Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 55 52,4%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,8%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 42,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
όλες πουτάνες είναι..... και το μόνο που θέλουν ειναι ξεκόλιασμα και ξέσκισμα .... όλα ταλλα μαλακίες για μαλάκες

Διάβασες τι έγραψες;Αν όχι διάβασε ξανά  μερικές φορές τη...φιλοσοφία σου...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
όλες πουτάνες είναι..... και το μόνο που θέλουν ειναι ξεκόλιασμα και ξέσκισμα .... όλα ταλλα μαλακίες για μαλάκες

Πέστα ρε φίλε.  Πότε θα καταλάβουν μερικοί οτι η ηθική και ο χαρακτήρας του καθενός διαμορφώνει και τη ζωή του, επαγγελματική ή μη.  Αν δεν το έχεις μέσα σου δεν μπορείς να κάνεις.  Παραδείγματα υπάρχουν άπειρα, σε αρκετά επαγγέλματα, από χορογράφους, χορευτές και σχεδιαστές μόδας που είναι 99% πούστηδες, μέχρι τις ιερόδουλες, strippers κτλ που είναι χαμηλών ηθών.  Έλεος, μόνο αυτές είναι χωρισμένες με μικρό παιδί(;), όλες όσες χωρίζουν και έχουν να συντηρήσουν παιδί βγαίνουν στο κλαρί;  Παίρνει η άλλη 5000 ευρώ το μήνα και θα τη λυπηθούμε, εννοείται κυρία μου οτι θα κλαίς και θα έχεις και ανασφάλειες για το σύντροφό σου, αν ήταν εύκολα τα πράγματα όλες αυτό θα έκαναν...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Λυπάμαι που θα στεναχωρήσω κάποιους αλλά, ρε παιδιά, όλοι εσείς που τραβάτε καψούρα και κόλλημα με όλες τις Κατερίνες, Χριστίνες, Ούρσουλες, Ντάριες, Ντορίνες, πραγματικά δεν έχετε σκεφτεί ούτε λεπτό ότι όλες αυτές κάνουν την δουλειά τους και μέρος της δουλειάς τους είναι να συμπεριφέρονται έτσι και να κρατάνε τους πελάτες «ζεστούς».

Φυσικά θα μου πείτε, είναι καλές κοπέλες, φέρονται σωστά, έχουν καλό χαρακτήρα, έχουν καλή καρδιά κτλ. κτλ. Δεν αντιλέγω, είναι σωστές επαγγελματίες και για τον λόγο αυτό κερδίζουν περισσότερα από τις συνάδελφους τους που δεν έχουν αυτόν τον χαρακτήρα. Από εκεί και πέρα όμως η σχέση μαζί τους δεν παύει να είναι μια εμπορική συναλλαγή. Δεν καταλαβαίνω λοιπόν γιατί υπάρχει τέτοια ψύχωση και τέτοιο κόλλημα μαζί τους.

Και όσες γράφουν εδώ μέσα 99.9% δεν το κάνουν γιατί είναι ερωτευμένες μαζί σας αλλά για να αυξήσουν την πελατεία τους. Πάλι θα μου πείτε, είναι καλές κοπέλες, φέρονται σωστά, έχουν καλό χαρακτήρα, έχουν καλή καρδιά κτλ. κτλ.
Σίγουρα είναι, όμως αφού βλέπουν την πελατεία τους να αυξάνεται στο διπλάσιο με τσάμπα διαφήμιση με 4-5 post την εβδομάδα σε ένα forum, χαζές είναι να  μην «συντηρούν» αυτή τη σχέση ?

Άμα είναι έτσι, να ερωτευτώ κι εγώ τον αγαπημένο μου εστιάτορα που κάθε φορά που με βλέπει μου δίνει το καλύτερο τραπέζι του, μου φέρνει σούπερ μερίδες και με κερνάει και κανένα μπουκάλι κρασί. Τι σημαίνει αυτό ? Ότι με αγαπάει ? Χεσμένο με έχει. Γουστάρει όμως να κρατήσει έναν καλό τακτικό πελάτη που πάει 2 φορές την εβδομάδα και του αφήνει τα λεφτά του. Προφανώς τα ίδια κάνει και σε άλλους πελάτες.

Άμα είναι έτσι, όπως είπε και ο φίλος μου ο Anal_Hunter να ψάξουμε όλοι μας να βρούμε τον έρωτα της ζωής μας με 15€.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
SpermBob για να κάνει κάποιος/κάποια αυτά που λες,σημαίνει ότι έχει ακέραιο χαρακτήρα.Αν είναι παλιάνθρωπος,μαλάκας,κλπ δε θα τα κάνει.Ότι ενδιαφέρονται για την πελατεία τους είναι δεδομένο.Αυτό όμως δεν τις ακυρώνει σαν ανθρώπους.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Σίγουρα είναι, όμως αφού βλέπουν την πελατεία τους να αυξάνεται στο διπλάσιο με τσάμπα διαφήμιση με 4-5 post την εβδομάδα σε ένα forum, χαζές είναι να  μην «συντηρούν» αυτή τη σχέση ?

Στο κόσμο του marketing αυτό λέγεται ‘’ Word of mouth marketing’’. Κοινώς ‘’ στόμα με στόμα ’’ ;)..Μερικές φορές από ότι φαίνεται και κυριολεκτικά…..  :)
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Εννοείται φίλε Fazer οτι λέμε το ίδιο πράγμα.
Είναι σωστοί άνθρωποι που κάνουν ευσυνείδητα και επαγγελματικά την δουλειά τους.
Όπως ο σωστός ταξιτζής που μιλάει ευγενικά στους πελάτες, όπως ο σωστός γιατρός που σου δίνει την σωστή θεραπεία, όπως ο σωστός δημοσιογράφος που λέει αντικειμενικά την άποψη του, κτλ.

Όλοι αυτοί είναι σωστοί επαγγελματίες με ακέραιο χαρακτήρα.

Αυτό που δεν καταλαβαίνω όμως εγώ είναι πως μερικοί (αρκετοί θα έλεγα) δεν μένουν μόνο στους επαίνους για το ακέραιο του χαρακτήρα και τον σωστο επαγγελματισμό, αλλά τα μπερδεύουν με τον έρωτα και τρώνε το κόλλημα της ζωής τους.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Άμα είναι έτσι, να ερωτευτώ κι εγώ τον αγαπημένο μου εστιάτορα που κάθε φορά που με βλέπει μου δίνει το καλύτερο τραπέζι του, μου φέρνει σούπερ μερίδες και με κερνάει και κανένα μπουκάλι κρασί.

Μωρέ αν είναι κανένα Château Lafite-Rothschild εγώ θα το σκεφτόμουνα σοβαρά.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σε μία εποχή που έχει γίνει μόδα οι παντρεμένοι να ψάχνουν "συγκινήσεις" λες και παντρεύτηκαν με το ζόρι, που η μέση "καθώς πρέπει" 25άρα έχει ξεσκιστεί από όλες τις τρύπες με μερικές δεκάδες λεχρίτες, που οι οικογένειες μεγαλώνουν τις μικρές πριγκήπισσες μαθαίνοντάς τους πως να μεταχειρίζονται τους άντρες, εσάς σας πείραξαν οι ιερόδουλες...
 

Επισκέπτης
Σε μία εποχή που έχει γίνει μόδα οι παντρεμένοι να ψάχνουν "συγκινήσεις" λες και παντρεύτηκαν με το ζόρι, που η μέση "καθώς πρέπει" 25άρα έχει ξεσκιστεί από όλες τις τρύπες με μερικές δεκάδες λεχρίτες, που οι οικογένειες μεγαλώνουν τις μικρές πριγκήπισσες μαθαίνοντάς τους πως να μεταχειρίζονται τους άντρες, εσάς σας πείραξαν οι ιερόδουλες...

Κοιτα να δεις που θα συμφωνήσω.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Σε μία εποχή που έχει γίνει μόδα οι παντρεμένοι να ψάχνουν "συγκινήσεις" λες και παντρεύτηκαν με το ζόρι, που η μέση "καθώς πρέπει" 25άρα έχει ξεσκιστεί από όλες τις τρύπες με μερικές δεκάδες λεχρίτες, που οι οικογένειες μεγαλώνουν τις μικρές πριγκήπισσες μαθαίνοντάς τους πως να μεταχειρίζονται τους άντρες, εσάς σας πείραξαν οι ιερόδουλες...

Χμ.....
Yoy got a point there.....Tod.
Η αλήθεια είναι πως μπορεί όλα να γίνονται για το marketing του επαγγέλματος όπως λένε οι φίλοι πιο πάνω...
Παρόλα αυτά...υπάρχει ένα όριο στο πόσο ο καθένας μπορεί να προσποιηθεί για χάρη της δουλειάς του.
Και στις ιερόδουλες το ίδιο. Άνθρωποι είναι κι αυτές.
Εγώ πιστεύω πως μπορεί κάποιος με κοινή λογική, να αντιληφθεί ποιός απλά "παίζει το ρόλο του καλά", και ποιός προσπαθεί να είναι πιο "αληθινός".
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Θα το πάω και λίγο παραπέρα......
Πιστεύει αλήθεια κανένας από εμάς ότι π.χ. μόνο οι επαγγελματίες πάιζουν κάποιο ρόλο ;
Ότι μπορεί να κάνουν Marketing ;
Τουλάχιστον σε αυτή την περίπτωση.....αν ξέρεις τα όρια σου....ξέρεις και μέχρι που σε πάιρνει.
Δε στο κρύβει κανείς ότι είσαι με μια επαγγελματία....
Το θέμα είναι τι κάνεις όταν το Marketing το ασκεί η γυναίκα ή η σχέση σου.
Μπορείτε να κρίνετε μόνοι σας ποιός είναι πιο έντιμος απέναντι σας.
 

Επισκέπτης
Θα το πάω και λίγο παραπέρα......
Πιστεύει αλήθεια κανένας από εμάς ότι π.χ. μόνο οι επαγγελματίες πάιζουν κάποιο ρόλο ;
Ότι μπορεί να κάνουν Marketing ;
Τουλάχιστον σε αυτή την περίπτωση.....αν ξέρεις τα όρια σου....ξέρεις και μέχρι που σε πάιρνει.
Δε στο κρύβει κανείς ότι είσαι με μια επαγγελματία....
Το θέμα είναι τι κάνεις όταν το Marketing το ασκεί η γυναίκα ή η σχέση σου.
Μπορείτε να κρίνετε μόνοι σας ποιός είναι πιο έντιμος απέναντι σας.

Γιατί μπλείντ εσύ όταν "πλασσάρεις" τον εαυτό σου στο κοινωνικό σου περιβάλλον δεν προσπαθείς να προμοτάρεις τον εαυτό σου; Σε μια γκόμενα που σε ενδιαφέρει για σεξ ή οτιδήποτε δεν κάνεις το ίδιο ; Η μήπως βγάζεις τον χειρότερό σου εαυτό; Μάρκετινγκ υπάρχει παντού..σε κάθε μορφή σχέσης θα τολμούσα να πω με τον ένα ή άλλο τρόπο. Ρόλους παίζουμε όλοι. Κάπως τα έχεις μπερδέψει ή κάτι αλλο θέλεις να πεις και δεν το έπιασα.. Τι εννοείς να ασκεί μάρκετινγκ η σχέση σου ;
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί μπλείντ εσύ όταν "πλασσάρεις" τον εαυτό σου στο κοινωνικό σου περιβάλλον δεν προσπαθείς να προμοτάρεις τον εαυτό σου; Σε μια γκόμενα που σε ενδιαφέρει για σεξ ή οτιδήποτε δεν κάνεις το ίδιο ; Η μήπως βγάζεις τον χειρότερό σου εαυτό; Μάρκετινγκ υπάρχει παντού..σε κάθε μορφή σχέσης θα τολμούσα να πω με τον ένα ή άλλο τρόπο. Ρόλους παίζουμε όλοι. Κάπως τα έχεις μπερδέψει ή κάτι αλλο θέλεις να πεις και δεν το έπιασα.. Τι εννοείς να ασκεί μάρκετινγκ η σχέση σου ;

Λέμε το ίδιο πράγμα....απλά δεν το πιασες σωστα.
Αυτό εννοώ....όλοι λίγο πολύ το ίδιο κάνουμε.
Συμφώνησα με τον Τόντοκ....που είπε ότι κάποιους τους πειράζει ότι κάνουν Μάρκετινγκ οι ιερόδουλες.....λες και οι άλλες δεν κάνουν.
Τουλάχιστον οι ιερόδουλες δεν κρύβουν αυτό που κάνουν.
 

Επισκέπτης
Και για να έρθω στο θέμα έχω να πω τα εξής:
Να σέβεστε αν θέλετε ή απαιτείτε σεβασμό, κάθε ανθρώπινο όν. Και αυτό δεν είναι καμία σοφία.   Να μην υπερεκτιμάτε το επάγγελμα αυτό  εκφράζοντας ύμνους τύπου «λειτούργημα» αλλά να κατανοείτε τις διαστάσεις του.
Δεν κατανοώ απόλυτα τον λόγο που σας απασχολεί τι κάνουν στην ζωή τους. Προφανώς μέσα σας δεν έχετε ξεπεράσει ούτε εσείς την ελληνική αθάνατη νοοτροπία … την οποία μέμφεστε.. (και σε όσους συμβαίνει αυτό για εμένα είναι σε χειρότερη θέση στην ουσία από οποιαδήποτε εκδιδόμενη)
Οι ιερόδουλες είναι επαγγελματίες και οφείλετε να τις σέβεστε, ειδικά αν θεωρείτε τον εαυτό σας «ανώτερο», «ηθικό», «οικογενειάρχη» ή «μορφωμένο».
Αγοράζετε υπηρεσίες όπως από τον φοροτεχνικό σας. Δεν έχετε κανένα απολύτως δικαίωμα να φέρεστε με αγένεια σε κάποια από τις κοπέλες που ασχολούνται με το επάγγελμα αυτό,  γιατί το μόνο που καταδεικνύει η συμπεριφορά σας αυτή είναι κομπλεξισμό και στυτικές διαταραχές, πιθανόν και άλλης μορφής σύνδρομα.
Αν αυτό είναι αντρισμός τελικά… … κύριοι, τότε να μας λείπει.
Ντροπή  είναι η επιλογή μιας δήθεν οικογενειακής ζωής την οποία επέλεξε κάποιος αλλά την φτύνει ο ίδιος επιλέγοντας να την προδίδει….και μην έχοντας καν την μαγκιά να λέει την αλήθεια. (και άλλα πολλά παρόμοια).

 

adonis3

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και για να έρθω στο θέμα έχω να πω τα εξής:
Να σέβεστε αν θέλετε ή απαιτείτε σεβασμό, κάθε ανθρώπινο όν. Και αυτό δεν είναι καμία σοφία.  Να μην υπερεκτιμάτε το επάγγελμα αυτό  εκφράζοντας ύμνους τύπου «λειτούργημα» αλλά να κατανοείτε τις διαστάσεις του.
Δεν κατανοώ απόλυτα τον λόγο που σας απασχολεί τι κάνουν στην ζωή τους. Προφανώς μέσα σας δεν έχετε ξεπεράσει ούτε εσείς την ελληνική αθάνατη νοοτροπία … την οποία μέμφεστε.. (και σε όσους συμβαίνει αυτό για εμένα είναι σε χειρότερη θέση στην ουσία από οποιαδήποτε εκδιδόμενη)
Οι ιερόδουλες είναι επαγγελματίες και οφείλετε να τις σέβεστε, ειδικά αν θεωρείτε τον εαυτό σας «ανώτερο», «ηθικό», «οικογενειάρχη» ή «μορφωμένο».
Αγοράζετε υπηρεσίες όπως από τον φοροτεχνικό σας. Δεν έχετε κανένα απολύτως δικαίωμα να φέρεστε με αγένεια σε κάποια από τις κοπέλες που ασχολούνται με το επάγγελμα αυτό,  γιατί το μόνο που καταδεικνύει η συμπεριφορά σας αυτή είναι κομπλεξισμό και στυτικές διαταραχές, πιθανόν και άλλης μορφής σύνδρομα.
Αν αυτό είναι αντρισμός τελικά… … κύριοι, τότε να μας λείπει.
Ντροπή  είναι η επιλογή μιας δήθεν οικογενειακής ζωής την οποία επέλεξε κάποιος αλλά την φτύνει ο ίδιος επιλέγοντας να την προδίδει….και μην έχοντας καν την μαγκιά να λέει την αλήθεια. (και άλλα πολλά παρόμοια).

πολυ σωστα..
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Η ζωη (εκτος εργασιας εννοω) των περισσοτερων "ιεροδουλων" (τρελλη Ελληνικουρα ο ορος !!)ειναι οπως αυτη των περισσοτερων απο μας.Οπως υπαρχουν εξαιρεσεις στον γενικο πληθυσμο, υπαρχουν και σ'αυτες. Εχωντας δει "απο κοντα" καποια πραγματα,η εντυπωση μου ειναι οτι το ισχυροτερο κινητρο της "δουλειας" ειναι το οικονομικο. Βεβαια, για τα περισσοτερα απο τα τρανς, η πορνεια ειναι και η μονη επαγγελματικη διεξοδος. Τα περι μητρομανων γυναικων που γινονται ιεροδουλες,για να κορεσουν το παθος τους, ειναι απλα μυθος, πιστευτος απο 14χρονα.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ρε παιδια παρατηρω κατι οποτε μαζευονται γυναικες ασχετες στο forum ξεφευγουμε απο το θεμα μας τελειως...(πηγαιντε στο chat οι γυναικες πιο καλα θα περασετε)
Καλο θα ηταν να παρατιθενται εδω αποψεις η απο κοπελες του επαγγελματος η απο αλλους με "εμπειριες"(πχ mods)...
Για να διατηρειται η συνοχη...
Προτεινω να μας πει ο Giorgos τι νομιζει οτι του βρηκε η Χριστινα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom