επαφη με τον Αμπραμπβιτς για να μου πουλησει το γιωτ! Ε κι αμα τελικα δε με φτανουν τα λεφτα θα μπω στο προγραμμα του Πασοκ που χαριζει τα χρεη και θα καθαρισω!!!

Σοβαρα τωρα, απο ποτε το λεω οτι μεχρι τελος του χρονου θα καταρρευσει το χρηματιστηριο?
εεεερχεται

ευχαριστω


εγω νομιζω οτι το 2012 θα ερθει το τελος του χρηματιστηριου
..και του κοσμου
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ναι αλλά σε 2 εβδομαδούλες που θα μαζέψεις τα τεμάχια σου θα κλαίς και θα εξαφανιστείς.
Πάλι  :birdman: :birdman: :birdman:
Κλάψε απο τώρα για να μπαίνεις στο κλίμα  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Επι του θέματος.
Ρε παπάρα, για να μηδενίσει το κοντέρι πρέπει να βγούμε απο την ευρωζώνη??  :think: :think: :think: :think: :think:
Γιατί αν πρέπει να γίνει έτσι, άντε και γαμήσου.
Τι γράφεις ρε μαλάκα? Να αποκτήσουν πάλι οι σωτήρες μας, Πρωθυπουργός, Υπ. Οικονομικών και Διοικητής ΤτΕ το δικαίωμα να ασκούν νομισματική πολιτική?
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΤ  :tits2: :tits2: :tits2:
εγώ είπα να μηδενίσει..
εσύ ποστάρεις τον τρόπο......
γάματα....
ψέκασμα γενικό λεμε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom