Νέα

Πρωτάρηδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μπάμπης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ntoutce93

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2021
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Η κοπέλα είναι πολύ θηλυκή και αρκετά γλυκιά δέχεται πίπα και περνη είναι παθητική όμως δεν βιάζεται και μπορείς να συζητήσεις...
Σ ευχαριστώ αρχηγέ μου θα την δοκιμάσω σήμερα κιόλας. Επίσης χίλια συγνώμη για την καθυστερημένη ανταποκριση
 

Dantes_Imferno

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
103
Πόντοι
0
Ρε φίλε μήπως ήθελες να γράψεις 1,76 ; Ή εννοούσες άλλη.
Από πρόσωπο την βρίσκω χαριτωμένη (ιδίως όταν χύνει)
Περί ματσουκίου σωστός, το έχω απολαύσει πολλάκις (όχι Πολλάκης έτσι;)
1.86 είναι φίλε τόσο είμαι κ εγώ
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
568
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496
Και επιμένεις ότι η "Kalisee" είναι 1.86 ; Τότε εγώ είμαι 1.93 τουλάχιστον! Πού δεν είμαι - το επιβεβαιώνει και η ταυτότητά μου ...
Έχω βρεθεί γύρω στις 10 φορές μαζί της , κάπου μπερδεύτηκες μου φαίνεται αλλά δεν πειράζει , πλάκα έχει ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ
 

Dantes_Imferno

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
103
Πόντοι
0
Και επιμένεις ότι η "Kalisee" είναι 1.86 ; Τότε εγώ είμαι 1.93 τουλάχιστον! Πού δεν είμαι - το επιβεβαιώνει και η ταυτότητά μου ...
Έχω βρεθεί γύρω στις 10 φορές μαζί της , κάπου μπερδεύτηκες μου φαίνεται αλλά δεν πειράζει , πλάκα έχει ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ
Εντάξει ρε φίλε ας είναι όσο θελη στην τελική δεν με νοιάζει και όλας ...
 

nickred1992

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Έχετε κάποια άλλη να προτείνετε για πρωτάρηδες?Η Μικαέλα πάντως φαίνεται καλή στις φωτό
 

nickred1992

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Και επιμένεις ότι η "Kalisee" είναι 1.86 ; Τότε εγώ είμαι 1.93 τουλάχιστον! Πού δεν είμαι - το επιβεβαιώνει και η ταυτότητά μου ...
Έχω βρεθεί γύρω στις 10 φορές μαζί της , κάπου μπερδεύτηκες μου φαίνεται αλλά δεν πειράζει , πλάκα έχει ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ
Μπορείτε να μας πείτε γνώμες για την συγκεκριμένη?
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
568
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496
Μπορείτε να μας πείτε γνώμες για την συγκεκριμένη?
Εγώ περνάω ΠΟΛΥ καλά .Για να πώ την αλήθεια πρίν από 3-4 μήνες δεν με ενδιέφερε, δεν είναι ο τύπος μου , όμως δοκίμασα μία φορά και μετά ξανά από ένα μήνα και μετά το γλυκό έδεσε... και στα καπάκια πήγα 5-6 φορές μέσα σε 2 εβδομάδες ...and the rest is history... Θερμή, χαμογελαστή και με ένα εργαλείο για διάνοιξη νέων σταθμών τού μετρό όσον αφορά στο πάχος .
Θα έλεγα κι άλλα όμως είναι προσωπικά δεδομένα...
 

sissyboy.

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα ήθελα να δοκιμάσω με έναν απόλυτα ενεργητικο παρτουζα με τρανς εγώ παθητικος ή και cuckold οποίος ενδιαφέρεται να μου στείλει π.μ. (αθηνα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom